مشاوره پزشکی

لیزر موهای زاید - پرسش 9771

 • تصویر کاربرشیما یکشنبه ۵ اسفند ۹۷( 2 ماه پیش) لیزر موهای زائد
  سلام خانم دکتر عزیز من در یک مطب توسط کادر آموزش دیده( غیر پزشک) لیزر موهای صورت ۱۰ جلسه انجام دادم ۲۵ سالمه و دور چشمم چروک نداشتم اما به تازگی بخصوص در یک سمتم چروک ایجاد شده آیا ممکنه در اثر اون باشه ؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهیکشنبه ۵ اسفند ۹۷( 2 ماه پیش)

   سلام عزیزم، لیزر موهای زائد مطابق با پروتکل بین المللی اپراتور بیس می باشد، یعنی در کشور امریکا هم توسط اپراتور انجام می شود، بدین ترتیب که مشاوره با پزشک انجام می شود، پزشک تایید می دهد که فرد می تواند لیزر انجام دهد، نوع لیزر، درجه و سایر تنطیمات را اعلام میکند و انجام آن توسط اپراتور با سابقه و دارای گواهی انجام لیزر، صورت می گرد.
   اما سایر لیزرها مانند لیزر فرکشنال مطابق با قانون می بایست توسط خود پزشک انجام پذیرد و ایجاد چروک پس از لیزر موهای زاید ارتباطی به هم ندارند 

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز شما :

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅در همه موارد سوالات به صورت بدون نام منتشر شده است. پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.