مشاوره پزشکی

لیزر موهای زائد - پرسش 10581

 • تصویر کاربرناهید شنبه ۲۵ خرداد ۹۸( 4 ماه پیش) لیزر موهای زائد
  باسلام اول ازتون تشکر میکنم بابت توضیحات بسیار جامعتون درخصوص انواع دستگاههای لیزر الکساندرایت، بعدش من در حال لیزر با نوع gentle lase و همینطور برای نواحی تیره دایود هستم میتونم درمان رو بعد 4 جلسه با این نوع قطع و از دستگاه مکس پرو استفاده کنم؟؟ و آیا دستگاهی به نام پلاتینیوم 2019 هم وجود داره که از الکساندرایت قوی تره و درد کمتری ایجاد میکنه؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهشنبه ۲۵ خرداد ۹۸( 4 ماه پیش)

   سلام سلامت باشید نظر لطفتون هستش

   ببینید پلاتینیوم هم مثل دستگاه های دیگر که توانایی تولید الکس دارند هستش  و نمیشه بگیم از الکس بهتره الکس نام طول موج هستش و پلاتینیوم نام برند

   خیر بهترین دستگاه که توصیه می کنیم جنتل مکس پرو هستش

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز شما :
4 (0%) 1 رای

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅در همه موارد سوالات به صورت بدون نام منتشر شده است. پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.