مشاوره پزشکی

تزريق فيلر - پرسش 9080

 • تصویر کاربرسارا شنبه ۱۰ آذر ۹۷( 7 ماه پیش) تزریق ژل و بوتاکس
  سلام.من ٢5 سالم هست و توي صورتم خط اشكي و خط لبخند و ماريونت دارم.احساس ميكنم بازتوحه به حوان بودن سنم اونقدر عميق نيستند ولي خيلي بهشون حساس شدم و بيشتر از همه به خط اشكي .ترسي كه دارم اين هست كه با تزريق فيلر گونه يه من كاملا فرم گرد ميگيره و خط اشك از بين ميره يا ممكن هست كه كلا برامده تر يا همچنان گود تر بمونه؟همچنين خودم حس ميكنم يك عدم تقارن نا چيز توي صورتم دارم كه دقيقا نميدونم بخاطر زواياي صورتم هست يا احزاي صورتم؟شما تزريق فيلر رو توصيه ميكنيد ؟و براي سنحش قرينه سازي ميتنم وقت بگيرم؟داخل صفحه شما تزريق فيلر خط لبخند و ماريونت باهم بود در حالي مه من قبلا حايي رفتم و تزريق هر كدام رو تقريبا دو ميليون نيگفتند و اصرار داشتند مه فيلر هاشون خاصه كه من توي تبليغات ديدم كه restylane بود...و همچنين بعد از تزريق فيلر چهره حالت عادي داره يا از ساعات بعدي شروع به تورم ميكنه؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهشنبه ۱۰ آذر ۹۷( 7 ماه پیش)

   سلام دلیل با هم بودن توضیحات این است که این دو ناحیه تزریقشون بسیار شبیه به هم می باشد و مطالب تکراری می شوند، ببینید کاملا بستگی دارد که چه میزان ژل مصرف شود، ممکن است در یک فرد مجموع خط خنده و خط اندوه یک سی سی مصرف شود و در یک فرد 3 سی سی 
   یک نسخه ثابت برای تمام افراد موجود نیست
   بله ژل رستیلن بسیار معتبر و گران قیمت است، البته از چندماه پیش دیگر در ایران نمایندگی ندارد
   بله عدم تقارن در صورت تقریبا تمام افراد وجود دارد، دلایل بسیاری هم دارد، غذا خوردن با یک طرف، امور دندانپزشکی و... البته می توان تلاش کرد که با ژل بهتر شود، اما باید بدانید اینکه توقع باشد 100 بالانس شود تقریبا غیرممکن است
   برای اینکه ببینیم آیا به ژل نیاز دارید یا خیر حتما باید از نزدیک بررسی و معاینه شوید
   اطلاعات کامل در مورد ژل ها:
   https://drmajidzadeh.com/666

   تعیین نوبت:
   https://gita.drmajidzadeh.com

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز شما :

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅در همه موارد سوالات به صورت بدون نام منتشر شده است. پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.