مشاوره پزشکی

ار اف - پرسش 8630

 • تصویر کاربرمژگان شنبه ۲۷ مرداد ۹۷( 10 ماه پیش) جوانسازی پوست
  با سلام و احترام
  خانم دکتر مژگان ارباب زاده از کرمان هستم اسفند ماه مطب مزاحمتون شدم برای رفع اسکارهای پوستم ار اف پیشنهاد دادید (فیلر خط خنده هم تزریق کردید) هفته آینده برای انجام یکسری امور تهران هستم و طی تماس با مطب مطلع شدم نوبت دهی بصورت اینترنتی است با توجه به اینکه فقط هفته اینده برای من امکان دارد تهران باشم و نوبت دهی از 28 مرداد فعال است امکان دارد برای هفته اینده ازتون خارج از روال اینترنتی وقت بگیرم؟ پیشاپیش از توجهتون سپاسگزارم
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهشنبه ۲۷ مرداد ۹۷( 10 ماه پیش)
   سلام عزیزم من در ماه شهریور حدودا به مدت یک تا دو ماه نیستم، برای اسکار ها هم اگر قصد انجام داشته باشید حتما باید تشریف بیاورید آقای دکتر ریاحی شما رو معاینه کنند چون ایشون تخصص بیماری های پوست دارند و باید در این خصوص اظهار نظر بکنند

   روزهای شنبه دوشنبه سه شنبه بعدظهر تعیین نوبت فرمایید
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز شما :

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅در همه موارد سوالات به صورت بدون نام منتشر شده است. پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.