مشاوره پزشکی

تزریق ژل و بوتاکس - پرسش 9536

 • تصویر کاربرامید چهارشنبه ۲۶ دی ۹۷( 5 ماه پیش) تزریق ژل و بوتاکس
  سلام
  خانم دکتر
  2سوال دارم
  40 ساله هستم
  به نظرتون برای کل صورت چند سی سی ژل لازم هست؟
  برندهای معروفی که در سایت نام بردید
  اگر خودم بخواهم از کشورهای اروپایی
  خریداری کنم آنوقت شما ژل و بوتاکس خریداری شده
  را تزریق می کنید.؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهچهارشنبه ۲۶ دی ۹۷( 5 ماه پیش)

   سلام قطعا یک فرمول ثابت برای صورت تمام افراد نیست اینکه به چند سی سی نیاز دارید یا اصلا شما کیس مناسبی برای تزریق هستید یا خیر باید حتما از نزدیک معاینه شوید

   اگر نگران این هستید که ژل های داخل ایران اصل نیستند خیر نگران نباشید همه نمایندگی رسمی هستند و بازرس از کمپانی مادر در سال چندین بار به کشور ما می آیند همچنین قطعا ژلی که شما خودتان بیاورید ریسک بسیار بالاتری دارد زیرا آن هواپیما مسافربری است و درچه دمای قسمت باربری هیچ تضمینی ندارد و برای حمل بار دارو و ژل دما تحت کنترل و تضمین است که در نهایت برچسب وزارت بهداشت دریافت می کند

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
1 (20%) 1 رای

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅در همه موارد سوالات به صورت بدون نام منتشر شده است. پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.