۱۸ نکته ضروری که باید قبل از لیزر موهای زائد بدانید!

نویسنده: دکتر گیتا مجیدزاده

خرداد 27, 1397
بازدید: 173967

نویسنده: دکتر گیتا مجیدزاده

خرداد 27, 1397
بازدید: 173967

فهرست مطالب

چنانچه به دنبال روشی نسبتاً دائمی برای حذف موهای زائد هستید، لیزر موهای زائد می‌ تواند بهترین گزینه برای شما باشد.

اگر قصد انجام لیزر موهای زائد دارید قطعا سوالاتی ذهنتان را درگیر کرده است. در این مطلب ۱۸ نکته به صورت جزئی در مورد لیزر موهای زائد پرداخته می‌ شود. 

۱- لیزر موهای زائد با یک جلسه معجزه نمی کند.

این درمان با استفاده از لیزر های سازگار با پوست و مو انجام می ‌شود. در این روش پرتوهای متمرکز نور به صورت مستقیم به سمت رنگ ‌دانه های فولیکول مو شلیک شده که موجب از بین رفتن فولیکول مو و در نهایت جلوگیری از رشد مجدد مو می ‌شود. تداوم در انجام لیزر از اهمیت ویژه ای برخوردار است و تنها یک جلسه معجزه نمی کند.

کرم ضد آفتاب خوب

۲- اجتناب از نور خوشید قبل از لیزر

برای لیزر موهای زائد باید به مدت حداقل ۴ هفته از بودن در معرض آفتاب یا برنزه کردن اجتناب کرد. از این رو چنانچه جزو افرادی هستید که مدت زمان زیادی را در معرض نور آفتاب می ‌گذرانید، تابستان برای شما زمان مناسبی برای انجام این عمل نیست. به همین دلیل بسیاری از افراد این عمل را به فصل پاییز یا زمستان موکول می ‌کنند.

۳- شیو کردن قبل از لیزر

نکته ای که حائز اهمیت است، شیو کردن موهای زائد قبل انجام لیزر است. در لیزر موهای زائد برخلاف استفاده از وَکس که باید موها بلند باشند، باید موهای زائد را قبل از انجام عمل لیزر اصلاح کرد. 

علاوه بر این چنانچه به تازگی برای اصلاح موهای زائد از وَکس استفاده کرده اید نیز نمی توانید برای عمل لیزر اقدام نمایید. به خاطر داشته باشید که لیزر رنگ ‌دانه های فولیکول را هدف قرار می ‌دهد، لذا باید فولیکول در جای خود وجود داشته باشد.

از این رو اصلاح موهای زائد قبل از انجام عمل لیزر با استفاده از تیغ بهترین گزینه خواهد بود.

 ۴- آزمایش کردن لیزر بر روی محل کوچکی از پوست توسط پزشک

متأسفانه پوست برخی افراد نسبت به لیزر به خوبی واکنش نمی دهد و مواردی مانند اختلال در رنگ ‌دانه ها، تغییر رنگ و زخم را به دنبال دارد. لذا به دلیل جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی پزشک در افرادی که مشکوک به عارضه هستند قبل از انجام عمل، دستور می دهد که لیزر را بر روی قسمت کوچکی تست کنند. البته شایان ذکر است با پیشرفت تکنولوژی های لیزر، خیلی دیگر این نوع تست ها نیاز نیست و صرفا برای تست میزان درد برای مراجعه کننده قابل انجام است.

لیزر موهای زائد زیر بغل۵- تأثیر لیزر بر روی پوست پس از چند ماه

تأثیر شگفت انگیز لیزر موهای زائد پس از پنج الی شش جلسه لیزر میسر خواهد بود.

مطلب مرتبط: معرفی بهترین دستگاه برای لیزر موهای زائد

۶- متغیر بودن زمان انجام عمل لیزر

زمان انجام عمل لیزر بسته به محل مورد نظر متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال لیزر ناحیه زیر بغل به سرعت انجام می ‌شود در حالی ‌که لیزر پاها و پشت، زمان‌بر تر خواهد بود.

۷- لیزر نواحی اطراف چشم

اطراف چشم یکی از خطرناک ترین نواحی برای انجام عمل لیزر است و باید حتماً از محافظ چشم که توسط پرسنل مطب به بیمار داده می ‌شود، استفاده کرد، همچنین لیزر در این نواحی با احتیاط بسیار انجام می شود.

۸- زمان مناسب شیو قبل از لیزر

حتما سعی کنید از زمان شیو تا انجام لیزر، ۲۴ ساعت زمان بگذرد، این عمل باعث می شود از هر گونه التهاب غیرعادی جلوگیری شود.

 ۹- نتیجه مؤثر مستلزم تداوم در درمان است

جالب است بدانید فولیکول های مو دارای چرخه رشد هستند. به همین دلیل کسانی شاهد بهترین نتیجه خواهند بود که هر ۴۵ الی ۶۰ روز به منظور افزایش پتانسیل زاپین zappin تحت عمل لیزر قرار بگیرند. این بازه زمانی باعث ریزش خودبه‌خودی موهای مرده خواهد شد.

۱۰- لیزر پس از آفتاب یا سولاریوم

این عمل به طور کامل ممنوع است، مشکل رنگ پوست شما نیست چون لیزر ND:YAG مخصوص پوست های تیره و برنزه است، اما مادرزاد، پوستی که به وسیله آفتاب و سولاریوم برنزه شده است، بسیار خشک و مستعد آسیب است و انجام هر گونه لیزر درمانی ممنوع است.

۱۱- انجام عمل بر روی برخی از انواع پوست سخت است اما نه غیر ممکن

فولیکول موهای تیره بر خلاف موهای بلوند و خاکستری معمولاً برای درمان آسان تر هستند، زیرا لیزر به صورت مستقیم به رنگ ‌دانه های آن‌ ها اصابت می‌ کند.

لیزر پوست های تیره رنگ نیز می ‌تواند سخت اما نه غیر ممکن باشد.  لیزر موهای زائد می ‌تواند بر روی انواع پوست های تیره مانند پوست های برنزه و آفریقایی نیز انجام شود. لیزر ND:YAG مخصوص نواحی تیره است، البته تیره و برنزه مادرزاد، نه افرادی که با آفتاب و سولاریوم پوستشان برنزه شده است.

لذا به منظور جلوگیری از تغییر رنگ رنگ ‌دانه ها، بهترین راه مشورت با پزشک قبل از انجام عمل است.

لیزر موی زائد

۱۲- درد ناشی از عمل لیزر

صادقانه باید گفت انجام لیزر با اندکی درد همراه است اما باید به خاطر داشت که نتایج بلند مدت این عمل، ارزش نیم ساعت تحمل درد را دارد. در تکنولوژی های جدید دستگاه های لیزر وجود خنک کننده ها در دستگاه درد لیزر را تا حد زیادی کاهش می دهد. در صورت درد بیش از حد می توان از بی حس کننده نیز برای فرد استفاده شود.

۱۳- استفاده از کرم ضد آفتاب پس از لیزر

استفاده از کرم ضد آفتاب پس از لیزر بسیار ضروری است؛ زیرا پوست بسیار حساس می ‌شود که باید تا حد ممکن از آن مراقبت کرد.

۱۴- پرهیز از کندن موهای زائد پس از لیزر

پس از عمل لیزر، اصلاح موهای زائد با استفاده از تیغ گزینه مناسبی است هرچند استفاده از موچین برای خارج کردن فولیکول های مو به هیچ عنوان توصیه نمی ‌شود. بیرون کشیدن فولیکول های مو پس از لیزر (مثل اپیلاسیون و وکس) موجب اخلال در عملکرد لیزر موهای زائد می ‌شود لذا برای به دست آوردن نتیجه مطلوب پس از لیزر، باید اجازه بدهید ریزش موها به صورت خودبه‌خودی یا پس از گذشت حداقل دو هفته به وسیله شیو باشد باشد.

زدن عطر بعد از لیزر

۱۵- پرهیز از مصرف عطر و ادکلن

به مدت ۲۴ الی ۴۸ ساعت پس از لیزر موهای زائد از مصرف هرگونه عطر و ادکلن و همچنین دوش آب گرم باید پرهیز کرد. در هفته اول نیز می‌ توان از دوش آب ولرم استفاده کرد.

۱۶- آیا لیزر موهای زائد روشی ایمن است؟

لیزر موهای زائد در صورتی که توسط متخصص پوست و مو انجام شود بسیار مفید و مؤثر است. لیزر موهای زائد روشی ایمن، سریع و مؤثر برای رهایی از موهای زائد است.

۱۷- آیا لیزر موهای زائد ارزش دارد؟

لیزر موهای زائد حذف صددرصدی موهای زائد را تضمین نمی ‌کند اما گاهی ممکن است رشد مجدد به صورت پراکنده در برخی قسمت ها به چشم بخورد که با یک لیزر یادآور سالانه مشکل حل می شود. به طور کلی لیزر موهای زائد، برای شما رهایی از شر موهای زائد زبر و خشن را به ارمغان می آورد.

آیا موهای نازک و کرکی را می توان لیزر کرد؟

آیا لیزر موهای زائد صورت باعث ضخیم شدن موها می شود؟ مکانیزم تمام لیزرها یکسان است: جذب توسط رنگدانه ها، پس اگر مویی کرکی و بور باشد هیچ لیزری موثر نخواهد بود، اینکه گفته می شود یک دستگاهی موثر است یا خیر، اصلا چنین چیزی از نظر علمی نداریم و تبلیغات غیرواقعی است، حتی در نواحی مانند صورت، بازو و… در برخی از افراد (مجدا تاکید می شود: در برخی افراد) قابلیت این را دارد شاهد تاثیر معکوس باشیم.

مراقبت‌های بعد از لیزر مو‌های زائد

_ به طور کلی روند لیزر مو‌های زائد به این صورت است که با آسیب وارد کردن به فولیکول مو‌های زائد از رشد مجدد آن‌ها جلوگیری می‌کند. در توضیح فولیکول مو می‌توان گفت فولیکول‌ها ارگان‌هایی هستند که در لایه میانی پوست قرار گرفته‌اند. اندازه این فولیکول‌ها بسیار کوچک است. کار اصلی این ارگان‌هایی که در لایه میانی پوست هستند، کمک به رشد مو‌های زائد است‌. در روند لیزر کردن با استفاده از فناوری خاصی به این فولیکول‌ها و پوست اطراف آن صدمه میز‌نند. آسیب وارد شدن به فولیکول‌های مو از رشد مجدد مو‌های زائد جلوگیری می‌کند.

هدف از توضیح فرایند لیزر این بود که بدانید در طی لیزر به فولیکول‌های ناحیه مورد نظر آسیب وارد می‌شود بنابراین شخص باید مراقبت کند تا آسیب بیشتری به ناحیه مورد نظر وارد نشود. به عنوان مثال وکس کردن، لایه‌برداری و سایر روش‌هایی که روی سطح پوست انجام می‌شوند، مانند جوانسازی در چند روز اول پس از لیزر نباید انجام شوند. حداقل زمانی که مجاز به استفاده از سایر روش‌های لایه‌برداری نیستنید، ۴ یا ۵ روز است. پس از گذشت این مدت هم بهتر است با مشورت پزشک خود از سایر محصولات یا روش‌ها استفاده کنید.

_ دانستید که لیزر مو‌های زائد سبب آسیب وارد شدن به فولیکول مو و گرم شدن آن‌ها می‌شود‌. این موضوع سبب می‌شود تا بعد از پایان روند درمان ناحیه مورد نظر گرم‌تر از حد معمول باشد. به بیانی بهتر دمای ناحیه‌ای که لیزر شده است از دمای معمولی بدن بیشتر می‌شود. به همین دلیل بعد از لیزر باید از انجام هر گونه حرکت و فعالیتی که سبب گرم‌تر شدن پوست شما می‌شود خودداری کنید‌. در این خصوص لازم به توضیح است که گرم شدن بیشتر ناحیه مورد نظر یا همان گرم شدن پوست آن ناحیه می‌تواند سبب بروز عوارض جانبی شود. بنابراین جدای از کسب اطلاعات در مورد قیمت لیزر کل بدن باید در مورد روش‌هایی که سبب گرم شدن پوست می‌شوند نیز اطلاعاتی کسب کنید و از انجام دادن آن‌ها خودداری کنید.

مراکز معتبر لیزر مو‌های زائد که قیمت لیزر بیکنی و قیمت لیزر صورت آن‌ها با توجه به کیفیت خدمات مناسب است، در طی جلسات لیزر از روش‌های خنک‌کننده پوست استفاده می‌کنند. ناگفته نماند که ممکن است بعد از پایان جلسه نیز ناحیه مورد نظر گرم باشد پس بهتر است به طور کلی از انجام کار‌هایی که سبب افزایش دمای بدن می‌شود خودداری کنید. از جمله روش‌هایی که می‌توانند سبب افزایش دما پوست شوند می‌توان به سونا، جکوزی و… اشاره کرد. مراقبت برای گرم نشدن پوست باید تا ۴۸ ساعت پس از لیزر یا بیشتر از آن ادامه داشته باشد.

موارد گفته شده تنها چند مورد از مراقبت‌هایی است که پس از جلسات لیزر باید انجام دهید. علاوه بر موارد گفته شده فرد باید از قرار گرفتن طولانی مدت در معرض نور آفتاب خودداری کند، بهتر است پس از لیزر از محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده نکنید. در ادامه با ما همراه باشید در این مقاله قیمت لیزر مو‌های زائد واژن نیز آمده است.

برای اظهار نظر بهتر، که آیا موهای شما نازک است و یا قابل لیزر شدن حتما باید از نزدیک معاینه شوید.

منبع: buzzfeed

برای اطلاع از تعرفه لیزر موهای زائد و پکیج های ویژه تخفیف با بهترین دستگاه لیزر بر روی لینک زیر کلیک کنید:

هزینه لیزر موهای زائد + شرایط تخفیف

برای مشاوره و رزرو وقت فرم زیر را پر کنید:

پیشنهاد ما:

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

سوال خود را در اینجا ثبت کنید و از سیستم کد رهگیری دریافت نمائید. پاسخ شما سریعترین زمان از طریق ایمیل و SMS به شما اطلاع داده خواهد شد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال قبلی ، کد رهگیری خود که از طریق ای میل یا SMSبرای شما ارسال شده را در این قسمت وارد کنید تا پاسخ دکتر را مشاهده فرمائید
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر العع شنبه ۳۰ مهر ۱( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 129 مشاهده پرسش
  سلام وقتتون بخیر. من امروز لیزر صورت و بدن انجام دادم با دستگاه الکس دایود( اسم دستگاه رو مطمئن نیستم، ولی دستگاهی بود که با پوست تماس داشت و روی پوست ژل میریختن و دستگاه رو روی پوست می کشیدن). اپراتور عینک نداشت و به من هم عینک‌ندادن و گفتن می تونی چشماتو باز کنی، چون لیزر توی فضا پخش نمیشه و برای چشمات ضرر نداره. موقع لیزر صورت هم بهم عینک‌ندادن بازم و من فقط چشمامو بسته بودم. خواستم ببینم ضرر نداره واسه چشمام؟ همش نگرانم چشمام ضعیف بشه.
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده شنبه ۳۰ مهر ۱( 1 سال پیش)

   سلام وقت بخیر 

   عزیزم از نظر علمی شما قبل از انجام لیزر باید حتما عینک بزنید و این موضوع که فرمودین میتونین چشماتون رو هنگام لیزر باز نگه دارید کاملا اشتباه است و حتما باید عینک داشته باشید 

 • تصویر کاربر MA دوشنبه ۲۰ دی ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 207 مشاهده پرسش
  باسلام وخسته نباشید
  ببخشید من تاالان 4بار برای لیزر موهای بدنم به مرکز شمامراجعه کردم وقبلا هم سابقه لیزر داشتم ولی راستش دفه اخری که اومدم دردش خیلی برام غیرقابل تحمل بود بااینکه هیچوقت از بی حسی استفاده نمیکنم ولی این بار واقعا بیشتراز دفعات قبل بود .تکنسین به من گفتند که ممکنه به خاطر این باشه که سرسیاه های زیر پوستم هست واز بین نرفتن چون از اسکراب استفاده نمیکنم وهمینا درد من رو بیشتر میکنن و همینطور گفتن که پوستم هم یکم خشکه وگفتن که این موضوع رو به دکتر بگم تا بگن ازچه اسکراب و کرمی استفاده کنم تا درمان بشه. من یک عکس از ساق پام براتون همینجا فرستادم که الان گرفتم تقریبا یک ماه و نیم از اخرین لیزرم میگذره هیچ شیوی دراین یک ماه انجام ندادم خیلی ممنونم میشم اگه منو راهنمایی کنید که چکاری باید انجام بدم.
  باتشکر فراوان از شما
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده دوشنبه ۲۰ دی ۰( 2 سال پیش)
   سلام وقت بخیر عزیزم در صورت تمایل لطفا شماره تماستون رو بزارید تا همکارانم جهت راهنمایی باهاتون تماس بگیرین در غیر این صورت میتونین مجدد عکس از ساق پا به شماره پشتیبانی ما در واتس اپ ارسال کنید تا در اسرع وقت پیگیری لازم انجام بشه براتون . شماره پشتیبانی مجموعه ما 09914640499
 • تصویر کاربر مستانه سه شنبه ۹ شهریور ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 405 مشاهده پرسش
  سلام من روزی که جلسه پنجم لیزرم رو انجام دادم قرص اورژانسی مصرف کردم ایا باعث مشکلی تو روند لیزرم میشه؟
  قبل از شروع دوره لیزر هم تست دادم و مشکل هورمونی نداشتم
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده سه شنبه ۹ شهریور ۰( 2 سال پیش)
   سلام وقت بخیر عزیزم نه مشکلی پیش نمیاد
 • تصویر کاربر ملیکا یکشنبه ۱۷ مرداد ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 281 مشاهده پرسش
  سلام وقت بخیر من مشکل هورمونی دارم و تقریبا سه ساله کل بدنمو لیزر میکنم هنوز موهای بدنم در میاد ولی موهام نازک شده در کل یه کم بهتر شده میخواستم ببینم ضرر نداره که مدت طولانی لیزر کنم؟
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده یکشنبه ۱۷ مرداد ۰( 2 سال پیش)
   سلام وقت بخیر برای مشکل هورمونیتون باید حتما درمان های لازم توسط پزشک متخصص براتون شروع بشه و بعد از درمان مجدد دوره های لیزرتون رو شروع کنید چون در غیر این صورت نتیجه لازم رو نمیگیرید و لیزر نتیجه ای نخواهد داشت براتون
  2. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده یکشنبه ۱۷ مرداد ۰( 2 سال پیش)
   شما میتونین همه روزه از ساعن 8 تا10 شب با همکارانم در بخش روابط عمومی تماس بگیرین تا نزدیک ترین وقت روبراتون رزرو کنند
  3. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده یکشنبه ۱۷ مرداد ۰( 2 سال پیش)
   02126806595
  4. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده یکشنبه ۱۷ مرداد ۰( 2 سال پیش)
   هم چنین شما میتونید از لینک زیر استفاده کنید و اطلاعات کامل راجع به لیزر رو دریافت کنید
  5. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده یکشنبه ۱۷ مرداد ۰( 2 سال پیش)
  6. نمایش سایر 4 پاسخ
 • تصویر کاربر lady شنبه ۲ مرداد ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 347 مشاهده پرسش
  با سلام و وقت بخیر برای آزمایش هورمون زنانه قبل از شروع لیزر یا رفع مشکل جوش ها چطور باید از پزشک مربوطه نسخه مربوط به آزمایش دادن رو دریافت کنم؟
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده شنبه ۲ مرداد ۰( 2 سال پیش)
   سلام وقت بخیر معمولا قبل از انجام لیزر با توجه به ویزیتی که براتون انجام میدن ازمایش ها رو براتون تجویز میکنند نسخه ثابتی وجود ندارد عزیزم حتما بایدتشریف بیارین تا از نزدیک ویزیت بشین ودر صورت نیاز نسخه براتون تجویز بشه
 • تصویر کاربر ایدا دوشنبه ۲۱ تیر ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 417 مشاهده پرسش
  سلام خسته نباشید ببخشید من میخوام لیزر مو کل بدن انجام بدم میخواستم بپرسم من همه جام مو داره خیلی زیاد اما پشتم و قفسه سینم مو زیاده اما خیلی نازک و کم رنگ هست آیا لیزر کنم یا ن میره یا نمیره با لیزر
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده دوشنبه ۲۱ تیر ۰( 2 سال پیش)
   سلام وقت بخیر معمولا لیزر موهای زاید برای موهای کرکی و نازک انجام نمیشه اما برای بررسی دقیق باید حتما تشریف بیارین تا توسط پزشک متخصص ویزیت بشین
  2. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده دوشنبه ۲۱ تیر ۰( 2 سال پیش)
   شما میتونین هم جنین برای داشتن اطلاعات دقیق تر در مورد لیزر موهای زاید از لینک زیر استفاده کنید
  3. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده دوشنبه ۲۱ تیر ۰( 2 سال پیش)
  4. نمایش سایر 2 پاسخ
 • تصویر کاربر HASAN شنبه ۲۵ اردیبهشت ۰( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 398 مشاهده پرسش
  سلام. وقت بخیر. من چندتا سوال داشتم. من با دستگاه الکساندرایت کندلا لیزر میشم
  1.علت اینکه شما میفرمایید شیو بین جلسات لیزر کم باشه.به خاطر اثر پذیری بیشتر دستگاه لیزر هستش؟ وحداکثر شما چقدر توصیه بین شیو جلسات میفرمایید؟
  2.ومراقبت های پوستی بعد لیزر که از کرم های ضد آفتاب وامثال اینها استفاده کنیم و در کحیط های گرم حضور نداشته باشیم برای اثر پذیری بیشتر دستگاه لیزر هستش یا فقط به خاطر عوراض نداشتن پوست مثل سوختگی و این ها هستش؟
  3.من موقع شیو موها قبل لیزر بعضی نواحی هارو میتونم با ژلیت شیو کنم و بعضی نواحی رو نه مثل کمر وپشت میخواستم بدونم اون نواحی رو که نمیتونم با ژلیت شیو کنم میتونم باواجبی یا اسپری موبر صنعتی شیو کنم؟
  4.اگه بعد از تموم شدن کل جلسات لیزر مثلا اگه 70 درصد موها از بین برن و 30 درصد از بین نرن و من دیگه به شارژ سالیانه مراجعه نکنم و اون 30 درصد باقی مونده رو با ژلیت یا واحبی شیو کنم آیا به مرور زمان اون 30 درصد بیشتر میشه؟ یا اگه کلا شیو نکنم هم بیشتر میشه؟
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده یکشنبه ۲۹ فروردین ۰( 3 سال پیش)
   سلام وقت بخیر برای دریافت تمام سوالات خود در مورد لیزر لطفا لینک زیر رو مشاهده کنید
  2. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده یکشنبه ۲۹ فروردین ۰( 3 سال پیش)
  3. تصویر کاربر HASAN یکشنبه ۲۹ فروردین ۰( 3 سال پیش)
   سلام. اما جواب دقیق. سوال های من تو لینکی که فرستادید نبود. میشه خودتون شخصا جواب بدید. اگه هزینه اضافی هم بازم لازمه بفرمایید بنده واریز کنم.
  4. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده شنبه ۲۵ اردیبهشت ۰( 3 سال پیش)
   سلام وقت بخیر در صورت تمایل به صورت حضوری تشریف بیارین
  5. نمایش سایر 3 پاسخ
 • تصویر کاربر محمود سه شنبه ۱۸ شهریور ۹۹( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 369 مشاهده پرسش
  سلام، آیا دارویی وجود داره که بعد از لیزر استفاده کنیم تا از برگشت دوباره موها جلوگیری کنه یا تضعیف کنه؟
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده سه شنبه ۱۸ شهریور ۹۹( 3 سال پیش)

   سلام خیر به هیچ عنوان چنین دارویی نداریم

 • تصویر کاربر Deniz شنبه ۳۱ خرداد ۹۹( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 355 مشاهده پرسش
  سلام من تقریبا ۵ جلسه هست لیزر‌میرم ک دستگاهشون الکس ۲۰۱۸ هست دستگاه خوبیه چون من مثل مردها ریش داشتم و کامل از بین رفته ولی پاهام هنوزم درمیاد و موی زیرپوستی نداشتم شاییید تک و توک ولی بعداز لیزر همه جای پاهام کلا موهای زیر پوسته دودون شده پاهام چیکارکنم؟؟؟
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده شنبه ۳۱ خرداد ۹۹( 3 سال پیش)

   سلام عزیزم

   در درجه اول باید بدونید که الکس نام طول موجی هست که در دستگاه های لیزر سفاده میشه و نه نام خود دستگاه و درمورد موضوعی که فرمودین ما در جریان روند لیزر شما نبودیم که اجازه اظهار نظر داشته باشیم برای اظهار نظر تخصصی لازم هست از نزدیک معاینه شوید.

 • تصویر کاربر ياس شنبه ۲۴ خرداد ۹۹( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 345 مشاهده پرسش
  موهاي دستم هم كم بود هم نازك بعد ازليزر هم زياد شد هم ضخيم
  ٤ جاسه ليزر كردم خوب بود ولي الان زياد شده وضخيم
  البته اسفند ماه وقت داشتم بدايل كرونا نرفتم تا الان
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده شنبه ۲۴ خرداد ۹۹( 3 سال پیش)

   سلام عزیزم

   مکانیزم تمام لیزرها یکسان است: جذب توسط رنگدانه ها، پس اگر مویی کرکی و بور باشد هیچ لیزری موثر نخواهد بود، اینکه گفته می شود یک دستگاهی موثر است یا خیر، اصلا چنین چیزی از نظر علمی نداریم و تبلیغات غیرواقعی است، برای اظهار نظر بهتر است از نزدیک معاینه شوید

درحال دریافت اطلاعات

برای مشاوره و رزرو وقت فرم زیر را پر کنید:

پرسش از دکتر