هزینه لیزر موهای زائد کل بدن، صورت و ناحیه تناسلی با تخفیف ویژه

همیشه از بزرگانمان شنیده ایم هیچ ارزانی ای بی علت و هیچ گرانی ای بی حکمت نیست! در این نوشته می خواهیم به علت و حکمت تفاوت نرخ لیزر موهای زائد میان کلینیک های زیبایی مختلف بپردازیم. کنار آن برخی ابهامات و سوالات شما در این زمینه را پاسخ خواهیم داد. مثل این مورد:

 • چرا من با دستگاه الکساندرایت 2017 لیزر کرده ام و جواب نگرفتم؟

این پرسش از پایه اشتباه است! با ما باشید.

شات لیزر چیست؟

شات به هر بار تخلیه انرژی لیزر روی سطح پوست گفته می شود. در گذشته خیلی از مراکز لیزر موهای زائد، هزینه لیزر را بر اساس تعداد شات محاسبه می کردند، اما امروزه در اکثر مراکز در سراسر دنیا بر اساس ناحیه محاسبه می شود.
در فیلم زیر هر بار که صدای دستگاه شنیده می شود یک شات لیزر زده شده است.

فیلم لیزر موهای زائد

مهم است بدانید که: الکساندرایت نام دستگاه نیست و صرفا نام یک طول موج است. این طول موج که 755 نانومتر است برای رفع موهای زائد بسیار پرکاربرد است. دستگاه های بسیار زیادی از شرق آسیا تا اروپا و آمریکا قابلیت تولید این طول موج را دارند.

ارزش این دستگاه ها بسته به نوع و کیفیت دستگاه، از حدود 30 الی 40 میلیون تومان تا یک و نیم میلیارد تومان متغیر است و متاسفانه همه آنها بین مردم به نام دستگاه الکساندرایت شناخته می شوند!

هزینه نگهداری و تجهیزات این دستگاه ها بسیار متفاوت است. شاید تعجب آور باشد اگر به طور مثال دستگاه جنتل مکس پرو کمپانی کندلا که در حال حاضر گرانترین دستگاه لیزر موهای زائد در دنیا است، تنها هزینه نگهداری آن در سال چیزی بالغ بر 20 تا 50 میلیون تومان، تقریبا معادل یک دستگاه چینی یا اروپایی است!

(تمام مبالغ اعلام شده در این نوشته، با توجه به زمان نگارش، بر حسب دلار چهار هزار تومانی اعلام شده است. طبیعی است که تمام هزینه ها متناسب با نرخ دلار افزایش خواهند داشت.)

از طرفی دستگاه جنتل مکس پرو، علاوه بر لیزر الکساندرایت که مخصوص پوست ها و نواحی روشن بدن است، مجهز به لیزر ND:Yag اِندی یَگ با طول موج 1064 نانومتر است. این لیزر منحصرا برای نواحی تیره و پوست گندمی و تیره تر طراحی شده است.

لیزر الکساندرایت با وجود تمام محاسنش قابل استفاده بر روی پوست های تیره نیست. لیزر الکساندرایت بر روی پوست های سبزه و نواحی تیره بدن به یکی از این نتایج منجر می شود:

 • درجات پایین = عدم جوابگیری کامل
 • درجات بالا = سوختگی و ایجاد عارضه

اما لیزر اندی یگ چون برای نواحی سبزه یا گندمی ساخته شده است می توان با حداکثر قدرت روی این پوست ها لیزر موهای زائد را انجام داد.

تفاوت هزینه لیزر موهای زائد به علت نوع خنک کننده ها

تمام دستگاه های لیزر برای جلوگیری از گرمای بیش از حد در سطح مجاورت با پوست، ملزم به داشتن خنک کننده (یا کولینگ) هستند. این کولینگ ها معمولا با باد ساده و یا ترکیب با آب کار می کنند.

برخی دستگاه ها برای کاهش هزینه نگهداری، در محل اتصال هندپیس به بدن از آلومینیوم  استفاده می کنند تا به نوعی حس خنکی ایجاد کنند. اما این روش نمی تواند به طور کامل جلوی گرما و حس سوزش ایجاد شده را بگیرد.

کمپانی کندلا در روشی انحصاری، به جای استفاده از باد ساده، از گازهای فوق سرد کرایوژن استفاده می کند. این خنک کننده که DCD نام دارد، در چندمیلیونیوم ثانیه، پیش از تابش پالس لیزر، کرایوژن را به سطح پوست شلیک می کند تا متوجه سوزش و درد نشوید.

از طرفی با تکیه بر این سیستم می توان لیزر را با خیال راحت با درجات بالاتر بدون کوچکترین آسیبی انجام داد، در نتیجه تعداد جلسات با دستگاه جنتل مکس پرو در 90 درصد افراد بین 4 الی 6 جلسه می باشد. (البته در 10 درصد افراد ممکن است به جلسات بیشتر نیاز باشد و این به هیچ عنوان قابل پیش بینی نیست)

کمپانی کندلا با استفاده از سیستم خنک کننده انحصاری در دستگاه جنتل مکس پرو، توانسته با بالا بردن درجات لیزر، تعداد جلسات مورد نیاز را بطور محسوس کاهش دهد.

هزینه بالای دستگاه + هزینه های نگهداری بالا + هزینه گازهای کرایوژن (که فقط مختص این دستگاه است) باعث می شود تا در تمام دنیا تعرفه انجام لیزر موهای زائد با دستگاه جنتل مکس پرو گرانتر باشد.

همچنین این نکته را باید بدانید انتخاب نوع خنک کننده هنگام خرید دستگاه های کندلا می تواند به اختیار مراکز باشد. یعنی تمام دستگاه های کندلا دارای خنک کننده DCD نیستند، در برخی از مراکز هم در سراسر دنیا از نوع خنک کننده ساده آن، ACC استفاده می شود این سیستم ارزان تر است و فقط از باد خنک بهره می برد.

جنتل مکس پرو

مواد مصرفی در لیزر موهای بدن

در بسیاری از دستگاه ها برای پایین تر آوردن هزینه ها به طور مثال محل اتصال هندپیس به دستگاه قابل تعویض نیست. این یک ایراد محسوب نمی شود اما رعایت مثال بهداشتی را کمی سخت تر می کند. به طور مثال برای یک مراجعه کننده ناحیه تناسلی لیزر شده و برای مراجعه کننده بعدی صورت باید لیزر شود.

در صورت استفاده از هندپیس غیرقابل تعویض، در فرصت بین دو مراجعه کننده هندپیس باید با مواد ضدعفونی کننده تمیز شود. همانطور که ملاحظه می فرمایید این قضیه دغدغه بسیاری از مراجعه کنندگان هم هست:

سوال کاربران در زمینه لیزر موهای زائد

در دستگاه جنتل مکس پرو زائده ای در ابتدای هندپیس وجود دارد به نام دیستنس گیج که به طور شخصی به هر مراجعه کننده داده می شود و برای هر جلسه باید به همراه داشته باشید.

اینها مسائلی است که باعث می شود دستگاه جنتل مکس پرو امنیت و جواب دهی بهتری نسبت به سایر دستگاه ها داشته باشد. از طرفی به دلیل این هزینه ها، تعرفه انجام آن نسبت به سایر دستگاه ها بالاتر است.

همچنین جالب است بدانید معتبرترین کلینیک زیبایی در دنیا کلینیک Epione واقع در Beverly Hills کالیفرنیا می باشد، که مراجعین آن افراد مشهور و بازیگران هستند. با مراجعه به وب سایت این کلینیک، در قسمت فرم تماس، می توانید اطلاعات دستگاه لیزر موهای زائد این کلینیک را درخواست کنید.

این کلینیک در حال حاضر برای رفع موهای زائد از دستگاه جنتل مکس پرو کمپانی کندلا استفاده می کند.

مطلب مرتبط: چگونه فرق دستگاه لیزر اصل و تقلبی را تشخیص دهم؟

عکس قبل و بعد لیزر موهای زائد

هزینه لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی چقدر است؟

برای محاسبه هزینه لیزر تناسلی باید بدانید لیزر موهای زائد به چند جلسه احتیاج دارد. تعداد جلسات به مولفه های بسیاری بستگی دارد (از همه مهم تر قدرت دستگاه و پس از آن ژنتیک و…) با دستگاه جنتل مکس پرو در 90 درصد افراد در 4 الی 6 جلسه درمان نیاز دارد.

هزینه لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی (بیکینی کامل = شامل بیکنی + خط بیکنی + خط باسن) در بانوان هر جلسه 150 هزار تومان بوده، و فاصله جلسات هم، هر 2 ماه یکبار می باشد.

هزینه انجام لیزر موهای صورت خانم ها چقدر است؟

 

هزینه لیزر کل صورت

150 هزار تومان

هزینه لیزر موهای زائد چانه

30 هزار تومان
هزینه لیزر موهای زائد گردن

40 هزار تومان

هزینه لیزر خط ریش

40 هزار تومان

هزینه لیزر گونه ها

50 هزار تومان

هزینه لیزر موهای زائد پیشانی

40 هزار تومان

هزینه لیزر پشت لب

20 هزار تومان

قیمت لیزر موهای زائد کل بدن خانم ها چقدر است؟

هزینه لیزر دست ها300 هزار تومان
هزینه لیزر بازوها150 هزار تومان
هزینه لیزر موهای زائد ساعدها170 هزار تومان
هزینه لیزر پاها کامل450 هزار تومان
هزینه لیزر موهای زائد ران ها290 هزار تومان
هزینه لیزر ساق پا210 هزار تومان
هزینه لیزر موهای زائد خط شکم50 هزار تومان
هزینه لیزر موهای زائد دور ناف30 هزار تومان
هزینه لیزر بیکینی120 هزار تومان
هزینه لیزر خط بیکینی60 هزار تومان
هزینه لیزر موهای زائد بیکینی کامل150 هزار تومان
هزینه لیزر موهای زائد دور سینه ها50 هزار تومان
هزینه لیزر موهای زائد زیر بغل ها65 هزار تومان
هزینه لیزر موهای زائد کمر150 هزار تومان
هزینه لیزر باسن180 هزار تومان

 

پکیج لیزر موهای زائد کل بدن 1: 700000 تومان

کل پاها+بیکینی+خط بیکینی+ساعد دست ها+زیر بغل ها+خط شکم و دور سینه ها

 

پکیج لیزر موهای زائد کل بدن 2: 1100000 تومان

کل پاها+بیکینی+خط بیکینی+کل دست ها+زیر بغل ها+گودی کمر+روی باسن+کل شکم از زیر ناف+دور سینه ها

 

آیا لیزر شرایط تخفیف دارد؟

در صورتی که مبلغ لیزر موهای زائد بابت هر جلسه از 400 هزار تومان بیشتر باشد، با پرداخت 6 جلسه یکجا، 30 درصد از کل مبلغ کسر خواهد شد.

مرور سوال دیگه ای که یکی از دوستان پرسیده بودند خالی از لطف نیست:

لیزر موهای زائد با تخفیف

تعرفه انجام لیزر موهای زائد آقایان چقدر است؟

تعرفه لیزر موهای زائد آقایان، برای افرادی که عدد مجموع قد و وزن آنها کمتر از ۲۶۰ باشد، ۲۰ درصد تخفیف در نظر گرفته خواهد که فقط شامل پکیج های ۱و۲و۳ می باشد و شامل ناحیه ها به صورت تک تک نمی باشد.

هزینه لیزر موهای سینه و شکم

550 هزار تومان

هزینه لیزر موهای زائد پاها

1 میلیون تومان
هزینه لیزر کمر

500 هزار تومان

هزینه لیزر موهای زائد سر شانه ها

250 هزار تومان

هزینه لیزر موهای زائد زیر بغل

90 هزار تومان

هزینه لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

400 هزار تومان

هزینه لیزر موهای زائد باسن

300 هزار تومان

هزینه لیزر موهای زائد گونه/گوش/جلوی گردن

150 هزار تومان

 

پکیج لیزر موهای زائد سینه و شکم+کل پشت کمر+زیر بغل ها+سر شانه ها: 1100000 تومان
پکیج لیزر موهای زائد کل پاها+ناحیه تناسلی+باسن: 1700000 تومان
پکیج لیزر موهای زائد کل بدن: 2000000 تومان

 


هزینه لیزر موهای زائد


هزینه لیزر موهای زائد آقایانامیدوارم این مقاله برایتان مفید و کاربردی باشد
با احترام
دکتر گیتا مجیدزاده
پوست | مو | زیبایی | لیزر موهای زائد
.
.
زعفرانیه | مقدس اردبیلی | بین پسیان و میدان الف | ساختمان پزشکان ١٠٠ | واحد ۴٠٣
☎ ۰۲۱۲۲۶۵۷۹۰۰
☎ ۰۲۱۲۲۶۵۷۹۱۶
☎ ۰۲۱۲۶۲۱۲۵۵۴

مرکز زیبایی پوست، مو و لیزر موهای زائد دکتر گیتا مجید زاده

هزینه لیزر موهای زائد کل بدن، صورت و ناحیه تناسلی با تخفیف ویژه
4.2 (84.12%) 34 رای

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

سوال خود را در اینجا ثبت کنید و از سیستم کد رهگیری دریافت نمائید. پاسخ شما سریعترین زمان از طریق ایمیل و SMS به شما اطلاع داده خواهد شد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال قبلی ، کد رهگیری خود که از طریق ای میل یا SMSبرای شما ارسال شده را در این قسمت وارد کنید تا پاسخ دکتر را مشاهده فرمائید
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید.
© همیارسیستم
 • تصویر کاربرآوا جمعه ۱۶ آذر ۹۷( 6 روز پیش) مشاهده پرسش
  سلام
  خانم دکتر من تا الان ۹ جلسه لیزر بیکینی با دستگاه الکس انجام دادم و سه بارم وایتنینگ .اما در اویل فقط جواب داد و الان برخلاف قسمت های دیگ مجددا رشد شدید مو دارم و تیرگی هم تغییر نکرده .در ضمن رنگ پوستم گندمی هست .
  میخاستم بدونم‌پیشنهاد شما چه لیزری هست و چند جلسه مورد نیاز هست .البته اینم بگم قبل لیزر ازمایش دودم که متوجه بشم مشکل هورمون ندارم که جواب منفی بود .
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهجمعه ۱۶ آذر ۹۷( 6 روز پیش)

   سلام الکساندرایت نام دستگاه نیست و صرفا نام یک طول موج است. این طول موج که ۷۵۵ نانومتر است برای رفع موهای زائد بسیار پرکاربرد است. دستگاه های بسیار زیادی از شرق آسیا تا اروپا و امریکا قابلیت تولید این طول موج را دارند. ارزش این دستگاه ها حدود 40 میلیون تومان تا یک میلیارد تومان می باشد و متاسفانه عموم مردم به همه آنها می گویند دستگاه الکساندرایت!! هزینه نگهداری و تجهیزات این دستگاه ها بسیار متفاوت است،
   برای اظهار نظر بهتر است از نزدیک معاینه شوید
   در نهایت


   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید شامل نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و... در لینک زیر آمده است پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید. پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی Paste نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾 https://drmajidzadeh.com/178 تعرفه لیزر موهای زائد: https://drmajidzadeh.com/1048/

 • تصویر کاربرنارين چهارشنبه ۳۰ آبان ۹۷( 3 هفته پیش) مشاهده پرسش
  سلام خسته نباشيد من يكبار ليزر كردم با دستگاه الكساندريت همون دستگاه كه خنك كننده داره و هيچى ژلى قبل از ليزر به پوست نميزنن
  خواستم ببينم اين ماه ميتونم بيام با دستگاه شما ليزر رو ادامه بدم
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهچهارشنبه ۳۰ آبان ۹۷( 3 هفته پیش)

   سلام بله مشکلی نیست می توانید انجام دهید


   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید شامل نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و... در لینک زیر آمده است پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید. پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی Paste نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾 https://drmajidzadeh.com/178 تعرفه لیزر موهای زائد: https://drmajidzadeh.com/1048/

 • تصویر کاربرمهدیه چهارشنبه ۱۴ شهریور ۹۷( 3 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام خانوم دکترعزیز من میخوام بیام لیزر اما من به شدت وسواس دارم . سراین دستگاه به تمام بدنها وصورتهامیخوره درسته؟ باچی ضدعفونی میشه ؟ مثل پروپ سونوگرافی سرش مشترکه دیگه؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهچهارشنبه ۱۴ شهریور ۹۷( 3 ماه پیش)
   سلام عزیزم خیر نگران نباشید ما از سری شخصی استفاده می کنیم که به خودتان داده می شود تا هر جلسه با خود بیاورید

   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید
   شامل
   نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و...
   در لینک زیر آمده است
   پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید.
   پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی
   Paste
   نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾
   https://drmajidzadeh.com/178

   تعرفه لیزر موهای زائد:
   https://drmajidzadeh.com/1048/
 • تصویر کاربرمريم سه شنبه ۶ شهریور ۹۷( 3 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام
  بنده از اخرين جلسه ليزرم(اكساندريت كندلا)حدود ٧ماه ميگذره و بعضي نواحي نياز ب ليزر دوباره داره
  براي شارژ نميتونم بيام تهران
  شهرستان ميتونم از دستگاه دايوود استفاده كنم؟؟ گفتن شايد مو رو مقاوم كنه نظر شما رو ميخواستم🙏🏻
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهسه شنبه ۶ شهریور ۹۷( 3 ماه پیش)
   سلام حقیقتا بدون معاینه نمی شود اظهار نظر کرد اما به طور کل دایود های موجود در ایران خیلی خوب نیستند


   در مورد دایود هم باید بدانید:

   تکنولوژی دایود هم خیلی خوب و موثره اما برندهای مطرح این تکنولوژی در ایران نیستند به این علت که اکثرا ساخت اسرائیل هستند
   - سطح تماس: در دستگاه دایود هندپیس کاملا در تماس با بدن است و سر آن قابل تعویض نیست، این به معنی نیست که غیربهداشتی است اما
   اول اینکه واکنش پوست حین لیزر رو سخت تر میتوان مشاهده کرد و دوم به لحاظ بهداشتی کمی سخت تر است
   سطح مقطع: سطح مقطع دایود کوچکتر است که احتمالا درد به همراه دارد
   در نهایت طول موج دایود 808 نانومتر هست این در حالیست که دستگاه هایی مثل جنتل مکس پورو با دو تکنولوژی الکساندرایت و اندی یگ با طول موج های 755 و 1064 تمام تایپ های پوستی تیره و روشن را میتوان انجام داد.
 • تصویر کاربرپریسا سه شنبه ۶ شهریور ۹۷( 3 ماه پیش) مشاهده پرسش
  خانم دکتر لطفا در کرج یه مرکز خوب معرفی کنید
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهسه شنبه ۶ شهریور ۹۷( 3 ماه پیش)
   سلام حقیقتا اطلاعی نداریم
 • تصویر کاربرغزاله سه شنبه ۶ شهریور ۹۷( 3 ماه پیش) مشاهده پرسش
  هزینه هر جلسه لیزر کل بدن.
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهسه شنبه ۶ شهریور ۹۷( 3 ماه پیش)
   سلام
   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید
   شامل
   نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و...
   در لینک زیر آمده است
   پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید.
   پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی
   Paste
   نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾
   https://drmajidzadeh.com/178

   تعرفه لیزر موهای زائد:
   https://drmajidzadeh.com/1048/
 • تصویر کاربرbita یکشنبه ۷ مرداد ۹۷( 4 ماه پیش) مشاهده پرسش
  آیا میشه در پکیج تخفیفی تغییراتی داد؟ یعنی کل پاها، کمر، باسن و زیر بغل 700 تومان در جلسه اول پرداخت بشه؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهیکشنبه ۷ مرداد ۹۷( 4 ماه پیش)
   سلام بله تغییر نواحی در پکیج امکان پذیر است برای اطلاع دقیق تر با مطب تماس بگیرید
 • تصویر کاربرفاطمه دوشنبه ۲۵ تیر ۹۷( 4 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام. میخواستم بپرسم چه روزهایی و از چه ساعتی تا چه ساعتی میتونم بیام برای لیزر و اینکه قیمت لیزر کل بدن 490 هزار تومن هست؟ یا اگه همه رو باهم تو یه جلسه پرداخت کنیم این قیمت میشه؟قبل از لیزر باید موها رو اصلاح کنیم یا بلند باشه ؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهدوشنبه ۲۵ تیر ۹۷( 4 ماه پیش)
   سلام ما شنبه تا چهارشنبه 9 الی 21 و پنج شنبه ها 9 الی 15 هستیم، جهت تعیین نوبت تلفنی در خدمتتون هستیم
   02122657916
   02122657900

   تا 2 ماه قبل از لیزر باید روش هایی که مو را از ریشه درمی آورد را ترک کرده باشید و فقط شیو کنید، 24 ساعت قبل از لیزر هم شیو کامل انجام دهید

   اطلاعات کامل تر در خصوص لیزر:
   https://drmajidzadeh.com/178

   قیمت ها و نحوه محاسبه:
   https://drmajidzadeh.com/1048/
 • تصویر کاربرPariya یکشنبه ۱۷ تیر ۹۷( 5 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام خسته نباشید،،میخواستم بدونم زمانی که جلسات لیزر به پایان میرسه ۴تا ۶ جلسه،
  با چه چیزی باید اصلاح کرد که موها رشد مجدد نداشته باشند ؟!؟؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهیکشنبه ۱۷ تیر ۹۷( 5 ماه پیش)
   سلام اگر لیزر موهای زائد همچنان روی بدن شما موثر است می توانید آن را ادامه دهید تا زمانی که از آن پیشرفت و تاثیر ببینید، پس از آن با هر روشی انجام بدهید مشکلی ندارد

   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید
   شامل
   نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و...
   در لینک زیر آمده است
   پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید.
   پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی
   Paste
   نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾
   https://drmajidzadeh.com/178

   تعرفه لیزر موهای زائد:
   https://drmajidzadeh.com/1048/
 • تصویر کاربراتنا یکشنبه ۱۰ تیر ۹۷( 5 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام و خسته نباشید من جلسه سوم لیزر مو در مطب شما گذروندم از همه چی راضی بودم ولی از جلسه و دوم به بعد خارش خیلی شدید در بیکینیم دارم و واقعا داره عزابم میده راستش نمیدونم چیکار کنم گفتم از شما سوال کنم،مرسی.
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهیکشنبه ۱۰ تیر ۹۷( 5 ماه پیش)
   سلام عزیزم خواهش می کنم باعث افتخار هستش
   اصلا نخارونید ناحیه رو چون باعث التهاب می شود، این مساله کاملا طبیعی است، هر 12 ساعت یک عدد قرص تلفست 120 مصرف کنید تا 2 روز پس از آن اگر باز خارش ادامه داشت ما رو درجریان قرار دهید
درحال دریافت اطلاعات
پرسش از دکتر