هزینه لیزر موهای زائد کل بدن، صورت و ناحیه تناسلی با تخفیف ویژه

همیشه از بزرگانمان شنیده ایم هیچ ارزانی ای بی علت و هیچ گرانی ای بی حکمت نیست! در این نوشته می خواهیم به علت و حکمت تفاوت نرخ لیزر موهای زائد میان کلینیک های زیبایی مختلف بپردازیم. کنار آن برخی ابهامات و سوالات شما در این زمینه را پاسخ خواهیم داد. مثل این مورد:

 • چرا من با دستگاه الکساندرایت 2017 لیزر کرده ام و جواب نگرفتم؟

این پرسش از پایه اشتباه است! با ما باشید.

شات لیزر چیست؟

شات به هر بار تخلیه انرژی لیزر روی سطح پوست گفته می شود. در گذشته خیلی از مراکز لیزر موهای زائد، هزینه لیزر را بر اساس تعداد شات محاسبه می کردند، اما امروزه در اکثر مراکز در سراسر دنیا بر اساس ناحیه محاسبه می شود.
در فیلم زیر هر بار که صدای دستگاه شنیده می شود یک شات لیزر زده شده است.

فیلم لیزر موهای زائد

مهم است بدانید که: الکساندرایت نام دستگاه نیست و صرفا نام یک طول موج است. این طول موج که 755 نانومتر است برای رفع موهای زائد بسیار پرکاربرد است. دستگاه های بسیار زیادی از شرق آسیا تا اروپا و آمریکا قابلیت تولید این طول موج را دارند.

ارزش این دستگاه ها بسته به نوع و کیفیت دستگاه، از حدود 30 الی 40 میلیون تومان تا یک و نیم میلیارد تومان متغیر است و متاسفانه همه آنها بین مردم به نام دستگاه الکساندرایت شناخته می شوند!

هزینه نگهداری و تجهیزات این دستگاه ها بسیار متفاوت است. شاید تعجب آور باشد اگر به طور مثال دستگاه جنتل مکس پرو کمپانی کندلا که در حال حاضر گرانترین دستگاه لیزر موهای زائد در دنیا است، تنها هزینه نگهداری آن در سال چیزی بالغ بر 20 تا 50 میلیون تومان، تقریبا معادل یک دستگاه چینی یا اروپایی است!

(تمام مبالغ اعلام شده در این نوشته، با توجه به زمان نگارش، بر حسب دلار چهار هزار تومانی اعلام شده است. طبیعی است که تمام هزینه ها متناسب با نرخ دلار افزایش خواهند داشت.)

از طرفی دستگاه جنتل مکس پرو، علاوه بر لیزر الکساندرایت که مخصوص پوست ها و نواحی روشن بدن است، مجهز به لیزر ND:Yag اِندی یَگ با طول موج 1064 نانومتر است. این لیزر منحصرا برای نواحی تیره و پوست گندمی و تیره تر طراحی شده است.

لیزر الکساندرایت با وجود تمام محاسنش قابل استفاده بر روی پوست های تیره نیست. لیزر الکساندرایت بر روی پوست های سبزه و نواحی تیره بدن به یکی از این نتایج منجر می شود:

 • درجات پایین = عدم جوابگیری کامل
 • درجات بالا = سوختگی و ایجاد عارضه

اما لیزر اندی یگ چون برای نواحی سبزه یا گندمی ساخته شده است می توان با حداکثر قدرت روی این پوست ها لیزر موهای زائد را انجام داد.

تفاوت هزینه لیزر موهای زائد به علت نوع خنک کننده ها

تمام دستگاه های لیزر برای جلوگیری از گرمای بیش از حد در سطح مجاورت با پوست، ملزم به داشتن خنک کننده (یا کولینگ) هستند. این کولینگ ها معمولا با باد ساده و یا ترکیب با آب کار می کنند.

برخی دستگاه ها برای کاهش هزینه نگهداری، در محل اتصال هندپیس به بدن از آلومینیوم  استفاده می کنند تا به نوعی حس خنکی ایجاد کنند. اما این روش نمی تواند به طور کامل جلوی گرما و حس سوزش ایجاد شده را بگیرد.

کمپانی کندلا در روشی انحصاری، به جای استفاده از باد ساده، از گازهای فوق سرد کرایوژن استفاده می کند. این خنک کننده که DCD نام دارد، در چندمیلیونیوم ثانیه، پیش از تابش پالس لیزر، کرایوژن را به سطح پوست شلیک می کند تا متوجه سوزش و درد نشوید.

از طرفی با تکیه بر این سیستم می توان لیزر را با خیال راحت با درجات بالاتر بدون کوچکترین آسیبی انجام داد، در نتیجه تعداد جلسات با دستگاه جنتل مکس پرو در 90 درصد افراد بین 4 الی 6 جلسه می باشد. (البته در 10 درصد افراد ممکن است به جلسات بیشتر نیاز باشد و این به هیچ عنوان قابل پیش بینی نیست)

کمپانی کندلا با استفاده از سیستم خنک کننده انحصاری در دستگاه جنتل مکس پرو، توانسته با بالا بردن درجات لیزر، تعداد جلسات مورد نیاز را بطور محسوس کاهش دهد.

هزینه بالای دستگاه + هزینه های نگهداری بالا + هزینه گازهای کرایوژن (که فقط مختص این دستگاه است) باعث می شود تا در تمام دنیا تعرفه انجام لیزر موهای زائد با دستگاه جنتل مکس پرو گرانتر باشد.

همچنین این نکته را باید بدانید انتخاب نوع خنک کننده هنگام خرید دستگاه های کندلا می تواند به اختیار مراکز باشد. یعنی تمام دستگاه های کندلا دارای خنک کننده DCD نیستند، در برخی از مراکز هم در سراسر دنیا از نوع خنک کننده ساده آن، ACC استفاده می شود این سیستم ارزان تر است و فقط از باد خنک بهره می برد.

جنتل مکس پرو

مواد مصرفی در لیزر موهای بدن

در بسیاری از دستگاه ها برای پایین تر آوردن هزینه ها به طور مثال محل اتصال هندپیس به دستگاه قابل تعویض نیست. این یک ایراد محسوب نمی شود اما رعایت مثال بهداشتی را کمی سخت تر می کند. به طور مثال برای یک مراجعه کننده ناحیه تناسلی لیزر شده و برای مراجعه کننده بعدی صورت باید لیزر شود.

در صورت استفاده از هندپیس غیرقابل تعویض، در فرصت بین دو مراجعه کننده هندپیس باید با مواد ضدعفونی کننده تمیز شود. همانطور که ملاحظه می فرمایید این قضیه دغدغه بسیاری از مراجعه کنندگان هم هست:

سوال کاربران در زمینه لیزر موهای زائد

در دستگاه جنتل مکس پرو زائده ای در ابتدای هندپیس وجود دارد به نام دیستنس گیج که به طور شخصی به هر مراجعه کننده داده می شود و برای هر جلسه باید به همراه داشته باشید.

اینها مسائلی است که باعث می شود دستگاه جنتل مکس پرو امنیت و جواب دهی بهتری نسبت به سایر دستگاه ها داشته باشد. از طرفی به دلیل این هزینه ها، تعرفه انجام آن نسبت به سایر دستگاه ها بالاتر است.

همچنین جالب است بدانید معتبرترین کلینیک زیبایی در دنیا کلینیک Epione واقع در Beverly Hills کالیفرنیا می باشد، که مراجعین آن افراد مشهور و بازیگران هستند. با مراجعه به وب سایت این کلینیک، در قسمت فرم تماس، می توانید اطلاعات دستگاه لیزر موهای زائد این کلینیک را درخواست کنید.

این کلینیک در حال حاضر برای رفع موهای زائد از دستگاه جنتل مکس پرو کمپانی کندلا استفاده می کند.

مطلب مرتبط: چگونه فرق دستگاه لیزر اصل و تقلبی را تشخیص دهم؟

عکس قبل و بعد لیزر موهای زائد

هزینه لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی چقدر است؟

برای محاسبه هزینه لیزر تناسلی باید بدانید لیزر موهای زائد به چند جلسه احتیاج دارد. تعداد جلسات به مولفه های بسیاری بستگی دارد (از همه مهم تر قدرت دستگاه و پس از آن ژنتیک و…) با دستگاه جنتل مکس پرو در 90 درصد افراد در 4 الی 6 جلسه درمان نیاز دارد.

هزینه لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی (بیکینی کامل = شامل بیکنی + خط بیکنی + خط باسن) در بانوان هر جلسه 150 هزار تومان بوده، و فاصله جلسات هم، هر 2 ماه یکبار می باشد.

هزینه انجام لیزر موهای صورت خانم ها چقدر است؟

 

هزینه لیزر کل صورت

150 هزار تومان

هزینه لیزر موهای زائد چانه

30 هزار تومان
هزینه لیزر موهای زائد گردن

40 هزار تومان

هزینه لیزر خط ریش

40 هزار تومان

هزینه لیزر گونه ها

50 هزار تومان

هزینه لیزر موهای زائد پیشانی

40 هزار تومان

هزینه لیزر پشت لب

20 هزار تومان

قیمت لیزر موهای زائد کل بدن خانم ها چقدر است؟

هزینه لیزر دست ها300 هزار تومان
هزینه لیزر بازوها150 هزار تومان
هزینه لیزر موهای زائد ساعدها170 هزار تومان
هزینه لیزر پاها کامل450 هزار تومان
هزینه لیزر موهای زائد ران ها290 هزار تومان
هزینه لیزر ساق پا210 هزار تومان
هزینه لیزر موهای زائد خط شکم50 هزار تومان
هزینه لیزر موهای زائد دور ناف30 هزار تومان
هزینه لیزر بیکینی120 هزار تومان
هزینه لیزر خط بیکینی60 هزار تومان
هزینه لیزر موهای زائد بیکینی کامل150 هزار تومان
هزینه لیزر موهای زائد دور سینه ها50 هزار تومان
هزینه لیزر موهای زائد زیر بغل ها65 هزار تومان
هزینه لیزر موهای زائد کمر150 هزار تومان
هزینه لیزر باسن180 هزار تومان

 

پکیج لیزر موهای زائد کل بدن 1: 700000 تومان

کل پاها+بیکینی+خط بیکینی+ساعد دست ها+زیر بغل ها+خط شکم و دور سینه ها

 

پکیج لیزر موهای زائد کل بدن 2: 1100000 تومان

کل پاها+بیکینی+خط بیکینی+کل دست ها+زیر بغل ها+گودی کمر+روی باسن+کل شکم از زیر ناف+دور سینه ها

 

آیا لیزر شرایط تخفیف دارد؟

در صورتی که مبلغ لیزر موهای زائد بابت هر جلسه از 400 هزار تومان بیشتر باشد، با پرداخت 6 جلسه یکجا، 30 درصد از کل مبلغ کسر خواهد شد.

مرور سوال دیگه ای که یکی از دوستان پرسیده بودند خالی از لطف نیست:

لیزر موهای زائد با تخفیف

تعرفه انجام لیزر موهای زائد آقایان چقدر است؟

تعرفه لیزر موهای زائد آقایان، برای افرادی که عدد مجموع قد و وزن آنها کمتر از ۲۶۰ باشد، ۲۰ درصد تخفیف در نظر گرفته خواهد که فقط شامل پکیج های ۱و۲و۳ می باشد و شامل ناحیه ها به صورت تک تک نمی باشد.

هزینه لیزر موهای سینه و شکم

550 هزار تومان

هزینه لیزر موهای زائد پاها

1 میلیون تومان
هزینه لیزر کمر

500 هزار تومان

هزینه لیزر موهای زائد سر شانه ها

250 هزار تومان

هزینه لیزر موهای زائد زیر بغل

90 هزار تومان

هزینه لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

400 هزار تومان

هزینه لیزر موهای زائد باسن

300 هزار تومان

هزینه لیزر موهای زائد گونه/گوش/جلوی گردن

150 هزار تومان

 

پکیج لیزر موهای زائد سینه و شکم+کل پشت کمر+زیر بغل ها+سر شانه ها: 1100000 تومان
پکیج لیزر موهای زائد کل پاها+ناحیه تناسلی+باسن: 1700000 تومان
پکیج لیزر موهای زائد کل بدن: 2000000 تومان

 


هزینه لیزر موهای زائد


هزینه لیزر موهای زائد آقایانامیدوارم این مقاله برایتان مفید و کاربردی باشد
با احترام
دکتر گیتا مجیدزاده
پوست | مو | زیبایی | لیزر موهای زائد
.
.
زعفرانیه | مقدس اردبیلی | بین پسیان و میدان الف | ساختمان پزشکان ١٠٠ | واحد ۴٠٣
☎ ۰۲۱۲۲۶۵۷۹۰۰
☎ ۰۲۱۲۲۶۵۷۹۱۶
☎ ۰۲۱۲۶۲۱۲۵۵۴

مرکز زیبایی پوست، مو و لیزر موهای زائد دکتر گیتا مجید زاده

هزینه لیزر موهای زائد کل بدن، صورت و ناحیه تناسلی با تخفیف ویژه
4.2 (84%) 35 رای

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

سوال خود را در اینجا ثبت کنید و از سیستم کد رهگیری دریافت نمائید. پاسخ شما سریعترین زمان از طریق ایمیل و SMS به شما اطلاع داده خواهد شد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال قبلی ، کد رهگیری خود که از طریق ای میل یا SMSبرای شما ارسال شده را در این قسمت وارد کنید تا پاسخ دکتر را مشاهده فرمائید
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید.
© همیارسیستم
 • تصویر کاربرp چهارشنبه ۲۶ دی ۹۷( 3 روز پیش) مشاهده پرسش
  سلام
  شما هزینه ی لیزر دور ناف رو زدید 30 هزار تومن یعنی هر جلیه 30هزارتومن یا کلا ؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهچهارشنبه ۲۶ دی ۹۷( 3 روز پیش)

   سلام هر جلسه

   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید شامل نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و... در لینک زیر آمده است پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید. پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی Paste نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾 https://drmajidzadeh.com/178 تعرفه لیزر موهای زائد: https://drmajidzadeh.com/1048/

 • تصویر کاربرمهسا چهارشنبه ۱۹ دی ۹۷( 1 هفته پیش) مشاهده پرسش
  سلام و وقت به خیر، میخواستم هزینه و تعداد جلسات لیزر بیکینی رو بپرسم، و اینکه موهای زیر پوستی که به هیچ وجه بیرون نمیاد و باعث تیرگی و لک شدن اون ناحیه شده آیا با لیزر خارح میشه؟؟! لیزر حذف موی زائد آیا باعث سفیدی پوست در اون ناحیه هم میشه یا برای روشن شدنش درمان دیگه ای نیاز هست؟ سوال دیگم در مورد عوارض لیزر بر رحم و تخمدانه؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایین
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهچهارشنبه ۱۹ دی ۹۷( 1 هفته پیش)

   در خصوص تغییر رنگ باید بدونید لیزر به هیچ عنوان نباید باعث تغییر رنگ پوست شود اما چون لیزر را شروع کرده اید و روش های سنتی را ترک کرده اید ممکن است مقداری بهبود یابد و برای درمان کامل باید دارویی هم درمان شود در خصوص ما بقی سوالات:

   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید شامل نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و... در لینک زیر آمده است پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید. پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی Paste نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾 https://drmajidzadeh.com/178 تعرفه لیزر موهای زائد: https://drmajidzadeh.com/1048/

 • تصویر کاربرMahsa چهارشنبه ۲۶ دی ۹۷( 3 روز پیش) مشاهده پرسش
  سلام. میخواستم تعرفه های لیزر بدن و صورت بهم بگین که دقیقا از کجا میتونم ببینم. و اینکه من محدودیت زمان دارم و صرفا ۶ماه فرصت دارم. ایا میتونم شروع کنم یا نه دوره درمانم نصفه میمونه. و سوال بعدی اینکه من قبلا لیزر کردم و حالا نقاطی از صورتم که هیچ وقت موی زائد نداشت داره موی زائد درمیاره . ایا بخاطره اشتباه اپراتور میتونه باشه که لیزر روی قسمتهایی از صورت که موی زائد نداشته قار داده و فولیکول مو تحریک شده ؟ ایا اگه باز هم انجام بدم ممکنه باز هم این اتفاق بیفته. ممنونم از شما 💛
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهچهارشنبه ۲۶ دی ۹۷( 3 روز پیش)

   سلام پاسخ تمام سوالات شما و هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید شامل نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و... در لینک زیر آمده است پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید. پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی Paste نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾 https://drmajidzadeh.com/178 تعرفه لیزر موهای زائد: https://drmajidzadeh.com/1048/

 • تصویر کاربرالهه یکشنبه ۲۳ دی ۹۷( 6 روز پیش) مشاهده پرسش
  سلام ،خسته نباشین ،آیا این حقیقت داره که میگن لیزر کردن قسمت بیکینی واسه دخترا یا کسایی هنوز بچه دار نشدن به خاطر تابیده شدن این پرتو ها به قسمت رحم و تخمدان ضرر داره از نظر ایجاد مشکل واسه بارداری در آینده یا باعث تنبلی تخمدان و تخمک ها،یائستگی زود رس،تولد بچه نارس یا جهش سلول های پوستی و ایجاد سرطان شه؟؟؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهیکشنبه ۲۳ دی ۹۷( 6 روز پیش)

   سلام خیر این عوارضی که فرمودید به هیچ عنوان حقیقت ندارد

   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید شامل نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و... در لینک زیر آمده است پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید. پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی Paste نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾 https://drmajidzadeh.com/178 تعرفه لیزر موهای زائد: https://drmajidzadeh.com/1048/

 • تصویر کاربرنگین یکشنبه ۲۳ دی ۹۷( 6 روز پیش) مشاهده پرسش
  سلام. وقت بخیر. میخواستم بپرسم لیزر خط باسن یا خط بیکینی مشکلی ایجاد نمیکنه ؟ عذرمیخوام ولی مدفوع و ادرار از یه سری نواحی ب هرحال خارج میشه. ممکنه نور به داخل بدن از این نواحی و سراخ ها نفوذ کنه و مشکلاتی رو ب وجود بیاره ؟ سوال بعدیم اینکه کدوم دستگاه بهداشتی تر هستش و امکان انتقال هیچگونه بیماری باهاش وجود نداره ؟ دستگاه دایود رو چطور ضدعفونی میکنند ؟ امکان انتقال زگیل تناسلی یا یه سری بیماری های پوستی از طریق لیزر وجود داره ؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهیکشنبه ۲۳ دی ۹۷( 6 روز پیش)

   سلام هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید شامل نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و... در لینک زیر آمده است پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید. پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی Paste نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾 https://drmajidzadeh.com/178 تعرفه لیزر موهای زائد: https://drmajidzadeh.com/1048/

 • تصویر کاربرجواد پنجشنبه ۲۲ آذر ۹۷( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام خانم دکتر جوان ۲۹ ساله ایی هستم ک باتوجه ب هزینه مربوطه تمایل ب پاکسازی کل موهای زائد صورت دارم دراین رابطه ایا کلینیک شما توانایی انجام چنین کاری رادارد واینکه راهنمایی و مشاوره شمارو نیازمندم ممنون از راهنماییتون
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهپنجشنبه ۲۲ آذر ۹۷( 1 ماه پیش)

   سلام

   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید شامل نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و... در لینک زیر آمده است پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید. پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی Paste نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾 https://drmajidzadeh.com/178 تعرفه لیزر موهای زائد: https://drmajidzadeh.com/1048/

 • تصویر کاربرمعصومه پنجشنبه ۲۲ آذر ۹۷( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام خانم دکتر ، من در شهرستان زندگی میکنم و امکان اومدن به تهران رو ندارم.اینجا دوتا مطب هست با دستگاه های لیزر ظاهرا یکسان ولی قیمت هاشون متفاوته.بنظر شما جایی که سابقه بیشتری داره بهتره؟ نور لیزر الکس قرمز رنگه؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهپنجشنبه ۲۲ آذر ۹۷( 1 ماه پیش)

   سلام ببینید طول موج لیزر مرئی نیست، یعنی توسط چشم انسان دیده نمی شود، اون نوری که شما هنگام لیزر می بینید نور گاید یا راهنماست که انجام دهنده لیزر بداند کجا لیزر قرار است تابیده شود وگرنه لیزر مرئی نیست

   دو مطلب زیر را به دقت بخوانید بسیار به شما کمک خواهد در انتخاب مرکز لیزر:
   https://drmajidzadeh.com/178
   و
   https://drmajidzadeh.com/1048/

 • تصویر کاربرهانی پنجشنبه ۲۲ آذر ۹۷( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  با سلام
  1-من صورت پر موی دارم اما به صورت موهای زائد زخیم نیست ولی مشکی و پر هست و سبزه هستم و اینکه ریشه موهام تقریبا سسته. میخواستم بدونم قبل لیزر و توی ویزیت میگید که لیزر موهای برای موهای صورتم و بقیه قسمت ها که م نظرم هست دائمی موهارو از بین میبره یا خیر؟
  2-ی سوال دیگ اینکه خط بیکینی چیه چرا توی لیزر بیکینی انجام نمیدن و هزینه جدا داره؟؟؟
  3-بنده از شهرستان میخوام بیام و شاغلم و میخوام توسط خانم دکتر مجید زاده ویزیت بشم حتما،پنج شنبه میتونم بیام؟ تا چه ساعتی میتونم خودمو برسونم؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهپنجشنبه ۲۲ آذر ۹۷( 1 ماه پیش)

   سلام هر جلسه توی مجموعه ما توسط پزشک مشاوره می شوید، تاکید می کنم هر جلسه

   بیکنی کامل شامل، بیکینی، خط بیکینی و خط باسن است که 150 تومان است

   بنده پنج شنبه ها نیستم، اما تیم پزشکی ما همه روزه هستند و از هم لحاظ مورد تایید بنده هستند نگران نباشید
   در نهایت 


   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید شامل نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و... در لینک زیر آمده است پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید. پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی Paste نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾 https://drmajidzadeh.com/178 تعرفه لیزر موهای زائد: https://drmajidzadeh.com/1048/

 • تصویر کاربرآوا جمعه ۱۶ آذر ۹۷( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام
  خانم دکتر من تا الان ۹ جلسه لیزر بیکینی با دستگاه الکس انجام دادم و سه بارم وایتنینگ .اما در اویل فقط جواب داد و الان برخلاف قسمت های دیگ مجددا رشد شدید مو دارم و تیرگی هم تغییر نکرده .در ضمن رنگ پوستم گندمی هست .
  میخاستم بدونم‌پیشنهاد شما چه لیزری هست و چند جلسه مورد نیاز هست .البته اینم بگم قبل لیزر ازمایش دودم که متوجه بشم مشکل هورمون ندارم که جواب منفی بود .
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهجمعه ۱۶ آذر ۹۷( 1 ماه پیش)

   سلام الکساندرایت نام دستگاه نیست و صرفا نام یک طول موج است. این طول موج که ۷۵۵ نانومتر است برای رفع موهای زائد بسیار پرکاربرد است. دستگاه های بسیار زیادی از شرق آسیا تا اروپا و امریکا قابلیت تولید این طول موج را دارند. ارزش این دستگاه ها حدود 40 میلیون تومان تا یک میلیارد تومان می باشد و متاسفانه عموم مردم به همه آنها می گویند دستگاه الکساندرایت!! هزینه نگهداری و تجهیزات این دستگاه ها بسیار متفاوت است،
   برای اظهار نظر بهتر است از نزدیک معاینه شوید
   در نهایت


   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید شامل نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و... در لینک زیر آمده است پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید. پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی Paste نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾 https://drmajidzadeh.com/178 تعرفه لیزر موهای زائد: https://drmajidzadeh.com/1048/

 • تصویر کاربرنارين چهارشنبه ۳۰ آبان ۹۷( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام خسته نباشيد من يكبار ليزر كردم با دستگاه الكساندريت همون دستگاه كه خنك كننده داره و هيچى ژلى قبل از ليزر به پوست نميزنن
  خواستم ببينم اين ماه ميتونم بيام با دستگاه شما ليزر رو ادامه بدم
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهچهارشنبه ۳۰ آبان ۹۷( 1 ماه پیش)

   سلام بله مشکلی نیست می توانید انجام دهید


   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید شامل نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و... در لینک زیر آمده است پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید. پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی Paste نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾 https://drmajidzadeh.com/178 تعرفه لیزر موهای زائد: https://drmajidzadeh.com/1048/

درحال دریافت اطلاعات
پرسش از دکتر