هزینه لیزر موهای زائد کل بدن، صورت و ناحیه تناسلی با تخفیف ویژه

لیزر بدن از جمله روش های از بین بردن موهای زائد است که در کلینیک های زیبایی انجام می شود. در این مقاله علاوه بر بیان هزینه لیزر موهای زائد در کلینیک دکتر مجید زاده، در مورد علت تفاوت قیمت لیزر کل بدن در مراکز مختلف صحبت خواهیم کرد.

 • چرا من با دستگاه الکساندرایت ۲۰۱۷ لیزر کرده ام و جواب نگرفتم؟

این پرسش از پایه اشتباه است! با ما باشید.

لیزر موهای زائد بدن

لیزر موهای زائد بدن یکی از راه های از بین بردن آن ها برای همیشه می باشد. در ادامه به لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت می پردازیم.

شات لیزر چیست؟

شات به هر بار تخلیه انرژی لیزر روی سطح پوست گفته می شود. در گذشته خیلی از مراکز لیزر موهای زائد، هزینه لیزر را بر اساس تعداد شات محاسبه می کردند، اما امروزه در اکثر مراکز در سراسر دنیا بر اساس ناحیه محاسبه می شود.
در فیلم زیر هر بار که صدای دستگاه شنیده می شود یک شات لیزر زده شده است.

عکس قبل و بعد لیزر موهای زائد

هزینه لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی چقدر است؟

برای محاسبه هزینه لیزر تناسلی باید بدانید لیزر موهای زائد به چند جلسه احتیاج دارد. تعداد جلسات به مولفه های بسیاری بستگی دارد (از همه مهم تر قدرت دستگاه و پس از آن ژنتیک و…) با دستگاه جنتل مکس پرو در ۹۰ درصد افراد در ۴ الی ۶ جلسه درمان نیاز دارد.

هزینه لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی (بیکینی کامل = شامل بیکنی + خط بیکنی + خط باسن) در بانوان هر جلسه ۲۱۸ هزار تومان بوده، و فاصله جلسات هم، هر ۲ ماه یکبار می باشد.

هزینه انجام لیزر موهای صورت خانم ها چقدر است؟

در بخش زیر به هزینه انجام لیزر موهای زائد صورت بانوان پرداخته ایم:

قیمت لیزر صورت

هزینه لیزر صورت بانوان طبق تعرفه زیر می باشد:

هزینه لیزر کل صورت

۲۴۰ هزار تومان

هزینه لیزر موهای زائد چانه

۴۹ هزار تومان
هزینه لیزر موهای زائد گردن

۶۵ هزار تومان

هزینه لیزر خط ریش

۶۵ هزار تومان

هزینه لیزر گونه ها

۸۱ هزار تومان

هزینه لیزر موهای زائد پیشانی

۶۵ هزار تومان

هزینه لیزر پشت لب

۳۳ هزار تومان

قیمت لیزر موهای زائد کل بدن خانم ها چقدر است؟

قیمت لیزر موهای زائد کل بدن بانوان به تفکیک هر یک از بخش ها به شرح زیر است:

هزینه لیزر کل بدن

هزینه لیزر دست ها۴۸۰ هزار تومان
هزینه لیزر بازوها۲۴۰ هزار تومان
هزینه لیزر موهای زائد ساعدها۲۷۳ هزار تومان
هزینه لیزر پاها کامل۷۲۰ هزار تومان
هزینه لیزر موهای زائد ران ها۴۶۵ هزار تومان
هزینه لیزر ساق پا۳۳۷ هزار تومان
هزینه لیزر موهای زائد خط شکم۸۱ هزار تومان
هزینه لیزر موهای زائد دور ناف۴۹ هزار تومان
هزینه لیزر زانو۸۱ هزار تومان
هزینه لیزر شکم به صورت کامل۲۴۰ هزار تومان
هزینه لیزر بیکینی کامل۲۴۰ هزار تومان
هزینه لیزر موهای زائد دور سینه ها۸۱ هزار تومان
هزینه لیزر موهای زائد زیر بغل ها۱۰۵ هزار تومان
هزینه لیزر موهای زائد گودی کمر۲۴۰ هزار تومان
هزینه لیزر روی باسن۲۸۹ هزار تومان

 

هزینه لیزر موهای زائد کل بدن ۱: ۱/۲۰۰/۰۰۰  تومان

در صورت تسویه ۶ جلسه ای هر جلسه: ۸۴۰/۰۰۰

کل پاها+بیکینی+خط بیکینی+ساعد دست ها+زیر بغل ها+خط شکم و دور سینه ها

 

هزینه لیزر موهای زائد کل بدن ۲: ۱/۹۱۶/۰۰۰ تومان

در صورت تسویه ۶ جلسه ای هر جلسه: ۱/۳۴۱/۲۰۰

کل پاها+بیکینی+خط بیکینی+کل دست ها+زیر بغل ها+گودی کمر+روی باسن+کل شکم از زیر ناف+دور سینه ها

 نوع خدمات

 قیمت

 بیکینی+زیربغل

 ۲۹۸ هزار تومان

 پا+ بیکینی+زیربغل

 ۹۰۶ هزار تومان
در صورت تسویه ۶ جلسه، قیمت هر جلسه: ۶۳۴/۲۰۰ تومان

 پشت لب+چانه

 ۵۷ هزار تومان

 پا+ بیکینی+زیربغل+ساعد

۹۸۴ هزار تومان
در صورت تسویه ۶ جلسه، قیمت هر جلسه: ۶۸۸/۰۰۰ تومان

 صورت کامل

 ۱۶۸ هزار تومان

 

آیا لیزر شرایط تخفیف دارد؟

در صورتی که مبلغ لیزر موهای زائد بابت هر جلسه از ۴۰۰ هزار تومان بیشتر باشد، با پرداخت ۶ جلسه یکجا، ۳۰ درصد از کل مبلغ کسر خواهد شد.

مرور سوال دیگه ای که یکی از دوستان پرسیده بودند خالی از لطف نیست:

لیزر موهای زائد با تخفیف

تعرفه انجام لیزر موهای زائد آقایان چقدر است؟

تعرفه لیزر موهای زائد آقایان، برای افرادی که عدد مجموع قد و وزن آنها کمتر از ۲۵۰ باشد، ۲۰ درصد تخفیف در نظر گرفته خواهد که فقط شامل کل بدن می باشد و شامل ناحیه ها به صورت تک تک نمی باشد.

پکیج لیزر موهای زائد سینه و شکم+کل پشت کمر+زیر بغل ها+سر شانه ها: ۱۱۰۰۰۰۰ تومان
پکیج لیزر موهای زائد کل پاها+ناحیه تناسلی+باسن: ۱۷۰۰۰۰۰ تومان
پکیج لیزر موهای زائد کل بدن: ۲۰۰۰۰۰۰ تومان

فیلم لیزر موهای زائد

مهم است بدانید که: الکساندرایت نام دستگاه نیست و صرفا نام یک طول موج است. این طول موج که ۷۵۵ نانومتر است برای رفع موهای زائد بسیار پرکاربرد است. دستگاه های بسیار زیادی از شرق آسیا تا اروپا و آمریکا قابلیت تولید این طول موج را دارند.

لیزر بدن با دستگاه

ارزش این دستگاه ها بسته به نوع و کیفیت دستگاه، از حدود ۳۰ الی ۴۰ میلیون تومان تا یک و نیم میلیارد تومان متغیر است و متاسفانه همه آنها بین مردم به نام دستگاه الکساندرایت شناخته می شوند!

هزینه نگهداری و تجهیزات این دستگاه ها بسیار متفاوت است. شاید تعجب آور باشد اگر به طور مثال دستگاه جنتل مکس پرو کمپانی کندلا که در حال حاضر گرانترین دستگاه لیزر موهای زائد در دنیا است، تنها هزینه نگهداری آن در سال چیزی بالغ بر ۲۰ تا ۵۰ میلیون تومان، تقریبا معادل یک دستگاه چینی یا اروپایی است!

از طرفی دستگاه جنتل مکس پرو، علاوه بر لیزر الکساندرایت که مخصوص پوست ها و نواحی روشن بدن است، مجهز به لیزر ND:Yag اِندی یَگ با طول موج ۱۰۶۴ نانومتر است. این لیزر منحصرا برای نواحی تیره و پوست گندمی و تیره تر طراحی شده است.

لیزر الکساندرایت با وجود تمام محاسنش قابل استفاده بر روی پوست های تیره نیست. لیزر الکساندرایت بر روی پوست های سبزه و نواحی تیره بدن به یکی از این نتایج منجر می شود:

 • درجات پایین = عدم جوابگیری کامل
 • درجات بالا = سوختگی و ایجاد عارضه

اما لیزر اندی یگ چون برای نواحی سبزه یا گندمی ساخته شده است می توان با حداکثر قدرت روی این پوست ها لیزر موهای زائد را انجام داد.

تفاوت هزینه لیزر موهای زائد به علت نوع خنک کننده ها

تمام دستگاه های لیزر برای جلوگیری از گرمای بیش از حد در سطح مجاورت با پوست، ملزم به داشتن خنک کننده (یا کولینگ) هستند. این کولینگ ها معمولا با باد ساده و یا ترکیب با آب کار می کنند.

برخی دستگاه ها برای کاهش هزینه نگهداری، در محل اتصال هندپیس به بدن از آلومینیوم  استفاده می کنند تا به نوعی حس خنکی ایجاد کنند. اما این روش نمی تواند به طور کامل جلوی گرما و حس سوزش ایجاد شده را بگیرد.

کمپانی کندلا در روشی انحصاری، به جای استفاده از باد ساده، از گازهای فوق سرد کرایوژن استفاده می کند. این خنک کننده که DCD نام دارد، در چندمیلیونیوم ثانیه، پیش از تابش پالس لیزر، کرایوژن را به سطح پوست شلیک می کند تا متوجه سوزش و درد نشوید.

از طرفی با تکیه بر این سیستم می توان لیزر را با خیال راحت با درجات بالاتر بدون کوچکترین آسیبی انجام داد، در نتیجه تعداد جلسات با دستگاه جنتل مکس پرو در ۹۰ درصد افراد بین ۴ الی ۶ جلسه می باشد. (البته در ۱۰ درصد افراد ممکن است به جلسات بیشتر نیاز باشد و این به هیچ عنوان قابل پیش بینی نیست)

کمپانی کندلا با استفاده از سیستم خنک کننده انحصاری در دستگاه جنتل مکس پرو، توانسته با بالا بردن درجات لیزر، تعداد جلسات مورد نیاز را بطور محسوس کاهش دهد.

هزینه بالای دستگاه + هزینه های نگهداری بالا + هزینه گازهای کرایوژن (که فقط مختص این دستگاه است) باعث می شود تا در تمام دنیا تعرفه انجام لیزر موهای زائد با دستگاه جنتل مکس پرو گرانتر باشد.

همچنین این نکته را باید بدانید انتخاب نوع خنک کننده هنگام خرید دستگاه های کندلا می تواند به اختیار مراکز باشد. یعنی تمام دستگاه های کندلا دارای خنک کننده DCD نیستند، در برخی از مراکز هم در سراسر دنیا از نوع خنک کننده ساده آن، ACC استفاده می شود این سیستم ارزان تر است و فقط از باد خنک بهره می برد.

جنتل مکس پرو

مواد مصرفی در لیزر موهای بدن

در بسیاری از دستگاه ها برای پایین تر آوردن هزینه ها به طور مثال محل اتصال هندپیس به دستگاه قابل تعویض نیست. این یک ایراد محسوب نمی شود اما رعایت مثال بهداشتی را کمی سخت تر می کند. به طور مثال برای یک مراجعه کننده ناحیه تناسلی لیزر شده و برای مراجعه کننده بعدی صورت باید لیزر شود.

در صورت استفاده از هندپیس غیرقابل تعویض، در فرصت بین دو مراجعه کننده هندپیس باید با مواد ضدعفونی کننده تمیز شود. همانطور که ملاحظه می فرمایید این قضیه دغدغه بسیاری از مراجعه کنندگان هم هست:

سوال کاربران در زمینه لیزر موهای زائد

در دستگاه جنتل مکس پرو زائده ای در ابتدای هندپیس وجود دارد به نام دیستنس گیج که به طور شخصی به هر مراجعه کننده داده می شود و برای هر جلسه باید به همراه داشته باشید.

تمام مواد مصرفی دستگاه از جمله گازهای خنک کننده کرایوژن (DCD)، لنزهای قابل استفاده در دستگاه و نیز سایر لوازم مصرفی دستگاه، اصل آمریکا و به صورت اورجینال هستند. دقت داشته باشید که اگر همین موارد از جنس چینی باشند، قیمت و کیفیت بسیار پایین تری خواهند داشت.

اینها مسائلی است که باعث می شود دستگاه جنتل مکس پرو امنیت و جواب دهی بهتری نسبت به سایر دستگاه ها داشته باشد. از طرفی به دلیل این هزینه ها، تعرفه انجام آن نسبت به سایر دستگاه ها بالاتر است.

همچنین جالب است بدانید معتبرترین کلینیک زیبایی در دنیا کلینیک Epione واقع در Beverly Hills کالیفرنیا می باشد، که مراجعین آن افراد مشهور و بازیگران هستند. با مراجعه به وب سایت این کلینیک، در قسمت فرم تماس، می توانید اطلاعات دستگاه لیزر موهای زائد این کلینیک را درخواست کنید.

این کلینیک در حال حاضر برای رفع موهای زائد از دستگاه جنتل مکس پرو کمپانی کندلا استفاده می کند.

لطفا برای مشاهده ی فیلم زیر از فیلترشکن استفاده نمایید.

مطلب مرتبط: چگونه فرق دستگاه لیزر اصل و تقلبی را تشخیص دهم؟

امیدوارم این مقاله برایتان مفید و کاربردی باشد

با احترام

دکتر گیتا مجیدزاده

پوست | مو | زیبایی | لیزر موهای زائد

.
.
.

ولنجک ، خیابان سیزدهم، خیابان ساسان شمالی ، طبقه فوقانی دی مارکت، پلاک ۳۳، واحد ۲۱

۰۲۱۲۶۸۰۶۵۹۵ ☎

۰۲۱۲۶۸۰۶۰۴۵ ☎

۰۲۱۲۶۸۰۶۰۴۹ ☎

۰۲۱۲۶۸۰۶۰۵۷ ☎

مرکز زیبایی پوست، مو و لیزر موهای زائد دکتر گیتا مجید زاده

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

سوال خود را در اینجا ثبت کنید و از سیستم کد رهگیری دریافت نمائید. پاسخ شما سریعترین زمان از طریق ایمیل و SMS به شما اطلاع داده خواهد شد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال قبلی ، کد رهگیری خود که از طریق ای میل یا SMSبرای شما ارسال شده را در این قسمت وارد کنید تا پاسخ دکتر را مشاهده فرمائید
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر محمدي پنجشنبه ۱۸ بهمن ۹۷( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 1449 مشاهده پرسش
  سلام وقت بخير. آيا مصرف قرص و آمپول بيوتين باعث رشد موهاي بدن ميشود وباعث بي تأثير شدن روند ليزر خواهد شد؟
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده پنجشنبه ۱۸ بهمن ۹۷( 2 سال پیش)

   سلام هنوز هیچ مقاله تایید شده ای در این خصوص منتشر نشده که مصرف این داروها اثر منفی روی روند لیزر موهای زاید بگذارد اما اگر دوست دارید خیالتان راحت باشد با مشورت پزشک معالجتون در دوره لیزر مصرفشون رو قطع کنید

 • تصویر کاربر شادی سه شنبه ۹ دی ۹۹( 3 ماه پیش) تعداد بازدید: 66 مشاهده پرسش
  باعرض سلام و خسته نباشید
  من ۴جلسه لیزر موهای زائد با دستگاه دایود انجام دادم میخواستم ببینم میتونم ازجلسه بعد دستگاهو تغییر بدم وادامه لیزر رو بادستگاه کندلا انجام بدم؟
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده سه شنبه ۹ دی ۹۹( 3 ماه پیش)
   سلام وقت بخیر برای شروع مجدد دوره لیزر با دستگاه جدید باید فاصله زمانی دو ماه رو در نظر گرفت و سپس لیزر رو شروع کرد.برای اطلاعات بیش تر در مورد نوع دستگاه و سوالات مربوط به لیزر لطفا از لینک زیر استفاده کنید
 • تصویر کاربر Fatemeh سه شنبه ۱۸ شهریور ۹۹( 7 ماه پیش) تعداد بازدید: 57 مشاهده پرسش
  با سلام ، روزتون بخیر
  خواستم بپرسم این تعرفه های مشخص شده برای لیزر ، چه بر اساس ناحیه چه بر اساس پکیج ، برای یک جلسه تعریف شده ؟
  یعنی فول بادی اگر ۱۶۰۰۰۰۰ هست برای روند کامل ، ضرب در ۶ میشه ..؟
  و اینکه چه دستگاه استفاده میشه در کلینیکتون
  ممنونم
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده سه شنبه ۱۸ شهریور ۹۹( 7 ماه پیش)

   سلام بله چون تعداد جلسات در افراد مختلف متفاوته تعرفه ها برای هر جلسه می باشد البته می توانید با احتساب 6 جلسه یک جا 30 درصد تخفیف شامل شما می شود

   دستگاه جنتل مکس پرو کندلا ساخت امریکا دارای 2 لیزر: الکساندرایت و اندی یگ
   اطلاعات بیشتر حتما ویدیو زیر رو ببینید: (در یوتویوب هست با فیلتر شکن وارد شوید)
   https://youtu.be/SwREzh_lpPs

 • تصویر کاربر سعید سه شنبه ۲۸ مرداد ۹۹( 7 ماه پیش) تعداد بازدید: 54 مشاهده پرسش
  سلام وقت تون بخیر.می خواستم بپرس تو این یکسال خط خنده افتاده رو صورتم.میشه این خط رو رفع کردو هزینه و ایا درد و عوارض جانبی نداره.بنده 36ساله و مرد هستم.متشکرم
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده سه شنبه ۲۸ مرداد ۹۹( 7 ماه پیش)

   سلام یکی  از ایمن ترین روش های رفع خط خنده تزریق ژل های هیالورونیک اسید هستش برندهای معتبر:
   Stylage France
   Teosyal Swiss
   Belotero Germany
   Juvederm USA France
   Aliaxin Italy Swiss
   هستش
   حتما لینک زیر رو در مورد انواع ژل ها:
   https://drmajidzadeh.com/666
   و لینک زیر رو در مورد رفع خط خنده بخونید:
   https://drmajidzadeh.com/205

 • تصویر کاربر جعفری دوشنبه ۹ تیر ۹۹( 9 ماه پیش) تعداد بازدید: 59 مشاهده پرسش
  سلام
  من بیماری پسوریازیس دارم. آیا میتونم لیزر کنم؟
  چه لیزری مناسبه؟
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده دوشنبه ۹ تیر ۹۹( 9 ماه پیش)

   سلام وقت بخیر

   برای اظهار نظر تخصصی که میتوانید لیزر انجام دهید یا خیر لازم هست از نزدیک معاینه شوید.

 • تصویر کاربر پرستو دوشنبه ۹ تیر ۹۹( 9 ماه پیش) تعداد بازدید: 62 مشاهده پرسش
  سلام ،،در مشهد مراکزی رو سراغ دارید که کیفیت کارشون مثل شما باشه؟
  بدلیل شیوع کرونا اومدن به تهران خیلی سخته ،ممنون
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده دوشنبه ۹ تیر ۹۹( 9 ماه پیش)

   سلام عزیزم

   متاسفانه ما اطلاعی از شهرهای دیگر نداریم.

 • تصویر کاربر مری شنبه ۳۱ خرداد ۹۹( 9 ماه پیش) تعداد بازدید: 82 مشاهده پرسش
  سلام وقت بخیر آیا لیزر موهای بیکینی باعث ناباروری میشود؟
  هزینه ها فقط برای یک جلسه هست؟
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده شنبه ۳۱ خرداد ۹۹( 9 ماه پیش)

   سلام عزیزم
   ببینید انجام فرایند لیزر دارای تاییدیه FDA آمریکا هستش پس اگر حتی یک مورد نارضایتی وجود داشت اولینجا توی اون کشور جلوی انجام اینکار گرفته میشد بعلاوه عمق نفوذ لیزر حدود ۳ میلیمتر هستش و اصلا به اندام‌های داخلی شما نمیرسه که بخواد باعث ایجاد عارضه بشه ولی در نهایت هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید شامل نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و... در لینک زیر آمده است پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید. پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی Paste نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾 . https://drmajidzadeh.com/178 . تعرفه لیزر موهای زائد: . https://drmajidzadeh.com/1048/

 • تصویر کاربر مری شنبه ۳۱ خرداد ۹۹( 9 ماه پیش) تعداد بازدید: 61 مشاهده پرسش
  سلام وقت بخیر آیا لیزر موهای بیکینی باعث ناباروری میشود؟
  هزینه ها فقط برای یک جلسه هست؟
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده شنبه ۳۱ خرداد ۹۹( 9 ماه پیش)

   سلام عزیزم
   ببینید انجام فرایند لیزر دارای تاییدیه FDA آمریکا هستش پس اگر حتی یک مورد نارضایتی وجود داشت اولینجا توی اون کشور جلوی انجام اینکار گرفته میشد بعلاوه عمق نفوذ لیزر حدود ۳ میلیمتر هستش و اصلا به اندام‌های داخلی شما نمیرسه که بخواد باعث ایجاد عارضه بشه ولی در نهایت هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید شامل نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و... در لینک زیر آمده است پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید. پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی Paste نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾 . https://drmajidzadeh.com/178 . تعرفه لیزر موهای زائد: . https://drmajidzadeh.com/1048/

 • تصویر کاربر M یکشنبه ۱۵ تیر ۹۹( 9 ماه پیش) تعداد بازدید: 48 مشاهده پرسش
  سلام دکتر خسته نباشید
  لیزر موهای زائد شکم و پاها و باسن چقدر میشه هزینه اش تو چند جلسه میشه؟
  اگه میشه حدودی هزینشو بهم بگین
  سپاس🙏
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده یکشنبه ۱۵ تیر ۹۹( 9 ماه پیش)

   سلام عزیزم

   اطلاعات کامل در لینک زیر موجود است.

   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید شامل نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و... در لینک زیر آمده است پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید. پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی Paste نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾 . https://drmajidzadeh.com/178 . تعرفه لیزر موهای زائد: . https://drmajidzadeh.com/1048/

 • تصویر کاربر M سه شنبه ۳ تیر ۹۹( 9 ماه پیش) تعداد بازدید: 60 مشاهده پرسش
  سلام دکتر خسته نباشید
  لیزر موهای زائد شکم و پاها و باسن چقدر میشه هزینه اش تو چند جلسه میشه؟
  اگه میشه حدودی هزینشو بهم بگین
  سپاس🙏
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده سه شنبه ۳ تیر ۹۹( 9 ماه پیش)

   سلام وقت بخیر

   اطلاعات کامل در لینک زیر موجود است

   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید شامل نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و... در لینک زیر آمده است پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید. پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی Paste نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾 . https://drmajidzadeh.com/178 . تعرفه لیزر موهای زائد: . https://drmajidzadeh.com/1048/

درحال دریافت اطلاعات
پرسش از دکتر