آیا لیزر موهای زائد به اندام های داخلی آسیب می رساند؟

آیا لیزر موهای زائد سرطان زاست؟ آیا لیزر موهای زائد ، تخمدان ها را تحت تاثیر قرار می دهد؟ آیا لیزر موهای زائد باعث نازایی می شود؟

 

شنیدن کلمات پرتو و یا تابش لیزر به بدن، ناخودآگاه ما را به یاد سرطان می اندازد، خیر چنین نیست به این دلیل که لیزر استفاده شده برای دستگاه های موهای زائد امواجی است که برای تابش غیر یونیزه استفاده می شود این امواج در پوست تولید گرما می کنند که منجر به غیرفعال شدن فولیکول مو و در نهایت مانع رشد مو می شود.

این انرژی تنها جذب لایه های سطحی پوست شده و به هیچ عنوان باعث جهش سلولی نمی شود. از طرفی دیگر عمق نفوذ در لیزر موهای زائد فقط تا ریشه مو می باشد که در دستگاه هایی که از تکنولوژی الکساندرایت استفاده می کنند این میزان به حداقل خود یعنی 3 میلیمتر رسیده است. ضمنا اگر دستگاه های رفع موهای زائد حتی یک درصد خطر بیماری هایی مثل سرطان را تشدید می کردند (حتی یک مورد گزارش در دنیا) در اولین اقدام تولید آن توسط سازمان غذا و دارو ایالات متحده متوقف می شد.

جنتل مکس پرو

گاها دیده شده که برخی افراد از لیزر موهای زائد ناحیه بیکینی ترس دارند، به این علت که مبادا در آینده توانایی بارداری از آنها سلب شود!

 

آیا لیزر موهای زائد ، تخمدان ها را تحت تاثیر قرار می دهد؟ آیا لیزر موهای زائد باعث نازایی می شود؟

این نگرانی همیشه وجود دارد که استفاده از لیزر موهای زائد به خاطر نفوذ به اندام های داخلی و ساختار سلولی بدن می تواند منجر به ایجاد ناباروری شود. اگرچه متخصصان پوست اظهار دارند که پرتوهایی که از این روش انتشار می یابند، نمی توانند به هیچ یک از اعضای داخلی بدن نفوذ کرده و در نتیجه به آن آسیب برسانند.

با تکیه بر این اصل که تمام نوآوری ها و پیشرفت های تکنولوژیکی با بدن ما اثر متقابل دارند ، هوشمندانه است که خود را ایمن نگه داریم. به همین دلیل است که مطالعات بسیاری بر روی عوارض جانبی احتمالی همچون مسائل باروری و سرطان انجام شده اند.

الیزابت هیل، متخصص پوست و دانشیار دانشکده پزشکی نیویورک معتقد است: “روش حذف موهای زائد با لیزر به وسیله ی هدف قرار دادن یک رنگدانه در یک فولیکول مو انجام می شود ؛ سپس بر روی آن رنگدانه کار شده، بنابراین هیچ تاثیری بر باروری نخواهد داشت. میزان نفوذ لیزرها به پوست کمتر از یک میلی متر است و این امر بدان معنی است که تخمدان ها را نمی توانند تحت تاثیر قرار دهند.

عوارض لیزر موهای زائد

دکتر میچل شوارتز، جراح پوست، تایید می کند که لیزر موهای زائد به این معنی است که در این روش نفوذ عمقی تر به سیستم تولید مثلی و داخلی امکان پذیر نیست. وی توضیح می دهد که چگونه باروری تحت تاثیر قرار نمی گیرد : “انرژی نور [لیزر] توسط رنگدانه ای که در فولیکول های مو قرار دارد جذب می شود ؛ انجام این کار تنها برای کسری از ثانیه کافی است که فولیکول های متعدد را هم زمان از بین ببرد بدون اینکه پوست دور آن تحت تاثیر قرار دهد.

در یک بررسی علمی مبنی بر اثرات نامطلوب حذف مو پژوهشگران حذف موهای زائد توسط لیزر را مورد بررسی قرار دادند ؛ مشخص شد که عوارض جانبی این روش معمولاً پیشرونده بوده و تنها به ندرت عوارض حاد ایجاد می کنند. بدترین این اثرات تغییرات پوستی رنگدانه دار می باشند. این مقاله اظهار دارد که اکثر عوارض جانبی گذرا و جزئی بوده و غالباً شامل قرمزی، زخم و انواعی از تغییرات رنگ پوست می باشد.

قطعا با توضیحات فوق متوجه شدیم که با عمق نفوذ کم دستگاه لیزر (به ویژه تکنولوژی الکساندرایت) امکان آسیب رسیدن به اندام های داخلی به هیچ عنوان وجود ندارد.

آیا لیزر موهای زائد سرطان زاست؟

این که لیزر موهای زائد باعث ایجاد سرطان می شود ، پایه و اساس علمی ندارد. در واقع، با توجه به بنیاد مراقبت از پوست، این روش گاهی اوقات برای درمان انواع خاصی از ضایعات پیش سرطانی نیز استفاده می شود.

از لیزرهای مختلف برای درمان آفتاب سوختگی و رفع چین و چروک استفاده می شود. لیزرهایی که برای از بین بردن مو های زائد و یا سایر مشکلات پوستی مورد استفاده قرار می گیرند، مقدار کمتری اشعه دارند . علاوه بر این، مقدار حداقل آن تنها بر روی سطح پوست پخش می شود ؛ بنابراین، خطر سرطان زایی ندارند.لیزر موهای زائد زیر بغل

عوارض جانبی استفاده از لیزر در زیر بغل

لیزر از یک پرتو شدید نور برای برداشتن دائمی مو یا اثر زخم از بدن استفاده می کند. در طول برداشتن مو، لیزر به فولیکول مو وارد می شود، و فولیکول ها را می سوزاند و از رشد مو جلوگیری می کند. لیزر همچنین برای حذف برخی از جای زخمها استفاده می شوند و لایه ی سالم پوستی زیر زخم را نمایان می کنند. لیزر درمانی برای همه مناسب نیست. پوست روشن ها بهترین نتیجه را از استفاده از لیزر می برند و ممکن است برای رسیدن به نتیجه ی دلخواه لازم باشد چندین بار این کار انجام شود. هنگام استفاده از لیزر در زیر بغل، باید مراقبت های ویژه ای برای جلوگیری از عوارض جانبی بالقوه انجام گیرد.

تحریک پوست یک اثر جانبی خفیف استفاده از لیزر در زیر بغل، به علت گرما و نور لیزر است. این تحریک می تواند قرمز شدن جزئی پوست باشد که در عرض چند ساعت به پوسته پوسته شدن محدود می شود.

این یک تظاهر موقتی است که ظرف چند روز خودش برطرف می شود. برای جلوگیری از تحریک پوستی پس از استفاده از لیزر، منطقه را تمیز و خشک نگه دارید اما از صابون های سخت و دئودورانت ها اجتناب کنید. و تا زمانی که تحریک وجود دارد از اصلاح این منطقه خودداری کنید.

اگر لیزر موهای زائد در موقعیت نامناسب قرار نگیرد، می تواند منجر به تغییرات رنگدانه ای به ویژه در کسانی که پوست تیره تر دارند، شود. پوست می تواند روشن تر یا تیره تر شود، اما تغییرات، معمولا موقتی هستند. تغییرات رنگ پوست ممکن است چند هفته تا چند ماه طول بکشد. اگر تغییرات رنگدانه اتفاق بیفتد، از مواجهه با آفتاب بیش از حد جلوگیری کنید، چون مشکل را تشدید می کند.

عوارض جانبی نادر استفاده از لیزر در زیر بغل بر جای گذاشتن زخم است. این معمولا زمانی اتفاق می افتد که دستگاه در موقعیتی بالاتر از حد لازم قرار گیرد و بیشتر در افراد با پوست تیره تر رخ می دهد. در واقع پوست همراه با فولیکول مو سوزانده می شود که این می تواند بسیار ناراحت کننده باشد، به خصوص در منطقه ی زیر بغل. درمان تسکین دهنده برای تسکین ناراحتی ضروری است، اما باید اول با پزشک مشورت شود.

لیزر موهای زائد

عوارض لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

استفاده از لیزر موهای زائد برای برداشتن موهای زائد ناحیه ی شرمگاهی در مرد و زن تقریبا یکسان است. این کار با تاباندن پرتو لیزر با انرژی بالا برای مدت زمان بسیار کوتاه انجام می شود. این انرژی توسط رنگدانه ی تیره ی موجود در فولیکول های مو جذب می شود و توانایی آنها را برای رشد و ضخیم شدن موها از بین می برد. پرتوهای لیزری رنگدانه ها را مورد هجوم قرار می دهند، بنابراین پوست های روشن کمتر آسیب می بینند. با این حال، آسیب های ایجاد شده در پوست، دائمی نیستند، حتی اگر منطقه ی تحت تاثیر لیزر قرار گرفته وسیع باشد. حذف موهای زائد ناحیه ی شرمگاهی معمولا باعث درد نمی شود، اما باعث کمی ناراحتی می شود. اگر پوست بسیار حساسی در ناحیه ی شرمگاهی دارید، باید از بیهوشی موضعی حذف موهای زائد ناحیه ی شرمگاهی خفیف برای کاهش ناراحتی استفاده کنید، اما عموما ضروری نیست.

چند دقیقه بعد از هر جلسه، پوست تحت تاثیر لیزر قرار گرفته ممکن است صورتی یا حتی قرمز شود، شبیه یک آفتاب سوختگی خفیف، و معمولا چند روز طول می کشد. می توانید برای تسکین ناراحتی از برخی از کرم های موضعی استفاده کنید. شما همچنین باید 6 هفته پس از درمان، از قرار گرفتن در معرض آفتاب طولانی مدت جلوگیری کنید تا از آسیب بیشتر به ناحیه ی تحت تاثیر لیزر قرار گرفته جلوگیری شود.

 فراموش نکنیم از سویی دیگر وزارت بهداشت و درمان ایران سازمانیست فوق العاده سخت گیر و اجازه فعالیت سیستم های پزشکی را با استانداردهای سخت گیرانه صادر می کند، اگر حتی یک مورد گزارش بیماری های بدخیم و خطرناک شده بود به طور کلی جلوی فعالیت آن گرفته می شد و توسط رسانه های عمومی اطلاع رسانی می شد، دقیقا مثل دستگاه های سولاریوم که در کشور فقط به صورت غیرقانونی فعالیت می کنند و بارها روابط عمومی وزارت بهداشت از طریق رسانه های عمومی از مضرات آن سخن گفته است.

برای اطلاع بیشتر درباره لیزر موهای زائد در ادامه با مقاله همه چیز درباره لیزر موهای زائد همراه باشید.

امیدوارم این مقاله برایتان مفید و کاربردی باشد
با احترام
دکتر گیتا مجیدزاده
پوست | مو | زیبایی | لیزر موهای زائد
.
.
زعفرانیه | مقدس اردبیلی | بین پسیان و میدان الف | ساختمان پزشکان ١٠٠ | واحد ۴٠٣
☎ ۰۲۱۲۲۶۵۷۹۰۰
☎ ۰۲۱۲۲۶۵۷۹۱۶
☎ ۰۲۱۲۶۲۱۲۵۵۴

مرکز زیبایی پوست، مو و لیزر موهای زائد دکتر گیتا مجید زاده

آیا لیزر موهای زائد به اندام های داخلی آسیب می رساند؟
4.3 (86.67%) 6 رای

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

سوال خود را در اینجا ثبت کنید و از سیستم کد رهگیری دریافت نمائید. پاسخ شما سریعترین زمان از طریق ایمیل و SMS به شما اطلاع داده خواهد شد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال قبلی ، کد رهگیری خود که از طریق ای میل یا SMSبرای شما ارسال شده را در این قسمت وارد کنید تا پاسخ دکتر را مشاهده فرمائید
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید.
© همیارسیستم
 • تصویر کاربرترانه پنجشنبه ۱۶ فروردین ۹۷( 9 ماه پیش) مشاهده پرسش
  لیزر کل صورت شامل گردن هم میشه؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهپنجشنبه ۱۶ فروردین ۹۷( 9 ماه پیش)
   سلام عزیزم خیر
   اما خیلی از افراد با ناحیه پیشانی جا به جا میکنند

   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید
   شامل
   نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و...
   در لینک زیر آمده است
   پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید.
   پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی
   Paste
   نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾
   https://drmajidzadeh.com/178

   تعرفه لیزر موهای زائد:
   https://drmajidzadeh.com/1048/
 • تصویر کاربرزهرا پنجشنبه ۱۶ فروردین ۹۷( 9 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام ببخشيد در رابطه با تاتو سوال داشتم
  امكان ريمو كردن تاتو ابرو هست؟! هزينه اش رو ميخواستم و تعداد جلساتش رو
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهپنجشنبه ۱۶ فروردین ۹۷( 9 ماه پیش)
   سلام باید به مراکزی مراجعه کنید که لیزر Q-switch دارند
   متاسفانه ما این خدمات را نداریم
 • تصویر کاربرهانا شنبه ۱۲ اسفند ۹۶( 10 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام خانم دکتر من 4جلسه لیزر موهای کل بدن رو انجام دادم12
  بهمن 96 برای جوش های صورتم دوره ی 3 ماهه قرص آکنوترن 20 (سی عدد هر 3 روز یک عدد قرص مصرف میشود)و آزیترومایسین250 پردنیزولون 5 و اسپیرونولاکتون 25 رو متخصص پوست برام تجویز کردن (دکتر لیزر و پوستم یکی نیستن)و الان حدود یک ماه هستش که شروع به مصرف کردم
  توی بروشور داخل آکنوترن نوشته که حداقل تا شش ماه پس از اتمام درمان از لیزر درمانی و اپیلاسون و میکرودرم خودداری شود
  ولی من الان که جلسه ی 5 لیزرم (10 اسفند 96)رو انجام دادم متوجه این موضوع شدم
  آیا مشکلی برای پوستم پیش میاد؟؟؟
  وقتی که دوره مصرف 3 ماهه تموم شه دو روز بعدش میشه جلسه 6 لیزرم(4اردیبهشت 97)
  آیا باید لیزرم رو متوقف کنم یا نه؟؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهشنبه ۱۲ اسفند ۹۶( 10 ماه پیش)
   سلام حتما پزشک حاضر در مرکز لیزر رو در جریان داروهای مصرفی بگذارید


   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید
   شامل
   نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و...
   در لینک زیر آمده است
   پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید.
   پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی
   Paste
   نمایید تا باز شود??????
   https://drmajidzadeh.com/178

   تعرفه لیزر موهای زائد:
   https://drmajidzadeh.com/1048/
 • تصویر کاربرفائزه دوشنبه ۱۴ اسفند ۹۶( 10 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام خانوم دکتر خسته نباشید ما دستگاهی به اسم الکساندریت موکوس داریم؟و اینکه این دستگاه از الکساندریت جنتل مکس قوی تر هستش؟؟؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهدوشنبه ۱۴ اسفند ۹۶( 10 ماه پیش)
   سلام موتوس نام یکی از دستگاه های لیزر است که قطعا تعرفه ارزان تری نسب به جنتل مکس پرو دارد

   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید
   شامل
   نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و...
   در لینک زیر آمده است
   پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید.
   پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی
   Paste
   نمایید تا باز شود??????
   https://drmajidzadeh.com/178

   تعرفه لیزر موهای زائد:
   https://drmajidzadeh.com/1048/
 • تصویر کاربربيتا شنبه ۲۸ بهمن ۹۶( 11 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام خانم دكتر خسته نباشيد من از شيراز مزاحمتون شدم در مورد ليزر ميخواستم اگه لطفي كنيد راهنماييم كنيد كه دايود بهتر براي ايراني ها جواب ميده يا ليزر الكساندرايت كندولا چون من ميخواستم دستگاه بخرم و يه جوري با تحقيقاتي كه كردم گيچ شدم ممنون ميشم شما نظرتون و از تجربياتون بهم بگيد هزينه دستگاه جنتل مكس پرو ساخت كمپاني كندلا امريكا چه طوري هست و نسبت به دايود چه فرقي دارد؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهشنبه ۲۸ بهمن ۹۶( 11 ماه پیش)
   سلام
   تکنولوژی دایود هم خیلی خوب و موثره اما برندهای مطرح این تکنولوژی در ایران نیستند به این علت که اکثرا ساخت اسرائیل هستند
   - سطح تماس: در دستگاه دایود هندپیس کاملا در تماس با بدن است و در دستگاه الکساندرایت جنتل مکس پورو کندلا خیر و این دو مزیت دارد
   اول اینکه واکنش پوست حین لیزر رو میتوان مشاهده کرد و دوم به لحاظ بهداشتی
   عمق نفوذ: که در الکساندرایت جنتل مکس پورو کندلا کمتر از دایوده عمق نفوذ کمتر یعنی ایمنی بیشتر
   سطح مقطع: سطح مقطع دایود کوچکتر است که احتمالا درد به همراه دارد
   در نهایت طول موج دایود 808 نانومتر هست این در حالیست که دستگاه جنتل مکس پورو با دو تکنولوژی الکساندرایت و اندی یگ با طول موج های 755 و 1064 تمام تایپ های پوستی تیره و روشن را میتوان انجام داد.   در نهایت هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید
   شامل
   نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و...
   در لینک زیر آمده است
   پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید.
   پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی
   Paste
   نمایید تا باز شود??????
   https://drmajidzadeh.com/178

   تعرفه لیزر موهای زائد:
   https://drmajidzadeh.com/1048/
 • تصویر کاربرگلنوش پنجشنبه ۲۶ بهمن ۹۶( 11 ماه پیش) مشاهده پرسش
  ليزر با درجه ٩ ايا درجه بالاييي است ؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهپنجشنبه ۲۶ بهمن ۹۶( 11 ماه پیش)
   درجات در دستگاه های مختلف متفاوت است

   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید
   شامل
   نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و...
   در لینک زیر آمده است
   پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید.
   پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی
   Paste
   نمایید تا باز شود??????
   https://drmajidzadeh.com/178

   تعرفه لیزر موهای زائد:
   https://drmajidzadeh.com/1048/
 • تصویر کاربرمهشاد پنجشنبه ۲۶ بهمن ۹۶( 11 ماه پیش) مشاهده پرسش
  آيا ليزر در ناحيه ى بيكينى با كيست تخمدان ممنوع است ؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهپنجشنبه ۲۶ بهمن ۹۶( 11 ماه پیش)
   سلام عزیزم، باید نتایج سونوگرافی شما را بررسی کنیم ابتدا
 • تصویر کاربرسارا پنجشنبه ۱۹ بهمن ۹۶( 11 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام .خسته نباشین. ببخشید من بعد از جلسه دوم لیزر موهای زاید که اکساندرایت کندلا هم بود حدود 1هفته بعد دچار نقاط کوچک هایپرپیگمنتیشن در ناحیه ی ساق دست و ساق پا و رانها شدم. خود پزشک اونجا فرمودن که این پُست اینفلامیشن هست وقابل بازگشت. ولی روی ساق پاهام خیلی زیاد هست. میخاستم ببینم ایا لیزر رو ادامه بدم؟ بدتر خواهد شد؟این هم تصویرش 2هفته بعد از لیزر
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهپنجشنبه ۱۹ بهمن ۹۶( 11 ماه پیش)
   سلام عزیزم برای اظهار نظر حتما باید از نزدیک معاینتون کنیم، همچنین تصویری هم ارسال نشده است
 • تصویر کاربرآیدا پنجشنبه ۱۹ بهمن ۹۶( 11 ماه پیش) مشاهده پرسش
  من برای اولین بار و طی 1 جلسه در دی ماه در کلینیک شما لیزر انجام دادم، ولی رضایت کامل ندارم
  چون قسمتهایی که توسط تکنسین شما لیزر انجام شد به صورت کامل نبود
  درصورتی که نحوه محاسبه هزینه لیزر توسط کلینیک شما به صورت قسمت های مختلف بدن است و به صورت شاتی نیست بعد از اتمام لیزر انتظار میره مثلا کل پا خیلی تمیز و مرتب لیزر بشه چون هزینه اش گرفته میشه
  وقتی مرتب نیست مثل یه شوک میمونه که امکان داره تو یه جلسه به پیاز مو وارد بشه و تو یه جلسه وارد نشه و مثل واکسن زدن عمل میکنه و پیاز مو دربرابر لیزر مقاومت میکنه
  باعث میشه نتیجه ای که میخوایم و بدست نیاریم
  سوال من اینه چرا شما هزینه رو به صورت شاتی حساب نمیکنین؟؟
  و اینکه چرا تکنسین های شما شات ها رو به صورت مرتب و کنار هم نمیزنن؟
  من در جلسه اول هزینه قسمت بیکینی رو پرداخت کردم در صورتی که پایین بیکینی من کاملا به طور مرتب و تمیز لیزر انجام نشد
  اگر شاتی باشه متوجه میشیم که مثلا قسمت بیکینی به طور کامل و مرتب چند شات میشه.
  ممنون ??
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهپنجشنبه ۱۹ بهمن ۹۶( 11 ماه پیش)
   سلام عزیزم، در ابتدا اگر این مساله اتفاق افتاده باشه از شما صمیمانه عذرخواهی می کنیم و هر چه سریعتر برای معاینه تشریف بیاورید تا اگر هر جایی شات نخورده برای شما به رایگان انجام شود
   مساله بعدی مطلبی که فرمودید که مثل واکسن عمل می کند، منبع علمی ندارد و چنین صحبتی که به تازگی قطعا ویدیوی آن را اینستاگرام دیده اید هیچ منبع علمی ندارد
   در خصوص مسائل پزشکی پیشنهاد می کنیم هر مطلب یا ویدیویی را در اینستاگرام دیدید قبل از باور کردن آن، دنبال منبع و سورس معتبر باشید متاسفانه این مشکل در کشور ما هست که منبع قابل استناد مردم ما به جای کتاب و منابع معتبر علمی، تبدیل شده به شبکه های اجتماعی و صحبت افرادی است که هیچ تخصصی در خصوص مسائل علمی ندارند
   ما مراجعینی داریم که شاید باورتان نشود اما با دستگاه های قدیمی و غیرمعتبر شاید 20-30 جلسه لیزر انجام داده اند و پس از مراجعه به ما و تکمیل دوره درمان جواب مورد نظر را گرفته اند، آیا ریشه موی این افراد واکسینه شده بوده؟؟؟
   ویدیویی که شما به آن استناد کردید را ما هم مشاهده کردیم، تقریبا تمام مطالب عنوان شده صحت داشت به غیر از همین مطلب واکسینه شدن پیاز مو، که اگر آن را در هر مرجع علمی مطرح کنید پاسخ یکسان است
   ضمنا تعهد ماست که ناحیه ای که برای آن پول پرداخت کرده اید لیزر شود اگر جا مانده ضمن عذرخواهی مجدد از شما میخواهیم که برای معاینه هر چه زودتر تشریف بیاورید تا انجام شود
   در آخر اگر شاتی برای شما محاسبه شود هزینه شما بسیار زیادتر خواهد شد
 • تصویر کاربرزهرا پنجشنبه ۱۹ بهمن ۹۶( 11 ماه پیش) مشاهده پرسش
  آیا هنگام لیزر موهای زاید بیکینی ، برخورد اشعه ی لیزر با قسمت حساس بیکینی باعث آسیب جدی میشود و عوارض دارد؟ اگر دارد چه عوارضی؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهپنجشنبه ۱۹ بهمن ۹۶( 11 ماه پیش)
   سلام خیر عارضه ای ندارد، چون عمق نفوذ لیزر حدودا 3 میلیمتر است و فقط و فقط توسط رنگدانه مو قابل جذب است

   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید
   شامل
   نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و...
   در لینک زیر آمده است
   پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید.
   پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی
   Paste
   نمایید تا باز شود??????
   https://drmajidzadeh.com/178

   تعرفه لیزر موهای زائد:
   https://drmajidzadeh.com/1048/
درحال دریافت اطلاعات
پرسش از دکتر