تصویر اصلاح طبیعی فرم لب

فرم دهی لب با تزریق ژل لب مدل طبیعی

نویسنده: دکتر گیتا مجیدزاده

اردیبهشت 18, 1396
بازدید: 124778

نویسنده: دکتر گیتا مجیدزاده

اردیبهشت 18, 1396
بازدید: 124778

فهرست مطالب

 به خاطر داشته باشید در تزریق ژل لب طبیعی و اصلاح طبیعی فرم لب شما، لب ها نباید از حالت اصلی  و مرزهای لب خارج شوند و در عین حال می بایست چروک های طبیعی لب حفظ شود.

قطعا افرادی که تزریق ژل برای اصلاح فرم لب، گونه و دیگر نقاط انجام داده اند به دنبال رسیدن به بهترین نتیجه هستند. بعد از تزریق ژل باید مراقبت هایی صورت گیرد تا فرد به نتیجه دلخواه خود برسد.

برای رسیدن به بهترین نتیجه در افرادی که تزریق ژل در نواحی مختلف صورت انجام داده اند، در جهت حفظ سلامت و زیباییشان موارد زیر را کاملا به دقت انجام دهند. در ادامه بیشتر به مراقبت بعد از تزریق ژل لب می پردازیم.

چرا ژل لبم زود رفت

تزریق ژل لب

لب‌ها یکی از مهمترین اجزای صورت هستند که فرم و حالت آن‌ها تأثیر زیادی در زیبایی فرد دارد. برخی از افراد بنا به دلایل مختلفی از فرم و حالت لب‌های خود رضایت ندارند‌. بهترین و مؤثرترین راه برای اصلاح فرم لب تزریق ژل لب است‌. داشتن لب‌های حجیم و خوش فرم به جذابیت چهره شما کمک زیادی می‌کند. اینکار به راحتی با استفاده از فیلر و ژل لب امکان‌پذیر است. در صورتی که قصد تزریق ژل لب را دارید این مقاله مخصوص شما است.

مراقبت بعد از تزریق ژل لب از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد. اگر مراقبت بعد از ژل لب به درستی انجام شود و شخص سایر موارد مربوط به مراقبت بعد از تزریق ژل لب را به درستی انجام دهد، نتیجه تزریق ژل لب و فیلر بسیار مؤثرتر و مطلوب‌تر می‌شود. در این خصوص لازم به توضیح است که عدم رعایت مراقبت بعد تزریق ژل لب ممکن است سبب بروز عوارض شود. با توجه به این توضیحات باید گفت اگر قصد تزریق ژل لب را دارید قبل از آن در مورد اینکه بعد از تزریق ژل لب چه باید کرد تحقیق کنید.

به طور کلی به همان میزان که تزریق اصولی ژل لب در زیبایی و جذابیت نتیجه کار تأثیر دارد، به همان میزان هم مراقبت بعد از ژل لب مؤثر است. در این مقاله به توضیح بیشتر در مورد مراقبت بعد از تزریق ژل لب می‌پردازیم. برای یافتن پاسخ این سؤال که بعد از تزریق ژل لب چه باید کرد تا پایان با ما همراه باشید. علاوه بر سایر موارد اطلاعات بیشتری در مورد ورم لب بعد از تزریق و راهکار‌های کاهش ورم لب بعد از تزریق کسب خواهید کرد.

فواید تزریق ژل لب

امروزه تزریق ژل لب از محبوبیت زیادی برخوردار است. استقبال از این روش به درستی نشان‌دهنده فواید این روش است. در ادامه به توضیح بیشتر در مورد فواید تزریق ژل لب می‌پردازیم.

مهمترین فایده تزریق ژل به لب، حجم دهی به لب‌ها است. با این روش می‌توانید لب‌های حجیم‌تری داشته باشید. از دیگر فواید آن می‌توان به این مورد اشاره کرد که در صورت نا متقارن بودن دو سمت لب آن را متقارن می‌کند. از آنجایی که میزان تزریق ژل لب انتخابی است، به راحتی می‌توانید میزان حجیم شدن لب‌ها را کنترل کنید. به طور کل اگر مراقبت‌های بعد از فیلر لب را رعایت کنید، تزریق ژل یک روش سازگار با بدن محسوب می‌شود که عوارض بسیار کمی دارد. لازم به توضیح است که این روش بدون عوارض گزارش شده است مگر اینکه عدم رعایت مراقبت بعد تزریق ژل لب سبب بروز عوارض شود. در مورد ژل لب مدل روسی بیشتر بدانید.

ورم لب بعد از تزریق

بعد از تزریق ژل لب چه نکاتی را باید رعایت کرد؟

با توجه به اینکه قبل از تزریق ژل لب‌ها را بی‌حس می‌کنند، یکی از مراقبت‌های بعد از فیلر لب این است که تا زمانیکه حس لب‌ها به طور کامل برنگشته است از خوردن یا آشامیدن خودداری کنید. به طور کلی توصیه می‌شود تا یک هفته بعد از زمانی که تزریق کرده‌اید از نوشیدنی‌های الکل دار و استعمال دخانیات خودداری کنید.

از دیگر مواردی که جز مراقبت بعد از تزریق ژل لب محسوب می‌شود، می‌توان به این مورد اشاره کرد که نباید به لب‌های خود دست بزنید. بنابراین مراقبت بعد از تزریق ژل لب این است که لب‌های خود را بعد از تزریق ماساژ ندهید و از هر گونه دستکاری خودداری کنید.

نکاتی که در مورد مراقبت بعد از تزریق ژل لب وجود دارد شامل موارد ذیل می گردد:

۱) در ۲۴ ساعت اول بعد از تزریق از مواد آرایشی روی موضع استفاده نفرمایید.

۲) طی ۲۴ ساعت اول پس از تزریق ژل لب ، می بایستی از ورزش های شدید (مانند ایروبیک)، قرارگرفتن بیش از حد در معرض آفتاب یا گرمای شدید و مصرف مشروبات الکلی پرهیز کنید.

۳) پس از تزریق ژل، تا ۷۲ ساعت از دستکاری و ماساژ ناحیه تزریق شده پرهیز نمایید.

۴) بهتر است در دو هفته اول از تماس با گرمای زیاد مانند سونا و حمام های داغ پرهیز نمایید.

تزریق ژل لب طبیعی

۵) استفاده از غذاهاى سخت مانند ساندویچ، گاز زدن نان هاى سفت و سخت، کشیدن سیگار، پیپ، قلیان و بطورکلى هرگونه ضربه و فشار در ۷۲ ساعت بعد از تزریق فیلر(ژل) بخصوص در ناحیه لب ها ممنوع است.

 

بهترین پزشکان تزریق ژل لب در تهران چه برندی را برای ژل صورت پیشنهاد می دهند؟

 بهترین مارک برای تزریق ژل لب کدام است؟

۶) واکنش بدن نسبت به ژل های استاندارد بسیار کم است، تنها ممکن است بعد از تزریق، فرد دچار کبودی، قرمزی، درد، تورم و سفتی شود که معمولا تا یک هفته (حداکثر ۲ هفته) برطرف می شود. مبدانید فیلر زیر چشم چیست؟

۷) در صورت بروز قرمزی، حساسیت و هر واکنش غیرعادی، حتما پزشک را در جریان قرار دهید.

۸) حتما ۲ هفته پس از تزریق، جهت معاینه و ادامه تزریق (در صورت نیاز) به پزشک مراجعه کنید.

ورم بعد از تزریق ژل لب چند روز طول میکشد؟

ورم و کبودی ممکن است بلافاصله پس از تزریق ظاهر نشود و یک روز پس از تزریق ژل ظاهر شود، میزان ورم و کبودی در هر فرد متفاوت است در بسیاری از افراد فقط به مقداری ورم خلاصه می شود و برای اندکی از افراد، کبودی نیز اتفاق می افتد، میزان کبودی ممکن است تا روز دوم هم افزایش یابد، اما پس از گذشت چند روز رفته رفته کاهش و در نهایت تا دو هفته کاملا از بین می رود.

از بین بردن ورم لب بعد از تزریق ژل

در صورت ایجاد کبودی بعد از تزریق ژل می توانید از آناناس، قرص های ویتامین C، کمپرس سرد (در ساعات اولیه بعد از تزریق ژل) و سپس کمپرس گرم(در روزهاى ابتدایى بعد از تزریق ژل) استفاده نمایید.

در مواردی احتمال دارد ژل تزریق شده گلوله گلوله شود، این امر تا دو هفته پس از تزریق طبیعی است، در صورتی که پس از روز چهاردهم هم ادامه داشت، حتما پزشک خود را در جریان قرار دهید.

مراقبت بعد از ژل لب

سایر مراقبت های بعد از تزریق ژل لب

اگر میخواهید بدانید بعنوان مثال شما در مورد مراقبتهای بعد از تزریق ژل به خط خنده باید چه کاری انجام دهید تا بهترین و بیشترین تاثیر را از این فرایند دریافت کنید باید به موارد زیر عمل نمایید:

۱- شستن صورت بعد از تزریق ژل لب

طی ۸ ساعت اولیه بعد از تزریق ژل بهتر است که از لمس ناحیه پرهیز کنید. بعد از این زمان، می توانید صورت خود را با صابون بشویید.

۲- طرز خوابیدن بعد از تزریق ژل

اگر در ساعات پایانی روز تزریق ژل مخصوصا روی گونه داشته اید، بهتر است که طاق باز بخوابید. چنانچه تزریق ژل لب در ساعات پایانی روز انجام شده است، به هیچ وجه روی صورت خود نخوابید.

۳- تاثیر گرما بر ژل لب

تا زمانی که تورم و قرمزی پوست کاهش پیدا نکرده است، از تماس با گرمای شدید خودداری کنید.

به زبان ساده تر، به سادگی توسط عموم قابل تشخیص نباشد که شما تغییری در چهره خود داده اید.

✅ استفاده از ژل های ارزان قیمت چینی و فرم های مصنوعی که هر روز نظاره گر آن هستیم، ترس زیادی در دل علاقمندان به تزریق لب و اصلاح طبیعی فرم لب ایجاد کرده است.

✅ در خصوص ترس از عوارض اصلاح طبیعی فرم لب باید آگاه باشید تمام ژل های معتبر از هیالورونیک اسید طبیعی (از طبیعیت گرفته شده با منشا غیرحیوانی) ساخته شده است، هیالورونیک اسید به صورت طبیعی در بدن ما موجود است.

✅ همچنین یکی دیگر از دغدغه های مراجعین درد است، که باید در جریان باشید در این مرکز از بی حسی کامل استفاده می شود و شما هیچ گونه حسی، حین تزریق نخواهید داشت.

✅ برای تغییر فرم لب معمولا (در اکثر افراد) یک سی سی ژل هم در دومرحله و به فاصله دو هفته انجام می شود تا به نهایت طبیعی بودن برسیم، شایان ذکر است مرحله دوم تزریق هزینه ای ندارد.

برای تغییر در این عضو مهم باید حتما جوانب احتیاط را رعایت کرد. دو عنصر مهم و تاثیرگذار در این خصوص:

۱- کیفیت مواد تزریقی
۲- تجربه پزشک

متاسفانه در سال های گذشته بسیاری از متقاضیان به تزریق ژل های دائم تمایل داشتند، اما باید این نکته را به خاطر داشته باشید هر ماده خارجی در بدن با واکنش طبیعی آن، در دراز مدت مواجه خواهد شد که این مساله باعث بروز عفونت و عوارض جبران ناپذیری خواهد شد، (به دلیل آزار دهنده بودن تصاویر از قرار دادن آنها در وب سایت معذوریم، می توانیـد با جستجوی عبارت Lip Injection Infection در گوگل تصاویر عفونت های لب را مشاهده کنید).

در بهترین شرایط پس از استفاده از ژل های دائم، اگر لب ها دچار عفونت نشوند پس از گذشت چند سال به شکل “گلوله گلوله” خواهند شد که متاسفانه خارج کردن آن از لب بسیار سخت و دشوار خواهد بود.

 

برای آگاهی بیشتر در مورد راه های جلوگیری و درمان سفت شدن ژل صورت و ژل لب بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

راه های جلوگیری و درمان سفت شدن و گلوله شدن ژل

در ادامه عکس هایی از تزریق ژل لب طبیعی را مشاهده می کنید:

علت جذب سریع ژل لب چیست؟

بعضی از عوامل باعث زود جذب شدن ژل و کاهش ماندگاری ژل لب می شوند. متابولیسم بدن فرد یکی از عوامل اصلی است که بر ماندگاری ژل لب تاثیر می گذارد. از آنجایی که اغلب ژل های لب از اسید هیالورونیک ساخته شده اند، توسط بدن شما متابولیزه می شوند. برای برخی از افراد، این فرآیند سریعتر از دیگران اتفاق افتاده و در نتیجه ژل لب سریع تر جذب می شود.

عامل دیگر جذب سریع ژل لب قرار گرفتن در معرض نور خورشید است که زودتر جذب شدن ژل لب و کاهش ماندگاری آن می شود. لب ها یکی از فعال ترین بخش های صورت هستند. در طول روز هنگام صحبت کردن، خوردن، نفس کشیدن، بوسیدن و … لب‌ها در حال حرکت و فعالیت هستند، به همین دلیل است که ممکن است ژل در این ناحیه زودتر از بقیه نقاط صورت جدب بدن شود. با رعایت نکاتی که برای بعد از تزریق ژل لب بیان کردیم، می توانید سرعت جذب ژل لب توسط بدن را کاهش داده و زمان بیشتری از زیبایی لب های خود لذت ببرید.

فرم دهی لب

 یکی از نکات مهم روش ایمن اصلاح طبیعی فرم لب با تزریق ژل لب طبیعی، تزریق بهترین نوع ژل می باشد.

معجزه ای به نام هیالورونیک اسید

این ماده در بافت پوست هر نقطه بدن و در همه نژاد‌ها وجود دارد. اسید هیالورونیک فضای بین الیاف کلاژن و الاستین را پر می‌کند، آب را در پوست نگه داشته و حجم پوست را حفظ می‌کند. با افزایش سن هم این ماده رفته رفته کاهش می یابد و به عبارت دیگر، راز جوان ماندن پوست وجود این ماده در بدن می باشد، با تزریق این ژل در لب می توان فرم لب را اصلاح کرد.

از سوی دیگر به دلیل عدم ماندگاری دائم پس از گذشت ۶ الی ۱۸ ماه به تدریج جذب بدن و سپس دفع خواهد شد، همچنین اگر از فرم ایجاد شده راضی نباشید پس از گذشت چند روز می توان با تزریق هیالورونیداز (Hyaluronidase) کل تاثیر ژل را از بین برد و به حالت قبل بازگرداند.

نکته آخر و مهم ترین اصل در اصلاح طبیعی فرم لب ، کیفیت ژل های تزریق شده است در حال حاضر در بازار ایران ژل های بسیاری موجود است که مورد تایید وزارت بهداشت نمی باشند (فراموش نکنید که استانداردهای وزارت بهداشت در خصوص کالاهای وارداتی بسیار سخت گیرانه می باشد و کالایی که تاییدیه وزارت بهداشت را دارد یقینا مورد اطمینان خواهد بود) در بین ژل های تایید شده از سوی وزارت بهداشت ژل های آسیایی و اروپایی قرار دارند که در این مرکز ژل های آسیایی تزریق نمی شوند (این ژل ها به نسبت ژل های اروپایی قیمت فوق العاده ارزان تری حتی گاها تا نصف قیمت دارند).

مهم ترین ویژگی ژل های اروپایی تضمین حفظ فرم طبیعی لب و همچنین عدم عوارض می باشد، به خاطر داشته باشید به دلیل اندکی تفاوت قیمت با سلامت خود و زیبایی چهره تان بازی نکنید.

تزریق ژل لب

نحوه تزریق ژل لب

علت زود جذب شدن ژل لب
نحوه تزریق ژل لب بسیار با اهمیت است. اینکار اگر اصولی و با دقت انجام شود سبب می‌شود تا نتیجه تزریق ژل کم خطر و ماندگارتر باشد. از طرفی دیگر ترریق اصولی ژل لب سبب می‌شود تا دیگر نیاز به پیدا کردن علت زود جذب شدن ژل لب نباشد. شخصی که اینکار را انجام می‌دهد باید مهارت و تخصص لازم را داشته باشد. این شخص باید به درستی با ساختار لب آشنا باشد. هنگام تزریق ژل لب توجه به برخی نکات از اهمیت بیشتری برخوردار است. از جمله این نکات می‌توان به این موارد اشاره کرد که تزریق باید در محل مناسب انجام شود.

میزان مواد تزریق شده هم باید متناسب و کنترل شده باشد. از همه مهمتر اینکه ژل لب باید در لایه مناسب تزریق شود. روند تزریق ژل لب به این صورت است که در ابتدا لب‌ها را بی‌حس می‌کنند. سپس بعد از اطمینان ای بی‌حس شدن لب‌ها با استفاده از الکل یا محلول ضد میکروب لب‌ها ضد عفونی می‌شود. در نهایت هم با استفاده از سرنگ و سوزن‌های مخصوص با دقت به زاویه آن‌ها میزان مورد نیاز ژل به یکی از لایه‌های پوست تزریق می‌شود. در مورد ژل لب مدل روسی بیشتر بدانید.

تزریق ژل هیالورونیک اسید به لب

اگر تصمیم گرفته اید که تزریق لب داشته باشید در ادامه ۱۸ نکته ای که باید قبل از تزریق بدانید را برای شما آورده ایم.

۱) مانند یک نقاش و رنگ هایش، هر پزشکی نیز دارای فرمول مورد علاقه ای است که از آن استفاده می کند. ساده ترین و طبیعی ترین ماده ی موقت، اسید هیالورونیک (HA) است.

۲. اگر به هر دلیلی از این مواد خوشتان نیامد می توانید آن ها را پاک کنید و از بین ببرید. از آنجا که اسید هیالورونیک (HA) دائمی نیست، پزشک شما می تواند یک آنزیم پاک کننده به نام هیالورونیداز را تزریق کند. اگر از نتایج اولیه ناراضی هستید، این آنزیم می تواند در پنج دقیقه ژل را از بین ببرد.

۳. قیمت تزریق ژل لب بسته به برند آن متفاوت است و به صورت میانگین از ۳۴۰۰۰۰۰ تا ۵۵۰۰۰۰۰ هزار تومان می باشد.

۴. پرکننده های HA در حدود ۶ تا ۱۸ ماه ماندگاری دارند. اما اگر پوست بدنتان نازک باشد، فرمول سریعتر متابولیزه می شود و تزریق به مدت طولانی ادامه نخواهد یافت. البته رفتارهای مخاطره آمیز مثل استفاده مداوم از آفتاب، سولاریوم و دخانیات سبب از بین رفتن اثرات هیالونیک اسید خواهد بود.

۵. نتایج را تقریبا بلافاصله خواهید دید. لب های شما در ابتدا کمی متورم می شوند، اما شما می توانید اثرات پرکننده ها را خیلی سریع مشاهده کنید. بگذارید لبها ۲۴ ساعت آرام شوند. سپس خواهید دید لب هایتان برای چند ماه آینده پر خواهد بود.

۶. تزریق ژل لب اگر به درستی انجام شود، ظاهری زیبا و در عین حال طبیعی را برای شما به ارمغان می آورد .

۷. در آغاز روش، ابتدا احساس سفتی و فشار می کنید و سپس پس از تزریق می سوزد و تیر می کشد. پس از آن، دکتر لب های شما را ماساژ داده و به مدت ۱۰ دقیقه یخ روی آن قرار داده و سپس به کارهای روزمره تان برسید.

۸. شما می توانید انتخاب کنید که قبل از تزریق ژل لب ها از بی حسی موضعی استفاده شود یا خیر. پزشک می تواند در اطراف لب ها با تزریق به لثه (مانند دندانپزشکی) آن ناحیه را بی حس کند که سوزن بی حسی بسیار نازک است و آن را احساس نمی کنید.

۹. این روش حدود ۱۵ تا ۲۰ دقیقه طول می کشد و بعد از ۱۵ دقیقه شروع به تحلیل رفتن می کند. بعدا می توانید زندگی روزمره خود را دنبال کنید، اما نباید هیچ برنامه ای بزرگ (مثل یک عروسی یا یک رویداد مهم) برای حداقل سه روز آینده داشته باشید (احتمال کبودی و سفت شدن).

۱۰. شما نباید در روز انجام تزریق لب ورزش کنید. به ویژه باید از فعالیت هایی که موجب افزایش جریان خون به صورت شما می شوند، اجتناب کنید مانند ماساژ صورت.

تزریق ژل به لب

۱۱. لازم نیست که در تمام نقاط لب تزریق کنید بلکه می توانید انتخاب کنید که در کدام قسمت ها می خواهید تمرکز داشته باشید. تصمیم گیری این که آیا می خواهید هر دو لب، فقط لب پایین و یا وسط لب بالا را انجام دهید با شما است. اما پزشک با تجربه ی بالایی که در این زمینه دارد بهتر می تواند شما را راهنمایی کند.

  بهترین مارک فیلر زیر چشم | هزینه انواع فیلر زیر چشم

۱۲. برای تزریق ژل لب ها، فقط باید پیش پزشک با تجربه رفت. تجربه پزشک در حیطه تزریق بسیار مهم است. برای اجتناب از یک کار اشتباه، بهتر است نزد متخصصانی که در این روش خاص تجربه دارند، بروید.

۱۳. ده روز قبل از تزریق، از داروهای ضد درد (به استثنای تیلنول)، روغن ماهی و ویتامین E اجتناب کنید، که تمایل دارند خون را از بین ببرند. خون کم باعث می شود این منطقه بیشتر به کبودی و خونریزی مبتلا شود.

۱۴. برخی از کبودی ها و خونریزی ها در محل تزریق طبیعی است و انتظار می رود. کبودی ها پس از پنج تا هفت روز باید محو شوند. پزشک شما همچنین می تواند در صورت لزوم از لیزر برای حل التهاب خون استفاده کند.

بوسیدن بعد از ژل لب
۱۵. انتظار نداشته باشید لب هایتان دقیقا مانند یک عکس شود. شما می توانید عکس های پیشنهادی را به پزشک خود نشان دهید، اما در نهایت شما و پزشکتان باید تصمیم بگیرید که چه چیزی برای چهره شما مناسب است. همچنین باید انتظار داشته باشید که به تدریج با گذشت زمان – نه همه در یک زمان – به نتایج طبیعی دست پیدا کنید.

۱۶. سفتی و توده در لب ها که گاهی اوقات می بینید، نتیجه پرکننده ای است که بیش از حد به سطح نزدیک است. معمولا از بین می رود و می تواند تصحیح شود، اما همیشگی نیست.

۱۷. هر کسی که سابقه ی تاول تبخالی داشته باشد باید دو هفته قبل از این روش از داروهای پیشگیری کننده استفاده کند. تزریق می تواند باعث افزایش تاول های تبخالی شود.

۱۸. توصیه نهایی ما به شما اینکه حتما از مارک های معتبر تزریق ژل لب برای تزریق خود استفاده کنید و نزد یک فرد مجرب بروید.

هزینه تزریق ژل لب

قیمت تزریق ژل لب بسته به برند آن متفاوت است و به صورت میانگین برای هر سی سی از ۴،۰۰۰،۰۰۰ تا ۵،۶۰۰،۰۰۰ هزار تومان می باشد.

توجه : در حال حاضر به علت نواسانات قیمت دارو، هزینه ها تقریبی می باشند. لطفا یک روز قبل از مراجعه به صورت تلفنی قیمت ها را استعلام بفرمایید.

برای آگاهی از قیمت تزریق ژل ژوویدرم برای لب، گونه، خط خنده و … با ما همراه باشید.

ژل های موجود در این مرکز برای اصلاح طبیعی فرم لب شامل موارد زیر می باشند:

ژل ژوویدرم ساخت لابراتوآر آلرگان امریکا، ژل آلیاکسین ساخت لابراتوآر IBSA کشور ایتالیا، Stylage ساخت لابراتوآر Vivacy کشور فرانسه و Teosyal ساخت لابراتوآر Teoxane کشور سوئیس که این کمپانی ها با تکنولوژی ریز ذرات اقدام به ساخت ژل می کنند که فرم آن بسیار طبیعی و غیرقابل تشخیص است.

سوال: یک هفته بعد از تزریق ژل لب انگار لبم به حالت قبل برگشته و دیگر برجسته نیست. دلیل آن چیست؟

برای دیدن پاسخ پزشک روی اینجا کلیک کنید.

 

برای مشاوره و رزرو وقت فرم زیر را پر کنید:

پیشنهاد ما:

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

سوال خود را در اینجا ثبت کنید و از سیستم کد رهگیری دریافت نمائید. پاسخ شما سریعترین زمان از طریق ایمیل و SMS به شما اطلاع داده خواهد شد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال قبلی ، کد رهگیری خود که از طریق ای میل یا SMSبرای شما ارسال شده را در این قسمت وارد کنید تا پاسخ دکتر را مشاهده فرمائید
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر مریم دوشنبه ۲۵ مهر ۱( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 230 مشاهده پرسش
  سلام خانم دکترمن دیشب ژل لب تزریق کردم ژل لبم روسی بودالان لب بالام ورم داره تاعیدورم لبم میخوابه چکارکنم ک زودترورم لبم بخوابه
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده دوشنبه ۲۵ مهر ۱( 1 سال پیش)

   سلام وقت بخیر 

   عزیزم ورم لب یک هفته تا 10 روز بعد از تزریق کاملا طبیعی هست اگر بعد از 10 روز از بین نرفت حتما به مرکزی که براتون انجام دادن مراجعه کنبد 

 • تصویر کاربر الناز دوشنبه ۲۵ مهر ۱( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 216 مشاهده پرسش
  سلام خانم دکتر خسته نباشید.من لبامو یک سی سی ژل تزریق کردم یک روز گذشته از خواب بیدار شدم خیلی خیلی خیلی ورم کرده بزرگ شده درد میکنه این طبیعی هستش؟
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده دوشنبه ۲۵ مهر ۱( 1 سال پیش)

   سلام وقت بخبر 

   عزیزم با توحه به این که ما نمیدونیم چه نوع برند ژلی براتون تزریق کردند و از چه تکنیکی استفاده کردند به صورت قطعی نمیتونیم بهتون بگیم چه راهکاری براتون مناسب هست 

   لطفا حتما به مرکزی که براتون تزریق رو انجام دادند مراجعه کنید 

 • تصویر کاربر سارا چهارشنبه ۱۱ اسفند ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 335 مشاهده پرسش
  سلام خسته نباشی ژل خط خنده زدم اما گلوله شده و اینک یه بار انزیم زدم فک کردم رفته در صورتی ک بعد دو ماه بیشتر الان یهو حس کردم یه ور صورتم یه نقطه ای ایا خطرناکه ؟
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده چهارشنبه ۱۱ اسفند ۰( 2 سال پیش)
   سلام وقت بخیر هرجه سریعتر باید به مرکزی که براتون تزریق انجام دادند مراجعه کنید و توسط پزشکی که براتون تزریق کردند ویزیت بشین
 • تصویر کاربر لویسفر یکشنبه ۱ اسفند ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 305 مشاهده پرسش
  ایا برای کاهش درد تزریق می توان از لیدوکائین تزریقی همراه ژل استفاده کرد
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده یکشنبه ۱ اسفند ۰( 2 سال پیش)
   سلام وقت بخیر بله عزیزم
 • تصویر کاربر آرزو سه شنبه ۱۱ آبان ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 458 مشاهده پرسش
  سلام وقت بخیر میخواستم بدونم راه درمانی برای جای آبله مرغون هست؟
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده سه شنبه ۱۱ آبان ۰( 2 سال پیش)
   سلام وقت بخیر معمولا برای جای ابله مرغان لیزر اراف فرکشنال یا سی اوتو انجام میشود که حتما در ابتدا باید تشریف بیارین توسط پزشک متخصص ویزیت بشین در صورت تشخیص ایشون براتون انجام میشود
  2. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده سه شنبه ۱۱ آبان ۰( 2 سال پیش)
   شما میتونی همه روزه از ساعت 8 تا 10 شب با همکارانم در بخش روابط عمومی تماس بگیرین تا نزدیک ترین وقت رو براتون رزرو کنند
  3. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده سه شنبه ۱۱ آبان ۰( 2 سال پیش)
   02126806595
  4. نمایش سایر 2 پاسخ
 • تصویر کاربر ف.ح یکشنبه ۲۰ تیر ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 488 مشاهده پرسش
  یک هفته از تزریق ژل fineline پرفکتا فرانسوی در زیر چشم برای رفع گودی زیر چشمم می گذرد ولی زیر چشمم متورم است و به نظر می آید که کیسه های کوچک حل نشده ژل در زیر چشم وجود دارد . در کل زیر چشمم غیر عادی است. آیا با صبر کردن این مشکل برطرف می شود یا باید کار دیگری انجام بدهم؟
  از توجه و پاسخگویی شما سپاسگزارم
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده یکشنبه ۲۰ تیر ۰( 2 سال پیش)
   سلام وقت بخیر یک تزریق اصولی به هیچ عنوان ظاهر غیر عادی ایجاد نمیکند در صورت تورم بیش از اندازه حتما به مرکزی که تزریق کردید مراجعه کنید تا توسط پزشک مجموعه ای که تزریق کردید تورم مورد بررسی قرار بگیریه
 • تصویر کاربر نرگس یکشنبه ۳۰ خرداد ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 599 مشاهده پرسش
  سلام خانم دکتر من قبلا یکبار رفته بودم که فیلر لب انجام بدم دکتر بهم‌گفت لب های سختی داری و تزریق کنی زیبا نمیشه و کوچیک بودن لب بالام نسبت به لب پایینم اذیتم میکنه میشه نظر شمارو بدونم که تزریق انجام میدید برای لب های من
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده یکشنبه ۳۰ خرداد ۰( 2 سال پیش)
   سلام وقت بخیر معمولا با قرینه سازی کاملا لب ها فرم میگیرند و فرم دار می شوند اما برای بررسی دقیق باید حتما به صورت حضوری تشریف بیارین تا توسط پزشک متخصص ویزیت بشین
 • تصویر کاربر هديه یکشنبه ۲۰ تیر ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 422 مشاهده پرسش
  سلام خانم دكتر وقتتون بخير من خيلى تلاش كردم بتونم از شما براى بوتاكس و تزريق ژل لب وقت بگيرم اما متاسفانه نتونستم من مقيم كشور تركيه هستم و مدت ١٠ روز ايران بودم و پس فردا به علت تمديد اقامت بايد اونجا حضور بزنم من چطور ميتونم از شمما وقت بگيرم حتى اگر بين وقت باشه و من ساعت ها معطل بشم هم ايرادى نداره
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده یکشنبه ۲۰ تیر ۰( 2 سال پیش)
   سلام وقت بخیر عزیزم وقت ها تا پایان سال تکمیل هست و امکان وقت دهی متاسفانه وجود ندارد شما میتونین وارد سایت بشین و قسمت لیست انتظار اطلاعاتتون رو وارد کنین در صورتی کنسلی برای وقت با شما همکارانم هماهنگ میکنند
 • تصویر کاربر Fariba شنبه ۲۵ اردیبهشت ۰( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 607 مشاهده پرسش
  سلام دکتر من بیماری mf دارم مایکوزیس فونگوییدوس
  ایا شما درمان خاصی براش دارید
  من بارها و بارها فتوتراپی کردم و امپول متوترکسات تزریق کردم کلی پماد و ...خوب میشم ولی متاسفانه یک ماه نشده دوباره عود میکنه
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده شنبه ۲۵ اردیبهشت ۰( 3 سال پیش)
   سلام وقت بخیر حتما باید تشریف بیارین تا از نزدیک ویزیت بشین و دوره درمان براتون شروع بشه
  2. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده شنبه ۲۵ اردیبهشت ۰( 3 سال پیش)
   شما میتونین با همکارانم در بخش روابط عمومی تماس بگیرین تا نزدیک ترین وقت رو بزاتون رزرو کنند
  3. نمایش سایر 1 پاسخ
 • تصویر کاربر فاطمه سه شنبه ۷ بهمن ۹۹( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 527 مشاهده پرسش
  سلام ایا تزریق فیلر باعث ازبین رفتن تیره گی یا سیاهی لب میشه
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده سه شنبه ۷ بهمن ۹۹( 3 سال پیش)
   سلام وقت بخیر حتما در این مورد باید تشریف بیارین تا پزشک از نزدیک ببینتتون اگر کاندید انجام کار باشین حتما براتون انجام میشه .لطفا با مطب تماس بگیرین تا همکارانم در بخش روابط عمومی براتون وقتتون رو رزرو کنند
درحال دریافت اطلاعات

برای مشاوره و رزرو وقت فرم زیر را پر کنید:

پرسش از دکتر