بهترین برندهای فیلر زیر چشم کدامند؟

فیلر زیر چشم را می‌ توان یک فیلر تزریقی بافت معرفی کرد که از اسید هیالورونیک طبیعی تهیه شده است، که یک مولکول پیچیده کامل طبیعی به حساب می‌ آید که در پوست وجود دارد. از جمله محصولات معتبر خانواده تزریقی می توان به ژوویدرم، استایلج، تئوسیال، رستیلن و بلترو اشاره کرد.

در دنیایی پر از فیلرها و پروتزهای مختلف جهانی، فیلرهای ژوویدرم، استایلج و تئوسیال،  رستیلن و بلترو محصولاتی پیشگام به شمار می‌ روند که به افراد این امکان را می دهند تا با پر کردن بخش هایی از پوست که قابلیت ارتجاعی خود را از دست داده اند و به داخل فرو رفته‌اند، چهره ای جوان داشته باشند.

فیلرهای زیر چشم معمولا از اسید هیالورونیک طبیعی تهیه می شود که تناقضی با ساختار و ترکیب شیمیایی بدن شما ندارد. در نتیجه در طولانی مدت عوارضی نخواهد داشت.

پزشکان از فیلر زیر چشم جهت حجم دادن و بالا آوردن بخش هایی از پوست که فرو رفته اند، نرم کردن چروک های عمیق و ایجاد ظاهر و پوستی جوان و درخشان در بیماران خود کمک می‌گیرند. هیچ کس در دنیای امروزی طرفدار به وجود آوردن چهره ای کاملا مصنوعی و بسیار ترمیم شده نیست.

تاثیرات بزرگ و محسوس به زمان نیاز دارند. بنابراین با مراجعه به مراکز تخصصی و حرفه ای پوست، اولین چیزی که در مورد آن از شما سوال می‌شود، اهداف و زمانی است که می توانید به پروسه درمانی اختصاص دهید. بدین ترتیب اهداف کوتاه مدت و بلند مدت تعریف خواهند شد.

به این ترتیب که با مشورت پزشک، پلن شما طراحی خواهد شد و در طول مدت این تغییرات انجام می شود و نباید هیچ گاه انتظار داشت که در یک یا دو جلسه تمام تزریق انجام شود.

فراموش نکنید که بهترین روش جهت تشخیص میزان مهارت و تخصص یک پزشک زیبایی و اینکه آیا می تواند نتایج دلخواه شما را به وجود آورد، مشاهده کیفیت کار در گذشته و بیماران قبلی است.

فیلر زیر چشم رستلین

فیلر زیر چشم ژوویدرم

امنیت و تاثیر بسیار بالای فیلر زیر چشم ژوویدرم در چین و چروک های معمولی و عمیق بین 6 تا 18 ماه ماندگار است. این محصول با توجه به انعطاف پذیری پیشرفته و بالای خود، ظاهری طبیعی و جوان را در درمان خطوط اخم و چین و چروک صورت به وجود می‌آورد.

در نتیجه فیلر ژوویدرم یک پاسخ مناسب برای افرادی است که به دنبال راه حلی تاثیرگذار و چشم گیر در از بین بردن چین و چروک های کاملا عمیق و ثابت بر روی صورت خود هستند. بسیاری از بیماران اعتقاد دارند، این محصول بیشترین و بهترین خروجی را در به وجود آوردن ظاهری جوان و از همه مهمتر طبیعی را داشته است و تاکنون چنین راه درمانی را تجربه نکرده اند.

مواد پر کننده این ماده پیشرفته و ویژه، به صورت طبیعی و مناسب منافذ چین و چروک ها را می پوشاند. در نتیجه، زمان انعطاف صورت، موقع خندیدن، تعجب و گریه کردن، پوست حالت طبیعی خواهد داشت.

فیلر زیر چشم استایلج

استایلج یک ژل پیشرفته علمی و تایید شده از سوی سازمان FDA جهت درمان امن و تاثیرگذار خطوط صورت در بیماران بالای 21 سال است. اما چه چیزی این محصول را به یک درمان کامل و مناسب برای صورت افراد مختلف با پوست هایی متفاوت تبدیل کرده است؟

استایلج میزان انعطاف پذیری پر کننده های پوستی را بهبود بخشیده و در نتیجه خروجی این مراحل درمانی کاملا مناسب و طبیعی خواهد بود و نیاز بیماران را برطرف می کند. بدون توجه به طبیعت چین و چروک های روی صورت و میزان عمق آن ها، فیلر استایلج ،خروجی بسیار طبیعی و جذابی خواهد داشت.

اگر نگران این هستید که استفاده از تزریقات پر کننده صورت منجر به ایجاد برآمدگی های غیر طبیعی بر روی پوست شود و یا نتایج آن زود از بین برود، باید بگوییم که استایلج بهترین گزینه برای شما خواهد بود. این محصول را می توان منعطف ترین پر کننده منافذ و چروک های پوستی در بازار معرفی کرد و مناسب برای چین و چروک های متوسط تا بسیار عمیق بر روی صورت افراد است.

آزمایشات سازمان FDA میزان باقی ماندن تاثیر این ژل پوستی بین 6 تا 18 ماه است. بسیاری از افراد گزینه های خوبی برای این نوع روش درمانی هستند. با این حال باز هم پیشنهاد می کنیم قبل از هر کاری به مراکز تخصصی مراجعه کرده و بهترین راه حل را از پزشکان متخصص حوزه پوست و زیبایی جویا باشید.

تزریق فیلر زیر چشم برای برطرف کردن گودی زیر چشم
تزریق فیلر زیر چشم برای برطرف کردن گودی زیر چشم

فیلر زیر چشم تئوسیال

زمانی که بحث و مشکل شما صورت و چین و چروک های روی آن باشد و به دنبال برگرداندن ظاهر جوان و صاف به پوست خود هستید، فیلر تئوسیال یک پاسخ بسیار مناسب و فراگیر به شمار می‌ رود. فیلر زیرچشم تئوسیال به نواحی پوست شما که کلاژن و اسید هیالورونیک از دست داده اند، حجم خواهد داد.

از این ماده درمانی برای بزرگ کردن لب ها، پر کردن گودی و خطوط و لیفت های بدون جراحی صورت نیز استفاده می شود. در نهایت پر کردن چین و چروک های معمولی و عمیق پوست صورت متداول ترین کاربرد تئوسیال به شمار می رود.

هزینه ی تزریق ژل زیر چشم

قیمت تزریق هر سی سی فیلر زیر چشم بسته به نوع برند و مارک آن بین 1.800.000 تا 2.700.000 است. توجه داشته باشید که شما برای زیر چشم خود به کمتر از یک سی سی ژل نیاز خواهید داشت. باقی فیلر تا زمانی که تاریخ دارد، نگه داشته شده و در صورت نیاز چند ماه بعد، به صورت رایگان تزریق می شود.

طول مدت درمان با فیلرهای هیالورونیک اسید

پروسه درمانی هیالورونیک اسید در بیماران مختلف متفاوت است؛ اما به صورت میانگین 30 دقیقه طول می کشد. فیلرهای زیر چشم، به صورت ترکیبی به همراه بی حس کننده های موضعی تولید می شوند تا تزریقات روی پوست را برای کاربر بدون درد کنند.

نیازی به بی هوشی بیمار در این مدت زمان نیست و نتیجه بلافاصله نمایان می شود. پزشکان متخصص به شکل دقیقی وضعیت بیمار خود را پس از این درمان، پیگیری می کنند.

تاثیر ژل های زیر چشم تا چه مدت است؟

بسته به ناحیه ای که مواد تزریقی پر کننده منافذ و چین و چروک های پوست مورد استفاده قرار می گیرند، پایداری نتایج می تواند متغیر باشد. در نواحی پوستی که کمترین انعطاف پذیری وجود دارد نظیر گودی چشم، تاثیر فیلر زیر چشم معمولا ماندگاری بیشتر نسبت به سایر نواحی خواهد داشت.

اما در نواحی پوستی با بیشترین انعطاف پذیری نظیر خطوط چروک و خط خنده افراد، تاثیرات فیلرهای ژوویدرم، استایلج و تئوسیال معمولا حدود 6 تا 18 ماه است.

لب ها بیشترین انعطاف و حرکت را بر روی صورت افراد دارند و تزریق در این ناحیه ممکن است پایداری کمتری داشته باشد.

استفاده از فیلر به عنوان پر کننده زیر چشم

هیچ چیز به اندازه گودی بسیار عمیق و تیره زیر چشم نمی تواند سن افراد را بالا و آنها را بسیار مسن تر نشان دهد. خیل عظیمی از افراد به خاطر داشتن گودی چشم بسیار ناراحت و آزرده هستند. این گودی های تیره گاهی بسیار زشت هستند و معمولا با گذر زمان بدتر می شوند. در حقیقت، ناحیه زیر چشم از نواحی است که زودتر و بیشتر از سایر بخش ها می تواند بالا رفتن سن را بروز دهد.

بسیاری از بیماران پس از امتحان کردن درمان های مختلف خانگی برای گودی تیره رنگ زیر چشمان خود، به دنبال پزشکان متخصص زیبایی می روند تا از درمان های پیشرفته و ثابت شده استفاده کنند.

تزریق فیلر زیر چشم برای برطرف کردن گودی زیر چشم
تزریق فیلر زیر چشم برای برطرف کردن گودی زیر چشم

درمان با هیالورونیک اسید: خیلی زود چهره ای جوان داشته باشید.

ژل های هیالورونیک اسید با اضافه کردن حجم به صورت طبیعی و حرفه ای به نواحی مختلف پوست نظیر زیر چشم ها و چین و چروک صورت، ظاهری جوان و طبیعی را برای افراد به ارمغان می‌ آورند. از آنجایی که فیلرهای زیر چشم از اسید پر کننده هیالورونیک تولید می شوند، پس از تزریق، رطوبت را از پوست به خود جذب کرده تا ناحیه مربوطه را طبیعی و جذاب سازند.

استفاده از ژل های زیر چشم، در نواحی گود افتاده و تیره زیر چشم بسیار کارگشا و تاثیرگذار است و می تواند این نواحی تیره را روشن تر کرده و به آنها حجمی طبیعی و مناسب بدهد.

اگر فیلرهای هیالورونیک اسید با دقت و به درستی توسط پزشک با تجربه بر پوست بیمار تزریق شود، تاثیر آن بر روی ناحیه زیر چشم مطلوب خواهد بود؛ انگار که به تازگی از یک خواب عمیق و کامل شبانه بیدار شده‌ باشید.

این ماده به عنوان درمانی برای گودی زیر چشمان می تواند بخشی از حجمی که در طول زمان از این نواحی خارج شده است را به آنجا باز گرداند. در نتیجه چهره شما چندین سال جوان تر خواهد شد. در نهایت چیزی که برای شما باقی می ماند، صورتی جوان و شاداب است، آن در هم در یک درمان بسیار کوتاه و سریع السیر!

مهم است که بدانید فیلر نقش پرکنندگی دارد و از نظر علمی بر روی تیرگی موثر نخواهد بود اما چون هیالورونیک اسید شروع به جذب آب می کند، ممکن است بر روی تیرگی نیز مقداری موثر باشد.

از سوی دیگر گاهی بخشی از تیرگی به علت سایه گودی ایجاد می شود که با پر شدن این گودی، شرایط بهتر خواهد شد.

از دست دادن کلاژن؛ مقصر اصلی

هرچه سن بالا می رود، پوست صورت انسان توانایی خود در تولید همان میزان قبلی کلاژن (Collagen) را از دست داده و در نتیجه میزان کلاژن پوست در صورت کاهش می یابد. از آنجایی که پوست زیر چشم انسان بسیار ظریف است، کمبود کلاژن در این بخش معمولا بیشتر از هر قسمت دیگری خودنمایی می کنند و فرد را متوجه این موضوع خواهد کرد. بنابراین اولین نشانه پیری در صورت مربوط به ناحیه زیر چشم خواهد بود. از دست دادن کلاژن، ظاهری فرو رفته و غیر شاداب به پوست می دهد.

فیلرهای ژوویدرم، استایلج و تئوسیال تمام تلاش خود را می کنند تا این کمبود کلاژن در پوست را با دادن حجم، رطوبت و شادابی به پوست جبران کنند و در نتیجه گودی ناحیه زیر چشم نیز بهبود خواهد یافت. فیلرهای ساخته شده از اسید هیالورونیک، رطوبت را از نواحی اطراف پوست جذب کرده و ظاهری جوان و شاداب را به کاربر هدیه می دهد.

فیلر زیر چشم، پس از تزریق در یک ناحیه، کمترین جابجایی را داشته و در همان قسمت باقی می ماند. در نتیجه مدت ها است که از فیلرهای ژوویدرم، استایلج و تئوسیال به عنوان یکی از بهترین راه های درمانی تزریقی گودی زیر چشم و چین و چروک های عمیق صورت نام برده می شود. چسبندگی این نوع ژل های زیر چشم، می تواند میزان ایده آل سفتی و شادابی را به بخشی از پوست برساند.

اگر از گودی چشمان خود و دائما خسته نشان دادن شما توسط آنها خسته شده اید، وقت تغییری بزرگ رسیده است. فقط چند دقیقه با ظاهری شاداب و جوان فاصله دارید!

توجه داشته باشید که ویژگی های ذکر شده برای هر برند، به طور نسبی در تمامی ژل ها وجود دارند. پزشک با توجه به شرایط شما، توضیح می دهد که کدام ژل، برایتان مناسب تر است. چنانچه او تشخیص دهد که دو برند از ژل ها متناسب با نوع پوست شما هستند، می توانید بر اساس سلیقه و هزینه ی مربوطه، ژل تزریقی را انتخاب کنید.

منبع: facetoronto


امیدوارم این مقاله برایتان مفید و کاربردی باشد
با احترام
دکتر گیتا مجیدزاده
پوست | مو | زیبایی | لیزر موهای زائد
.
.
زعفرانیه | مقدس اردبیلی | بین پسیان و میدان الف | ساختمان پزشکان ١٠٠ | واحد ۴٠٣
☎ 02122657900
☎ 02122657916
☎ 02126212554

مرکز زیبایی پوست، مو و لیزر موهای زائد دکتر گیتا مجید زاده

بهترین برندهای فیلر زیر چشم کدامند؟
5 (100%) 1 رای

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

سوال خود را در اینجا ثبت کنید و از سیستم کد رهگیری دریافت نمائید. پاسخ شما سریعترین زمان از طریق ایمیل و SMS به شما اطلاع داده خواهد شد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال قبلی ، کد رهگیری خود که از طریق ای میل یا SMSبرای شما ارسال شده را در این قسمت وارد کنید تا پاسخ دکتر را مشاهده فرمائید
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید.
© همیارسیستم
 • تصویر کاربرسمانه پنجشنبه ۲۵ مهر ۹۸( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام در مورد مارک فیلر زیر چشم سوال داشتم که شما از چه برندی استفاده میکنین و هزینه چقدره؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهپنجشنبه ۲۵ مهر ۹۸( 1 ماه پیش)
   سلام عزيزم🌼
   تمامي اطلاعات كامل در ارتباط با فيلر زير چشم در لينك زير موجود ميباشد:
   https://drmajidzadeh.com/2454
 • تصویر کاربرمریم شنبه ۲۰ مهر ۹۸( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  با سلام و خسته نباشید. من یک خانم ۲۷ ساله هستم که مشکل گودی و سیاهی زیر چشم دارم. تاکنون به چند پزشک متخصص مراجعه کردم.
  شما برای رفع این مشکل، فیلر پرینسس اتریش رو معتبر و مناسب می دونید؟؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهشنبه ۲۰ مهر ۹۸( 1 ماه پیش)
   سلام عزيزم🌼
   اين برند مجوز وزارت بهداشت دارند ، اما جزوء برندهايي كه ما استفاده ميكنيم نيست.
   جهت اطلاعات بيشتر فيلر زير چشم به مطلب زير مراجعه كنيد:
   https://drmajidzadeh.com/2454
 • تصویر کاربرزهرا پنجشنبه ۱۸ مهر ۹۸( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام خسته نباشید زیر چشم من هم گود رفته هم چروک داره هم کبود هستش چکار کنم
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهپنجشنبه ۱۸ مهر ۹۸( 1 ماه پیش)
   سلام عزيزم🌼
   جهت درمان اين مسايلي كه فرمودين حتما بايد كه از نزديك معاينه بشيد تا بتونيم روش درمان مخصوص به شما رو تجويز كنيم.
   اغلب جهت رفع گودي زير چشم از از تزريق فيلر استفاده ميكنيم.
   براي كسب اطلاعات بيشتر در ارتباط با فيلر به لينك زير مراجعه كنيد:
   https://drmajidzadeh.com/2282
   روزهاي شنبه الي چهارشنبه تعيين نوبت بفرماييد.🙏🏼🌸
 • تصویر کاربررستا شنبه ۳۰ شهریور ۹۸( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام وقت بخیر خواستم بپرسم بهترین نوع ژل چیه برای فیلر زیر چشم
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهشنبه ۳۰ شهریور ۹۸( 1 ماه پیش)
   سلام🌼
   اطلاعات كامل در رابطه با فيلر زير چشم در لينك زير موجود ميباشد:
   https://drmajidzadeh.com/2282
 • تصویر کاربرعظيمي یکشنبه ۲۰ مرداد ۹۸( 3 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام و وقت بخير ، بهترين نوع فيلر براي گودي زير چشم و رفع كبودي براي خانم ها و آقايان كدام است ؟ و لطفا قيمت ذكر بفرماييد؟ ممنون از شما
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهیکشنبه ۲۰ مرداد ۹۸( 3 ماه پیش)

   سلام سلامت باشین
   اطلاعات کامل در لینک زیر:
   https://drmajidzadeh.com/2282/%D9%81%DB%8C%D9%84%D8%B1-%D8%B2%DB%8C%D8%B1-%DA%86%D8%B4%D9%85/

 • تصویر کاربرم-ک شنبه ۱ تیر ۹۸( 4 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام خسته نباشید بعداز لیزر درفاصله یکماه نوبت بعدی بهترین روش شیو کردن موهای زاید چیست؟اپیلاسیون و پودرموبر ضرر دارد؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهشنبه ۱ تیر ۹۸( 4 ماه پیش)

   سلام در طول جلسات لیزر فقط باید شیو کنید تعدادش اهمیتی نداره فقط قبل از لیزر ۲۴ ساعت قبلش باید شیو کنید روش هایی که مو رو از ریشه درمیاره رو به هیچ وجه نباید انجام بدید چون لیزر بی اثر میشه

 • تصویر کاربرمهشید دوشنبه ۳۱ تیر ۹۸( 3 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام .خانم دکتر عزیز من 25 اردیبهشت تزریق لب داشتم .فقط خودم ناراضی هستم .امکان کاهش حجم وجود دارد ؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهدوشنبه ۳۱ تیر ۹۸( 3 ماه پیش)

   سلام اگر نزد ما انجام دادید می تونید تشریف بیارید تا با تزریق آنزیم حجم آن را کم کنید اگر نزد پزشک دیگری انجام دادین حتما از خود ایشان بخواهید که آنزیم براتون تزریق کنند

 • تصویر کاربرsolmaz یکشنبه ۳۰ تیر ۹۸( 3 ماه پیش) مشاهده پرسش
  یه وقت برای مشاوره وتزریق ژل وبوتاکس میخوام
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهیکشنبه ۳۰ تیر ۹۸( 3 ماه پیش)

   سلام لطفا از طریق لینک زیر اقدام بفرمایین:
   https://gita.drmajidzadeh.com

 • تصویر کاربرسپيده یکشنبه ۲۳ تیر ۹۸( 4 ماه پیش) مشاهده پرسش
  هزينه فيلر زير چشم چقدر ؟؟و در حال حاضر از چه برندي استفاده ميكنيد؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهیکشنبه ۲۳ تیر ۹۸( 4 ماه پیش)

   سلام اطلاعات کامل:
   https://drmajidzadeh.com/2282/

 • تصویر کاربرسحر دوشنبه ۱۷ تیر ۹۸( 4 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام خسته نباشید
  من امروز زیر چشمم را فیلر کردم با برند اپریلاین،الان زیر چشمم کیسه های کوچک شکل گرفته که خود دکتر گفتن ورم هستش
  میخواستن نظر شما چیه و اینکه طبیعیه این حالت؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهدوشنبه ۱۷ تیر ۹۸( 4 ماه پیش)

   سلام سلامت باشید اصلا این مورد رو نمیشه بدون معاینه بالینی اظهار نظر کرد حتما باید از نزدیک معاینه شوید

درحال دریافت اطلاعات
پرسش از دکتر