پروفایلو جدیدترین ژل روز دنیا

ژل پروفایلو (Profhilo) یک درمان اختصاصی برای بازسازی پوست می باشد. پروفایلو با تحریک تولید کلاژن و الاستین از طریق آزادسازی آهسته هیالورونیک اسید به طور چشم گیری ظاهر خطوط ریز و چروک را بهبود بخشیده و به افزایش آب رسانی و قوام پوست صورت کمک می کند.

پروفایلو چیست؟

حتما تا بحال این سوال برایتان پیش آمده که پروفایلو چیست؟ یا حتی به دنبال لیفت صورتتان هستید ولی به طوری که حالت مصنوعی ژل های رایج بازار را نداشته باشد. پروفایلو صورت، یک ژل هیالورونیک اسید می باشد که به طبیعی ترین حالت ممکن، سبب حالت دهی و فرم دهی به نواحی مختلف صورت و لیفت آن می شود.

پروفایلو چگونه عمل می کند؟

پروفایلو به گونه ای خاص طراحی شده تا میزان منحصر به فردی از هیالورونیک اسید را داشته باشد. هیالورونیک اسید یک ماده طبیعی است که در بدن یافت شده و مسئول حفظ رطوبت پوست می باشد.

وجود این ماده در پروفایلو به تحریک تولید کلاژن و الاستین در پوست کمک می کند. پروفایلو به دلیل شیوه ساخته شدن خود بیش از اینکه به عنوان یک فیلر عمل کند، نقش یک آبرسان را ایفا می کند. به همین ترتیب، به دلیل افزایش حجم و درخشندگی پوست برای پوست های پیر، تیره و چروک گزینه ای فوق العاده است.

این ماده در 2 جلسه و ظرف مدت یک دوره 4 هفته ای به زیر سطح پوست تزریق می شود. ژل پروفایلو به سرعت در زیر پوست توزیع می شود تا آب رسانی را افزایش داده و به دنبال آن، چروک و خطوط ریز صاف شوند.

چنین عملکردی در نهایت به بهبود بافت پوست منجر می شود.

چرا ژل پروفایلو بهترین انتخاب است؟

افراد پس از رسیدن به 30 سالگی، شروع به از دست دادن مقادیر قابل توجهی از کلاژن، الاستین و هیالورونیک اسید می کنند. این جمله به این معناست که افراد به تدریج علائم پیری را به صورت خطوط ریز، چروک و کاهش درخشندگی پوست مشاهده می کنند.

در این سن، افراد معمولا به فکر مراقبت از پوست خود می افتند. به همین دلیل پروفایلو برای افراد 30 سال و بالاتر توصیه می شود که قصد جلوگیری از پیر شدن پوست خود را دارند.

تورم بعد از تزریق ژل

در صورتی که فرد تمایل به افزایش حجم نواحی خاصی نداشته باشد، پروفایلو گزینه ای عالی برای اوست؛ زیرا حجم و آبرسانی تمام پوست را افزایش داده و به این طریق یک ظاهر کلی جوان تر را به فرد می بخشد. در صورت تمایل به افزایش حجم نواحی خاصی از پوست، فیلر های پوستی گزینه هایی مناسب برای استفاده هستند.

هیچ محدودیت سنی بالاتر از 30 سال وجود ندارد. در واقع، ما در بیماران مسن تر اغلب نتایج چشم گیرتری مشاهده می کنیم. با این حال، در صورتی که سن فرد بالاتر از 60 سال باشد، به کنترل دقیق این روش درمانی نیازی نیست.

برای مثال در صورتی که چین هایی عمیق در پوست فرد وجود داشته و یا پوست حالت ارتجاعی خود را از دست داده است، درمان های ترکیبی که شامل پروفایلو می شوند، گزینه مناسب تری هستند. بنابراین مشاوره قبل از درمان بسیار مهم است.

در صورتی که به دنبال نتایجی بسیار ظریف هستید، این درمان می تواند انتظارات شما را بر آورده کند. هر چند که در صورت تمایل به لیفت صورت، گردن یا هر ناحیه دیگر، درمانی ترکیبی از فیلر ها و یا جراحی می تواند به فرد توصیه شود.

از بین بردن چروک گردن

در چه مواردی از این ژل استفاده کنیم؟

ژل پروفایلو فایل در اغلب مواقع برای نواحی صورت استفاده می شود، با این حال نیز می تواند به طور موثر برای جوانسازی گردن، نواحی شانه و جلوی سینه، بازو، زانو و دست استفاده شود.

ناحیه گردن به طور چشمگیری مورد استقبال برای استفاده از پروفایلو قرار گرفته است. قابلیت این ماده در کمک به کاهش چروکیدگی و افتادگی پوست این ناحیه و همچنین ایجاد ظاهری با قوام بیشتر می باشد.

تفاوت بین ژل پروفایلو و فیلر های پوستی چیست؟

پروفایلو به دلیل نحوه ساخت آن قادر به افزایش حجم، همانند فیلر های پوستی نیست و نمی توان آن را برای افزایش حجم نواحی خاصی از صورت (مانند لب ها، گونه و چانه) به کار گرفت.

پروفایلو در درجه اول یک روش درمانی آبرسان بوده و هیالورونیک اسیدی که در خود دارد به صورت متوازن در تمام صورت توزیع می شود. این توزیع متوازن، حجم پوست را افزایش داده و ظاهری با قوام بیشتر به آن می دهد.

آیا پروفایلو برای پوست من مناسب است؟

افراد پس از رسیدن به سن 30 سالگی، شروع به از دست دادن مقادیر قابل توجهی از کلاژن، الاستین و هیالورونیک اسید می کنند. در این سن، افراد شروع به در نظر گرفتن استفاده از درمان های پیشگیرانه می کنند.

این سن، زمانی است که با ظاهر شدن اولین خطوط، افراد اولین تزریقات ضد چروک خود را در نظر می گیرند. در صورتی که احساس می کنید، کیفیت بافت پوست شما به طرز قابل توجهی افت کرده، پیرتر از سن خود به نظر رسیده و برای استفاده از فیلر های پوستی آمادگی ندارید، پروفایلو بهترین درمان برای شما می باشد.

سفت شدن ژل بعد از تزریق

پروفایلو یک فیلر نیست؛ بلکه یک ژل هیالورونیک اسید جدید و یکی از آخرین ابتکارها جهت درمان سستی پوست می باشد.

پروفایلو در واقع با بهبود چشمگیر کیفیت بافت پوست، تمامی فرایند های زیبایی یا آرایشی را تکمیل می کند.

پروفایلو یکی از بالا ترین غلظت های هیالورونیک اسید را در بازار دارد. این ژل، جایزه زیبایی را به منظور بهترین محصول ابتکاری سال دریافت کرده است.

ژل پروفایلو پس از تزریق، در بافت توزیع شده و ظرف مدت 4 هفته تولید، 4 نوع مختلف از کلاژن و الاستین را تحریک می کند. این ماده نیازی به ماساژ دادن نداشته و هیچ گونه برآمدگی از خود بر جای نمی گذارد.

ژل پروفایلو به دلیل خاصیت انتشاری که دارد، تنها به 5 تزریق در هر سمت از صورت نیاز داشته که یعنی بیماران، این درمان را نسبت به موارد دیگر راحت تر می یابند.

پروفایلو چه مدت دوام دارد؟

نتایج حاصل از  درمان پروفایلو در اغلب اوقات تا 6 ماه دوام داشته؛ اما می تواند از یک فرد تا فردی دیگر متفاوت باشد.

چه نتایجی را می توان از پروفایلو انتظار داشت؟

تنها پس از یک دوره پروفایلو که شامل 3 جلسه تزریق با 4 هفته فاصله می باشد، می توان انتظار آبرسانی قابل توجهی را به پوست داشت. این آب رسانی پوست را درخشان کرده و خطوط ریز را از بین می برد.

فرد متوجه پوستی صاف و سفت تر می شود. حتی در افرادی که پوستی بسیار چروکیده دارند نیز ایجاد شدن بهبود در بافت پوست غیر قابل انکار است. این درمان می تواند پس از 6 ماه در مواردی که نیاز به ترمیم است، دوباره تکرار شود.

به چند بار درمان نیاز خواهم داشت؟

جهت دستیابی به بهترین نتایج بلند مدت، انجام دو جلسه درمانی با یک بازه 4 هفته در میان، پیشنهاد می گردد. برخی افراد می توانند نتایج را در همان هفته اول مشاهده کنند؛اما بهترین نتایج این روش درمانی 4 هفته پس از دومین جلسه درمان، قابل مشاهده خواهند بود.

توصیه های پیش درمانی پروفایلو

لطفا به مدت 24 ساعت قبل از درمان از نوشیدن هر گونه الکل خودداری کنید. همچنین، توصیه می کنیم بجز در موارد ابتلا به بیماری های مزمن پزشکی، از مصرف داروی آسپرین یا دیگر داروهای ضد التهاب غیر استروییدی،چند روز پیش از درمان اجتناب کنید.

خودداری از مصرف این داروها خطر کبودی در محل تزریق را از بین می برد. در ارتباط با هر گونه نگرانی خود از تکنسین پزشکی سوال بپرسید.

مراقبت های پس از درمان پروفایلو

فرد می تواند پس از انجام درمان پروفایلو به فعالیت های روزمره خود ادامه دهد. با این حال، ما توصیه می کنیم از آرایش کردن خودداری کنید. البته استفاده از لوازم آرایش معدنی که پس از درمان در کلینیک زیبایی نیز استفاده می شوند، مانعی ندارد.

ضد آفتاب برای نور خورشید

علاوه بر آن، توصیه می کنیم در روز انجام درمان به باشگاه، سونا، سونا بخار یا شنا نروید. همچنین، باید از لمس نواحی تزریق نیز خودداری شود.

قیمت تزریق ژل

در هر مرحله یک سرنگ ۲ سی سی برای تزرِیق ژل مورد استفاده قرار می گیرد که قیمت آن 2/800/000 تومان است.

سوالات متداول

1- آیا باید انتظار ایجاد برآمدگی در محل تزریق پروفایلو را داشت؟ این برآمدگی ها تا چه مدت باقی می مانند؟

جواب: پس از انجام درمان پروفایلو این امکان وجود دارد که برآمدگی های موضعی در محل تزریق به وجود آیند. این برآمدگی ها معمولا 4 تا 6 ساعت پس از درمان فروکش می کنند،  اما می توانند تا 24 ساعت نیز دوام داشته باشند.

همه افراد به این تورم ها دچار نمی شوند. در صورت انجام درمان و داشتن نگرانی با پزشک، تماس بگیرید.


2- آیا پس از انجام درمان، به استراحت نیاز خواهم داشت؟

جواب: مدت استراحت پس از این تزریق ژل پروفایلو، کمترین مقدار است. هنگامی که از تکنیک 5 نقطه در هر طرف صورت برای تزریق استفاده می شود، هر نقطه بلافاصله قابل دیدن است. با این حال، این نقاط به سرعت شروع به فروکش کردن کرده و تا روز بعد به طور کامل از بین می روند.

پس از این درمان، توصیه می شود تا از انجام ورزش و فعالیت های فیزیکی به مدت 24 ساعت اجتناب شود. لطفا علاوه بر آن، به مدت 48 ساعت، از انجام فرایندهای زیبایی بیشتر خودداری نمایید.

همچنین، رفتن به سونا یا حمام بخار در چند روز اول پس از درمان توصیه نمی گردد. در صورت بروز هر گونه کبودی یا تورم مداوم بهترین کار اجتناب از قرار گیری در معرض نور خورشید است.


3- چه زمانی نتایج را احساس خواهم کرد؟

جواب: فرد می تواند افزایش قوام، انعطاف پذیری و یک بهبود کلی در کیفیت پوست خود را تا حداکثر 6 ماه احساس کند.


4- آیا مردم متوجه خواهند شد که این درمان را انجام داده ام؟

جواب: معمولا، افراد قادر نیستند تا انجام این درمان را تشخیص دهند؛ اما این موضوع به مشکل پوستی درمان شده و همچنین نتایج دلخواه شما، بستگی دارد.

پروفایلو می تواند با افزایش تراکم بافتی، افتادگی پوست را به طرز قابل توجهی بهبود بخشد. برخی بیماران مقداری پوست خود را لیفت می کنند که این مورد می تواند جلب توجه کند.

اغلب بیماران بیان می کنند که دیگران از تازگی ظاهر آن ها تعریف کرده اما به ندرت درباره انجام هر گونه درمان از آن ها سوال پرسیده اند.


5- آیا عوارض جانبی نیز وجود دارد؟

جواب: هیالورونیک اسید به خوبی توسط پوست تحمل می شود. تنها عوارض جانبی گزارش شده، کبودی و تورم خفیف در محل تزریق بوده است. این موارد نیز معمولا در بازه زمانی کوتاهی از بین رفته و ناشی از سوزن هستند، نه ژل پروفایلو !


6- آیا تزریق ژل پروفایلو ایمن است؟

جواب: پروفایلو در فوریه 2015 در ایتالیا بهره برداری شد. از آن زمان به بعد در سر تا سر دنیا استفاده می شود. بیش از 150 هزار نفر توسط این ماده درمان شده و هیچ واکنش نامطلوبی از آن گزارش نشده است.

پروفایلو از نظر ایمنی، سازگاری زیستی بالایی دارد؛ زیرا از هیالورونیک اسید طبیعی و بسیار خالص تهیه شده و بدون اضافه کردن هر گونه ماده شیمیایی اتصال دهنده (کراس لینک) پایدار شده است.

این مورد خطر بروز واکنش های نامطلوب را کاهش می دهد. پروفایلو جوایز متعددی را از آن خود کرده است.


7- چگونه می توانم بدانم که عوارض جانبی عادی بوده و یا موردی جدی رخ داده است؟

جواب: عوارض جانبی رایج پس از درمان، قرمزی خفیف، تورم خفیف و کبودی احتمالی می باشد. امکان دارد ناحیه درمان، حساسیت به لمس داشته باشد؛ اما تمامی این عوارض جانبی عادی بوده و پس از چند روز فروکش می کنند. با این حال احتمال دارد تا یک هفته نیز به طول انجامد.

ابتلا به عوارض جانبی جدی بسیار غیر رایج است؛ با این حال در صورت تجربه هر کدام از موارد زیر، فورا با کلینیک تماس گرفته و در صورتی که پس از چند ساعت بهبودی حاصل نشد، به پزشک مراجعه کنید.

⚠ تورمی که با گذشت زمان بدتر می شود.

⚠ افزایش درد و شدید تر شدن آن با گذشت زمان

⚠ احساس گرما در پوست، افزایش قرمزی و بدتر شدن آن با گذشت زمان

⚠  افزایش درد در این ناحیه، رنگ پریدگی یا سفید و خاکستری شدن پوست نزدیک به ناحیه درمان یا در امتداد طرفین بینی در روز انجام درمان و روز بعد از آن

⚠ احساس ناخوشی عمومی در روز های پس از درمان


8- در صورتی که از نتایج راضی نبوده و یا بسیار غیر طبیعی به نظر برسم، چه کاری باید انجام دهم؟

جواب: درمان های فیلر پوستی برای همه یکسان نبوده و فردی که تزریق می کند، بهترین ظاهر فرد را در مشاوره ای دقیق با او در میان می گذرد. ما به شما این اطمینان را می دهیم که درمان شما به صورت کاملا ایمن انجام شده و طبق خواسته های شما در جلسه مشاوره خواهد بود.

فیلر های پوستی درمان هایی محبوب هستند؛ زیرا اغلب افراد از نتایج آن کاملا راضی اند. فردی که تزریق را انجام می دهد، تلاش خواهد کرد تا انتظارات شما را به طور کامل درک کند.


9- آیا تزریق ژل پروفایلو در دوران بارداری یا شیر دهی ایمن است؟

جواب: در صورت بارداری یا مشکوک بودن به آن، ما انجام هیچ گونه درمان تزریقی را توصیه نمی کنیم. علاوه بر آن، توصیه می کنیم قبل از بازگشت به انجام درمان های زیبایی، دوره شیر دهی خود را به پایان برسانید.زیرا یک قانون ثابت داریم انجام هر گونه عمل غیرضروری در دوران بارداری و شیردهی ممنون است وگرنه هیچ تداخلی ندارند


10- چه کاری می توانم انجام دهم تا از بدست آوردن بهترین نتایج درمان های تزریقی خود مطمئن شوم؟

جواب: در اینجا چند نکته جهت ارتقا نتایج روش های درمانی آورده شده است:

✅ روز قبل از درمان خود از مصرف هر گونه الکل خودداری کنید. این کار برای به حداقل رساندن احتمال کبودی، مفید است.

✅ یک هفته قبل از درمان، از مصرف آسپرین، ایبو پروفن یا هر گونه داروی ضد التهابی دیگر خودداری کنید؛ زیرا این داروها خطر بروز کبودی را افزایش می دهند.

✅ لطفا تا یک هفته پس از انجام درمان خود، هیچ گونه درمان مرتبط با صورت را برنامه ریزی نکنید. از جمله این درمان ها می توان به لایه برداری، وکس، نخ کشی (لیفت)، آرایش نیمه دائم و… اشاره کرد. انجام هر کدام از این درمان ها در هر زمانی قبل از انجام بوتاکس مشکلی ندارد.

✅ لطفا از یک هفته قبل تا دو هفته پس از انجام درمان فیلر پوستی، انجام هیچ گونه درمان مرتبط با صورت را برنامه ریزی نکنید. از جمله این درمان ها می توان به لایه برداری، میکرودرم ابریژن و میکرو نیدلینگ اشاره کرد.

در ادامه نوشته شود زیرا در صورت مریض شدن در اثر ابتلا به ویروس سرما خوردگی، تبخال (هرپس) یا دیگر بیماری ها و راش های پوستی با کلینیک تماس بگیرید تا در مورد جلسه درمانی بعدی شما تصمیم گیری شود. سلامت عمومی شما مهم است و ما خوشحال خواهیم شد تا در صورت نیاز درمان زیبایی شما را به تاریخی دیگر موکول کنیم.

پس از انجام درمان، از توصیه های پس از درمانی که به شما داده می شود، با دقت پیروی کنید. لطفا بجز مواردی که از قبل با پزشک مطرح کرده اید، از اعمال هر گونه محصولات دیگر به پوست خود خودداری کنید.

منبع: Destinationskin

مرکز زیبایی پوست، مو و لیزر موهای زائد دکتر گیتا مجید زاده

پروفایلو جدیدترین ژل روز دنیا
4.3 (85.71%) 7 رای

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

سوال خود را در اینجا ثبت کنید و از سیستم کد رهگیری دریافت نمائید. پاسخ شما سریعترین زمان از طریق ایمیل و SMS به شما اطلاع داده خواهد شد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال قبلی ، کد رهگیری خود که از طریق ای میل یا SMSبرای شما ارسال شده را در این قسمت وارد کنید تا پاسخ دکتر را مشاهده فرمائید
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید.
© همیارسیستم
 • تصویر کاربرAzi پنجشنبه ۲۵ مهر ۹۸( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام. من به تازگی تزریق ژل زیر چشم انجام داده ام که اندکی هم سبب کاهش کبودی زیر چشمم شده است . آیا انجام درمانهای دیگر برای کاهش کبودی زیر چشم (مثل مزوتراپی و کربوکسی تراپی) بر ماندگاری و اثر ژل تاثیر منفی میگذارد? با احترام
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهپنجشنبه ۲۵ مهر ۹۸( 1 ماه پیش)
   سلام عزيزم🌼
   مزو تراپي و يا كربوكسي تراپي هم ميتونين در كنار فيلر زير چشم انجام بدين البته بايد كه پزشك خودتون نيز اين تجويز رو تاييد بكنند.🙏🏼🌸
   اطلاعات بيشتر در ارتباط با فيلر زير چشم :
   https://drmajidzadeh.com/2454
 • تصویر کاربردنیا پنجشنبه ۱۸ مهر ۹۸( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام خانم دکتر

  هزینه تزریق ژل پروفایلو چقدر است و آیا خود شما هم اینکار رو انجاگ میدید؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهپنجشنبه ۱۸ مهر ۹۸( 1 ماه پیش)
   سلام عزيزم🌼
   بله ما تزريق ژل پروفايلو رو انجام ميدهيم.
   جهت كسب اطلاعات بيشتر در مورد ژل پروفايلو به لينك زير مراجعه كنيد:
   https://drmajidzadeh.com/2454
 • تصویر کاربرسميرا شنبه ۳۰ شهریور ۹۸( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  ايا زير چشم و خطوط زير چشم هم تاثير دارد
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهشنبه ۳۰ شهریور ۹۸( 1 ماه پیش)
   سلام عزيزم🌼
   پروفايلو تاثيري روي چهره نداره در واقع كار اصليش بهبود كيفيت پوست ميباشد.
   براي درمان خطوط بايد كه از نزديك معاينه بشيد در صورت لزوم تزريق بوتاكس انجام بشه.🙏🏼🌸
 • تصویر کاربرهلیا چهارشنبه ۲۷ شهریور ۹۸( 2 ماه پیش) مشاهده پرسش
  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما
  خانم دکتر من یک خانم 38 ساله هستم و جوش های زیر پوستی در نواحی چانه و کناره های گوش و کلاً به طور گسترده روی اغلب نواحی پوستم خیلی زیاده که این موضوع منو آزار میده و متأسفانه پس از خالی کردن و طی فقط 3 روز دوباره پر میشود لطفاً منو راهنمایی کنید و اینکه رنگ پوست من گندمی هست و دوست دارم شفاف تر و با طراوت باشه و بدون کرم پودر زیبا باشه
  با تشکر از شما
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهچهارشنبه ۲۷ شهریور ۹۸( 2 ماه پیش)
   سلام عزيزم🌼
   براي درمان جوش حتما بايد كه از نزديك معاينه بشين و نتايج آزمايش خونتون بررسي بشه ، تا بتونيم روش درمان مخصوص به شما رو تجويز كنيم.
   روزهاي شنبه الي چهارشنبه عصرها تعيين نوبت بفرماييد.🌸🙏🏼
 • تصویر کاربرطاهري چهارشنبه ۲۷ شهریور ۹۸( 2 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام و عرض ادب
  آيا مجموعه شما چنانچه اينجانب امكان وارد كردن ژل پروفايلو از ايتاليا روداشته باشم نياز به خريد دارد؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهچهارشنبه ۲۷ شهریور ۹۸( 2 ماه پیش)
   سلام🌼
   سپاس از شما!
   نه متاسفانه ، به اين دليل كه ژلهايي كه ما مصرف ميكنيم حتما بايد برچسب وزارت بهداشت داشته باشه.
   و چون نمايندگي رسمي در ايران دارند، فقط اونها مي تونن برچسب وزارت بهداشت داشته باشن.🌸🙏🏼
 • تصویر کاربرمینا چهارشنبه ۲۷ شهریور ۹۸( 2 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام من پوستم دهیدراته است و خشک و مستعد جوش به علت لایه بردار زیاد پوستم فوق العاده حساس شده و الان من ۳۵یالمه خیلی چروکهای ریز پیدا شده خواستم ببینم پروفایلو بهتره با هایفو تراپی؟؟؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهچهارشنبه ۲۷ شهریور ۹۸( 2 ماه پیش)
   سلام عزيزم🌼
   يكي از اشتباهاتِ رايجي كه اتفاق ميوفته افرادي كه صورتشون جوش ميزنه به صورت خودسرانه از لايه بردار استفاده ميكنند، شما حتما بايد معاينه بشين و آزمايشون مورد بررسي قرار بگيره .
   اگر در حال حاضر جوش داريد ، درمان دارويي انجام بشه كه جوش هاتون برطرف بشه .
   روزهاي شنبه الي چهارشنبه تعيين نوبت بفرماييد.🌸🙏🏼
 • تصویر کاربرازاده پنجشنبه ۹ خرداد ۹۸( 5 ماه پیش) مشاهده پرسش
  با عرض سلام .شما فرمودید که هزینه ۲۵۰۰ برای پروفایلو هست . ایا برای هر جلسه این هزینه است یا برای تمامی جلساتی که به فاصله یکماه باید مراجعه کنیم . ممنون
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهپنجشنبه ۹ خرداد ۹۸( 5 ماه پیش)

   سلام هزینه برای هر جلسه است که یک سرنگ ۲ سی سی تزریق می کنیم
   البته که به تازگی به علت افزایش قیمت دارو پروفایلو
   2/800/000
   تومان می باشد

 • تصویر کاربرShk یکشنبه ۲۰ مرداد ۹۸( 3 ماه پیش) مشاهده پرسش
  فرق عملكرد هايفو با تزريق ژل پروفايلو چيست ،
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهیکشنبه ۲۰ مرداد ۹۸( 3 ماه پیش)

   سلام سلامت باشید ببینید تمام مواردی که فرمودید روش های درمانی هستند و به هیچ عنوان نمیشه گفت کدام خوب است و کدام یک بد، مهم تشخیص صحیح است، زیرا یک نسخه ثابت برای تمام افراد موجود نیست شما باید معاینه شوید و با توجه به شرایط پوست شما بهترین راهکار درمانی تشخیص داده شود

 • تصویر کاربرالهه دوشنبه ۳۱ تیر ۹۸( 3 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام لطفا هزينه هر جلسه پروفايلو بفرماييد ؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهدوشنبه ۳۱ تیر ۹۸( 3 ماه پیش)

   سلام اطلاعات کامل + قیمت در لینک زیر:
   https://drmajidzadeh.com/2454

 • تصویر کاربربهار دوشنبه ۳۱ تیر ۹۸( 3 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام وقتتون بخیر، پروفایلو روی لکهای پوست تاثیر داره یا نه؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهدوشنبه ۳۱ تیر ۹۸( 3 ماه پیش)

   سلام این احتمال هست که تاثیر داشته باشد اما پروفایلو برای درمان لک ساخته نشده و برای درمان لک حتما باید از نزدیک معایه شوید روزهای شنبه دوشنبه سه شنبه بعدظهر تعیین نوبت فرمایید

درحال دریافت اطلاعات
پرسش از دکتر