بهترین سن برای تزریق بوتاکس چند سالگی است؟

بهترین زمان تزریق بوتاکس وقتی است که هنوز چروک های صورت عمیق نشده اند و تزریق بوتاکس محدودیت سنی ندارد.

افرادی که انجام دادن بوتاکس را مد نظر دارند اغلب می خواهند بهترین سن برای انجام این فرایند را بدانند. در این مطلب عوامل پیری و همچنین روش های بوتاکسی بیان می شوند که در منطقه surrey (انگلستان) محبوب هستند. این روش ها برای مبارزه با این عوامل در هر سنی مناسب می باشند.

عوامل رایج پیری

در اینجا بر 5 عامل کلیدی پیری زودرس، مناطق تحت تاثیر این عوامل و سن هایی که بیشترین احتمال بروز این علائم در آن ها وجود دارد مروری سریع انجام شده است.

 

عاملناحیه تحت تاثیرسنی که این عامل بیشترین تاثیر را دارد
استرسپیشانی35 تا 44 سال
سیگار کشیدنزیر چشم ها و لب ها25 تا 34 سال
آفتاب سوختگیتمامی صورتبیش از 50 سال
مصرف الکل تمامی صورت45 تا 54 سال
کمبود خوابچشم هاتمامی سن ها

 

بهترین سن انجام بوتاکس

بهترین سن انجام بوتاکس

در افراد مختلف بهترین زمان شروع تزریق بوتاکس متفاوت است. افرادی که حرکات میمیک صورت بیشتری در هنگام حرف زدن دارند یا در هنگام تمرکز عادت به کمی اخم کردن و جمع کرن گوشه چشم دارند، بیشتر مستعد چروک های زودرس پوست صورت هستند و به این افراد توصیه می شود هر چه زودتر با از کار انداختن موقتی عضله های صورتشان، از عمیق شدن آنها که جبران آن به مراتب سخت تر است، جلوگیری کنند.

سبک زندگی، در میزان جوان به نظر رسیدن یک فرد نقش بزرگی ایفا می کند. پوست خانمی که در سال های آخر دهه بیست سالگی عمر خود قرار داشته و در 10 سال گذشته از سیگار کشیدن، مصرف الکل و حمام آفتاب لذت برده است، نسبت به پوست خانمی که در سال های آخر دهه سی سالگی خود قرار داشته و مدام از پوست خود مراقبت کرده است بسیار متفاوت خواهد بود. این همان دلیلی است که هر بیمار باید به صورت فردی درمان شده و برنامه ای منحصر به سبک زندگی و نوع پوست او تهیه شود. از آنجایی که هر فردی به گونه ای متفاوت پیر شده و احساس متفاوتی نسبت به روند پیری خود دارد، هیچ سنی به عنوان بهترین سن برای انجام بوتاکس تعیین نمی شود. در اینجا دهه های مختلف افزایش سن و تاثیری را بررسی می کنیم که بوتاکس می تواند در هر سنی بر پوست قرار دهد.

متاسفانه باورهای غلط و عدم مطالعه در بسیاری از کشورهای در حال توسعه باعث شده تا این تصور غلط همه گیر شود که تزریق بوتاکس برای افرادیست که دچار چین و چروک شده اند در حالیست که در کشورهای توسعه یافته مانند ایالات متحده امریکا (با استناد به گزارش جامعه جراحان زیبایی امریکا) بسیاری از جوانان از سن 18 الی 20 سالگی با تزریق بوتاکس از ایجاد چین و چروک جلوگیری می کنند.

تزریق بوتاکس در 20 سالگی

دهه بیست سالگی – بوتاکس پیشگیرانه برای جلوگیری از رخداد چروک ها

در این سن خطوط تنها در هنگام حالت گرفتن صورت (عصبانیت، شادی و…) پدیدار می شوند. زنان در این سن ممکن است مخصوصا در ارتباط با خطوط اخم نگران باشند.

بوتاکس جهت محدود سازی حرکات عضلاتی طراحی شده است که به طور عادی استفاده شده و سبب ایجاد چین و چروک در نواحی از صورت مانند پیشانی و اطراف چشم می شوند. بوتاکس پیشگیرانه برای جلوگیری از پدیدار شدن چروک های اولیه در افراد جوان و محدود سازی استفاده از این عضلات به کار گرفته می شود.

به همین ترتیب، چین و چروک ها با افزایش سن عمیق تر نمی شوند. بسیاری از زنان در سنین بیست و چند سالگی به جز در هنگام اخم کردن، لبخند زدن و جمع شدن صورت پدیدار شدن چروک را بر روی صورت خود تجربه نمی کنند. این نوع چروک به چروک حرکتی معروف بوده و تنها در هنگام حرکت کردن صورت پدیدار می شوند.

افرادی که در سنین بیست و چند ساگی نیازمند انجام بوتاکس هستند احتمالا دچار آفتاب سوختگی شده و یا در اثر مصرف سیگار به پیری زودرس پوست ابتلا یافته اند. این مشکل می تواند در زنان دارای پوست روشن برجستگی بیشتری داشته باشد زیرا پوست این افراد بیشتر مستعد آسیب دیدگی در اثر خورشید می باشد.

با این حال، باید این نکته را در نظر داشت که انجام دادن بوتاکس در سنین بسیار پایین خطراتی را به همراه دارد. در برخی موارد، عضلاتی که تحت تاثیر قرار می گیرند می توانند در اثر استفاده کم، مستعد آتروفی یا ضعف عضلانی شوند. این عضلات کم استفاده شده می توانند حجم صورت را کاهش داده و سبب پیر تر شدن ظاهر آنها شوند.

سوالاتی که باید از پزشک پرسیده شوند

 • چه جایگزین هایی را می توان به جای تزریق بوتاکس استفاده کرد؟
 • چه تغییراتی را می توان در سبک زندگی خود ایجاد کرد تا از پیری زودرس پوست جلوگیری شود؟
 • آیا بیبی بوتاکس گزینه مناسبی برای من می باشد؟ (بیبی بوتاکس تزریق مقدار کمتری از بوتاکس است)

تزریق بوتاکس در سی سالگی

دهه سی سالگی – هنگامی که اولین خطوط پدیدار می شوند

در این سن خطوط ریزی در اطراف چشم ها شروع به پدیدار شدن می کنند. کمبود خواب ناشی از زندگی روزانه می تواند سبب تیرگی پوست شود.

هنگامی که زنان به سن 30 سالگی می رسند به احتمال بیشتری متوجه پدیدار شدن خطوط و چروک ریز می شوند. در این سن، این خطوط مخصوصا در نواحی ابرو ها و چشم ها هنگامی که صورت حالت خاصی ندارد از بین نمی روند. در صورتی که فرد در سنین بیست و چند سالگی خود طرفدار حمام آفتاب، شب زنده داری، نوشیدن الکل و سیگار کشیدن بوده، اثرات این موارد شروع به بر جای گذاشتن نشانه های خود بر روی صورت می کنند

این سن، معمولا زمانی است که زن شروع به تشکیل خانواده و مراقبت کردن از فرزندان کم سن می کند. داشتن یک شغل در این وضعیت می تواند به معنای غریبه بودن فرد با خواب باشد. همچنین، استرس ناشی از «خواستن همه موارد با هم» می تواند اثرات خود را بر روی پوست بر جای بگذارد. اغلب زنان تا اواخر دهه 30 سالگی به خطوط و چروک عمیق در صورت خود دچار نمی شوند. این سن می تواند زمان خوبی برای در نظر گرفتن بوتاکس باشد.

سوالاتی که باید از پزشک پرسید

 • چه نواحی از صورت بیشترین تاثیر را از درمان بوتاکس می پذیرند؟
 •  آیا جایگزینی مناسب یا تکمیلی جهت کمتر کردن ظاهر چروک وجود دارد؟
 • هر چند وقت یکبار نیاز به تزریق مجدد می باشد؟

تزریق بوتاکس در چهل سالگی

دهه چهل سالگی – قبل از عمیق شدن خطوط

خطوط اطراف چشم در این سن بیشتر برجسته می شوند. خطوط اخم بر روی صورت پایدار می شوند.

تحقیقات نشان می دهد زنان در دهه 40 سالگی خود بیشترین حس اعتماد به نفس را دارند. 88 درصد از زنان بیان دارند که هرگز تا قبل از رسیدن به سن 40 سالگی احساسی بهتر از این نداشته اند.

در این سن برخی زنان شروع به دیدن خطوط اخم و خطوطی عمیق تر در اطراف چشم ها مخصوصا گوشه بیرونی آن ها می کنند. بنابراین، این نواحی احتمالا شایع ترین نواحی هستند که تحت درمان قرار می گیرند. در سن 40 سالگی پماد های ضد پیری و روتین های مراقبت از پوست چندان تاثیری بر روی چروک ندارند و این همان دلیلی است که برخی زنان انجام بوتاکس را در این سن از زندگی خود انتخاب می کنند.

سوالاتی که باید از پزشک پرسیده شوند

 • در صورتی که هیچ درمانی در گذشته انجام نداده ام، چگونه می توانم از مصنوعی به نظر رسیدن صورت خود جلوگیری کنم؟
 • آیا درمان هایی مانند لایه بردار های شیمیایی گزینه بهتری برای من هستند؟
 • چه نواحی از صورت خود را باید درمان کنم؟

تزریق بوتاکس در پنجاه سالگی

دهه پنجاه سالگی – کم کردن ظاهر چروک های عمیق تر

همگام با افزایش سن، حجم ناحیه میانی صورت مخصوصا گونه ها کاهش می یابد که در نتیجه آن خطوط بین بینی و لب به وجود می آیند. می توان کاهش حجم صورت و در نتیجه آن خطوط بینی لبی را به وسیله فیلر (پر کننده) های پوستی درمان کرد. در این سن، خطوط اطراف چشم بسیار برجسته تر می شوند.

در سن 50 سالگی بسیاری از چروک ها عمیق می شوند. ممکن است جهت به حداقل رساندن چروک پایدار و عمیق نیاز باشد تا درمان دیگری مانند فیلر های پوستی با بوتاکس ترکیب شوند. بوتاکس در این سن به طور ویژه ای جهت درمان خطوط اخم بین دو چشم موثر است.

آسیب وارد شده در اثر حمام آفتاب پس از سن 50 سالگی می تواند بسیار برجسته تر شود. در این سن تغییرات چشمگیری در چروک ها و بافت پوست به وجود می آید. دیگر نواحی بدن مانند دکولتاژ که در معرض آفتاب قرار داشته اند نیز شروع به آشکار ساختن نشانه های خطوط عمیق می شوند.

ناحیه دکولتاژ از میانه سینه تا گردن را شامل می شود. در حال حاضر می توان این چروک ها را با روش جایگزین بوتاکس یعنی Ultherapy درمان کرد. Ultherapy بهترین گزینه درمانی برای این ناحیه می باشد. در سنین پنجاه و چند سالگی، حجم گونه ها تا به میزان قابل توجهی به کاهش خود ادامه خواهد داد و ممکن است افراد در این سن به درمان به وسیله فیلر ها نیاز داشته باشند.

سوالاتی که باید از پزشک پرسیده شوند

 • چگونه می توان با روند پیری در دیگر نواحی بدن مانند دست ها مبارزه کرد؟
 • چگونه می توان مواردی مانند افتادگی گونه را درمان کرد؟
 • چگونه می توان مطمئن شد که ظاهری عادی داشته و مانند ظاهر فردی پنجاه ساله نخواهم شد که بوتاکس انجام داده است؟

تزریق بوتاکس در شصت سالگی

دهه شصت سالگی – آیا این سن برای انجام بوتاکس دیر است؟

بوتاکس می تواند برای درمان خطوط گوشه خارجی چشم استفاده شود. دیگر روش های درمانی مانند فیلر های پوستی و جوانسازی پوست به وسیله لیزر می توانند ظاهری تازه تر به اغلب نواحی صورت ببخشند.

تغییرات وسیع حاصل از جراحی های زیبایی ده سال گذشته، امروزه به طور عمده ای جایگزین شده اند. افراد تمایل دارند تا به وسیله درمان های زیبایی و غیر جراحی ظاهری تازه تر و سرحال تر داشته باشند. اغلب، در این سن بوتاکس در ترکیب با روش های درمانی دیگر به جای تغییر کلی صورت، روشی ایده آل را جهت بهبود ظاهر فعلی فرد ارائه می دهد.

سن به تنهایی نمی تواند کسی را از انجام دادن بوتاکس بازدارد. با این حال، ضروری است که فرد بداند در صورتی که قبلا هیچ روش درمانی انجام نداده است، بوتاکس نمی تواند صورت او را به صورت کامل جوانسازی کند. ممکن است فرد جهت دستیابی به ظاهری که به صورت کلی جوان می باشد نیازمند انجام درمان هایی بیشتر مانند استفاده از فیلر های درمانی یا جوانسازی پوست به وسیله لیزر باشد.

سوالاتی که باید از پزشک پرسیده شوند

 • چه مدت پایداری را می توان از درمان بوتاکس در این سن انتظار داشت؟
 • تاثیرات بوتاکس به چه میزان قابل توجه خواهند بود؟
 • آیا بوتاکس آسیب بیشتری را به بیماران پیر تر وارد خواهد کرد؟

عوارض تزریق بوتاکس

در خصوص عوارض استفاده از بوتاکس باید بدانید، هر روش درمانی که به تایید سازمان غذا و دارو امریکا (FDA) می رسد، هیچ گونه عوارضی ندارد، جالب است بدانید صدور تاییدیه های سازمان FDA گاها 5 – 6 سال طول می کشد، تا از همه جهات بررسی و تایید شود.

بهترین مارک بوتاکس

در حال حاضر در کشور ما 3 نوع بوتاکس دارای مجوز و تاییدیه وزرات بهداشت می باشند:

دیسپورت: ساخت کشور انگلستان
نورونوکس: ساخت کشور کره جنوبی
مصپورت: ساخت ایران

بهترین مارک بوتاکس

در کشور ما فقط این 3 مارک بوتاکس دارای مجوز و معتبر می باشند، مابقی نام ها تحت عنوان کانادایی و… تماما چینی و تقلبی می باشند و قطعا عوارض جبران ناپذیری خواهند داشت.

حق طبیعی شماست که پیش از تزریق از پزشک خود بخواهید بسته بندی بوتاکس را به شما نشان دهد و شما نام برند، برچسب وزارت بهداشت و تاریخ انقضا آن را نگاه کنید.

در این مرکز فقط مارک دیسپورت و نورونوکس انجام می شود.

نحوه تزریق بوتاکس

 نحوه تزریق، در این مرکز برای ماندگاری بیشتر به این ترتیب می باشد:

یک مرحله تزریق + یک مرحله ترمیم رایگان (دو هفته بعد) + یک مرحله ترمیم رایگان (3 ماه بعد)

 هزینه تزریق بوتاکس

دیسپورت انگلیس: 850 هزارتومان

نورونوکس کره: 450 هزارتومان

توجه : در حال حاضر به علت نواسانات قیمت دارو، هزینه ها تقریبی می باشند. لطفا یک روز قبل از مراجعه به صورت تلفنی قیمت ها را استعلام بفرمایید.

امیدوارم این مقاله برایتان مفید و کاربردی باشد

با احترام
دکتر گیتا مجیدزاده
پوست | مو | زیبایی | لیزر موهای زائد
.
.
زعفرانیه | مقدس اردبیلی | بین پسیان و میدان الف | ساختمان پزشکان ١٠٠ | واحد ۴٠٣
☎️ 02122657900
☎️ 02122657916
☎️ 02126212554

مرکز زیبایی پوست، مو و لیزر موهای زائد، دکتر گیتا مجید زاده

بهترین سن برای تزریق بوتاکس چند سالگی است؟
3 (60%) 4 رای

سیستم پرسش و پاسخ

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال قبلی ، کد رهگیری خود که از طریق ای میل یا SMSبرای شما ارسال شده را در این قسمت وارد کنید تا پاسخ دکتر را مشاهده فرمائید

ثبت سوال جدید

سوال خود را در اینجا ثبت کنید و از سیستم کد رهگیری دریافت نمائید. پاسخ شما حداکثر تا 24 ساعت آینده از طریق ایمیل و SMS به شما اطلاع داده خواهد شد.
امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید.
© همیارسیستم
 • تصویر کاربریلدا سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۱۹:۵۷( 4 هفته پیش) مشاهده پرسش
  سلام خانم دکتر خسته نباشید.من سه سال پیش تزریق لب انجام دادم.البته این تزریق برای زیبایی نبود،از بچگی عادت داشتم یک ور لبم رو بمکم و یک ور لبم باد داشت مثل یک نخود و برطرف هم نشد.مجبور شدم تو شهرستان خودم که اصلا قبول ندارم شیوه ی تزریق پزشکارو تزریق کنم.و یک ور لبم رو زدن که با اون یکی هماهنگ بشه.نشد ک هیچی.سه سال گذشته هنوزم مواد یک گوشه جمع شده واساده گفتن بیا تخلیه کنیم اصلا دلم نخواست برم.با یک متخصص دیگه تو تهران مشورت کردم گفتن به هیچ عنوان تخلیه نکن یک آمپولی هست اون رو بزن محلول تو لبت حل میشه.خواستم نظر شمارو بدونم.
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهسه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۱۹:۵۷( 4 هفته پیش)
   سلام عزیزم برای اظهار نظر در این خصوص باید حتما از نزدیک معاینه شوید
 • تصویر کاربرمهسا یکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۷ ۱۵:۵۲( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام

  هزینه تزریق ژل برای لب چقدر هستش و اینکه ماندگاری تا چه مدت میباشد
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهیکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۷ ۱۵:۵۲( 1 ماه پیش)
   سلام اطلاعات کامل در مورد تزریق لب:
   https://drmajidzadeh.com/187


   اطلاعات کامل در مورد نوع ژل ها و ماندگاری و قیمت ها:
   https://drmajidzadeh.com/666
 • تصویر کاربرالهه یکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۷ ۲۰:۴۳( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  دکتر من لب های نسبتاً بزرگی دارم ولی فرم خیلی خاصی ندارن و دلم میخواد فرم خیلی خوشگلی بگیرن ولی حجمش تغییری نکنه پیشنهاد شما چیه؟و حدوداً چند سی سی میخواد؟؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهیکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۷ ۲۰:۴۳( 1 ماه پیش)
   سلام اصلا نمی توان بدون معاینه اظهار نظر کرد در این خصوص حتما باید از نزدیک معاینه شوید
   اطلاعات کامل در مورد تزریق لب:
   https://drmajidzadeh.com/187

   اطلاعات کامل در مورد انواع ژل ها + قیمت ها:
   https://drmajidzadeh.com/666
 • تصویر کاربرياسمين یکشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۷ ۱۷:۲۰( 2 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام
  من ٣شنبه حدود ١سي سي ژل تزريق كردم به لبم و لبم خيلي بد حساسيت داد و بسيار متورم شد و خيلي بد كج شده
  ٢تا آمپول دگزامتازون زدم ولي لبم تغييري نكرده
  به نظرتون شنبه براي تخليه مقداري از ژل خود اقدام كنم؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهیکشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۷ ۱۷:۲۰( 2 ماه پیش)
   سلام برای اظهار نظر حتما باید از نزدیک معاینه شوید
   روزهای شنبه دوشنبه سه شنبه بعدظهر تعیین نوبت فرمایید
 • تصویر کاربرنوشین شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ۱۹:۵۵( 2 ماه پیش) مشاهده پرسش
  با سلام من بهمن سال ۹۵در یک مرکز زیبایی در گونه و صورتم یک ژل سوئیسی تزریق کردم و الان بعد از یک سال و نیم حجم زیادی از آن از بین رفته اما از مقداری که مانده در صورتم گوله گوله شده و گاهی به چشم میاید ایا امکان حذف این گلوله ها هست ؟ فقط اینکه اینقد از برخورد دکترم ناراضی هستم که پیش خودشون نمیخوام برم ایا خانم دکتر حذف این ژلها رو انجام میدن؟ وایا میشه دوباره ژل یا چربی تزریق کرد اگر بله بعد از چه مدت؟ و اینکه صورتم خیلی لاغر بوده و این مشکل در سمت راست صورتم بیشتر است. با سپاس
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ۱۹:۵۵( 2 ماه پیش)
   سلام صرفا سوئیسی بودن تضمینی بر با کیفیت بودن ژل نیست، ژل های بی نام نشان بسیاری هستند که با نام سوئیسی عرضه می شوند، به طور مثال برند معتبری مثل تئوسیال سوئیس هزینه تزریق هر سی سی آن در حال حاضر 1/500/000 تومان است حدودا
   برای اظهار نظر حتما باید از نزدیک معاینه شوید اما تا گلوله ها رفع نشوند نمی شود تزرق کرد معمولا و احتمال اینکه حتما پزشک خودتون یکبار دیگر نیاز باشد شما را معاینه کنند هست
   در نهایت برای اظهار نظر بهتر باید از نزدیک معاینه شوید
 • تصویر کاربرMarjan یکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ۱۴:۳۷( 3 ماه پیش) مشاهده پرسش
  مشاوره برای تزریق ژل رایگانه؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهیکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ۱۴:۳۷( 3 ماه پیش)
   سلام تعیین نوبت مشاوره با دکتر گیتا مجیدزاده از طریق لینک زیر انجام می شود که 50 تومان هزینه دارد، در صورت انجام تزریق این هزینه از تزریق شما کسر خواهد شد:
   https://gita.drmajidzadeh.com/
 • تصویر کاربرحديث دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷ ۲۲:۲۵( 3 ماه پیش) مشاهده پرسش
  بوتاكس چند وقت يكبار بايد تكرار بشه
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهدوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷ ۲۲:۲۵( 3 ماه پیش)
   سلام اطلاعات کامل:
   https://drmajidzadeh.com/162/
 • تصویر کاربرساینا دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷ ۱۳:۳۹( 4 ماه پیش) مشاهده پرسش
  هزینه ی هر سی سی ژل لب رو میخوام بدونم و هزینه ی زاویه دار کردن صورت به جز چونه
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهدوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷ ۱۳:۳۹( 4 ماه پیش)
   سلام عزیزم قیمت انواع ژل ها:
   https://drmajidzadeh.com/666

   توضیحات کامل در خصوص ژل لب:
   https://drmajidzadeh.com/187
 • تصویر کاربرسودابه یکشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۷ ۲۱:۵۳( 4 ماه پیش) مشاهده پرسش
  من 37 ساله هستم تا سن 27-28 سالگی صورتم جوش میزد و با داروی راکوتان درمان شدم .
  آبان ماه سال 96 به صورتم ژل برای گونه و زاویه سازی صورت انجام دادم. فروردین 97 صورتم مثل سالهای قبل شروع به جوش زدن کرده و دو سه ماهی است که داروی راکوتان میخورم ولی هر روز بدتر می شود
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهیکشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۷ ۲۱:۵۳( 4 ماه پیش)
   سلام یک نسخه ثابت برای تمام افراد موجود نیست، در این خصوص حتما باید از نزدیک معاینه شوید تا تشخیص داده شود کدام راهکار مناسب شرایط پوست شماست
   روزهای شنبه دوشنبه سه شنبه بعدظهر تعیین نوبت فرمایید
 • تصویر کاربرمریم پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۷ ۲۰:۰۹( 4 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام خسته نباشید من دو تا سوال داشتم. میخواستم بدونم هزینه لیقت چانه چقدر هست و ماندگاریش چه مدت هست و آیا برای خانم های باردار ضرر داره؟ و هزینه اصلاح لبخند لثه ای همینطور و اینکه امکانش هست تو یک جلسه جفتش انجام بشه
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهپنجشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۷ ۲۰:۰۹( 4 ماه پیش)
   سلام برای خانم های باردار منعی ندارد، اما یک قانون کلی است در علم پزشکی که خانم های باردار از هر گونه عمل غیر ضروری در این دوره باید خودداری کنند
   اصلاح لبخند لثه ای حدودا 250 تومان
   تزریق چانه هم بسته به ژل مصرفی دارد در پله اول معمولا یک سی سی تزریق می شود
   اطلاعات بیشتر:
   https://drmajidzadeh.com/666
درحال دریافت اطلاعات
پرسش از دکتر