آیا لیزر خانگی موهای زائد واقعا موثر است؟

خانم ها وقت و پول زیادی برای از بین بردن موهای زائد  بدنشان هزینه می کنند. شرکت های آرایشی، به طور مداوم محصولات جدید برای از بین بردن موهای زائد معرفی می کنند، به همین منظور لیزر خانگی موهای زائد را نیز تولید کرده اند.

نواحی خاصی مانند زیربغل، پاها و خط بیکینی ذاتا در هر فردی محل رشد موهای زائد است. پس از انجام لیزر در صورت موفقیت آمیز بودن، شما می توانید این کار بهداشتی را برای همیشه از لیست کارهایتان کنار بگذارید.

بر اساس تحقیقاتی که اخیرا انجام گرفته است و گزارش جامعه جراحان زیبایی، لیزر درمانی موهای زائد، سومین عمل متداول با تهاجم خیلی کم بعد از بوتاکس و تزریق ژل می باشد که پزشکان در مطب آن را انجام می دهند. اما مانند اکثر کارهای پوست و زیبایی، لیزر موهای زائد نیز گران قیمت است.

روش های حجیم کردن لب

این درمان معمولا بعد از دو بار تکرار، نتایج خود را نشان میدهد و ممکن است نیاز به تکرار تا 6 جلسه برای دریافت نتایج دائمی و طولانی مدت باشد. نتیجه لیزر موهای زائد اگر با لیزرهای معتبر انجام شود و دستگاه های پالس نوری( لیزر خانگی ) نباشد معمولا ماندگار است البته در برخی افراد نیاز به سالی یک یا دو بار جلسه یادآور سالیانه است.

کمپانی های تولید کننده لیزر خانگی ، در تلاش اند تا لیزر خانگی را با قیمتی کمتر عرضه کنند. با این که این محصولات قیمت ارزانی ندارند، اما در مقایسه با تعداد جلسات درمانی خیلی ارزان تر هستند.

لیزر خانگی مو

 چگونگی انجام لیزر خانگی

لیزر درمانی با از بین بردن فولیکول های مو اثر می کند، موها وقی در چرخه ی رشد هستند گرما را از لیزر جذب می کنند، بنابراین از رشد آن ها جلوگیری می شود. از بین بردن مو از لحاظ فنی دائمی است، اما مشکل این است که هر مو در یک مرحله  متفاوت از چرخه رشد می کند، به همین دلیل شما باید درمان را چند بار انجام دهید و با یک بار درمان نمی توانید آن ها را کاملا از بین ببرید.

هورمون ها، مانند وضعیتی که در بارداری و بعد از آن به شدت افزایش می یابند، میتوانند سبب ایجاد موهای جدید در مناطقی که قبلا درمان شده اند شوند. از بین بردن موها لزوما همیشه دائمی نیست.

محدودیت لیزر خانگی

از بین بردن موها با لیزر همچنین یک محدودیت قابل توجه دارد. فولیکول مو هنگامی نور را به خوبی جذب می کند که یک رنگی متضاد بین پوست و مو وجود داشته باشد، شخصی با رنگ پوست روشن با یک موی تیره بهترین گزینه برای درمان است. اما با پیشرفت تکنولوژی و عرضه لیزرهای پیشرفته در کلینیک های زیبایی مانند ND;Yag به سادگی می توان افراد با پوست های تیره و برنزه را لیزر کرد.

البته باید در جریان باشید این تیرگی و برنزه بودن باید مادرزادی باشد و نه به وسیله حمام آفتاب و سولاریوم، زیرا این حمام آفتاب و سولاریوم پوست را به شدت خشک میکند و ممکن است در برابر لیزر آسیب پذیر باشد.

آیا ممکن است  لیزر خانگی بدون اثرات سو برای کسی وجود داشته باشد؟

این کار نیاز به یک تنفس عمیق و امتحان کردن آن دارد. حدود ده سال قبل، من در یک کلینیک لیزر درمانی بودم و موهای بیشتر مناطق مد نظرم از بین رفته بودند، بجز مناطقی کوچک و تک. در تلاش بودم یک روش علمی خوب را پیدا کنم پس تصمیم گرفتم زیر بغل چپم را با دستگاه های لیزر خانگی درمان کنم و سمت راستم را برای مقایسه بدون دخالت رها کنم.

پس از خواندن دفترچه ی راهنمای طولانی آن که شامل یک راهنمای رنگ دست برای تعیین رنگ پوست هایی که قابل درمان هستند، به این موضوع پی بردم که من داوطلب مناسب هستم. قبل از درمان، باید یک قسمت از پوستم را آزمایش می کردم. اگر سنسور های دستگاه متوجه شوند که در ناحیه ی تیره ی پوست در حال استفاده هستید، دستگاه قفل شده و اجازه ی استفاده را نمی دهد.

مطلب مرتبط: همه چیز درباره لیزر موهای زائد

نواحی ممنوعه در لیزر خانگی

همچنین یک لیست دیگر از موارد پیشگیری نیز وجود دارد: شما نباید از آن برای ابرو ها، گوش ها، نوک پستان، آلت تناسلی، صورت مردان، محل تاتو و خال و همچنین برای کودکان استفاده کنید. زمانی که من در حال استفاده از آن بودم، مقداری نگران شدم ولی اتفاقی که افتاده بود به اندازه ای شدید نبود که مرا بسوزاند. یکی از مسئولین این دستگاه ها اشاره میکند که نوع خانگی آن در مقایسه با نوع کلینیکی آن با وجودی که میتواند خطرناک باشد، خیلی کم قدرت تر است، این قدرت کمتر در نتیجه باعث می شود میزان استفاده از این دستگاه های خانگی باید مدوام باشد.

در دستور العمل آن آمده است که برای درمان، باید هر دو هفته از آن استفاده کنید، انتظار میرود سه هفته بعد از درمان در رشد موها کاهش 60 درصدی مشاهده کنید که در ادامه بیشتر نیز میشود. این شرکت برای استفاده بیشتر از دستگاه، درمان های دوره ای را در نظر گرفته است. من بعد از هفت بار استفاده از آن، درمان را به اتمام رساندم. در اکثر موارد هر هفته درمانم را انجام دادم بجز یک هفته که فراموش کردم و درمانم سه هفته به تعویق افتاد، پس از آن درمانم دوهفته ای ام را پشت سر هم انجام دادم. باید به همه ی توصیه ها و پیشنهادات شرکت عمل کنید، تا بتوانید تفاوت را بهتر دریابید.

لیزر خانگی موهای زائد

این دستگاه ها به راحتی در دست جای می گیرد، اما سنگین بوده و به ظاهر آن شبیه میکروفون فضایی است. چندین حالت برای شدت عملکرد آن وجود دارد، من تصمیم گرفتم برای راحتی با حالت متوسط آن شروع کنم. طبق دستورالعمل، باید نزدیک 100 موج لیزر به زیربغل برسد. این دستگاه نمایشگر دستی دارد که تعداد امواج صادره را می شمارد. تنها کاری که من باید انجام میدادم این بود که دستگاه را روی پوستم قرار میدادم و منتظر میشدم تا اتمام کار را به من اعلام کند و پس از آن دستگاه را طبق الگو به ناحیه ی جدید منتقل میکردم. اگر شما دستگاه را از روی پوست برندارید و به جای جدید نگذارید، دستگاه یک صدای عجیب و بلند تولید میکند.

تفاوت آن با درمان های کلینیکی تنها در احساس گرمای شدید به همران صدای بوق آن بود. زیرا در درمان کلینیکی، دستگاه لیزر خنک کننده ای داشت که باد بسیار سردی را منتقل میکرد و زیاد متوجه گرمای ایجاد شده نمی شدم. اما من موفق شدم با وجود تمام مسائل تقریبا 6 دقیقه آن را انجام دهم، در این مدت 104 موج به پوستم تابیده شد. زیربغلم مقداری دردناک و صورتی شده بود، اما صبح روز بعد به حالت طبیعی برگشت و من توانستم از دئودورانت استفاده کنم. بعد از دو هفته بعد از انجام آن تقریبا تفاوت قابل توجهی را احساس نکردم، بنابراین برای درمان بعدی از قدرت آن را یک درجه افزایش دادم اما بعد از دو صدای هشدار دهنده ی دستگاه در این حالت، کمی نگران شدم.

لیزر موی زائد

دو هفته بعد تصمیم گرفتم یک ساعت قبل از درمان از قرص ایبوبروفن استفاده کنم، شاید دردم را کمتر کند. متوجه شدم که میتوان از کرم هایی برای کاهش درد استفاده کرد، ولی نمیخواستم با استفاده از آن ها مقدار لیزری که به موها میرسند را کمتر کنم. البته بعدها پس از صحبت با چندین پزشک متوجه شدم این باور صحت ندارد که کرم های بی حسی باعث جلوگیری از انتقال تمام قدرت لیزر می شود (حداقل در مورد درمان کلینیکی).
این بار دردم کمتر بود و توانستم درمان را کامل انجام دهم. وقتی فراموش کردم درمان را برای سه هفته انجام دهم، متوجه شدم که زیر بغل چپ من موی کمتری دارد، اما هنوز نیاز به اصلاح کردن داشت.

برای درمان بعدی تصمیم گرفتم آخرین مرحله درمان و حداکثر قدرت درتسگاه را امتحان کنم. حداکثر موج این حالت ده تا بود، بعد از آن دوباره به حالت چهارم برگشتم و حدود 65 موج را امتحان کردم. برای پیشگیری از درد، قبل از صدای هشدار دستگاه استفاده ام را تمام کردم. آخرین درمان من در حالت چهارم بود و از 60 الی 80 موج استفاده کردم.

من تخمین می زدم که بعد از سه ماه استفاده، موی زیر بغل سمت چپ من به دوسوم سمت راست کاهش یابد. من میخواهم همچنان به درمان ادامه دهم، اما در کل تا اینجا نتایج مشابه یک شیو و اصلاح طولانی تر بود. درحالی که به نظرم نمی توانم از آن برای پاهایم استفاده کنم، در عین حال من با موهای زیر بغل نامتقارن مواجه شده ام.

مراقبت های بعد از تزریق ژل

نتیجه گیری

در نهایت چیزی تحت عنوان لیزر خانگی هنوز در دنیا تولید نشده تمامی دستگاه های خانگی نوعی پرتو تقویت شده شبیه آی پی ال هستند که تا حدودی تاثیر دارند ولی تعداد دفعات استفاده بالا ممکن است عوارضی ایجاد کند.

این نوع تکنولوژی، مربوط به سال ها پیش است و در خصوص موهای زائد سالهاست که استفاده از آن در تمام دنیا منسوخ شده است، IPL مخفف عبارت intense pulsed light می باشد، یعنی پالس نور تقویت شده، با عرضه لیزر، دیگر استفاده از دستگاه های پالس نور در تمام دنیا منسوخ شد. مشکل عمده دستگاه های پالس نوری (چه ورژن خانگی و چه ورژن کلینیکی) درد زیاد، تاثیر کم و تعداد دفعات استفاده بالا است، طوری که به طور دراز مدت باید بسیار تکرار شود.

همچنین دستگاه های لیزر به دلیل قدرت و توان بسیار بالا حتما باید زیر نظر پزشک و با برق سه فاز استفاده شود همچنین دستگاه های معتبر لیزر چیزی حدود 500-600 میلیون تومان قیمت دارند پس مطمئنا امکان ساخت ورژن خانگی امکان پذیر نیست. فراموش نکنید اگر برای لیزر موهای زائد به هر مرکزی مراجعه کردید پزشک باید تمام مدت در آن مرکز حضور داشته باشد، تا اولا پیش از لیزر با شما مشاوره داشته باشند و شرح حال شما را در پرونده ذکر، همچنین دستور درجات را به تکنسین های فنی بدهد همچنین اگر مشکلی به وجود آمد تکنسین های فنی از پزشک بخواهند شما را معاینه کنند.

به خاطر داشته باشید لیزر موهای زائد در تمام دنیا اپراتور بیس می باشد، یعنی حتی در ایالات متحده هم برای لیزر موهای زائد ابتدا توسط پزشک مشاوره انجام می شود، درجات توسط پزشک تعیین و سپس انجام آن توسط اپراتور مورد تایید انجام می شود،اما لیزر های دیگر مانند لیزر Co2 Fractional که مخصوص جوانسازی و رفع زائده های پوستی می باشد، حتما حتما باید توسط خود پزشک انجام شود.

 

برای اطلاع کامل درباره لیزر موهای زائد در مطب دکتر مجیدزاده با دستگاه لیزر پیشرفته و به روز روی اینجا کلیک کنید.

 

امیدوارم این مقاله برایتان مفید و کاربردی باشد
با احترام
دکتر گیتا مجیدزاده
پوست | مو | زیبایی | لیزر موهای زائد
.
.
زعفرانیه | مقدس اردبیلی | بین پسیان و میدان الف | ساختمان پزشکان ١٠٠ | واحد ۴٠٣
☎ 02122657900
☎ 02122657916
☎ 02126212554

مرکز زیبایی پوست، مو و لیزر موهای زائد دکتر گیتا مجید زاده

آیا لیزر خانگی موهای زائد واقعا موثر است؟
5 (100%) 1 رای

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

سوال خود را در اینجا ثبت کنید و از سیستم کد رهگیری دریافت نمائید. پاسخ شما سریعترین زمان از طریق ایمیل و SMS به شما اطلاع داده خواهد شد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال قبلی ، کد رهگیری خود که از طریق ای میل یا SMSبرای شما ارسال شده را در این قسمت وارد کنید تا پاسخ دکتر را مشاهده فرمائید
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید.
© همیارسیستم
 • تصویر کاربرهدیه چهارشنبه ۲۹ خرداد ۹۸( 3 روز پیش) مشاهده پرسش
  سلام خانم دکتر مجیدزاده وقت بخیر و خسته نباشین.
  ۲سوال درمورد پکیج لیزرموهای زائد خدمتتون داشتم: اول اینکه آیا هزینه ای که به عنوان مثال میفرمایین ۶۰۰ تومن برای مجموع جلسات هست یا هر جلسه ۶۰۰ تومن؟
  دوم اینکه مثلا پکیجی که میفرمایین شامل پاها و بیکینی و زیربغل هست و دارای تخفیفه رو میشه تغییر داد (مثلا به جای بیکینی ساق دستها) و تفاوت هزینه رو تقدیم کرد؟
  خیلی ممنونم🙏🏼🌿
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهچهارشنبه ۲۹ خرداد ۹۸( 3 روز پیش)

   سلام عزیزم سلامت باشید هزینه ها بابت هر جلسه هستند 

   بله پکیج ها کاملا قابلیت کاستومایز شدن هست

   و می تونین ۶ جلسه رو یکجا پرداخت کنین و ۳۰ درصد تخفیف شامل خواهد شد

   اطلاعات بیشتر:
   https://drmajidzadeh.com/1048

 • تصویر کاربرنفس پنجشنبه ۲۳ خرداد ۹۸( 1 هفته پیش) مشاهده پرسش
  سلام خسته نباشید
  میخواستم بپرسم ایالیزرکردن موهای زائدنتیجه میده وموثر؟آیا ضرری هم داره؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهپنجشنبه ۲۳ خرداد ۹۸( 1 هفته پیش)

   سلام سلامت باشید هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید شامل نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و... در لینک زیر آمده است پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید. پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی Paste نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾 https://drmajidzadeh.com/178 تعرفه لیزر موهای زائد: https://drmajidzadeh.com/1048/

 • تصویر کاربرMilad سه شنبه ۲۸ خرداد ۹۸( 5 روز پیش) مشاهده پرسش
  سلام
  آیا بین جلسات لیزر رفع استریا، می توان لیز موهای زائد را انجام داد یا اینکه انجام این دو با هم تداخل داره؟
  با تشکر از شما.
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهسه شنبه ۲۸ خرداد ۹۸( 5 روز پیش)

   سلام بستگی داره چه لیزری انجام میدید اگر لیزر فرکشنال باشه حتما باید از نزدیک معایمه شوید


   روزهای شنبه دوشنبه سه شنبه بعدظهر تعیین نوبت فرمایید

 • تصویر کاربرsad شنبه ۲۸ اردیبهشت ۹۸( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام خسته نباشيد
  من چندجلسه ليزر (صورت خط ريش) انجام دادم. ولي احساس ميكنم پوست صورتم رنگش سوخته شده. خواستم بپرسم درماني داره؟؟؟؟؟
  تشكر
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهشنبه ۲۸ اردیبهشت ۹۸( 1 ماه پیش)

   سلام ببینید سوختگی یعنی اینکه همان موقع لیزر کاملا احساس سوختگی داشته باشیداصلا به این ترتیب نیست که بعدا احساس کنید دقیقا مثل سوختگی های دیگر مثل زمانی که یه جسم بسیار داغ رو لمس می کنید و دچار سوختگی و شاید تاول شوید سوختگی لیزر هم به همین ترتیب است حالا اگر احساس می کنید پس از لیزر جای شات های لیزر روی بدن شما مانده است این مساله دیگری است که باید حتما پزشک مرکزی که لیزر کردید شما رو معاینه کند

 • تصویر کاربرزهره دوشنبه ۲ اردیبهشت ۹۸( 2 ماه پیش) مشاهده پرسش
  آیا با ۸ جلسه لیزر خانگی فایده ای داره یا باید دائمی استفاده کنیم؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهدوشنبه ۲ اردیبهشت ۹۸( 2 ماه پیش)

   سلام اطلاعات کامل در مورد لیزر خانگی:
   https://drmajidzadeh.com/1595/

 • تصویر کاربرعباس پنجشنبه ۲۷ دی ۹۷( 5 ماه پیش) مشاهده پرسش
  با سلام خدمت خانم دکتر
  میشه تفاوت و مزیتهای این لیزرها(الکساندرایت موتوس 2018،لیزر الکساندرایت آپوجی، لیزر مو الکساندرایت کندلا،لیزرالکساندرایت دکا، لیزر الکساندرایت کوترا،لیزر الکساندرایت کندلا،لیزر الکساندرایت الکس)رو لطف کنید بفرمایید چیه؟

  بهترین گزینه برای رفع موهای زائد به ترتیب کدوم بهترن؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهپنجشنبه ۲۷ دی ۹۷( 5 ماه پیش)

   سلام حقیقتا تفاوت های این ها رو به صورت کامل بخواییم بهتون توضیح بدیم بسیار طولانی و در چندین صفحه خواهد بود

   اما کندلا و سایناشور (آپوجی) دو برند مطرح امریکایی هستند و کوترا هم امریکایی است مابقی نام ها برندهای ارزان قیمت تر هستند و قطعا تعرفه انجام آنها بسیار ارزان تر است تفاوت های کندلا و سایناشور و کوترا هم به شرح زیر است:

   تفاوت های دستگاه جنتل مکس پرو با دو دستگاه رایج دیگر:

   کوترا و کندلا نام دو کمپانی سازنده دستگاه لیزر هستند، دستگاه جنتل مکس پرو ساخت کمپانی کندلا قادر به تولید دو لیزر الکساندرایت و اندی یگ می باشد، دستگاه کوترا هم به همین ترتیب، تفاوت بزرگ این دو دستگاه نوع خنک کننده آنهاست که در دستگاه کوترا ساده تر و بسیار کم هزینه تر، صرفا یک فلز سرد با بدن در تماس است که خیلی در جلوگیری از درد موفق نیست، پس دردناک تر است و نمی توان درجات بالاتر را به راحتی استفاده کرد پس در نتیجه جلسات بیشتری نیاز است و همچنین دردناک است
   اما در جنتل مکس پرو کندلا به سیله گاز کرایوژن انجام می شود که این سرمای بسیار زیاد از درد و سوزش جلوگیری می کند همچنین می تواند این شرایط رو فراهم کند که لیزر را با درجات بالاتری انجام داد در نتیجه جوابدهی بهتری خواهیم داشت، همچنین قسمتی از هندپیس که بدن اتصال دارد در کندلا قابل تعویض است و به صورت شخصی به مراجعه کننده تحویل داده می شود و در کوترا خیر و این در خصوص رعایت بهداشت کار را کمی سخت میکند
   نه اینکه غیربهداشتی باشد، اما فرصت بین دو مراجعه کننده زمان کوتاهی است برای استریل کردن
   دستگاه آپوجی هم ساخت کمپانی سایناشور امریکاست،
   قطعا بسیار بهتر از دستگاه های ساخت اروپا و آسیا است این کمپانی هم بسیار معتبر و دستگاه های آن گران قیمت است
   آخرین ورژن آن
   apogee elite plus
   مجهز به لیزر الکس و اندی یگ است، اما سیستم خنک کننده آن از باد بهره می برد و گاز کرایوژن ندارد
   طبیعتا نسبت به جنتل مکس پرو مقداری دردناک تر خواهد بود و همچنین احتمالا باید با درجات پایین تر نسبت به جنتل مکس پرو کار کرد.
   وقتی هزینه گازهای خنک کننده کرایوژن
   DCD
   حذف می شود هزینه های نگهداری هم کمتر و طبیعتا تعرفه انجام آن هم باید ارزان تر باشد
   آخرین نکته که دستگاه آپوجی فقط لیزر الکساندرایت دارد و لیزر اندی یگ ندارد
   آپوجی الیت پلاس هم لیزر اندی یگ و الکس دارد

   در نهایت برای افزایش اطلاعات پیشنهاد میکنم دو لینک زیر را کامل بخوانید:
   https://drmajidzadeh.com/178/

   https://drmajidzadeh.com/1048

 • تصویر کاربرپگاه چهارشنبه ۲۶ دی ۹۷( 5 ماه پیش) مشاهده پرسش
  من واسه موهاي زايد صورتم ليزر انجام دادم و جواب گرفتم منتها ماهي يكبار مراجعه ميكردم ،ميخواستم واسه ناحيه بيكيني زحمت به شما بدم چرا فواصل رو دو ماه اعلام كردين؟!
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهچهارشنبه ۲۶ دی ۹۷( 5 ماه پیش)

   سلام فاز رشد موهای بدن و صورت متفاوت است برای صورت مناسب ترین زمان یک ماه و برای بدن ۴۵ الی ۶۰ روز که بهترین حالت آن ۶۰ روز است در نهایت هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید شامل نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و... در لینک زیر آمده است پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید. پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی Paste نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾 https://drmajidzadeh.com/178 تعرفه لیزر موهای زائد: https://drmajidzadeh.com/1048/

 • تصویر کاربربهناز یکشنبه ۲۳ دی ۹۷( 5 ماه پیش) مشاهده پرسش
  وقت بخیر
  میخواستم بدونم برای انجام لیزر
  هر پارت که انجام میدین میشه هزینه رو پرداخت کرد؟ یا باید جلسه اول تصفیه کنیم؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهیکشنبه ۲۳ دی ۹۷( 5 ماه پیش)

   سلام بله می توانید هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید شامل نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و... در لینک زیر آمده است پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید. پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی Paste نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾 https://drmajidzadeh.com/178 تعرفه لیزر موهای زائد: https://drmajidzadeh.com/1048/

 • تصویر کاربرسلام چهارشنبه ۲۸ آذر ۹۷( 6 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام خانم دکتر
  وقتتون بخیر
  من حدودا دوسال برا ناحیه بیکینی از دستگاه دایود و آی پی ال استفاده کردم
  و چون تاثیر آنچنانی ندیدم میخوام دستگاه رو عوض کنم
  چنتا سوال داشتم
  اینکه میگن ممکنه بیماری اچ پی وی از طریق دستگاه لیزر منتقل بشه در چه صورت میشه از این انتقال جلوگیری کرد
  و اینکه شما توی توضیحات نوشته بودین به هر شخص یه قطعه جدا میدین ! این قضیه واقعا انجام میشه؟(چون دلیل انتخاب مرکز شما در حد زیادی برگشت به این مسئله)
  و اینکه من چند وقت یکبار جلساتم باید انجام بشه؟
  چون دو ساله دارم انجام میدم یه مقدار از عوارض لیزر میترسم
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهچهارشنبه ۲۸ آذر ۹۷( 6 ماه پیش)

   سلام
   ببینید در خصوص دایود و آی پی ال ابتدا باید بدونید:
   سیستم های نوری مثل آی پی ال و ایلایت و اس اچ آر و.. اصلا لیزر محسوب نمی شود نوعی پالس نور است و تکنولوژی آنها مربوط به سالها پیش، دستگاه های آن بسیار ارزان قیمت تر
   و به طبع تعرفه انجام هم بسیار ارزان تر خواهد بود، تعداد جلسات بیشتر، نیاز به یادآوری در زمان کوتاه مانند 4-5 ماه یک بار دارد، احتمال جوابدهی کمتر، احتمال سوختگی بیشتر
   به همین دلیل است که استفاده از آن در تمام دنیا تقریبا منسوخ شده است


   در خصوص دایود هم
   تکنولوژی دایود هم خیلی خوب و موثره اما برندهای مطرح این تکنولوژی در ایران نیستند به این علت که اکثرا ساخت اسرائیل هستند
   - سطح تماس: در دستگاه دایود هندپیس کاملا در تماس با بدن است و سر آن قابل تعویض نیست، این به معنی نیست که غیربهداشتی است اما
   اول اینکه واکنش پوست حین لیزر رو سخت تر میتوان مشاهده کرد و دوم به لحاظ بهداشتی کمی سخت تر است
   سطح مقطع: سطح مقطع دایود کوچکتر است که احتمالا درد به همراه دارد
   در نهایت طول موج دایود 808 نانومتر هست این در حالیست که دستگاه هایی مثل جنتل مکس پورو با دو تکنولوژی الکساندرایت و اندی یگ با طول موج های 755 و 1064 تمام تایپ های پوستی تیره و روشن را میتوان انجام داد.


   در خصوص بحث انتقال بیماری های پوستی مثل اچ پی وی حتی اگر از سری شخصی هم استفاده نشود و مسائل بهداشتی به درستی رعایت شود مشکلی نخواهد داشت، چون بسیاری از دستگاه ها قابلیت تعویض سری ندارند، اما با این حال بله در مجموعه ما از سری شخصی استفاده و به خودتان داده می شود

   نکته دیگری که در خصوص بروز آچ پی وی یا زگیل باید بدانید این است که
   زگیل خاصیتی دارد که اگر در یک ناحیه زگیل باشد و در ناحیه ای دیگر از بدن ضربه وارد شود زگیل منتشر می شود، ممکن است فرد مبتلا به ویروس باشد اما هنوز زائده بروز نکرده است (که بالاخره بروز می کند) اما ضربه وارد شده به وسیله لیزر باعث می شود بلافاصله شما زائده را ببینید و احساس کنید لیزر باعث زگیل شده است


   در نهایت


   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید شامل نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و... در لینک زیر آمده است پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید. پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی Paste نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾 https://drmajidzadeh.com/178 تعرفه لیزر موهای زائد: https://drmajidzadeh.com/1048/

 • تصویر کاربرSara شنبه ۱۷ آذر ۹۷( 6 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام
  من خارج از کشور هستم و خیلی کم ایران میام اگر بیام کلا شاید بک ماه میتونم بمونم و دوست دارم پیش شما لیزر بدن انجام بدم مخصوصا زیر گردن موهای زاید درمیاره و داره زیاد میشه اندازه یک سکه است، من 27سالم هستش.
  چند بار باید لیزر کنم؟ چند وقت یکبار؟ و هزینه اش چقدر میشه؟
  چیکار میتونم بکنم؟
  و اینکه ایا از دستشون راحت میشم برای همیشه؟ شنبدم باید تیغ بزنیم قبل لیزر و میترسم زیاد بشن، خیلی از اشنایانم ریش در اوردن و زیاد شده، بعضیا هم گفتم زیاد میشه چون اونایی که مخفی شدن در میان، نگرانم. ممنون میشم راهنماییم کنید
  1. تصویر کاربرSaraجمعه ۱۸ آبان ۹۷( 7 ماه پیش)
   جواب؟
  2. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهشنبه ۱۷ آذر ۹۷( 6 ماه پیش)

   سلام


   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید شامل نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و... در لینک زیر آمده است پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید. پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی Paste نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾 https://drmajidzadeh.com/178 تعرفه لیزر موهای زائد: https://drmajidzadeh.com/1048/

  3. نمایش سایر 1 پاسخ
درحال دریافت اطلاعات
پرسش از دکتر