آیا لیزر خانگی موهای زائد واقعا موثر است؟

خانم ها وقت و پول زیادی برای از بین بردن موهای زائد  بدنشان هزینه می کنند. شرکت های آرایشی، به طور مداوم محصولات جدید برای از بین بردن موهای زائد معرفی می کنند، به همین منظور لیزر خانگی موهای زائد را نیز تولید کرده اند.

نواحی خاصی مانند زیربغل، پاها و خط بیکینی ذاتا در هر فردی محل رشد موهای زائد است. پس از انجام لیزر در صورت موفقیت آمیز بودن، شما می توانید این کار بهداشتی را برای همیشه از لیست کارهایتان کنار بگذارید.

بر اساس تحقیقاتی که اخیرا انجام گرفته است و گزارش جامعه جراحان زیبایی، لیزر درمانی موهای زائد، سومین عمل متداول با تهاجم خیلی کم بعد از بوتاکس و تزریق ژل می باشد که پزشکان در مطب آن را انجام می دهند. اما مانند اکثر کارهای پوست و زیبایی، لیزر موهای زائد نیز گران قیمت است.

روش های حجیم کردن لب

این درمان معمولا بعد از دو بار تکرار، نتایج خود را نشان میدهد و ممکن است نیاز به تکرار تا 6 جلسه برای دریافت نتایج دائمی و طولانی مدت باشد. نتیجه لیزر موهای زائد اگر با لیزرهای معتبر انجام شود و دستگاه های پالس نوری( لیزر خانگی ) نباشد معمولا ماندگار است البته در برخی افراد نیاز به سالی یک یا دو بار جلسه یادآور سالیانه است.

کمپانی های تولید کننده لیزر خانگی ، در تلاش اند تا لیزر خانگی را با قیمتی کمتر عرضه کنند. با این که این محصولات قیمت ارزانی ندارند، اما در مقایسه با تعداد جلسات درمانی خیلی ارزان تر هستند.

لیزر خانگی مو

 چگونگی انجام لیزر خانگی

لیزر درمانی با از بین بردن فولیکول های مو اثر می کند، موها وقی در چرخه ی رشد هستند گرما را از لیزر جذب می کنند، بنابراین از رشد آن ها جلوگیری می شود. از بین بردن مو از لحاظ فنی دائمی است، اما مشکل این است که هر مو در یک مرحله  متفاوت از چرخه رشد می کند، به همین دلیل شما باید درمان را چند بار انجام دهید و با یک بار درمان نمی توانید آن ها را کاملا از بین ببرید.

هورمون ها، مانند وضعیتی که در بارداری و بعد از آن به شدت افزایش می یابند، میتوانند سبب ایجاد موهای جدید در مناطقی که قبلا درمان شده اند شوند. از بین بردن موها لزوما همیشه دائمی نیست.

محدودیت لیزر خانگی

از بین بردن موها با لیزر همچنین یک محدودیت قابل توجه دارد. فولیکول مو هنگامی نور را به خوبی جذب می کند که یک رنگی متضاد بین پوست و مو وجود داشته باشد، شخصی با رنگ پوست روشن با یک موی تیره بهترین گزینه برای درمان است. اما با پیشرفت تکنولوژی و عرضه لیزرهای پیشرفته در کلینیک های زیبایی مانند ND;Yag به سادگی می توان افراد با پوست های تیره و برنزه را لیزر کرد.

البته باید در جریان باشید این تیرگی و برنزه بودن باید مادرزادی باشد و نه به وسیله حمام آفتاب و سولاریوم، زیرا این حمام آفتاب و سولاریوم پوست را به شدت خشک میکند و ممکن است در برابر لیزر آسیب پذیر باشد.

آیا ممکن است  لیزر خانگی بدون اثرات سو برای کسی وجود داشته باشد؟

این کار نیاز به یک تنفس عمیق و امتحان کردن آن دارد. حدود ده سال قبل، من در یک کلینیک لیزر درمانی بودم و موهای بیشتر مناطق مد نظرم از بین رفته بودند، بجز مناطقی کوچک و تک. در تلاش بودم یک روش علمی خوب را پیدا کنم پس تصمیم گرفتم زیر بغل چپم را با دستگاه های لیزر خانگی درمان کنم و سمت راستم را برای مقایسه بدون دخالت رها کنم.

پس از خواندن دفترچه ی راهنمای طولانی آن که شامل یک راهنمای رنگ دست برای تعیین رنگ پوست هایی که قابل درمان هستند، به این موضوع پی بردم که من داوطلب مناسب هستم. قبل از درمان، باید یک قسمت از پوستم را آزمایش می کردم. اگر سنسور های دستگاه متوجه شوند که در ناحیه ی تیره ی پوست در حال استفاده هستید، دستگاه قفل شده و اجازه ی استفاده را نمی دهد.

مطلب مرتبط: همه چیز درباره لیزر موهای زائد

نواحی ممنوعه در لیزر خانگی

همچنین یک لیست دیگر از موارد پیشگیری نیز وجود دارد: شما نباید از آن برای ابرو ها، گوش ها، نوک پستان، آلت تناسلی، صورت مردان، محل تاتو و خال و همچنین برای کودکان استفاده کنید. زمانی که من در حال استفاده از آن بودم، مقداری نگران شدم ولی اتفاقی که افتاده بود به اندازه ای شدید نبود که مرا بسوزاند. یکی از مسئولین این دستگاه ها اشاره میکند که نوع خانگی آن در مقایسه با نوع کلینیکی آن با وجودی که میتواند خطرناک باشد، خیلی کم قدرت تر است، این قدرت کمتر در نتیجه باعث می شود میزان استفاده از این دستگاه های خانگی باید مدوام باشد.

در دستور العمل آن آمده است که برای درمان، باید هر دو هفته از آن استفاده کنید، انتظار میرود سه هفته بعد از درمان در رشد موها کاهش 60 درصدی مشاهده کنید که در ادامه بیشتر نیز میشود. این شرکت برای استفاده بیشتر از دستگاه، درمان های دوره ای را در نظر گرفته است. من بعد از هفت بار استفاده از آن، درمان را به اتمام رساندم. در اکثر موارد هر هفته درمانم را انجام دادم بجز یک هفته که فراموش کردم و درمانم سه هفته به تعویق افتاد، پس از آن درمانم دوهفته ای ام را پشت سر هم انجام دادم. باید به همه ی توصیه ها و پیشنهادات شرکت عمل کنید، تا بتوانید تفاوت را بهتر دریابید.

لیزر خانگی موهای زائد

این دستگاه ها به راحتی در دست جای می گیرد، اما سنگین بوده و به ظاهر آن شبیه میکروفون فضایی است. چندین حالت برای شدت عملکرد آن وجود دارد، من تصمیم گرفتم برای راحتی با حالت متوسط آن شروع کنم. طبق دستورالعمل، باید نزدیک 100 موج لیزر به زیربغل برسد. این دستگاه نمایشگر دستی دارد که تعداد امواج صادره را می شمارد. تنها کاری که من باید انجام میدادم این بود که دستگاه را روی پوستم قرار میدادم و منتظر میشدم تا اتمام کار را به من اعلام کند و پس از آن دستگاه را طبق الگو به ناحیه ی جدید منتقل میکردم. اگر شما دستگاه را از روی پوست برندارید و به جای جدید نگذارید، دستگاه یک صدای عجیب و بلند تولید میکند.

تفاوت آن با درمان های کلینیکی تنها در احساس گرمای شدید به همران صدای بوق آن بود. زیرا در درمان کلینیکی، دستگاه لیزر خنک کننده ای داشت که باد بسیار سردی را منتقل میکرد و زیاد متوجه گرمای ایجاد شده نمی شدم. اما من موفق شدم با وجود تمام مسائل تقریبا 6 دقیقه آن را انجام دهم، در این مدت 104 موج به پوستم تابیده شد. زیربغلم مقداری دردناک و صورتی شده بود، اما صبح روز بعد به حالت طبیعی برگشت و من توانستم از دئودورانت استفاده کنم. بعد از دو هفته بعد از انجام آن تقریبا تفاوت قابل توجهی را احساس نکردم، بنابراین برای درمان بعدی از قدرت آن را یک درجه افزایش دادم اما بعد از دو صدای هشدار دهنده ی دستگاه در این حالت، کمی نگران شدم.

لیزر موی زائد

دو هفته بعد تصمیم گرفتم یک ساعت قبل از درمان از قرص ایبوبروفن استفاده کنم، شاید دردم را کمتر کند. متوجه شدم که میتوان از کرم هایی برای کاهش درد استفاده کرد، ولی نمیخواستم با استفاده از آن ها مقدار لیزری که به موها میرسند را کمتر کنم. البته بعدها پس از صحبت با چندین پزشک متوجه شدم این باور صحت ندارد که کرم های بی حسی باعث جلوگیری از انتقال تمام قدرت لیزر می شود (حداقل در مورد درمان کلینیکی).
این بار دردم کمتر بود و توانستم درمان را کامل انجام دهم. وقتی فراموش کردم درمان را برای سه هفته انجام دهم، متوجه شدم که زیر بغل چپ من موی کمتری دارد، اما هنوز نیاز به اصلاح کردن داشت.

برای درمان بعدی تصمیم گرفتم آخرین مرحله درمان و حداکثر قدرت درتسگاه را امتحان کنم. حداکثر موج این حالت ده تا بود، بعد از آن دوباره به حالت چهارم برگشتم و حدود 65 موج را امتحان کردم. برای پیشگیری از درد، قبل از صدای هشدار دستگاه استفاده ام را تمام کردم. آخرین درمان من در حالت چهارم بود و از 60 الی 80 موج استفاده کردم.

من تخمین می زدم که بعد از سه ماه استفاده، موی زیر بغل سمت چپ من به دوسوم سمت راست کاهش یابد. من میخواهم همچنان به درمان ادامه دهم، اما در کل تا اینجا نتایج مشابه یک شیو و اصلاح طولانی تر بود. درحالی که به نظرم نمی توانم از آن برای پاهایم استفاده کنم، در عین حال من با موهای زیر بغل نامتقارن مواجه شده ام.

مراقبت های بعد از تزریق ژل

نتیجه گیری

در نهایت چیزی تحت عنوان لیزر خانگی هنوز در دنیا تولید نشده تمامی دستگاه های خانگی نوعی پرتو تقویت شده شبیه آی پی ال هستند که تا حدودی تاثیر دارند ولی تعداد دفعات استفاده بالا ممکن است عوارضی ایجاد کند.

این نوع تکنولوژی، مربوط به سال ها پیش است و در خصوص موهای زائد سالهاست که استفاده از آن در تمام دنیا منسوخ شده است، IPL مخفف عبارت intense pulsed light می باشد، یعنی پالس نور تقویت شده، با عرضه لیزر، دیگر استفاده از دستگاه های پالس نور در تمام دنیا منسوخ شد. مشکل عمده دستگاه های پالس نوری (چه ورژن خانگی و چه ورژن کلینیکی) درد زیاد، تاثیر کم و تعداد دفعات استفاده بالا است، طوری که به طور دراز مدت باید بسیار تکرار شود.

همچنین دستگاه های لیزر به دلیل قدرت و توان بسیار بالا حتما باید زیر نظر پزشک و با برق سه فاز استفاده شود همچنین دستگاه های معتبر لیزر چیزی حدود 500-600 میلیون تومان قیمت دارند پس مطمئنا امکان ساخت ورژن خانگی امکان پذیر نیست. فراموش نکنید اگر برای لیزر موهای زائد به هر مرکزی مراجعه کردید پزشک باید تمام مدت در آن مرکز حضور داشته باشد، تا اولا پیش از لیزر با شما مشاوره داشته باشند و شرح حال شما را در پرونده ذکر، همچنین دستور درجات را به تکنسین های فنی بدهد همچنین اگر مشکلی به وجود آمد تکنسین های فنی از پزشک بخواهند شما را معاینه کنند.

به خاطر داشته باشید لیزر موهای زائد در تمام دنیا اپراتور بیس می باشد، یعنی حتی در ایالات متحده هم برای لیزر موهای زائد ابتدا توسط پزشک مشاوره انجام می شود، درجات توسط پزشک تعیین و سپس انجام آن توسط اپراتور مورد تایید انجام می شود،اما لیزر های دیگر مانند لیزر Co2 Fractional که مخصوص جوانسازی و رفع زائده های پوستی می باشد، حتما حتما باید توسط خود پزشک انجام شود.

 

برای اطلاع کامل درباره لیزر موهای زائد در مطب دکتر مجیدزاده با دستگاه لیزر پیشرفته و به روز روی اینجا کلیک کنید.

 

امیدوارم این مقاله برایتان مفید و کاربردی باشد
با احترام
دکتر گیتا مجیدزاده
پوست | مو | زیبایی | لیزر موهای زائد
.
.
زعفرانیه | مقدس اردبیلی | بین پسیان و میدان الف | ساختمان پزشکان ١٠٠ | واحد ۴٠٣
☎ 02122657900
☎ 02122657916
☎ 02126212554

مرکز زیبایی پوست، مو و لیزر موهای زائد دکتر گیتا مجید

آیا لیزر خانگی موهای زائد واقعا موثر است؟
امتیاز شما :

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

سوال خود را در اینجا ثبت کنید و از سیستم کد رهگیری دریافت نمائید. پاسخ شما سریعترین زمان از طریق ایمیل و SMS به شما اطلاع داده خواهد شد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال قبلی ، کد رهگیری خود که از طریق ای میل یا SMSبرای شما ارسال شده را در این قسمت وارد کنید تا پاسخ دکتر را مشاهده فرمائید
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید.
© همیارسیستم
 • تصویر کاربرSara شنبه ۱۷ آذر ۹۷( 5 روز پیش) مشاهده پرسش
  سلام
  من خارج از کشور هستم و خیلی کم ایران میام اگر بیام کلا شاید بک ماه میتونم بمونم و دوست دارم پیش شما لیزر بدن انجام بدم مخصوصا زیر گردن موهای زاید درمیاره و داره زیاد میشه اندازه یک سکه است، من 27سالم هستش.
  چند بار باید لیزر کنم؟ چند وقت یکبار؟ و هزینه اش چقدر میشه؟
  چیکار میتونم بکنم؟
  و اینکه ایا از دستشون راحت میشم برای همیشه؟ شنبدم باید تیغ بزنیم قبل لیزر و میترسم زیاد بشن، خیلی از اشنایانم ریش در اوردن و زیاد شده، بعضیا هم گفتم زیاد میشه چون اونایی که مخفی شدن در میان، نگرانم. ممنون میشم راهنماییم کنید
  1. تصویر کاربرSaraجمعه ۱۸ آبان ۹۷( 1 ماه پیش)
   جواب؟
  2. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهشنبه ۱۷ آذر ۹۷( 5 روز پیش)

   سلام


   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید شامل نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و... در لینک زیر آمده است پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید. پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی Paste نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾 https://drmajidzadeh.com/178 تعرفه لیزر موهای زائد: https://drmajidzadeh.com/1048/

  3. نمایش سایر 1 پاسخ
 • تصویر کاربرژينو چهارشنبه ۱۸ مهر ۹۷( 2 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام خسته نباشيد ميخواستم بدونم از روي اين عكس ميتونيد تشخيص بديد اين دستگاه همون دستگاه شماست يا نه؟چون من قادر نيستم بيام پيش شما جلسه هاي بعدي رو
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهچهارشنبه ۱۸ مهر ۹۷( 2 ماه پیش)
   سلام خواهش میکنم
   کندلا 3 نسل دستگاه دارد
   جنتل لیز
   جنتل یگ
   جنتل پرو یو
   جنتل مکس پرو
   که به غیر از اولی هر 3 تای دیگر کاملا از نظر ظاهر شبیه هم هستند
   اطلاعات بیشتر:
   https://drmajidzadeh.com/178
 • تصویر کاربرسپيده یکشنبه ۱۱ شهریور ۹۷( 3 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام و خسته نباشيد
  من سال پيش ٨ جلسه با دستگاه دايود ليزر انجام دادم و به غير از زير بغل در حد زيادي جواب گرفتم
  مشكل من اينه كه ٧ ماهه كه متوجه شدم سرطان تيروييد دارم و جراحي انجام دادم
  حالا از اينكه ليزر كنم ميترسم
  و ميترسم باعث سرطان پوست يا غدد لنفاوي بشه و واسه همين شارژ ساليانه رو انجام ندادم و كم كم موها دارن رشد ميكنن
  براي من كه مستعد كنسر بودم هم مشكلي نداره؟
  و اينكه چون قبلا با دستگاه دايود بوده، ميتونم براي شارژ پيش شما بيام يا بايد با همون دستگاه باشه؟
  ممنونم از زحماتتونو اينكه با چه نوع ليزري ميشه جاي زخم بخيه رو از بين برد و خطري نداره؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهیکشنبه ۱۱ شهریور ۹۷( 3 ماه پیش)
   سلام حتما برای اظهار نظر در مورد شما حتما باید از نزدیک معاینه شوید لطفا روزهای شنبه دوشنبه سه شنبه بعدظهر تعیین نوبت فرمایید
 • تصویر کاربرمهسا یکشنبه ۱۱ شهریور ۹۷( 3 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام خانم دکتر بنده موهای بدنم ضخیمه آزمایش هورمونی دادم و مشکلی ندارم ولی دکتر واسم قرص سیپروترون تجویز کرده آیا من میتونم حین قرص خوردن لیزر انجام بدم؟اثر لیزر رو کم نمیکنه و اصلا این قرص ها تاثیری داره تو کم شدن موهای زائد
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهیکشنبه ۱۱ شهریور ۹۷( 3 ماه پیش)
   سلام بستگی دارد، باید حتما از نزدیک معاینه شوید و نتایج آزمایشات رو همراه داشته باشید
 • تصویر کاربرفائزه شنبه ۲۷ مرداد ۹۷( 3 ماه پیش) مشاهده پرسش
  من یک جلسه لیزر موهای زائد بیکینی و زیربغل با دستگاه الکس کندلا 2017 انجام دادم، یک سری از قسمتها موهاش خیلی ضعیف شده و ب راحتی کنده میشن، میخواستم بدونم که حتما باید این موهای زائد تا قبل از جلسه بعد ریخته بشن؟ موهای اون قسمتهایی که ضعیف شده و رو باید بکنیم؟ یا اگه دست نزنیم و همونجوری بمونه تا جلسه بعد (قبل از لیزر شیو کنیم) اشکالی نداره؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهشنبه ۲۷ مرداد ۹۷( 3 ماه پیش)
   سلام خیر حتما نباید بریزند، فاصله جلسات رو منظم دو ماه یکبار مراجعه کنید و شیو کردن هم در این دوران هیچ منعی ندارد
 • تصویر کاربرم.ر دوشنبه ۱ مرداد ۹۷( 4 ماه پیش) مشاهده پرسش
  .:
  سلام ببخشید مزاحم شدم خانم دکتر عزیز من لیزر الکس کوترا انجام دادم 6 جلسه ولی نتیجه نگرفتم آزمایش هورمونی دادم هورمون مردونم 228 و کیت آزمایشگاه 80_340 دکتر غدد رفتم بهم قرص سیپروترون داده آیا میتونم حین قرص خوردن لیزر هم انجام بدم؟؟ و اینکه قبلا استفاده کردم‌ ازین قرص ولی به محض قطع کردن موها برمیگرده شما قرص دیگه پیشنهاد میکنیدجواب آزمایشم هم میفرستم با عکس
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهدوشنبه ۱ مرداد ۹۷( 4 ماه پیش)
   سلام برای اظهار نظر در این خصوص حتما باید از نزدیک معاینه شوید
 • تصویر کاربرنازنین دوشنبه ۱ مرداد ۹۷( 4 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام خانم دکتر. وقت بخیر
  من یکی از مراجعینتون هستم که با وجود اینکه 7 جلسه برای لیزر کل بدن خدمت شما رسیدم، متاسفانه نتیجه نگرفتم.
  مطلبی را در رابطه با زدن بی حسی در پیج خانم دکتری مطالعه کردم میخواستم نظر شما را هم بپرس.
  سپاسگزارم🙏🏻
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهدوشنبه ۱ مرداد ۹۷( 4 ماه پیش)
   سلام بدون شواهد معتبر هیچ گاه نباید اظهار نظر کرد، پزشکی امروز
   evidence based
   (EBM)
   باید باشد، یعنی بر اساس شواهد و مقالات علمی معتبر باشد:
   Pubmed - Scopus - Web of science - embase

   در کل دوران صحبت های
   I Beleive
   گذشته است. استفاده از لیدوکائین و پمادهای بی حسی در هیچ مقاله ای کاهنده اثر لیزر موهای زائد شناخته نشده است.
 • تصویر کاربرلعیا سه شنبه ۲۶ تیر ۹۷( 4 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام و وقت بخیر
  من میخوام برای لیزر موهای بدن و صورتم کامل اقدام کنم و البته چانه و قسمتی از گردنم هم 3 سالی هست ک موی زائد دراورده میخواستم بپرسم بهتره ک اول چانه و گردنم رو لیزر کنم یا همزمان کل بدنم رو و این ک چون تهرانی نیستم و رفت و آمد واسم سخته چقدر میشه ب مراکز لیزر دیگه اعتماد کنم خودم همدانی هستم ولی اراک هم میتونم برم
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهسه شنبه ۲۶ تیر ۹۷( 4 ماه پیش)
   سلام میتوانید همزمان انجام دهید و مشکلی ندارد، در صورت بروز موهای زائد در صورت حتما نیاز است که آزمایش های هورمونی هم انجام شود
   حقیقتا از شهرهای دیگر اطلاعی نداریم
   در نهایت هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید
   شامل
   نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و...
   در لینک زیر آمده است
   پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید.
   پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی
   Paste
   نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾
   https://drmajidzadeh.com/178

   تعرفه لیزر موهای زائد:
   https://drmajidzadeh.com/1048/
 • تصویر کاربرمحبوبه سه شنبه ۵ تیر ۹۷( 5 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام
  من خارج از ایران زندگی میکنم و‌تو‌سفر دوماهه ای که دارم‌ قصد دارم برای صورتم یه سری کارهایی رو‌انجام‌بدم .
  اما طبق توضیحاتی که در باره هر کدوم‌خوندم دوره درمان چند جلسه داره و‌فاصله بین جلسه ها هم 3هفته ایه.بااین وجود نمیدونم‌چیکار باید بکنم ،میشه فاصله بین‌اونارو‌کمتر کرد؟
  و‌سوال دوم اینکه امکان انجام‌چنتا کار باهم وجود داره؟
  مثلا لیزر موهای بدن و‌صورت -تزریق بوتاکس-مزونیدلینگ -لیفت صورت
  و تزریق ژل
  باهم‌شدنی هستن ؟
  ممنونم و‌روزتون بخیر
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهسه شنبه ۵ تیر ۹۷( 5 ماه پیش)
   سلام لیزر و تزریق ژل و بوتاکس بله،
   اما روش هایی مثل میکرونیدلینگ، مزوتراپی، میکرونیدلینگ و... در صورت هایی که که مستعد جوش هست باید از نزدیک معاینه شوید
 • تصویر کاربرز پنجشنبه ۲۴ خرداد ۹۷( 5 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام خانوم دکتر مردی 31ساله هستم یکسال پیش تعدادی مو روی آلت تناسلیم رشد کرد که متاسفانه به دلیل وسواسی که داشتم اقدام به برداشتنشان با موزر نمودم الان تعداد موهای زائد روی خود الت تناسلیم نسبتا زیاد شده ویکی دوبار نیز ازطریق شمع اصلاح اقدام به برداشتنشان کردم ایا با لیزر میشه از بینشون برد جوری که برام عوارض نداشته باشه؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهپنجشنبه ۲۴ خرداد ۹۷( 5 ماه پیش)
   سلام بله می توان لیزر انجام داد
   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید
   شامل
   نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و...
   در لینک زیر آمده است
   پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید.
   پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی
   Paste
   نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾
   https://drmajidzadeh.com/178

   تعرفه لیزر موهای زائد:
   https://drmajidzadeh.com/1048/
درحال دریافت اطلاعات
پرسش از دکتر