فیلر زیر چشم

فیلر زیر چشم: ماندگاری، عوارض و …

نویسنده: دکتر گیتا مجیدزاده

آذر 19, 1397
بازدید: 336013

نویسنده: دکتر گیتا مجیدزاده

آذر 19, 1397
بازدید: 336013

فهرست مطالب

من همیشه با سیاهی زیر چشم خود در تقابل هستم. مانند خیلی از افراد با پوست روشن، ظاهر رگ های بنفش و قرمز و تغییرات رنگ پوست فقط با آرایش، قابل پوشاندن است. به همین دلیل است که حداقل روزی یک بار افراد می پرسند آیا کم خوابی دارم یا سرما خورده ام؟ (و به همین دلیل هم هست که من وقت و پول زیادی برای یافتن محصولات، درمان ها و وسایل آرایشی برای حل این مشکل می گذارم.) فیلر زیر چشم برای چه کسانی مناسب است ؟

این روند ادامه داشت تا زمانی که لیزا هارتمن از مرکز زیبایی سویگنزووس را دیدم، راستش من به درستی ریشه مشکلم را درک نکرده بودم، در صورتی که به جای این همه هزینه برای کرم های زیر چشم به راحتی با یک تزریق چند دقیقه ای می شد برای ماه ها، با سیاهی زیر چشم خداحافظی کرد.

مشکل فقط نازک و کم خون بودن پوست من نبود، بلکه چیزی بود که به آن اختلال کیسه اشکی گفته میشود. این رخداد متداول به نازک تر شدن لایه چربی زیر پوست چشم ها گفته می شود که ظاهر آن ناحیه را تیره و گود می کند.

هارتمن، یک پزشک دارای بورد تخصصی، تزریق ماده ای به اسم هیالورونیک اسید را توصیه میکند، نوعی پر کننده پوستی یا فیلر که از قند طبیعی موجود در پوست و غضروف ساخته شده است. چند تزریق در زیر چشم ( فیلر دور چشم) شما انجام می شود و به این پرکننده اجازه می دهد که نقش لایه چربی در زیر پوست نازک شده ی شما را بازی کند.

هزینه تزریق ژل لب را ببینید اما به یاد داشته باشید که هر تزریق ۶ تا ۱۸ ماه ماندگاری دارد. (برای من ۱۰ ماه ماندگاری داشت.)

در اینجا به مطالبی می پردازیم که هارتمن در مورد تزریق فیلر زیر چشم گفته است:

فیلر زیر چشم

۱. چرا کبودی زیر چشم بعضی افراد بدتر از دیگران است؟

«به من اجازه دهید که نخست بگویم که “کبودی زیر چشم” یک اصطلاح برای توصیف بسیاری از مشکلات اطراف چشم است. علل بسیاری برای “کبودی زیر چشم” وجود دارد، به خصوص ژنتیک. بعضی از افراد با چربی زیر چشم کمتری در مقایسه با دیگران متولد میشوند.

به این ترتیب، مشکلی دارند که به آن گودی زیر چشم گفته میشود. تمام افراد به صورت طبیعی مقداری گودی دارند که در لبه استخوانی  که چشم را پوشانده است، قرار دارد. این گودی طبیعی است و حد فاصل طبیعی دارد، اما بعضی افراد گودی بیشتری نسبت به دیگران دارند.

فراتر از ژنتیک، سیاهی زیر چشم می تواند از مواردی مانند قرارگیری در معرض خورشید، حساسیت، از دست دادن آب بدن و خواب تاثیر بگیرد.

۲. آیا سیاهی زیر چشم با پیر شدن بدتر می شود؟

متاسفانه بله. بافت های ما به مرحله ای به اسم پیری سلولی می روند. جایی که تقسیم سلول ها به اندازه ای سریع نیست که سلول های پیشین را جایگزین کنند. در این مرحله باید هدف این باشد که از پوست با ارزشمان با استفاده از کرم ضد آفتاب مناسب، خوردن مواد غذایی متعادل، نوشیدن آب کافی و داشتن خواب کافی (راه های طبیعی برای نگهداری از پوست) مراقبت کنیم.

عوارض فیلر زیر چشم

۳. چگونه با استفاده از فیلر زیر چشم می توان سیاهی زیر چشم را از بین برد؟

«فیلرهای زیر چشم مانند Belotero Balance، Restylane Silk و Juvederm volbella انتخابی عالی برای درمان نازکی زیرچشم یا گودی زیرچشم هستند. برای عمده مراجعین، معمولا Belotero را به دلیل روش تولید منحصر به فرد آن و به علت عدم ایجاد اثر تیندال انتخاب میکنیم. (اثر تیندال رنگ کبودی است که میتواند در پوست مشاهده شود.)

Belotero Balance تاییدیه FDA سازمان غذا داروی امریکا و CE اتحادیه اروپا را دارد. همچنین این ژل از طریق نمایندگی رسمی در ایران با برچسب وزارت بهداشت ارائه می شود.

این مساله برای افراد دارای پوست تیره مشکل کمتری به شمار می رود. به همین دلیل ممکن است من Restylane یا Juvederm را به آنها پیشنهاد دهم.  اثر این پر کننده ها ممکن است مدت طولانی تری باقی بمانند.

فیلر زیر چشم چیست

انواع فیلر چشم:

در ادامه پاسخ به این سؤال که فیلر زیر چشم چیست؟ بهتر است بدانید فیلر زیر چشم به نوعی تزریق بافت محسوب می‌شود. ماده تزریق شده در فیلر ماده‌ای است که از اسید هیالورونیک طبیعی تهیه می‌شود. در خصوص توضیح هیالورونیک می‌توان گفت یک مولکول پیچیده است. این مولکول به طور کاملاً طبیعی در پوست وجود دارد. اگر قصد تزریق فیلر زیر چشم را دارید بهتر است بدانید که فیلر زیر چشم انواع مختلفی دارد.

از جمله انواع فیلر می‌توان به استایلج، رستیلن، ژوویدرم و بلترو اشاره کرد. برای آشنایی بیشتر در مورد این محصولات و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در مورد ماندگاری فیلر زیر چشم، عوارض فیلر زیر چشم و کبودی بعد از تزریق فیلر زیر چشم تا پایان با ما همراه باشید. با بهترین فیلر زیر چشم آشنا شوید.

فیلر زیر چشم ژوویدرم:

اگر هدف شما از تزریق فیلر زیر چشم کاهش چین و چروک‌هایی است که به دلایل مختلف از جمله افزایش سن در زیر چشم بروز می‌کند هست، پیشنهاد ما به شما تزریق فیلر زیر چشم ژوویدرم می‌باشد. تزریق این نوع فیلر تأثیر بسیار زیادی در کاهش چین و چروک‌هایی با عمق متوسط تا زیاد دارد. در خصوص میزان ماندگاری فیلر زیر چشم ژوویدرم لازم به توضیح است که متوسط ماندگاری آن بین ۶ تا ۱۸ ماه است.

انعطاف‌پذیری زیاد این محصول سبب شده تا پس از تزریق ظاهر بسیار زیبا و طبیعی داشته باشد. طبق تجربه اشخاصی که از این محصول استفاده کرده‌اند، می‌توان گفت این روش مؤثرترین و طبیعی‌ترین روشی است که می‌توانید برای ر‌هایی از چین وچروک‌های اطراف چشم انجام دهید. از دیگر نکات مثبتی که در این خصوص می‌توان یاداور شد این است که ظاهر طبیعی این نوع فیلر به حدی است که هنگام حرکات طبیعی بدن نظیر خندیدن، گریه و… صورت با وجود فیلر زیر چشم ظاهر کاملاً طبیعی دارد.

فیلر زیر چشم استایلج:

استایلج از دیگر محصولاتی است که به منظور تزریق فیلر زیر چشم مورد استفاده قرار می‌گیرد. در مورد خود این محصول لازم به توضیح است که یک ژل پیشرفته است و از طرف سازمان FDA به منظور استفاده برای درمان خطوط صورت در افرادی که سن آن‌ها بیشر از ۲۱ سال است و چروک صورت دارد تأیید شده است. استایلج محصولی است که نقش بسیار زیادی در افزایش انعطاف‌پذیری و پر کنندگی صورت دارد. این موضوع سبب شده تا بیماران پس از تزریق مشکل خاصی نداشته باشند و حالت صورت آن‌ها کاملاً طبیعی باشد.

اگر به دلیل نگرانی در مورد احتمال بروز برامدگی در پی تزریق فیلر هستید باید گفت مناسب‌ترین گزینه برای شما تزریق استایلج است. در خصوص عوارض فیلر زیر چشم استایلج لازم به توضیح است که هیچگونه عارضه خاصی برای آن ثبت نشده است. با توجه به ویژگی‌های منحصر به فرد آن نظیر انعطاف‌پذیری بالای آن می‌توان گفت مناسب‌ترین راه برای درمان چروک‌های متوسط تا عمیق محسوب می‌شود. در خصوص ماندگاری فیلر زیر چشم می‌توان گفت ماندگاری آن بین ۶ تا ۱۸ ماه است.

فیلر زیر چشم تئوسیال

در ادامه پاسخ به این سؤال که فیلر زیر چشم چیست؟ به توضیح بیشتر در مورد یکی دیگر از انواع فیلر زیر چشم می‌پردازیم. فیلر تئوسیال هم از دیگر انواع فیلر است. این محصول بیشتر به افرادی توصیه می‌شود که مشکل اصلی آن‌ها چین و چروک‌هایی است که بر روی پوست آن‌ها ایجاد شده و به دنبال راهی برای کاهش یا از بین بردن آن‌ها هستند. اگر شما هم جز این دسته از افراد می‌باشید، پیشنهاد ما به شما فیلر زیر چشم تئوسیال است.

این نوع فیلر ویژگی‌های منحصر به فردی دارد که آن را به گزینه مناسبی برای درمان چین و چروک‌های صورت تبدیل کرده است. از جمله این ویژگی‌ها می‌توان به این موارد اشاره کرد که تئوسیال به قسمت‌هایی از صورت شما که به دلیل از دست دادن و کاهش مقدار کلاژن یا اسید هیالورونیک دچار چین و چروک یا افتادگی شده‌اند، حجم می‌دهد. این ویژگی سبب شده تا از این محصول برای حجم دهی لب‌ها نیز استفاده شود. به طور کلی استفاده از تئوسیال به منظور حجم دهی به لب‌ها، کاهش چین و چروک، پر کردن گودی‌ها و لیفت کردن برخی از قسمت‌های صورت است.

در خصوص کبودی بعد از تزریق فیلر زیر چشم لازم به توضیح است که کبودی بعد از فیلر یک موضوع شایع است و جز عوارض بعد از آن محسوب نمی‌شود. خوشبختانه برای درمان کبودی راه‌های مختلفی وجود دارد که به آسانی می‌توانید کبودی به وجود آمده را رفع کنید. در مورد چروک دور چشم بیشتر بدانید.

۴. شرایط تزریق فیلر زیر چشم چگونه است؟

«از مصرف الکل و رقیق کننده های خون، مانند آسپرین، در روزهای پیش از درمان پرهیز کنید. تزریق فیلر زیر چشم عملا بدون درد بوده و چیزی در حدود ۳۰ دقیقه زمان می برد. می توان با تزریق مواد بی حس کننده موضعی، کار تزریق را راحت تر نمود.

پس از ارزیابی و نشانه گذاری محل درمان، پوست پاک میشود تا خطر عفونت کاسته شود. سپس یک سوزن خیلی نازک، به آرامی زیر پوست وارد می شود تا گودی آن ناحیه را پر کند. سوزن به شیوه ای نرم و هموار، فیلر را زیر پوست تزریق می کند و نا آرامی های بافت آن ناحیه را به طور میانگین با ۳ تا ۵ تزریق در هر طرف، مسطح می کند. 

بعد از اتمام تزریق ممکن است یک ماساژ ملایم برای صاف تر کردن ناحیه انجام شود. تنها چیزی که بعد از آن نیاز دارید یخ و پرهیز از فعالیت شدید در ۲۴ ساعت آینده است. در زیر عکس بعد از  فیلر زیر چشم را مشاهده نمایید.

ماندگاری فیلر زیر چشم

البته. هیچ دو پر کننده ای دقیقا به یک صورت اثر نخواهند گذاشت و دنیایی از حرف در این میان نهفته است. به شدت مهم است که شخصی که تزریق شما را انجام می دهد، تفاوت های چشمگیر بین محصولات مورد تایید FDA را بداند، و همینطور ناحیه مناسب برای تزریق را.

بعضی از محصولات اثر مناسبی در ناحیه ای که استفاده میشوند، ندارند. برای مثال، ما از پر کننده قدرتمند با گنجایش لیفت بالا، مانند Restylane یا Juvederm، در ناحیه ریزش اشک استفاده نمی کنیم، چرا که این مواد بیش از حد ضخیم و حجم دهنده هستند.

آن ها خطر ایجاد ظاهر غیرطبیعی و حتی مشکلات بزرگتر را به دنبال دارند. متخصصان از ابتدای ۲۰۰۲ از پر کننده هیالورونیک اسید سبک وزن و ملایم در این نواحی استفاده کرده اند که موفقیت عالی در بر داشته است.

۵. عوارض تزریق ژل زیر چشم چیست؟

عوارض تزریق فیلر زیر چشم چیست؟ «متداول ترین عوارض ژل زیر چشم، کبودی، تورم و ناراحتی موقت در محل تزریق است. این موارد میتوانند بسته به بیمار، متخصص یا برند ژل، متفاوت باشند. ترسناک ترین خطرها شامل تزریق تصادفی به درون عروق خونی است که در سال های گذشته در هر یک میلیون تزریق در ۱۰ نفر این اتفاق می افتاد، امروزه برای جلوگیری از این مساله بهتر است تزریق زیر چشم با کانولا صورت پذیرد تا هیچ عروقی پاره نشود.

همه آنچه باید درباره عوارض تزریق ژل بدانید. به این منظور بر روی دکمه زیر کلیک کنید.


عوارض تزریق ژل

۶. ژل زیر چشم چقدر ماندگاری دارند؟ چه مدت بعد باید دوباره مراجعه کنیم؟

«ماندگاری این کار به محصولی که استفاده میشود و ویژگی های فرد، بستگی دارد. بیشتر پر کننده های پوستی که در این ناحیه استفاده میشوند بین ۶ تا ۱۸ ماه ماندگاری دارند.»

۷. قیمت فیلر زیر چشم چقدر است؟

هزینه فیلر زیر چشم بسته به نوع برند و مارک آن بین ۴/۰۰۰/۰۰۰ تا ۵/۶۰۰/۰۰۰ است. توجه داشته باشید که  شما برای زیر چشم خود به کمتر از یک سی سی ژل نیاز خواهید داشت،که مقدار باقی مانده نگه داری شده و در صورت نیاز تا نهایتا ۶ ماه بعد، به صورت رایگان تزریق می شود.

تزریق ژل زیر چشم با کانولا چگونه است؟

کانولا نوعی سوزن منعطف است که نوک آن مانند سوزن های رایج تیز نیست، ابتدا سطح پوست را یک سوزن، بسیار کوچک زده و روزنه ای باز می شود، سپس با کانولا که نوک آن تیز نیست وارد می شویم.

مزیت های تزریق زیر چشم با کانولا:

۱. دیگر مثل سوزن درد ندارد.

۲. چون نوک آن تیز نیست به هیچ عنوان نمی تواند وارد هیچ عروقی شود.

۳. چون هیچ عروقی را پاره نمی کند پس احتمال کبود شدن هم وجود ندارد.

همچنین خالی از لطف نیست بدانید، کانولای مصرفی در این مرکز برند softfil فرانسوی می باشد، که معتبرترین و گرانقیمت ترین کانولای موجود در دنیا است.

کبودی بعد از تزریق فیلر زیر چشم

بعد از تزریق ژل زیر چشم چکار کنم؟

بعد از تزریق ژل زیر چشم بهتر است از مصرف هر چیزی که باعث خونریزی و کبودی می شود، خودداری کنید. علاوه بر این، استفاده از کمپرس سرد در ناحیه تزریق، چندین بار در روز می تواند به جلوگیری از هر گونه تورم کمک کند. همچنین، بالا نگه داشتن سر می تواند به تسریع بهبودی کمک کند.

منبع: forbes

برای مشاوره و رزرو وقت فرم زیر را پر کنید:

پیشنهاد ما:

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

سوال خود را در اینجا ثبت کنید و از سیستم کد رهگیری دریافت نمائید. پاسخ شما سریعترین زمان از طریق ایمیل و SMS به شما اطلاع داده خواهد شد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال قبلی ، کد رهگیری خود که از طریق ای میل یا SMSبرای شما ارسال شده را در این قسمت وارد کنید تا پاسخ دکتر را مشاهده فرمائید
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر Roze یکشنبه ۵ خرداد ۹۸( 5 سال پیش) تعداد بازدید: 181 مشاهده پرسش
  هزینه بوتاکس زیر چشم وخط لبخند چقدره؟
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده یکشنبه ۵ خرداد ۹۸( 5 سال پیش)

   سلام اطلاعات کامل:
   https://drmajidzadeh.com/162

 • تصویر کاربر شهرزاد سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۹۸( 5 سال پیش) تعداد بازدید: 199 مشاهده پرسش
  من تقريبا يك ماهه تزريق ژل ژوييدرم انجام دادم و انگار پوست چشمم تيره تر و جاي تزريق به صورت يك خط معلوم است و اينكه زير چشمام باهم فرق داره و يكيش پستي بلندي داره با اينكه ترميم هم رفتم به نظرتون تزريق ژل بيشتر بهتره يا از بين بردن اين ژل با آمپولي كه ميگن و براي جاي تزريق چي كار كنم لطفا كمكم كنيد
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۹۸( 5 سال پیش)

   سلام حتما پزشک معالجتون رو درجریان بگذارید تا ضمن معاینه ناحیه در صورت نیاز با تزریق آنزیم ژل جذب شود

 • تصویر کاربر مریم شنبه ۳۱ فروردین ۹۸( 5 سال پیش) تعداد بازدید: 205 مشاهده پرسش
  سلام خسته نباشید
  تزریق فیلر زیر چشم چند جلسه هست ؟واین ک باعث بهتر شدن گودی زیر چشم هم میشه ؟؟؟
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده شنبه ۳۱ فروردین ۹۸( 5 سال پیش)

   سلام معمولا در جلسه اول کمتر از یک سی سی تزریق می کنیم حدودا ۳-۴ دهم مابقی هم بسته به شرایط صورت هر فرد پیشنهاد می کنیم در چندماه آینده مراجعه کنند اطلاعات کامل تر:
   https://drmajidzadeh.com/2282

 • تصویر کاربر Rn چهارشنبه ۸ اسفند ۹۷( 5 سال پیش) تعداد بازدید: 179 مشاهده پرسش
  سلام خسته نباشيد
  من زير چشمم خيلي چروكه با بوكتاسم رفع نشد
  عمق نيست ولي زياده
  ميخاستم بدون چ كاري مناسب هست
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده چهارشنبه ۸ اسفند ۹۷( 5 سال پیش)

   سلام برای اظهار نظر در این خصوص باید حتما از نزدیک معاینه شوید بوتاکس بیشتر جنبه پیشگیری داره یعنی از ایجاد خطوط جلوگیری کنه

   حالا که خطوط ایجاد شده باید از نزدیک معاینه شوید

 • تصویر کاربر Rn یکشنبه ۵ اسفند ۹۷( 5 سال پیش) تعداد بازدید: 213 مشاهده پرسش
  سلام خسته نباشيد
  من زير چشمم خيلي چروكه با بوكتاسم رفع نشد
  عمق نيست ولي زياده
  ميخاستم بدون چ كاري مناسب هست
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده یکشنبه ۵ اسفند ۹۷( 5 سال پیش)

   سلام البته هماهنطور که بارها در مطالب مختلف اطلاع رسانی کردیم بوتاکس جنبه پیشگیری دارد اما در صورتی که با بوتاکس برطرف نشده باید حتما از نزدیک معاینه شوید

 • تصویر کاربر فاطمه چهارشنبه ۸ اسفند ۹۷( 5 سال پیش) تعداد بازدید: 201 مشاهده پرسش
  سلام
  من اسفند 96 فیلر بلتروو زیر چشمم تزریق کردم گودی و سیاهی زیر چشمم زیاده . قبل اون ۴ جلسه کربوکسی تراپی کردم که فایده خاصی نداشت. بعد تزریق فیلر زیر چشمم بهتر شد ولی خب خیلی تغییر محسوسی نداشت ضمن اینکه به نظرم تو گوشه داخلی چشمم یکم پر حجم تر بود. البته من پیش یه دکتری زرگری توو رشت که نصف سال میگن اروپاست این کارو انجام دادم! هزینه اش توو اسفند ۹۶ مبلغ ۹۵۰ تومن بود خب به من گفتن beltereo بهترین فیلر زیر چشمه ولی توو یک جلسه انجام داد هر چشم نیم سی سی . ولی بعدان شنیدم این ژل رقیقه و شاید گودی رو خوب پر نکنه الان دوباره وقته تریمه نمیدونم چیکار کنم شما پیشنهاد چه فیلری میدین و می تونم پیش شما انجام بدم؟ و هزینه ش ؟ ضمنا من شمال زندگی می کنم و باید توو یه روز بیام تهران و برگردم
  ممنون
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده چهارشنبه ۸ اسفند ۹۷( 5 سال پیش)

   سلام باید بدونید که شما روش های ایمنی رو انتحاب کردید اما باید بدونید نباید انتظار معجزه داشت کربوکسی تراپی هم روشی است ایمن اما ۱۰-۱۵ جلسه باید انجام داد
   فیلر زیرچشمی هم که انتخاب کردید (بلترو) یکی از معتبرترین برندهای فیلر زیر چشم رو تزریق کردید اما اینکه تصور این باشه معجزه اتفاق بیوفته واقعا خیر 

   در نهایت برای اظهار نظر باید از نزدیک معاینه شوید

 • تصویر کاربر ملي سه شنبه ۳۰ بهمن ۹۷( 5 سال پیش) تعداد بازدید: 309 مشاهده پرسش
  سلام روزتون بخير خانم دكتر
  ممنون ميشم برام هزينه تزريق زير چشم و راهي ديگر پيشنهادي براي گودي زير چشم را بفرستيد
  سپاس
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده سه شنبه ۳۰ بهمن ۹۷( 5 سال پیش)

   سلام برای گودی زیر چشم معمولا تزریق فیلر استفاده می کنیم البته نه برای همه افراد باید از نزدیک معاینه شوید تا ببینیم برای شما مناسب است یا خیر اطلاعات کامل به همراه قیمت در لینک زیر:

   https://drmajidzadeh.com/2282

 • تصویر کاربر النا یکشنبه ۲۱ بهمن ۹۷( 5 سال پیش) تعداد بازدید: 193 مشاهده پرسش
  سلام وقت بخیر دکتر برای من تزریق بوتاکس مصپورت پیشنهاد داده آیا مارک خوبیه قیمت هم 350 گفته و برای تزریق ژل هم ژل آلمانی و کره ای
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده یکشنبه ۲۱ بهمن ۹۷( 5 سال پیش)

   سلام بوتاکس مصپورت ساخت ایران است و به نسبت ارزان تر ما انجام نمی دهیم ژل هم اطلاعات کامل در لینک زیر:

   https://drmajidzadeh.com/666

    

   اطلاعات بیشتر در مورد بوتاکس:

   https://drmajidzadeh.com/162

 • تصویر کاربر نفس یکشنبه ۲۱ بهمن ۹۷( 5 سال پیش) تعداد بازدید: 263 مشاهده پرسش
  تزریق فیلر دور چشم دقیقا گودی چشم میشه یا پاینتر از گودی چشم؟ و هزینه ان به اضافه خط خنده و اخم چقدر میشه
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده یکشنبه ۲۱ بهمن ۹۷( 5 سال پیش)

   سلام اطلاعات کامل در خصوص فیلر زیر چشم:

   https://drmajidzadeh.com/2282/

   اطلاعات کامل در خصوص بوتاکس پیشانی و خط اخم:
   https://drmajidzadeh.com/162/

   اطلاعات کامل در خصوص ژل ها و خط خنده:

   https://drmajidzadeh.com/666

 • تصویر کاربر فرزانه یکشنبه ۲۱ بهمن ۹۷( 5 سال پیش) تعداد بازدید: 196 مشاهده پرسش
  سلام وقتتون بخیر عذر میخوام ژوویدرم ماندگاریش زیاده یا بلترو و اینکه بعضی جاها که خیلی معتبر هم هستند میگن که حداکثر یکسال ماندگاری دارد
  ژوویدرم ماندگاری بیشتری دارد یا بلترو
  ممنون
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده یکشنبه ۲۱ بهمن ۹۷( 5 سال پیش)

   سلام هنگام تزریق ژل خیلی به دنبال ماندگاری بیشتر نباشید چون ماندگاری طولانی نشان از کیفیت پایین ژل دارد و قطعا عوارض دارد

   ژل های معتبر مثل ژوویدرم و بلترو بین ۶ الی ۱۸ ماه ماندگاری دارند اطلاعات بیشتر در لینک زیر:

   https://drmajidzadeh.com/2282/

درحال دریافت اطلاعات

برای مشاوره و رزرو وقت فرم زیر را پر کنید:

پرسش از دکتر