بهترین مارک برای تزریق ژل لب (+ هزینه)

افرادی که به صورت مادرزادی لب و گونه های کوچکی دارند یا به دنبال بزرگ کردن لب و یا پر کردن خط خنده هستند، مستعدترین افراد برای فرم دهی و برجسته کردن با تزریق ژل لب یا خط خنده هستند. بهترین مارک ژل برای تزریق لب و صورت کدام است؟

این تصور که تمام افراد با انجام فرم دهی لب نتیجه خوبی خواهند داشت کاملا اشتباه است، در بسیاری از افراد، نتیجه بزرگ کردن لب همیشه خوب و راضی کننده نخواهد بود، به این دلیل که این افراد خود یا لب های حجیم دارند و یا عدم تقارن آنها مربوط به لب ها نمی باشد، به همین دلیل پزشک پس از معاینه به شما خواهد گفت که تزریق ژل لب در مورد شما توصیه می شود یا خیر؟

بزرگ کردن لب با تزریق زل لب

آیا تزریق ژل لب درد دارد؟

در برخی از مطب ها فقط با استفاده از کرم های بی حسی موضعی تزریق ژل صورت انجام می شود، بله در این حالت بزرگ کردن لب درد زیادی دارد و معمولا خیلی از افراد دیگر تمایلی به تزریق ژل در آینده نخواهند داشت، ما در این مطب فقط با استفاده از بی حسی کامل عصب ناحیه لب، تزریق ژل لب را انجام می دهیم به گونه ای که اصلا احساس نخواهید کرد، این شکل از تزریق معمولا کمی مشکل تر است. به طور کلی تمام تزریق ها در صورت با حداقل درد انجام می شود (گونه، خط خنده، لب و…)

پروتز لب؟ تزریق ژل لب ؟ یا بزرگ کردن لب با چربی؟

در ابتدا به طور خلاصه باید تفاوت انواع ژل ها را بدانید:

در حال حاضر پرطرفدارترین نوع ژل برای تزریق ژل صورت همان ژل های هیالورونیک اسید است. هیالورونیک اسید نعمتی است که به صورت خدادادی در بدن ما وجود دارد. این ماده در لایه الاستین پوست و ذجاجیه چشم ما مانند یک اسفنج، وظیفه حفظ آب را دارد، جالب است بدانید با بالا رفتن سن، اصلی ترین دلیل نافرمی لب ها، گونه ها و…، همین از دست رفتن هیالورونیک اسید و به دنبال آن آب پوست است.

عکس تزریق ژل لب

میزان ماندگاری ژل های هیالورونیک اسید چقدر است؟

ژل های هیالورونیک اسید حدودا شش ماه الی یک سال ماندگاری دارند و پس از آن رفته رفته به صورت طبیعی جذب می شوند و باید تمدید شوند. مزیت دیگر این ژل ها برای بزرگ کردن لب ها و گونه ها این است که اگر پس از تزریق به هر دلیل پشیمان شوید یا از نتیجه حاصله راضی نباشید با تزریق یک آنزیم کاملا به حالت اول باز می گردد (تزریق این آنزیم هیچ عارضه ای ندارد).
فرم دهی لب با تزریق ژل لب

بهترین مارک ژل برای تزریق صورت

در حال حاضر بهترین برندهای تزریق ژل در ایران به شرح زیر است:

 • ژل ژوویدرم ساخت لابراتوآر Allergan امریکا
 • ژل استایلج ساخت لابراتوآر Vivacy فرانسه
 • ژل تئوسیال ساخت لابراتوآر Teoxane سوئیس
 • ژل رستیلن ساخت لابراتوآر Galderma سوئیس
 • ژل بلترو ساخت لابراتوآر Merz کشور آلمان

بهترین مارک ژل برای تزریق صورت

این برندها در حال حاضر گرانترین ژل های دنیا و ایران برای تزریق ژل صورت هستند و همچنین معتبرترین تاییدیه های بین المللی را دارند و از همه مهم تر از طریق مجرای قانونی وارد کشور می شوند (دمای سلامت)

یک درجه ارزان تر، ژل هایی هستند که از برندهای فوق ارزان تر هستند و تاییدیه های وزارت بهداشت را دارند و پس از آن ژل هایی هستند که قیمت آنها به شکل شگفت انگیزی ارزان است. باید بدانید این ژل ها غیر استاندارد هستند و استفاده از آنها یعنی بازی با سلامت بدن!! در حال حاضر در این مطب برند ژوویدرم امریکا، استایلج فرانسه، تئوسیال سوئیس و رستیلن سوئیس برای تزریق ژل لب و پروتز گونه استفاده می شود.

پیش از آن باید بدانید برای هر ناحیه معمولا به چه میزان ژل نیاز است:

 • بزرگ کردن لب (معمولا حداکثر یک سی سی)
 • رفع خط خنده و خط اندوه (مجموعا یک سی سی)
 • پروتز گونه ( یک الی دو سی سی)
 • زاویه سازی صورت اطراف گونه – فرم V: (دو الی سه سی سی)
 • زاویه سازی فک (دو الی چهار سی سی)
 • رفع فرم غم و خستگی نیمه پایین صورت: (یک الی پنج سی سی)
 • خط اشک / زیر چشم (یک سی سی و کمتر)
 • پروتز چانه (یک الی دو سی سی)البته باید بدانید اکثر موارد فوق برای ایجاد فرم طبیعی در اکثر موارد در دو مرحله تزریق می شوند (به فاصله دو هفته)

هزینه تزریق ژل لب

قیمت تزریق ژل لب برای انواع ژل به ازای هر سی سی ژل هیالورونیک اسید به شرح زیر است:

1- استایلج هر سی سی (دارو + دستمزد)

Stylage M 1.270.000
Stylage L 1.557.000
Stylage XL 1.893.000

2- تئوسیال هر سی سی (دارو + دستمزد)

Teosyal kiss 1.975.000
Teosyal deep 1.740.000
Teosyal ultra deep 1.850.000

3- ژوویدرم هر سی سی (دارو + دستمزد)

Juvederm volift 1.710.000
Juvederm voluma 1.775.000
Juvederm vollbela 1.715.000
Juvederm ultra4 1.730.000

توجه : در حال حاضر به علت نواسانات قیمت دارو، هزینه ها تقریبی می باشند. لطفا یک روز قبل از مراجعه به صورت تلفنی قیمت ها را استعلام بفرمایید.

زدن تبخال بعد از تزریق ژل لب

سلام. دیروز یک سی سی ژل لب تزریق کردم الان متوجه شدم گوشه لب بالایی تبخال زده. خیییلی نگرانم. تمام وجودمو ترس گرفته. تو رو خدا راهنماییم کنید.

پاسخ دکتر گیتا مجیدزاده: سلام افرادی که سابقه تبخال دارند هنگام تزریق ژل لب باید قرص تبخال مصرف کنند، اگر مصرف نکردید و تبخال زدید پزشکتون رو در جریان بگذارید.

ماندگاری ژل رووفیل کره 

سلام من حدود 1 ماه پیش 1 سی سی ژل تیوسیال زدم اما سر 1 هفته کاملا لبم شده عین قبل. کاملا رفته واصلا راضی نبودم نمیدونم از روش تزریق پزشک بوده زیاد تو عمق زده یا … آیا میتونم برم روش ژل رووفیل کره یا روولکس کره بزنم ؟؟ چون واقعا میخام حداقل یکذره حداقل حجم بده؟

پاسخ دکتر گیتا مجیدزاده: سلام عزیزم در نظر داشته باشید یکی از مسائلی که 90 درصد افرادی که تزریق ژل لب دارند به آن دچار می شوند این است که به چهره خود عادت می کنند و احساس میکنند تغییری نکرده اند به همین منظور حتما باید تصویر از یک زاویه یکسان از قبل از تزریق و حال حاضر داشته باشید برای مقایسه.

دوم اینکه ژل تئوسیال کیس ساخت لابراتوآر تئوکسن سوئیس از معتبرترین ژل های دنیا است که مشتری آن اکثر افراد معروف هستند، خانم نیکول کیدمن هم از همین ژل تزریق کرده چون بسیار بسیار فاین بوده و کاملا نچرال است و معمولا در چندین مرحله و بیشتر از یک سی سی نیاز است و شما باید با آگاهی از این مساله این ژل را انتخاب کنید.

بزرگ کردن لب با ژل ماندگار

ژل های ماندگار اکثرا از ترکیبات پلی آکریل آمید ساخته می شدند و به دلیل ماندگاری طولانی بسیار وسوسه انگیز بودند؛ اما متاسفانه نتیجه برجسته کردن لب با این ژل ها معمولا عفونت، حرکت و غیره خواهد بود. از طرفی به هیچ عنوان قابل جذب نیستند و باید به روش جراحی تخلیه شوند. استفاده از  ژل های ماندگار به دلیل عوارض آن در تمام دنیا منسوخ شده است، اما متاسفانه به دلیل ذهنیت “یکبار هزینه تا آخر عمر” هنوز درخواست برای این استفاده از این نوع ژل ها در حجیم کردن لب هست و انجام هم می شود.

توجه: این ویدیو چند ثانیه ای از عمل جراحی تخلیه ژل لب است و ممکن است برای شما آزاردهنده باشد.

 

اما برای تزریق ژل به صورت نوعی دیگر از ژل ها با ماندگاری متوسط وجود دارند که ساختار آنها از پلیکاپرولاکتون و یا هیدروکسی آپاتایت است (مانند برند Ellansé الانسه و Radiesse رِیدی دی اِس). استفاده از این ژل ها، ماندگاری طولانی تری بین یک تا دو سال دارند و تفاوت آنها با ژل های هیالورونیک اسید، این است که پس از تزریق اگر پشیمان شوید، یا از نتیجه حاصله راضی نباشید دیگر آنزیمی برای تزریق ندارد و تا زمان جذب باید صبر کنید (همانطور که در بالاتر توضیح داده شد.) این نکته را هم باید بدانید که هیدروکسی آپاتایت هم یک ماده کاملا طبیعی و اصلی ترین ماده تشکیل دهنده استخوان و دندان انسان است.

موارد مصرف این ژل در صورت به جز لب می باشد؛ زیرا به علت رنگ روشنی که دارد تزریق آن در لب نتیجه جالبی نخواهد داشت. این 2 برند ژل تاییدیه بین المللی و مجوز وزارت بهداشت ایران را دارد.

ژل های تزریقی

در نهایت آیا تزریق ژل لب عوارض دارد؟

به طور خلاصه اگر سراغ ژل های مصنوعی و با ماندگاری طولانی و یا ژل های هیالورونیک اسید با برندها ناشناخته ارزان قیمت برای بزرگ کردن لب بروید بله یقینا عوارض خواهد داشت. همچنین به تازگی شنیده می شود افراد غیر پزشک اقدام به تزریق ژل لب کرده اند که باید بدانید جدای از عوارض بسیار وحشتناک، این عمل جرم محسوب می شود و مجازات دارد.

اما اگر از ژل های هیالورونیک اسید معتبر برای تزریق ژل صورت استفاده کنید و تزریق توسط پزشک انجام شود، عوارض آن به مقداری التهاب، ورم و در مواردی نادر کبودی مختصر به چندین روز پس از تزریق ژل لب خلاصه خواهد شد.

به خاطر داشته باشید، در هر جای ایران و یا دنیا قصد تزریق ژل صورت داشتید، حتما از پزشک بخواهید بسته ژل را به شما نشان دهد. اگر ایران هستید برچسب اصالت کالا را می توانید بتراشید و کد آن را به سامانه سازمان غذا و دارو پیامک کنید و از اصالت آن مطمئن شوید، اگر از ژل شما باقی ماند برای ترمیم بعدی حتما باقی آن را از پزشک بخواهید و در دمای بین 5 تا 25 درجه نگهداری کنید.

نسل جدید ژل ها از هیالورونیک اسید خالص و طبیعی ساخته شده است. هیالورونیک اسید ماده ایست که به صورت طبیعی در پوست ما و زجاجیه چشم وجود دارد. وظیفه این ماده حفظ آب می باشد.

زمانی که این ماده در بدن تزریق شود به هیچ وجه، به عنوان ماده غریبه شناخته نمی شود و بدن برای از بین بردن آن تلاش نمی کند، نگرانی که اکثر مراجعین نسبت به تزریق ژل لب دارند، این است که ژل ها مواد مصنوعی هستند و ممکن است عوارض داشته باشند، در صورتی که اگر برای بزرگ کردن لب از ژل هیالورونیک اسید خالص استفاده کنید، به هیچ عنوان عارضه ای ندارد.

بهترین ژل لب

نسل قبلی ژل های لب از مواد مصنوعی ساخته شده بود تا ماندگاری طولانی داشته باشند، این ژل ها پس از تزریق به عنوان ماده غریبه شناخته می شد و بدن برای از بین بردن آن هر لحظه آنزیم ترشح می کرد و به زبان ساده در هر لحظه یک جنگ داخلی در حال رخ دادن بود.

این ژل ها که عمدتا جنس سلیکونی داشتند، قابلیت جذب نداشتند و برای خلاص شدن از شر آنها لب ها باید شکافته می شد و سپس از لب ها جدا می شدند. از طرفی دیگر عمدتا عفونت می کردند و در داخل لب یا گونه حرکت می کردند.

به همین دلیل است که سال گذشته به گزارش جامعه جراحان زیبایی امریکا، تزریق ژل صورت هیالورونیک اسید، دومین عمل غیرجراحی پرطرفدار در این کشور بوده است.

از شما صمیمانه خواهش می کنم، برای اندکی ماندگاری بیشتر و صرفه جویی در هزینه ها با سلامت خود بازی نکنید و این کار را به دکتر تزریق ژل لب با تجربه و دقیق بسپارید.

بعد از تزریق ژل چه نکاتی را باید رعایت کرد؟

امیدوارم این مقاله برایتان مفید و کاربردی باشد
با احترام
دکتر گیتا مجیدزاده
پوست | مو | زیبایی | لیزر موهای زائد
.
.
زعفرانیه | مقدس اردبیلی | بین پسیان و میدان الف | ساختمان پزشکان ١٠٠ | واحد ۴٠٣
☎ 02122657900
☎ 02122657916
☎ 02126212554

مرکز زیبایی پوست، مو و لیزر موهای زائد دکتر گیتا مجید زاده

بهترین مارک برای تزریق ژل لب (+ هزینه)
3.8 (76.67%) 36 رای

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

سوال خود را در اینجا ثبت کنید و از سیستم کد رهگیری دریافت نمائید. پاسخ شما سریعترین زمان از طریق ایمیل و SMS به شما اطلاع داده خواهد شد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال قبلی ، کد رهگیری خود که از طریق ای میل یا SMSبرای شما ارسال شده را در این قسمت وارد کنید تا پاسخ دکتر را مشاهده فرمائید
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید.
© همیارسیستم
 • تصویر کاربریکتا سه شنبه ۳۰ بهمن ۹۷( 4 روز پیش) مشاهده پرسش
  سلام خانم دکتر
  من لبم تبخال میزنه
  میخواستم بدونم برای تزریق ژل مشکلی پیش نمیاد
  ممنون میشم جواب بدین
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهسه شنبه ۳۰ بهمن ۹۷( 4 روز پیش)

   سلام مشکلی نیست می توانید انجام دهید اما حتما حتما هنگام تزریق این مساله را یادآوری کنید

 • تصویر کاربرنوشا سه شنبه ۳۰ بهمن ۹۷( 4 روز پیش) مشاهده پرسش
  بعد تزریق بوتاکس از همون روز یک به بعد احساس سنگینی در پیشانی و چشم احساس میکردم اما الان ۱ ماه گذشته و همچنان احساس میکنم جلوی چشمم یک هاله هست و و چشمم یک طور خاصی میبینه دکتر چیکار کنم ممکنه از بوتاکس باشه ؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهسه شنبه ۳۰ بهمن ۹۷( 4 روز پیش)

   سلام هر چه سریع تر پزشک معالجتون رو درجریان بگذارید شما رو باید از نزدیک معاینه کنند

 • تصویر کاربرمهربانو سه شنبه ۳۰ بهمن ۹۷( 4 روز پیش) مشاهده پرسش
  سلام و وقت بخیر. من مراجعه کردم ب دکتر پوست برای بوتاکس خط خنده، گفتن هر خط یک سی سی نیازه ب قیمت 550 هزار تومان، یعنی دو خط خنده 2سی سی ب مبلغ 1100000 تومن.ب نظر شما از چ مارکی میخاد استفاده کنه؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهسه شنبه ۳۰ بهمن ۹۷( 4 روز پیش)

   سلام ببینید چیزی تحت عنوان بوتاکس خط خنده نداریم برای پر کردن خط خنده از فیلر استفاده می شه اینکه با قیمت تشخیص بدیم چه مارکی هست خیر اما خب طبیعتا از برندهای ارزان قیمت است زیرا ژل هایی که ما تزریق می کنیم چیزی حذوذ یک میلیون تا یک میلیون چهارصد قیمت خرید ژل آنهاست اطلاعات کامل تر در لینک زیر:
   https://drmajidzadeh.com/666

 • تصویر کاربرپريسا سه شنبه ۳۰ بهمن ۹۷( 4 روز پیش) مشاهده پرسش
  آيا در بين ماركهاي فيلر براي تزريق درخط خنده ماركي به اسم پرفكتا وجود دارد و مال كدام كشور است؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهسه شنبه ۳۰ بهمن ۹۷( 4 روز پیش)

   سلام بله ساخت فرانسه است و جز قیمت های متوسط است ما انجام نمی دهیم اطلاعات کامل تر در خصوص ژل ها و قیمت ها:
   https://drmajidzadeh.com/666

 • تصویر کاربرف دوشنبه ۲۹ بهمن ۹۷( 5 روز پیش) مشاهده پرسش
  ببخشید اگر خودمان ژل را داشته باشیم هزینه تزریق چقدر میگیرید
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهدوشنبه ۲۹ بهمن ۹۷( 5 روز پیش)

   سلام خیر ما انجام نمی دهیم چون مسولیت تزریق شما با ماست و نمی دانیم تحت چه دمایی نگهداری شده است

 • تصویر کاربرازاده یکشنبه ۲۸ بهمن ۹۷( 6 روز پیش) مشاهده پرسش
  سلام
  من سه سال پيش تزريق ژل داشتم كه بهش حساسيت دادم و خيلي جاها رو تخليه كردم يك قسمت هنوز گوله مونده، البته تا الان دو بار روش ژل تزريق كردم و اتفاقي نيفتاده نه كمتر ميشه نه بيشتر الان يكساله ژل تزريق نكردم و ميخواستم بدونم شما قبول مي كنيد برام انجام بديد؟؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهیکشنبه ۲۸ بهمن ۹۷( 6 روز پیش)

   سلام حتما برای اظهار نظر باید در این خصوص حتما از نزدیک معاینه شوید 
   در صورتی که تگ ژل تزریق شده را دارید به همراه داشته باشید یا حداقل نام آن را
   اگر سونوگرافی هم انجام دادید به همراه داشته باشید

 • تصویر کاربرش یکشنبه ۲۱ بهمن ۹۷( 1 هفته پیش) مشاهده پرسش
  سلام؛ چشم من خیلی گوده
  واسه گودی یک چشم یک سی سی کافیه یا واسه هردو چشم یک سی سی کافیه
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهیکشنبه ۲۱ بهمن ۹۷( 1 هفته پیش)

   سلام برای تزریق زیر چشم قطعا در پله اول کمتر از یک سی سی تزریق می کنیم مطلب زیر را بخوانید:

   https://drmajidzadeh.com/2282/

 • تصویر کاربرDelara شنبه ۲۰ بهمن ۹۷( 2 هفته پیش) مشاهده پرسش
  هزینه تزریق برای خط اخم،خط لبخند و دور چشم چند هست و چند وقت به چند وقت باید انجام بدیم؟
  قبلا یکبار بوتاکس انجام دادم نمیدونم چه موادی بود مشکلی نیست؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهشنبه ۲۰ بهمن ۹۷( 2 هفته پیش)

   سلام تاریخ انجام بوتاکستون رو باید بدونیم ترجیحا برند اون رو هم بدونیم بهتر است

   اطلاعات کامل و قیمت بوتاکس:
   https://drmajidzadeh.com/162

   اطلاعات کامل و قیمت های ژل:
   https://drmajidzadeh.com/666

 • تصویر کاربرآدریا شنبه ۲۰ بهمن ۹۷( 2 هفته پیش) مشاهده پرسش
  با سلام ،
  من چندین بار ژل ژونیدرم (جعبه قهوه ای مشکی الترا دب) توسط پزشک برای لب و گونه تزریق کردم ، چند روز اول کاملا راضی بودم به کمتر از ۳هفته کاملا جذب بدنم شد ، دکتر علت رو بهم گفته ؛ بدنم ژل خور هست و باید چندین بار تکراز کنم تا ماندگار شه ،
  لطف کنین بهم بگین فقط من این مشگل رو دارم یا بیمارانی دارین اینطور که بعد چند هفته کاملا اثر ژل محو شه ؟ اینجور افراد باید چیکار کنن؟
  یه سوال دیگه هم دارم زاویه سازی فک و گونه با چربی ماندگارتر هست یا ژل
  برای من که مشگل (بدن ژلخور) دارم
  ممنونم
  1. تصویر کاربرآدریادوشنبه ۱۵ بهمن ۹۷( 2 هفته پیش)
   با سلام هنوز پاسخی ندادین!
  2. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهشنبه ۲۰ بهمن ۹۷( 2 هفته پیش)

   سلام ماندگاری ژل های بین ۶ الی ۱۸ ماه است شما ممکن است با ورم پس از تزریق که برای شما ماندگارتر بوده مواجه شدید پس احتمالا نیاز به حجم بیشتری است

   ژوویدرم لاینی به اسم اولترا دیپ ندارد 
   Ultra 4
   دارد

   البته که افرادی هستند که کمتر از یک سال ماندگاری دارد برای آنها
   در هر صورت برای اظهار نظر بهتر است از نزدیک معاینه شوید

   اطلاعات کامل در مورد ژل ها و تفاوت آنها با چربی:

   https://drmajidzadeh.com/666

  3. نمایش سایر 1 پاسخ
 • تصویر کاربرMahshid شنبه ۲۰ بهمن ۹۷( 2 هفته پیش) مشاهده پرسش
  سلام، وقتتون بخير
  ميشه لطفا بفرماييد اگر بخوايم خيلي تزريق ژل لب طبيعي باشه و كمتر ازيك سي سي باشه بايد هزينه كامل يك سي سي رو پرداخت كنيم؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهشنبه ۲۰ بهمن ۹۷( 2 هفته پیش)

   سلام سلامت باشید یک سرنگ یک سی سی برای شما باز می شود و در پله اول کمتر از یک سی سی تزریق می کنیم مابقی آن برای می ماند دو هفته بعد اگر نیاز بود جهت ترمیم استفاده می شود در غیر این صورت چندماه بعد که از ژلتون جذب شد به رایگان براتون تزریق می شود
   اطلاعات بیشتر:
   https://drmajidzadeh.com/187

درحال دریافت اطلاعات
پرسش از دکتر