بهترین مارک برای تزریق ژل لب (+ هزینه)

افرادی که به صورت مادرزادی لب و گونه های کوچکی دارند یا به دنبال بزرگ کردن لب و یا پر کردن خط خنده هستند، مستعدترین افراد برای فرم دهی و برجسته کردن با تزریق ژل لب یا خط خنده هستند. بهترین مارک ژل برای تزریق لب و صورت کدام است؟

این تصور که تمام افراد با انجام فرم دهی لب نتیجه خوبی خواهند داشت کاملا اشتباه است، در بسیاری از افراد، نتیجه بزرگ کردن لب همیشه خوب و راضی کننده نخواهد بود، به این دلیل که این افراد خود یا لب های حجیم دارند و یا عدم تقارن آنها مربوط به لب ها نمی باشد، به همین دلیل پزشک پس از معاینه به شما خواهد گفت که تزریق ژل لب در مورد شما توصیه می شود یا خیر؟

بزرگ کردن لب با تزریق زل لب

آیا تزریق ژل لب درد دارد؟

در برخی از مطب ها فقط با استفاده از کرم های بی حسی موضعی تزریق ژل صورت انجام می شود، بله در این حالت بزرگ کردن لب درد زیادی دارد و معمولا خیلی از افراد دیگر تمایلی به تزریق ژل در آینده نخواهند داشت، ما در این مطب فقط با استفاده از بی حسی کامل عصب ناحیه لب، تزریق ژل لب را انجام می دهیم به گونه ای که اصلا احساس نخواهید کرد، این شکل از تزریق معمولا کمی مشکل تر است. به طور کلی تمام تزریق ها در صورت با حداقل درد انجام می شود (گونه، خط خنده، لب و…)

پروتز لب؟ تزریق ژل لب ؟ یا بزرگ کردن لب با چربی؟

در ابتدا به طور خلاصه باید تفاوت انواع ژل ها را بدانید:

در حال حاضر پرطرفدارترین نوع ژل برای تزریق ژل صورت همان ژل های هیالورونیک اسید است. هیالورونیک اسید نعمتی است که به صورت خدادادی در بدن ما وجود دارد. این ماده در لایه الاستین پوست و ذجاجیه چشم ما مانند یک اسفنج، وظیفه حفظ آب را دارد، جالب است بدانید با بالا رفتن سن، اصلی ترین دلیل نافرمی لب ها، گونه ها و…، همین از دست رفتن هیالورونیک اسید و به دنبال آن آب پوست است.

عکس تزریق ژل لب

میزان ماندگاری ژل های هیالورونیک اسید چقدر است؟

ژل های هیالورونیک اسید حدودا شش ماه الی یک سال ماندگاری دارند و پس از آن رفته رفته به صورت طبیعی جذب می شوند و باید تمدید شوند. مزیت دیگر این ژل ها برای بزرگ کردن لب ها و گونه ها این است که اگر پس از تزریق به هر دلیل پشیمان شوید یا از نتیجه حاصله راضی نباشید با تزریق یک آنزیم کاملا به حالت اول باز می گردد (تزریق این آنزیم هیچ عارضه ای ندارد).
فرم دهی لب با تزریق ژل لب

بهترین مارک ژل برای تزریق صورت

در حال حاضر بهترین برندهای تزریق ژل در ایران به شرح زیر است:

 • ژل ژوویدرم ساخت لابراتوآر Allergan امریکا
 • ژل استایلج ساخت لابراتوآر Vivacy فرانسه
 • ژل تئوسیال ساخت لابراتوآر Teoxane سوئیس
 • ژل رستیلن ساخت لابراتوآر Galderma سوئیس
 • ژل بلترو ساخت لابراتوآر Merz کشور آلمان

بهترین مارک ژل برای تزریق صورت

این برندها در حال حاضر گرانترین ژل های دنیا و ایران برای تزریق ژل صورت هستند و همچنین معتبرترین تاییدیه های بین المللی را دارند و از همه مهم تر از طریق مجرای قانونی وارد کشور می شوند (دمای سلامت)

یک درجه ارزان تر، ژل هایی هستند که از برندهای فوق ارزان تر هستند و تاییدیه های وزارت بهداشت را دارند و پس از آن ژل هایی هستند که قیمت آنها به شکل شگفت انگیزی ارزان است. باید بدانید این ژل ها غیر استاندارد هستند و استفاده از آنها یعنی بازی با سلامت بدن!! در حال حاضر در این مطب برند ژوویدرم امریکا، استایلج فرانسه، تئوسیال سوئیس و رستیلن سوئیس برای تزریق ژل لب و پروتز گونه استفاده می شود.

پیش از آن باید بدانید برای هر ناحیه معمولا به چه میزان ژل نیاز است:

 • بزرگ کردن لب (معمولا حداکثر یک سی سی)
 • رفع خط خنده و خط اندوه (مجموعا یک سی سی)
 • پروتز گونه ( یک الی دو سی سی)
 • زاویه سازی صورت اطراف گونه – فرم V: (دو الی سه سی سی)
 • زاویه سازی فک (دو الی چهار سی سی)
 • رفع فرم غم و خستگی نیمه پایین صورت: (یک الی پنج سی سی)
 • خط اشک / زیر چشم (یک سی سی و کمتر)
 • پروتز چانه (یک الی دو سی سی)البته باید بدانید اکثر موارد فوق برای ایجاد فرم طبیعی در اکثر موارد در دو مرحله تزریق می شوند (به فاصله دو هفته)

هزینه تزریق ژل لب

قیمت تزریق ژل لب برای انواع ژل به ازای هر سی سی ژل هیالورونیک اسید به شرح زیر است:

1- استایلج هر سی سی (دارو + دستمزد)

Stylage M 1.270.000
Stylage L 1.557.000
Stylage XL 1.893.000

2- تئوسیال هر سی سی (دارو + دستمزد)

Teosyal kiss 1.975.000
Teosyal deep 1.740.000
Teosyal ultra deep 1.850.000

3- ژوویدرم هر سی سی (دارو + دستمزد)

Juvederm volift 1.710.000
Juvederm voluma 1.775.000
Juvederm vollbela 1.715.000
Juvederm ultra4 1.730.000

توجه : در حال حاضر به علت نواسانات قیمت دارو، هزینه ها تقریبی می باشند. لطفا یک روز قبل از مراجعه به صورت تلفنی قیمت ها را استعلام بفرمایید.

زدن تبخال بعد از تزریق ژل لب

سلام. دیروز یک سی سی ژل لب تزریق کردم الان متوجه شدم گوشه لب بالایی تبخال زده. خیییلی نگرانم. تمام وجودمو ترس گرفته. تو رو خدا راهنماییم کنید.

پاسخ دکتر گیتا مجیدزاده: سلام افرادی که سابقه تبخال دارند هنگام تزریق ژل لب باید قرص تبخال مصرف کنند، اگر مصرف نکردید و تبخال زدید پزشکتون رو در جریان بگذارید.

ماندگاری ژل رووفیل کره 

سلام من حدود 1 ماه پیش 1 سی سی ژل تیوسیال زدم اما سر 1 هفته کاملا لبم شده عین قبل. کاملا رفته واصلا راضی نبودم نمیدونم از روش تزریق پزشک بوده زیاد تو عمق زده یا … آیا میتونم برم روش ژل رووفیل کره یا روولکس کره بزنم ؟؟ چون واقعا میخام حداقل یکذره حداقل حجم بده؟

پاسخ دکتر گیتا مجیدزاده: سلام عزیزم در نظر داشته باشید یکی از مسائلی که 90 درصد افرادی که تزریق ژل لب دارند به آن دچار می شوند این است که به چهره خود عادت می کنند و احساس میکنند تغییری نکرده اند به همین منظور حتما باید تصویر از یک زاویه یکسان از قبل از تزریق و حال حاضر داشته باشید برای مقایسه.

دوم اینکه ژل تئوسیال کیس ساخت لابراتوآر تئوکسن سوئیس از معتبرترین ژل های دنیا است که مشتری آن اکثر افراد معروف هستند، خانم نیکول کیدمن هم از همین ژل تزریق کرده چون بسیار بسیار فاین بوده و کاملا نچرال است و معمولا در چندین مرحله و بیشتر از یک سی سی نیاز است و شما باید با آگاهی از این مساله این ژل را انتخاب کنید.

بزرگ کردن لب با ژل ماندگار

ژل های ماندگار اکثرا از ترکیبات پلی آکریل آمید ساخته می شدند و به دلیل ماندگاری طولانی بسیار وسوسه انگیز بودند؛ اما متاسفانه نتیجه برجسته کردن لب با این ژل ها معمولا عفونت، حرکت و غیره خواهد بود. از طرفی به هیچ عنوان قابل جذب نیستند و باید به روش جراحی تخلیه شوند. استفاده از  ژل های ماندگار به دلیل عوارض آن در تمام دنیا منسوخ شده است، اما متاسفانه به دلیل ذهنیت “یکبار هزینه تا آخر عمر” هنوز درخواست برای این استفاده از این نوع ژل ها در حجیم کردن لب هست و انجام هم می شود.

توجه: این ویدیو چند ثانیه ای از عمل جراحی تخلیه ژل لب است و ممکن است برای شما آزاردهنده باشد.

 

اما برای تزریق ژل به صورت نوعی دیگر از ژل ها با ماندگاری متوسط وجود دارند که ساختار آنها از پلیکاپرولاکتون و یا هیدروکسی آپاتایت است (مانند برند Ellansé الانسه و Radiesse رِیدی دی اِس). استفاده از این ژل ها، ماندگاری طولانی تری بین یک تا دو سال دارند و تفاوت آنها با ژل های هیالورونیک اسید، این است که پس از تزریق اگر پشیمان شوید، یا از نتیجه حاصله راضی نباشید دیگر آنزیمی برای تزریق ندارد و تا زمان جذب باید صبر کنید (همانطور که در بالاتر توضیح داده شد.) این نکته را هم باید بدانید که هیدروکسی آپاتایت هم یک ماده کاملا طبیعی و اصلی ترین ماده تشکیل دهنده استخوان و دندان انسان است.

موارد مصرف این ژل در صورت به جز لب می باشد؛ زیرا به علت رنگ روشنی که دارد تزریق آن در لب نتیجه جالبی نخواهد داشت. این 2 برند ژل تاییدیه بین المللی و مجوز وزارت بهداشت ایران را دارد.

ژل های تزریقی

در نهایت آیا تزریق ژل لب عوارض دارد؟

به طور خلاصه اگر سراغ ژل های مصنوعی و با ماندگاری طولانی و یا ژل های هیالورونیک اسید با برندها ناشناخته ارزان قیمت برای بزرگ کردن لب بروید بله یقینا عوارض خواهد داشت. همچنین به تازگی شنیده می شود افراد غیر پزشک اقدام به تزریق ژل لب کرده اند که باید بدانید جدای از عوارض بسیار وحشتناک، این عمل جرم محسوب می شود و مجازات دارد.

اما اگر از ژل های هیالورونیک اسید معتبر برای تزریق ژل صورت استفاده کنید و تزریق توسط پزشک انجام شود، عوارض آن به مقداری التهاب، ورم و در مواردی نادر کبودی مختصر به چندین روز پس از تزریق ژل لب خلاصه خواهد شد.

به خاطر داشته باشید، در هر جای ایران و یا دنیا قصد تزریق ژل صورت داشتید، حتما از پزشک بخواهید بسته ژل را به شما نشان دهد. اگر ایران هستید برچسب اصالت کالا را می توانید بتراشید و کد آن را به سامانه سازمان غذا و دارو پیامک کنید و از اصالت آن مطمئن شوید، اگر از ژل شما باقی ماند برای ترمیم بعدی حتما باقی آن را از پزشک بخواهید و در دمای بین 5 تا 25 درجه نگهداری کنید.

نسل جدید ژل ها از هیالورونیک اسید خالص و طبیعی ساخته شده است. هیالورونیک اسید ماده ایست که به صورت طبیعی در پوست ما و زجاجیه چشم وجود دارد. وظیفه این ماده حفظ آب می باشد.

زمانی که این ماده در بدن تزریق شود به هیچ وجه، به عنوان ماده غریبه شناخته نمی شود و بدن برای از بین بردن آن تلاش نمی کند، نگرانی که اکثر مراجعین نسبت به تزریق ژل لب دارند، این است که ژل ها مواد مصنوعی هستند و ممکن است عوارض داشته باشند، در صورتی که اگر برای بزرگ کردن لب از ژل هیالورونیک اسید خالص استفاده کنید، به هیچ عنوان عارضه ای ندارد.

بهترین ژل لب

نسل قبلی ژل های لب از مواد مصنوعی ساخته شده بود تا ماندگاری طولانی داشته باشند، این ژل ها پس از تزریق به عنوان ماده غریبه شناخته می شد و بدن برای از بین بردن آن هر لحظه آنزیم ترشح می کرد و به زبان ساده در هر لحظه یک جنگ داخلی در حال رخ دادن بود.

این ژل ها که عمدتا جنس سلیکونی داشتند، قابلیت جذب نداشتند و برای خلاص شدن از شر آنها لب ها باید شکافته می شد و سپس از لب ها جدا می شدند. از طرفی دیگر عمدتا عفونت می کردند و در داخل لب یا گونه حرکت می کردند.

به همین دلیل است که سال گذشته به گزارش جامعه جراحان زیبایی امریکا، تزریق ژل صورت هیالورونیک اسید، دومین عمل غیرجراحی پرطرفدار در این کشور بوده است.

از شما صمیمانه خواهش می کنم، برای اندکی ماندگاری بیشتر و صرفه جویی در هزینه ها با سلامت خود بازی نکنید و این کار را به دکتر تزریق ژل لب با تجربه و دقیق بسپارید.

بعد از تزریق ژل چه نکاتی را باید رعایت کرد؟

امیدوارم این مقاله برایتان مفید و کاربردی باشد
با احترام
دکتر گیتا مجیدزاده
پوست | مو | زیبایی | لیزر موهای زائد
.
.
زعفرانیه | مقدس اردبیلی | بین پسیان و میدان الف | ساختمان پزشکان ١٠٠ | واحد ۴٠٣
☎ 02122657900
☎ 02122657916
☎ 02126212554

مرکز زیبایی پوست، مو و لیزر موهای زائد دکتر گیتا مجید زاده

بهترین مارک برای تزریق ژل لب (+ هزینه)
3.9 (77.44%) 39 رای

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

سوال خود را در اینجا ثبت کنید و از سیستم کد رهگیری دریافت نمائید. پاسخ شما سریعترین زمان از طریق ایمیل و SMS به شما اطلاع داده خواهد شد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال قبلی ، کد رهگیری خود که از طریق ای میل یا SMSبرای شما ارسال شده را در این قسمت وارد کنید تا پاسخ دکتر را مشاهده فرمائید
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید.
© همیارسیستم
 • تصویر کاربرAk یکشنبه ۵ اسفند ۹۷( 3 هفته پیش) مشاهده پرسش
  سلام وقت بخیر وخسته نباشید.آیا لیفت یا خروج چربی برای زیر ۳۰ سال انجام میدید؟واینکه اسم خاصی داره همچین روشی؟آیا جراحی داره؟(توضیح بیشتر میدم برای روشن شدن سوالم :اینکه برای صورت کاملا مربع و درشت برای شکلV خودم نیاز میبینم این قسمت از چربی صورتم یا تخلیه بشه یا بسمت گوش کسیده بشه تا هم صورتم ریزتر بشه هم شکلv)لطفا سوالمو جواب بدید و اینکه جواب دهی طوری باشه بتونم جواب سوال رو پیدا کنم تو بعضی سایتها نمیشه جواب سوال رو دید .یا به خطم پاسخ بدید .من صد درصدتصمیم گرفتم چنتا روش زیبایی برای خودم اتجام بدم وباید بدونم اول کدوم رو انجام بدم.و کدوم به ضررمه.خواهش میکنم.این عکس مثاله.
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهیکشنبه ۵ اسفند ۹۷( 3 هفته پیش)

   سلام ببینید روش های ساکشن یا خارج کردن چربی به هیچ عنوان توصیه نمی شود در جدیدترین روشی که برای زاویه سازی صورت استفاده میشه از طریق تزریق ژل انجام میشه در نهایت برای اظهار نظر بهتر باید از نزدیک معاینه شوید چون یک دستورالعمل ثابت برای تمام افراد نیست باید از نزدیک معاینه بشید تا صورت شما به دقت اندازه گیری شود

 • تصویر کاربرپری یکشنبه ۱۲ اسفند ۹۷( 2 هفته پیش) مشاهده پرسش
  سلام وقتتون بخیر
  من چند روز پیش جایی برای چانه ام که کوچیک بود برا اولین بار ژل زدم و مارک ژوویدرم رو انتخاب کردم اما بعد از چند روز به مرور دیدم‌ چقدر کوچیک شدو الان دیگه انگار کلا همش رفت !!!
  بعد با کمی مطالعه متوجه شدم باید برای چانه ژویدرم ولوما تزریق میکردن و بدای من ژویدرم اولترا۴ تزریق کرده بودن.ممکنه علتش همین بوده باشه؟ من باتوجه به هزینه ای که کردم واقعا ناراحتم‌هیچ نتیجه ای الان خودم و اطرافیانم‌نمیبینن.میشه خواهشا راهنماییم کنید چیکار کنم😔
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهیکشنبه ۱۲ اسفند ۹۷( 2 هفته پیش)

   سلام خیر نمیشه به صراحت گفت فقط ولوما تزریق میشه خیر اولترا۴ هم تزریق میشه برای چانه و همه اینا بستگی به شرایط بافت صورت فرد داره چیزی نیست که خود متقاضی انتخاب کنه و به تشخیص پزشک بستگی داره تازه جالبه بدونید وولوما نسل جدید ژویدرم هست و حجم دهی به نسبت کمتری داره

   اما چانه جز نواحی است که بین ۱ تا ۳ سی سی نیاز داره و نه در یک مرحله در چندین مرحله زیرا عمل های زیبایی باید در چندین مرحله انجام شود و نه به یکباره

 • تصویر کاربرمريم یکشنبه ۱۲ اسفند ۹۷( 2 هفته پیش) مشاهده پرسش
  با سلام خانوم دكترسوالم اينه ك آيا براي فرم دهي صورت فقط زاويه دار كردن كافيه يا بايد حتما تزريق گونه هم انجام بشه؟ با تشكر
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهیکشنبه ۱۲ اسفند ۹۷( 2 هفته پیش)

   سلام من منظور شما رو از زاویه دار کردن متوجه نشدم بببنید منظور از زاویه سازی صورت یعنی ایجاد اصلاحات در زاویه های صورت است که ممکن است در یک یا چند ناحیه صورت تزریق شود که این نواحی ممکن است شامل چانه گونه فک خط گونه باشد

 • تصویر کاربرآر شنبه ۱۱ اسفند ۹۷( 2 هفته پیش) مشاهده پرسش
  باسلام. امروز برای مشاوره ژل لب رفتم دکتر گفتن چون اولین بار تزریق میکنید نورامیس تزریق کنید . میخواستم ببینم نظرتون راجع به این مارک چی هست با توجه به اینکه گفتن ۶ تا ۸ ماه ماندگاری داره و یک سی سی کافیه . باتشکر
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهشنبه ۱۱ اسفند ۹۷( 2 هفته پیش)

   سلام مارک های زیر مورد تایید ما هستند:
   https://drmajidzadeh.com/666

 • تصویر کاربرآر شنبه ۱۱ اسفند ۹۷( 2 هفته پیش) مشاهده پرسش
  باسلام. امروز برای مشاوره ژل لب رفتم دکتر گفتن چون اولین بار تزریق میکنید نورامیس تزریق کنید . میخواستم ببینم نظرتون راجع به این مارک چی هست با توجه به اینکه گفتن ۶ تا ۸ ماه ماندگاری داره و یک سی سی کافیه . باتشکر
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهشنبه ۱۱ اسفند ۹۷( 2 هفته پیش)

   سلام ژل های مورد تایید ما در لینک زیر است:
   https://drmajidzadeh.com/666

 • تصویر کاربرشبنم.ف شنبه ۱۱ اسفند ۹۷( 2 هفته پیش) مشاهده پرسش
  خسته نباشيد خدمت خانم دكتر
  سوال اين هست كه براي فرم دهي خط و بوردر لب جهت قرينه شدن، راهي بجز تزريق ژل پيشنهاد ميفرمايين؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهشنبه ۱۱ اسفند ۹۷( 2 هفته پیش)

   سلام سلامت باشید ژل های مورد تایید ما در لینک زیر موجود است:
   https://drmajidzadeh.com/666

 • تصویر کاربرسقایق شنبه ۱۱ اسفند ۹۷( 2 هفته پیش) مشاهده پرسش
  با سلام من 4 روز پیش ژل در لبم تزریق کردم. مارک ریان مشکی اصلی. سی سی 350. ایا این نارک خوبیست. عوارصی نداشتم حز کمی کبودی که داره به مرور بهتر میشه و اینکه برای چاک وسط لبم میشه کارت استریل شده بذارم وسط خط لبم که چاک عمیقتر بیافته؟؟ تا چندروز بعد از تزریق میتونم اینکارو کنم؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهشنبه ۱۱ اسفند ۹۷( 2 هفته پیش)

   سلام لیست ژل های مورد تایید ما در لینک زیر است:
   https://drmajidzadeh.com/666

   خیر لطفا روش های غیراستاندارد انجام ندهید و حتما با پزشک معالجتون مشورت کنید

 • تصویر کاربرنسیم شنبه ۱۱ اسفند ۹۷( 2 هفته پیش) مشاهده پرسش
  سلام .دربرندهای تزریق ژل برای خط خنده ساخت چه کشوری خوبه ؟ چون هر مطب یه مارک رو میگه مثلا انگلیسی .المانی.کره ای
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهشنبه ۱۱ اسفند ۹۷( 2 هفته پیش)

   سلام بهترین برندها ژل مورد تایید ما در لینک زیر توضیح داده ایم:
   https://drmajidzadeh.com/666

 • تصویر کاربریکتا سه شنبه ۳۰ بهمن ۹۷( 4 هفته پیش) مشاهده پرسش
  سلام خانم دکتر
  من لبم تبخال میزنه
  میخواستم بدونم برای تزریق ژل مشکلی پیش نمیاد
  ممنون میشم جواب بدین
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهسه شنبه ۳۰ بهمن ۹۷( 4 هفته پیش)

   سلام مشکلی نیست می توانید انجام دهید اما حتما حتما هنگام تزریق این مساله را یادآوری کنید

 • تصویر کاربرنوشا سه شنبه ۳۰ بهمن ۹۷( 4 هفته پیش) مشاهده پرسش
  بعد تزریق بوتاکس از همون روز یک به بعد احساس سنگینی در پیشانی و چشم احساس میکردم اما الان ۱ ماه گذشته و همچنان احساس میکنم جلوی چشمم یک هاله هست و و چشمم یک طور خاصی میبینه دکتر چیکار کنم ممکنه از بوتاکس باشه ؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهسه شنبه ۳۰ بهمن ۹۷( 4 هفته پیش)

   سلام هر چه سریع تر پزشک معالجتون رو درجریان بگذارید شما رو باید از نزدیک معاینه کنند

درحال دریافت اطلاعات
پرسش از دکتر