تزریق چربی

تزریق چربی به صورت ( لب، گونه و…) – ماندگاری، عوارض و مزایا

نویسنده: دکتر گیتا مجیدزاده

بهمن 25, 1396
بازدید: 101517

نویسنده: دکتر گیتا مجیدزاده

بهمن 25, 1396
بازدید: 101517

فهرست مطالب

تزریق چربی عملی است که طی آن چربی از نواحی که در آن جا انباشته شده مانند خارج ران، برداشته می شود و به نواحی دیگر مانند صورت، دست ها، سینه ها و باسن تزریق می شود.

در صورت تزریق توسط افراد خبره این کار ایمن است، ماندگاری بالایی دارد و تاثیری طبیعی نیز به وجود می آورد. هر ساله هزاران نفر تزریق چربی به صورت که عمل حساس تری است را با موفقیت انجام می دهند.

چه زمانی می توان تزریق چربی به صورت را انجام داد؟

 • اگر ناحیه ای در صورت شما چروکیده و فرورفته است.
 • اگر بخواهید تاثیر دائمی بیشتری در مقایسه با پرکننده های موقت داشته باشید.
 • اگر بخواهید چین و چروک یا جای زخم را از بین ببرید ، فرورفتگی های بدنتان را پر کنید و صورت و دستتان را جوانتر کنید.
 • برای بازسازی سینه ها، پر کردن چروک های آن یا مخفی کردن جای ایمپلنت های سینه

نکات مثبت تزریق چربی به صورت

– پیوند اتولوگ (پیوند از بدن خودتان) به عنوان پرکننده های پوستی، خطر واکنش های حساسیتی به مواد بیگانه را کاهش می دهد.

– نتایج حاصل از پیوند چربی کاملا طبیعی، با ماندگاری بالا و ایمن و بدون خطر می باشند.

– تزریق چربی یک کار بدون تهاجم برای جوان سازی صورت است.

نکات منفی تزریق چربی به صورت

۱- زمان تهیه و آماده سازی بافت چربی برای تزریق چربی، در مقایسه با پرکننده های بسته بندی شده طولانی تر است.

۲- تزریق چربی در هر حال یک عمل جراحی محسوب می شود و ریسک بالایی دارد.

۳- با وجود تاثیر ماندگارتر در مقایسه با پرکننده های پوستی، تزریق چربی گران تر است.

۴- با اینکه بطور میانگین ماندگاری بالاتری دارد، اما این بازه بطور دقیق قابل پیشبینی نیست و از چند روز تا چند سال می تواند متغیر باشد!

۵- برای تاثیر بهتر، ممکن است شما مجبور به تکرار چند باره ی این کار شوید.

۶- بر خلاف ژل های هیالورونیک اسید که با یک تزریق به حالت اولیه بازمی گردند، در صورت پشیمانی راهی برای جذب چربی وجود ندارد.

۷- در تزریق چربی نتیجه کار بیشتر به پف شباهت دارد و معمولا برای پر کردن صورت بکار می رود، در حالیکه ژل قابلیت فرم دهی بالایی دارد و از زمان رواج آن در دنیای زیباسازی و جوانسازی صورت، کاربرد فراوان تری نسبت به چربی دارد.

درباره ژل های هیالورونیک اسید و انواع روشهای زیباسازی و جوانسازی پوست بیشتر بدانید

این موارد از مهم ترین نکات مثبت و منفی تزریق چربی به صورت هستند که باید قبل از انجام مد نظر قرار گرفته شود. اگر می خواهید بر روی چیزی که منحصر به شماست تمرکز کنید، با پزشک جراح زیبایی خود صحبت کنید.

تزریق چربی به صورت

عمل تزریق چربی چگونه انجام می شود؟

برای تزریق چربی به صورت یا بدن، چربی از یکی از اندام های شما استخراج می شود، شسته شده و پالایش می شود و بعد توسط سوزن های مخصوص زیبایی به نواحی مد نظر تزریق می شود. ممکن است نیاز باشد برای دستیابی به نتایج دلخواه، نیاز به تکرار چند باره این عمل باشد. تزریق چربی را می توان در سه مرحله توضیح داد:

# استخراج چربی

پزشک شما با کمک خودتان یک ناحیه را برای استخراج چربی انتخاب کرده و آن جا را بی حس می کند. سپس یک برش کوچک در آن جا ایجاد می کند، از یک روش استریل سازی استفاده کرده، سپس از یک مکنده برای استخراج چربی استفاده می کند.

# پالایش و انتقال چربی

زمانی که مقدار مورد نظر چربی را از آن ناحیه استخراج کردند، جراح آن را پالایش میکند و سلول های چربی را برای انتقال با سرنگ های کوچک آماده می کند. خاص سازی چربی ممکن است با سانتریفیوژ کردن آن و حذف ناخالصی ها صورت بگیرد.

# قرار دادن آن در محل مورد نظر

ناحیه مورد نظر برای پیوند آماده خواهد شد. جراح شما یک سوزن یا لوله را به مکان مورد نظر و ناحیه برش داده شده وارد می کند. سوزن معمولا برای چند بار به ناحیه ی مورد نظر وارد شده و خارج می شود. هر بار که سوزن خارج شود، مقداری از چربی طبیعی با دقت به روی بافت قبلی اضافه خواهد شد. این عمل چندین بار تا بدست آوردن نتایج دلخواه و به وجود آمدن بافت چربی مورد نظر تکرار خواهد شد.

بعضی از جراحان توصیه می کنند تا ناحیه ی پیوند برای نتایج رضایت بخش ماساژ داده شود. دیگران توصیه می کنند برای بدست آوردن خطوط مناسب از روش جایگذاری استفاده کنند. ممکن است پزشک ناحیه پیوند را با باند بپوشاند.

هدف پزشک زیبایی شما این است که شما به زیباترین و طبیعی ترین نتایج برساند و عمل جراحی آسان و راحتی را تا حد ممکن تجربه کنید.

چگونه برای تزریق چربی آماده شوم؟

بدون در نظر گرفتن اینکه تزریق چربی به صورت قرار است انجام شود و یا به سینه و باسن، آب خوردن به اندازه و کامل قبل و بعد از جراحی برای به دست آوردن بهترین نتایج و بهبودی خیلی مهم است. برای بهبود عمل تزریق چربی پزشک  از شما می خواهد:

– حداقل شش هفته قبل از جراحی سیگار کشیدن را برای ترمیم بهتر و جلوگیری از به جا ماندن جای زخم کنار بگذارید.

– از مصرف آسپرین، داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی (NSAIDs) و ویتامین هایی که ممکن است خونریزی را بیشتر کنند خودداری کنید.

– به گونه ای هماهنگ کنید که بعد از عمل کسی شما را به خانه برساند و حداقل برای ۲۴ ساعت کنار شما بماند.

عکس تزریق چربی به صورت

در روز تزریق چربی چه چیزی را انتظار داشته باشم؟

تزریق چربی شما ممکن است در بیمارستان، درمانگاه زیبایی یا مطب انجام شود.

مدت زمان این عمل به این بستگی دارد که چه مقدار چربی برای استخراج نیاز است و این کار از چند محل قرار است انجام شود. مشخص است که در مقایسه با پر کردن سینه و باسن، برای پر کردن صورت چربی کمتری نیاز است. در مورد فیلر زیر چشم بیشتر بدانید.

نیاز است شما داروهایی مصرف کنید تا در حد امکان راحت باشید. ممکن است برای تزریق چربی مکررا از بی حس کننده های تزریقی برای بیمار استفاده شود، گرچه امکان دارد مواقعی نیز از بیهوشی استفاده شود.

برای ایمنی تزریق شما، مانیتور های مختلفی برای چک کردن ضربان قلب ، فشار خون و میزان اکسیژن خون شما استفاده می شوند.

پزشک شما طبق برنامه ای که از قبل با شما هماهنگ کرده است پیش می رود. زمانی که تزریق شروع می شود، او ممکن است از چند روش درمانی استفاده کند، یا روشش را برای بدست آوردن بهترین نتیجه تغییر دهد. مهم است که شما احساس راحتی کنید و به پزشکتان اعتماد کنید تا این تصمیم را بگیرد.

بعد از انجام تزریق چربی به صورت یا هر ناحیه دیگر، باید از آن ناحیه مراقبت کنید. ممکن است نیاز باشد یک پوشش محافظ برای ناحیه لیپوساکشن شده قرار دهید تا پوست آن منطقه جمع شود. بعضی بیماران اعلام می کنند که در آن ناحیه احساس درد دارند، مانند وقتی که کار سنگینی انجام داده اند.

بعد از تزریق چربی چه احساسی دارم؟

پزشکتان به شما توصیه می کند چگونه از محل استخراج چربی مراقبت کنید. بهبودی بعد از پیوند چربی متغیر است. در زیر به تعدادی از مراقبت های کلی بعد از عمل برای بهبودی اشاره میکنیم:

– تورم و کبودی بعد از عمل در هفته ی اول مشخص است، و شما می توانید تا مدتی در خانه استراحت کنید.

– در هفته ی دوم کبودی از بین می رود، اما ممکن است همچنان ورم داشته باشید.

– در اکثر افراد بین ۷ تا ۱۰ روز بهبودی بسیار خوبی بدست می آید، اما ممکن است همچنان شما برای ورود به جامعه آماده نباشید.

– در هفته ی سوم شما بیشتر شبیه خودتان خواهید شد. یک آرایش ملایم می تواند باعث کمک به از بین رفتن نشانه های ورم و کبودی کند.

– همچنان که تورم کاهش می یابد، شما می توانید تغییرات را متوجه شوید، اما از بین رفتن کامل ورم ممکن است چند هفته طول بکشد.

تزریق چربی بعد از یک ماه

نکاتی که باید بعد از تزریق چربی به صورت فراموش نکنید!

ماندگاری تزریق چربی به صورت با روش‌های مختلفی انجام می‌شود. البته برای ماندگاری تزریق در سایر نواحی هم می‌توان از این اقدامات کمک گرفت. در هر حال بیشتر مراجعه‌کنندگان تزریق برای رفع چین و چروک‌های بدن و صورت، کلاغی اطراف چشم، رفع خط اخم، تصحیح اصلاح خنده، فرم‌دهی گونه و… رجوع می‌کنند. هر عمل زیبایی با این وجود که ممکن است مزایای خیلی خوبی داشته باشد، به طبع دارای مراقبت‌هایی نیز است.

تزریق چربی در صورت و بدن ممکن است که با جراحت و کبودی‌هایی همراه باشد. این نواحی بانداژ خواهند شد و در زمانی که این علائم بهبود نیافته است، باید طبق مشاوره پزشک خود رعایت کنید و به هیچ‌وجه خود سرانه رفتار نکنید.
در اغلب موارد بعد از تزریق مراحل اولیه، به تشخیص پزشک، تزریق چربی بعد از یک ماه باز انجام می‌شود. این کار برای ترمیم و فرم‌دهی و مرحله دوم تزریق چربی است و یک روند طبیعی در زمان تزریق محسوب می‌شود. در بخش‌های مختلف این مقاله می‌توانید با مشاهده عکس تزریق چربی به صورت تا حدودی با روش کار آشنا شوید.

تزریق چربی به صورت با مصرف آنتی بیوتیک‌ها همراه است. آنتی بیوتیک را باید از همان روز اول استفاده کنید. مصرف روزانه و سر موقع آن در چند روز اول باعث می‌شود تا مشکلاتی از قبیل عفونت‌ها و… در ناحیه برداشت چربی از بین برود. از این رو سعی کنید حتماً این مورد را جدی بگیرید.
رطوبت برای زخم‌ها مضر است، لطفاً تا ۳ روز از رسیدن رطوبت به پوست جلوگیری کنید و حمام نروید. حداقل تا سه روز بعد از تزریق جهت ماندگاری عمل تزریق چربی به صورت از انجام فعالیت‌های بدنی سنگین امتناع کنید. فعالیت‌های سنگین ورزشی ممکن است منجر به افزایش سرعت جریان خون و در نهایت عوارض ناشی از بعد از عمل تزریق چربی شود.

تا یک هفته بعد از تزریق چربی به صورت خوردن هرگونه مشروبات الکی و استعمال دخانیات و سیگار را به بعد موکول کنید. عوارضی که الکل و دخانیات دارند باعث می‌شود که روند بهبودی بسیار کند صورت پذیرد و ضرر‌های زیادی برای شما داشته باشد.

همچنین بعد از سپری شدن یک هفته بعد از عمل تزریق باید در معرض تابش مستقیم نور خورشید قرار نگیرید. اشعه ماورا بنفش نور خورشید برای رسیدن به نتایج نهایی تزریق چربی مشکل‌زا خواهد بود و بایستی پیش از اینکه در معرض افتاب قرار بگیرید، محل تزریق را به خوبی حفاظت کنید.

اگر تمام این مواردی که بیان شد را رعایت کنید، باید بگوییم که نتیجه تزریق چربی به صورت و ماندگاری آن فوق‌العاده خواهد بود.

اغلب عمل‌های زیبایی، زمان بسیار زیادی از افراد می‌گیرند اما بعد از تزریق می‌توانید خیلی راحت به فعالیت‌های روزانه خود ادامه بدهید. جوانسازی پوست و چهره باعث می‌شود تا شرایط مطلوبی را در ظاهر خود تجربه کنید که اعتماد به نفس بالایی برای شما به ارمغان خواهد آورد. پس تا می‌توانید بعد از انجام عملیات تزریق مراقب مواردی که گفته شد باشید. یک بار دیگر به صورت مختصر این موارد را در زیر عنوان می‌کنیم تا در خاطرتان نقش ببندد.

 این عوامل عبارتند از:
⦁ دوری از تابش مستقیم نور خورشید
⦁ عدم مرطوب‌سازی ناحیه تزریق
⦁ عدم استحمام
⦁ عدم تحرک و ورزش سنگین
⦁ عدم مصرف الکل و دخانیات
⦁ استفاده از آنتی بیوتیک‌ها
⦁ بانداژ جای زخم و جراحت

هر چند گاهی نیاز به شارژ تزریق چربی می باشد اما با رعایت همین موارد مختصر از سه روز تا یک هفته متناسب با نوع تزریقی که انجام داده‌اید، می‌توانید بعد‌ها آسوده و با اطمینان خاطر و بدون هیچگونه عوارضی از تزریق زیبایی خود لذت ببرید.

تزریق چربی به صورت چقدر ماندگاری دارد؟

بیشترین سوالی که متقاضیان تزریق چربی به صورت از ما می پرسند این است که تزریق چربی به صورت چقدر ماندگاری دارد؟

تزریق چربی به صورت می تواند تا ۲ سال یا بیشتر ماندگاری داشته باشد. این بستگی به شرایط بدنی فرد، ناحیه مورد تزریق، حجم چربی تزریق شده و همچنین مهارت پزشک در تزریق چربی به صورت دارد. بدیهی است که با گذشت زمان، کم کم اثر حجم دهندگی چربی کاهش پیدا می کند، اما این ماندگاری ۲ ساله از ماندگاری بسیاری از فیلرها بیشتر است.

نکاتی در مورد تزریق چربی به صورت

• صورت شما در ناحیه ای که پیوند چربی انجام داده اید نرم تر و کامل تر بوده و ظاهر تازه و جوان تری خواهد داشت. ممکن است حتی متوجه بهبودی در بافت پوست صورتتان شوید.

• ماندگاری تزریق به توانایی پزشک بستگی دارد.

• عملی که به اسم پیوند میکروگرفت شناخته میشود. گرچه کار پیشرفته ای است اما بهترین روش برای اطمینان از این است که بیشترین مقدار بافت پیوند شده است.

• وقتی این کار با موفقیت انجام شود، بافت چربی تزریق شده جریان خون تازه ای را از بدن دریافت می کند و از آن تغدیه ی خود را انجام میدهد. وقتی این کار اتفاق می افتد، نتایج میتوانند حتی دائمی باشند. هر چند ممکن است مقداری چربی جذب نشود، و مجبور به تکرار عمل شوید.

ارتباط خود را به پزشکتان حفظ کنید

برای ایمنی بیشتر، همانطور برای نتایج زیباتر و سالم تر، مهم است که دوباره به پزشکتان مراجعه کنید تا شما را پیگیری کند و اگر سوالی راجع به التیام محل پیوند و نتایج آن داشتید از او بپرسید. در مورد تزریق ژل به بینی بخوانید.

عوارض تزریق چربی

خوشبخاتانه عوارض جانبی قابل توجه این عمل بسیار ناشایع است. این عمل معمولا بدون مشکل خاصی انجام میشود. خطرات و عوارض جانبی احتمالی آن موضوعی است که باید راجع به آن صحبت کنید. بعضی از عوارض جانبی محتمل مختلف شامل موارد زیر هستند:

• واکنش نامطلوب به بی حسی
• هماتوم یا سروما (تجمع مایع یا خون در زیر پوست که نیاز به حذف آن ها وجود دارد)
• عفونت
• جای زخم
• واکنش های حساسیتی
• صدمه به بافت اصلی
• نتایج نامطلوب که ممکن است سبب انجام عمل های اضافه شود.

تزریق چربی بهتر است یا ژل؟

در نهایت باید بدانید هیچ گاه نمی توان گفت تزریق ژل بهتر است یا چربی، با توجه به شرایط هر فرد پزشک باید تشخیص دهد که آیا ژل مناسب است یا چربی. این نکته را نباید فراموش کرد که تزریق ژل هیالورونیک اسید به گزارش جامعه جراحان زیبایی امریکا دومین عمل پرطرفدار دنیا پس از تزریق بوتاکس است.

تزریق چربی در صورت

اما خب به طور خلاصه باید بدانید تزریق چربی نیاز به شرایط دشوارتری دارد، مانند استریلیزاسیون و… که اینها به خودی خود باعث افزایش چندین برابری هزینه تزریق چربی در مقابل ژل می شود، اما در بعضی افزاد بنا به دلایل مختلف به تشخیص پزشک امکان تزریق ژل نمی باشد و بهتر است از چربی استفاده شود.

هزینه تزریق چربی

گاهی تزریق چربی نیاز به چندین بار تکرار دارد، به طور مثال ۳ مرتبه و هر بار مبلغی حدود ۲ تا ۵ میلیون تومان ممکن است هزینه داشته باشد، این مبلغ در مقابل تزریق ژل قابل مقایسه نیست، پس همیشه تزریق چربی گزینه مناسبی نیست اجازه بدهید پزشک با توجه به شرایط پوست و سن شما بهترین پیشنهاد را به شما بدهد.  قیمت تزریق ژل لب چقدر است ؟

تزریق چربی در این مرکز توسط تیم پزشکی به رهبری آقای دکتری ریاحی که دارای بورد تخصصی پوست و زیبایی هستند انجام می شود.

برای مشاوره و رزرو وقت فرم زیر را پر کنید:

پیشنهاد ما:

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

سوال خود را در اینجا ثبت کنید و از سیستم کد رهگیری دریافت نمائید. پاسخ شما سریعترین زمان از طریق ایمیل و SMS به شما اطلاع داده خواهد شد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال قبلی ، کد رهگیری خود که از طریق ای میل یا SMSبرای شما ارسال شده را در این قسمت وارد کنید تا پاسخ دکتر را مشاهده فرمائید
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر زهرا جمعه ۱۵ شهریور ۹۸( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 151 مشاهده پرسش
  می خواستم بدونم آیا زیر چشم من با تزریق چربی خوب میشه یا نه
  چون مجبور دایما از کرمهای آرایشی برای پر کردن آون استفاده کنم
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده جمعه ۱۵ شهریور ۹۸( 4 سال پیش)
   سلام عزيزم🌼
   براي زير چشم ما چربي رو پيشنهاد نميكنيم، تزريق ژل بسيار امن تر
   و رايج تر هستش .
   طبق گزارش جامع جراحان زيباييِ امريكا فقط و فقط براي زير چشم از ژل استفاده ميشه .
   براي اطلاعات بيشتر از لينك زير استفاده كنيد:🌸🙏🏼
   https://drmajidzadeh.com/2282/فیلر-زیر-چشم/
 • تصویر کاربر مرمر سه شنبه ۵ شهریور ۹۸( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 143 مشاهده پرسش
  سلام دکتر خسته نباشيد من تزریق چربی انجام دادم الان 5 ماه میگره الان میتونم تمدید کنم چربی‌های که درفریزر نگهداری کردم آیا قابل استفاده هستن و نتیجه میدن ممنون میشم زود جواب بدین با تشکر فراوان
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده سه شنبه ۵ شهریور ۹۸( 4 سال پیش)

   سلام حقیقتا ما خیلی تزریق چربی رو توصیه نمی کنیم و بهتره که در این حوزه اظهار نظر نکنیم

 • تصویر کاربر هميلا شنبه ۱۹ مرداد ۹۸( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 185 مشاهده پرسش
  سلام وقت بخير
  من چهار ماه پيش هايفو صورت و گردن انجام دادم بعد از سه ماه پزشك معالج برام ارف ترماژ تجويز كردن ٦ جلسه
  نه تنها هيچ تاثيري نداشت باكه خطوط خنده نمايان تر شده و صورت م لاغر شده
  من ٤٧ ساله و لاغر اندام هستم و كلا نسبت به سنم شايد حتي ١٠ سال جوان تر هستم به دليل ورزشكار بودن و تغذيه سالم
  از قرص هاي كلاژن هم به توصيه ايشون سه ماه استفاده كردم
  علت اين اتفاق چيه
  در شرايطي كه ثبات وزن داشتم
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده شنبه ۱۹ مرداد ۹۸( 4 سال پیش)

   سلام عزیزم چون ما در جریان شیوه درمانی شما نبودیم قطعا اجازه اظهار نظر نداریم برای اظهار نظر در خصوص شرایط پوست شما حتما نیازمند معاینه از نزدیک هستش

 • تصویر کاربر کژال یکشنبه ۶ مرداد ۹۸( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 162 مشاهده پرسش
  سلام
  هزینه ژل پروفایلو با تزریق چقدر میشه؟
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده یکشنبه ۶ مرداد ۹۸( 4 سال پیش)

   سلام اطلاعات کامل در مورد پروفایلو:
   https://drmajidzadeh.com/2454

   اطلاعات کامل در مورد تزریق ژل ها:
   https://drmajidzadeh.com/666

 • تصویر کاربر کژاب یکشنبه ۶ مرداد ۹۸( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 165 مشاهده پرسش
  سلام
  هزینه ژل پروفایلو با تزریق چقدر میشه؟
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده یکشنبه ۶ مرداد ۹۸( 4 سال پیش)

   سلام اطلاعات کامل در مورد پروفایلو:
   https://drmajidzadeh.com/2454

   اطلاعات کامل در مورد ژل ها:
   https://drmajidzadeh.com/666

 • تصویر کاربر نسیم پنجشنبه ۳ مرداد ۹۸( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 133 مشاهده پرسش
  سلام من 9 اسفند تزریق چربی داشتم دکتر از من 70 سی سی چربی گرفت الان بعد از یک بار شارژ از تزریق چربی راضی نیستم دفعه اول 30 سی سی زد و توی شارژ اولیه 20 تای دیگه زد احساس میکنم هیچی ازش نمونده دلیلش چیه اصلا فریز کردن چربی گرفته شده درسته که تو شارژ استفاده میشه
  با تشکر
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده پنجشنبه ۳ مرداد ۹۸( 4 سال پیش)

   سلام ببینین ما خیلی تزریق چربی رو توصیه نمی کنیم و اجازه بدید در این مورد هم اظهار نظر نکنیم مخصوصا در مورد شما که این مورد حتما نیاز به معاینه نزدیک داره

 • تصویر کاربر آرزو یکشنبه ۳۰ تیر ۹۸( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 180 مشاهده پرسش
  برای جوانسازی در سن 40 سالگی پروفایلو مناسب تر است یا هایفو؟ و کدام بیشتر جواب میدهد؟ ممنونم
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده یکشنبه ۳۰ تیر ۹۸( 4 سال پیش)

   سلام سلامت باشید ببینید تمام مواردی که فرمودید روش های درمانی هستند و به هیچ عنوان نمیشه گفت کدام خوب است و کدام یک بد، مهم تشخیص صحیح است، زیرا یک نسخه ثابت برای تمام افراد موجود نیست شما باید معاینه شوید و با توجه به شرایط پوست شما بهترین راهکار درمانی تشخیص داده شود

 • تصویر کاربر ستایش سه شنبه ۲۵ تیر ۹۸( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 154 مشاهده پرسش
  با سلام
  چه مدت بعد از تزریق چربی برای خط خنده و گونه ها میتوان میکرو آر اف انجام داد ؟؟؟
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده سه شنبه ۲۵ تیر ۹۸( 4 سال پیش)

   سلام برای این مورد حتما باید از نزدیک معاینه شوید و بهتر است تمام این مراحل زیر نظر یک پزشک باشه یعنی در واقع بهتر است همان پزشکی چربی تزریق کرده ادامه درمان رو انجام بدن

 • تصویر کاربر Zhra پنجشنبه ۲۰ تیر ۹۸( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 185 مشاهده پرسش
  سلام دکتر لیزر اسموت کول برای کک و مک خوبه ؟؟؟بعد لیزر ب چ کرم هایی برای رفع و کمرنگ تر کردن کک و مک نیازه؟!؟ممنون میشم جواب بدید
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده پنجشنبه ۲۰ تیر ۹۸( 4 سال پیش)

   سلام برای درمان کک و مک هم لیزرهای کیوسوییچ میشه انجام داد هم درمان دارویی مساله اینه که پس از درمان از پوستتون مراقبت بیشتری کنید چون دوباره برمیگرده برای اظهار نظر قطعی باید از نزدیک معاینه شوید


   روزهای شنبه دوشنبه سه شنبه بعدظهر تعیین نوبت فرمایید

 • تصویر کاربر سمانه دوشنبه ۲۰ خرداد ۹۸( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 154 مشاهده پرسش
  سفید شدن پوست تیره
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده دوشنبه ۲۰ خرداد ۹۸( 4 سال پیش)

   سلام

   سلام سوال شما بسیار کلی است 

   یک نسخه ثابت برای تمام افراد موجود نیست، در این خصوص حتما باید از نزدیک معاینه شوید تا تشخیص داده شود کدام راهکار مناسب شرایط پوست شماست

درحال دریافت اطلاعات

با ربات تلگرام دکتر گیتا مجید زاده

جواب پرسش های خود را سریع تر دریافت کنید!

برای مشاوره و رزرو وقت فرم زیر را پر کنید:

پرسش از دکتر