لیفت ۸ نقطه ای بوسیله ژل، جوان سازی مدرن

آیا دوست دارید جوان ‌تر به نظر برسید؟ لیفت 8 نقطه ای روش خاصی برای بازگرداندن حجم صورت در 8 نقطه استراتژیک و لیفت حداکثری پوست صورت است که تأثیر بسیار سریعی را در کوتاه ترین زمان به دنبال دارد.

روش لیفت 8 نقطه ای توسط جراح پلاستیک برزیلی مشهور، ماریسیو دی مایو (Mauricio de Maio) ایجاد شده است که در زمینه سم بوتولینیم و فیلر صورت، پزشک و نویسنده بسیار سرشناسی است.

لیفت 8 نقطه ای مناسب چه کسانیست؟

این روش مناسب افرادی است که دارای پوستی شل و افتاده هستند. برخی از رایج ترین علائم افتادگی پوست عبارت‌اند از:

 • شل شدگی پوست یا افتادگی صورت
 • خسته به نظر رسیدن نواحی زیر چشم

با بالا رفتن سن قسمت های مهم صورت حجم خود را از دست داده و در نتیجه شل شدن پوست و افتادگی صورت را به دنبال دارد. لیفت 8 نقطه ای نیز با استفاده از فیلر های پوستی و هدف قرار دادن این قسمت های مهم برای شما ظاهری طبیعی و زیبا همراه با تأثیر طولانی مدت به ارمغان می آورد. درباره انواع روشهای جوانسازی پوست بیشتر بدانیم.

فیلر های جوویدرم دارای اسید هیالورونیک‌ هستند که به طور طبیعی در ترکیب پوست وجود دارند و باعث جذب و نگه داری آب به منظور بازگردانی حجم از دست رفته پوست می ‌شوند. این فیلر ها به مرور زمان از بین می‌ روند.

از مزایای اصلی لیفت 8 نقطه ای هزینه اندک، زمان ریکاوری سریع و عدم کبودی پوست و همچنین عدم نیاز به بیهوشی عمومی است که در برابر عمل جراحی قابل مقایسه است.

اما یک نکته را باید مد نظر داشته باشید که همواره تصمیم گیری برای انجام این عمل (و بسیاری از دیگر شیوه های زیبا و جوان سازی) را به بعد از مشورت با پزشک موکول نمایید. پزشک متخصص یا باتجربه و متبحر در زیبایی، بعد از بررسی اسکلت صورت و سایر معیارهای چهره، بهترین مشاور برای تصمیم گیری نهایی شما خواهد بود.

8 نقطه مورد نظر کدامند؟

لیفت 8 نقطه ای بوسیله ژل

1 و 2) استخوان گونه و صورت

 مقدار اندکی از حجم این ناحیه باعث بالا رفتن استخوان گونه می ‌شود و همچنین به لیفت خطوط بین لب و بینی کمک می‌ کند. با افزایش سن مقداری از برجستگی استخوان گونه از بین می ‌رود و در نتیجه پوست شل شده و باعث افتادگی گونه ها می ‌شود.

همچنین از بین رفتن چربی موجود در زیر چشم و گونه ها باعث خسته به نظر رسیدن صورت می ‌گردد. افزون بر این با افزایش سن، اندازه کاسه چشم نیز افزایش می یابد که موجب افتادگی ناحیه زیر چشم می ‌شود.


در همین رابطه: اصلاح طبیعی فرم گونه و چانه


 3) صورت میانی

موجب کاهش خسته به نظر رسیدن نواحی زیر چشم می ‌شود. برای پر کردن گودی های شدید، فیلرهای پوستی بیشتری نیاز است.

4) چین و چروک های بین لب و بینی

این ناحیه با افزایش سن گود تر می ‌شود؛ بنابراین افزایش حجم این ناحیه باعث ظاهری جوان ‌تر می ‌شود.

5) گوشه لب

افزایش سن و پیدا شدن چین و چروک های گوشه لب باعث داشتن ظاهری ناراحت می ‌شود. فیلر های پوستی نه تنها موجب لیفت صورت می ‌شود بلکه باعث شادابی صورت می گردد. اصلاح طبیعی فرم لب

6) ناحیه فک‌ تحتانى‌

کاهش حجم در نواحی فک، گونه و چانه با حالت فک تحتانی در ارتباط است. از این رو بازگردانی حجم این ناحیه افزون بر بقیه نواحی باعث کاهش افتادگی فک تحتانی می ‌شود.

7) خط فک

با افزایش سن، فک حالت خود را از دست می دهد و لذا باعث افتادگی پوست صورت می ‌شود. بالا بردن زاویه فک می ‌تواند به لیفت این ناحیه بسیار کمک کند.

8) ناحیه لپ ها

گود شدن لپ ها با چین و چروک های صورت در ارتباط است و باعث لاغر و سالخورده به نظر رسیدن صورت می ‌شود. از این رو درمان این ناحیه موجب شادابی صورت و همچنین لیفت گونه می ‌گردد.

لیفت 8 نقطه ای سوالات متداول

پرسش های رایج

آیا لیفت 8 نقطه ای برای من مناسب است؟

در صورتی که بیش از 35 سال دارید و به خصوص چنانچه به تازگی متوجه افتادگی صورت خود شده اید، این روش برای لیفت صورت شما توصیه می ‌شود.

چه زمانی نتایج این عمل قابل مشاهده خواهد بود؟

پس از درمان ممکن است صورت به مدت چند روز دارای ورم باشد اما نتیجه نهایی معمولاً 2 الی 4 هفته پس از عمل قابل مشاهده است.

نتیجه این عمل چه مدت پایدار است؟

نتیجه این عمل به طور متوسط حدود 12 الی 15 ماه پایدار است اما درمان های مکمل برای حفظ ظاهر دلخواه ممکن است نیاز باشد.

آیا عمل لیفت 8 نقطه ای گران است؟

در لیفت 8 نقطه ای برای تأثیر بالای لیفت از فیلر های متعددی در این نواحی استفاده می ‌شود. لذا هزینه انجام این عمل بسته به میزان فیلر مورد نیاز تعیین می ‌شود.

برای افتادگی های زود هنگام 2 الی 3 سرنگ استفاده می ‌شود در حالی که برای افتادگی های شدید تر ممکن است 4 الی 6 سرنگ نیاز باشد. هزینه عمده این عمل نیز می ‌تواند بر این اساس متغیر باشد. با توجه به نوسان نرخ دلار برای دریافت آخرین قیمت ها با ما تماس بگیرید.

عمل لیفت 8 نقطه ای چقدر طول می ‌کشد؟

45 دقیقه زمان برای ارزیابی، صحبت با بیمار و امضای فرم های مربوطه در نظر گرفته شده است. همچنین قبل و بعد از عمل از بیمار عکس گرفته می ‌شود و خود عمل حدود 20 دقیقه به طول می انجامد. پس از عمل نیز برای کاهش ورم صورت، استفاده از کیسه آب یخ برای بیمار توصیه می ‌شود.

آیا لیفت 8 نقطه ای آسیبی به همراه دارد؟

آسیب های این عمل معمولاً مختصر و اندک است. در طول درمان نیز از کرم بی حس کننده و کیسه آب یخ برای بیمار استفاده می ‌شود. همچنین نسل جدید فیلر های پوستی دارای بی حسی موضعی هستند که کار را بسیار آسان کرده اند.

مدت زمان ریکاوری چه مدت است؟

بیمار باید تا 4 ساعت پس از عمل در حالت آرامش باشد و همچنین به مدت 24 الی 48 ساعت پس از عمل از انجام فعالیت های سنگین و رفتن به استخر و سونا اجتناب کند.

چنانچه در نظر دارید برای مناسبت خاصی مانند جشن عروسی یا تولد این عمل را انجام دهید، برای مشاهده نتیجه بهتر عمل توصیه می ‌شود حداقل 4 هفته زودتر اقدام فرمایید زیرا زمان ریکاوری 2 الی 4 هفته طول می کشد.

عوارض جانبی لیفت 8 نقطه ای چیست؟

استفاده از فیلرهای برند جوویدرم که به صورت جهانی شناخته شده است، عوارض جانبی را به حداقل رسانده است. برخی از عوارض جانبی نیز شامل حساسیت های پوستی از قبیل قرمزی، سفتی، ورم، قلمبگی، خارش و کبودی می ‌شود که بسیار خفیف و اندک هستند.

و در پایان یادآور می شویم که با توجه به درمانی بودن این راهکارها، برای تصمیم گیری نهایی درباره انتخاب شیوه جوانسازی حتما از مشورت پزشک استفاده نمایید. هر شیوه ای درصورت استفاده صحیح نتیجه مثبت خواهد داشت و درصورت انتخاب نادرست روش جوانسازی ممکن است حتی با نتایج عکس مواجه گردید.

منبع: faceworks


امیدوارم این مقاله برایتان مفید و کاربردی باشد
با احترام
دکتر گیتا مجیدزاده
پوست | مو | زیبایی | لیزر موهای زائد
.
.
زعفرانیه | مقدس اردبیلی | بین پسیان و میدان الف | ساختمان پزشکان ١٠٠ | واحد ۴٠٣
☎ ۰۲۱۲۲۶۵۷۹۰۰
☎ ۰۲۱۲۲۶۵۷۹۱۶
☎ ۰۲۱۲۶۲۱۲۵۵۴

مرکز زیبایی پوست، مو و لیزر موهای زائد دکتر گیتا مجید زاده

لیفت ۸ نقطه ای بوسیله ژل، جوان سازی مدرن
4 (80%) 1 رای

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

سوال خود را در اینجا ثبت کنید و از سیستم کد رهگیری دریافت نمائید. پاسخ شما سریعترین زمان از طریق ایمیل و SMS به شما اطلاع داده خواهد شد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال قبلی ، کد رهگیری خود که از طریق ای میل یا SMSبرای شما ارسال شده را در این قسمت وارد کنید تا پاسخ دکتر را مشاهده فرمائید
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید.
© همیارسیستم
 • تصویر کاربرنسیم‌ پنجشنبه ۲۵ آبان ۹۶( 1 سال پیش) مشاهده پرسش
  آیا لبام به تزریق ژل احتیاج داره یا به خط لب احتیاج داره؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهپنجشنبه ۲۵ آبان ۹۶( 1 سال پیش)
   سلام عزیزم، تصویرتون رو دیدم اما برای اظهار نظر قطعی باید لبتون رو از نزدیک معاینه کنم
 • تصویر کاربرژیلا دوشنبه ۲۲ آبان ۹۶( 1 سال پیش) مشاهده پرسش
  رفع خطوط خط خنده
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهدوشنبه ۲۲ آبان ۹۶( 1 سال پیش)
   سلام عزیزم مطلب زیر را بخوانید
   https://drmajidzadeh.com/205
   و مطلب زیر:
   https://drmajidzadeh.com/666
 • تصویر کاربروحیده پنجشنبه ۲۷ مهر ۹۶( 1 سال پیش) مشاهده پرسش
  با سلام
  من 38 ساله هستم و هنگام خنده چروک‌های ریزی زیر چشمم پیدا میشه میخواستم بپرسم از انجایی که بوتاکس باید هر 6 ماه یکبار تکرار بشه اگه از الان بوتاکس کنم این تعداد دفعات زیاد بوتاکس کردن مشکلی پیش نمیاره ؟ و اینکه قیمت بوتاکس برای هر دو چشم چقدره؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهپنجشنبه ۲۷ مهر ۹۶( 1 سال پیش)
   سلام خیر، اولین راهکار در تمام دنیا بوتاکس است برای این مساله، در کشورهای پیشرفته مثل امریکا شروع بوتاکس از 18 سالگی است معمولا، چون بوتاکس بیشتر جنبه پیشگیری دارد، اما متاسفانه در کشور ما کاملا تفکر برعکس است، بوتاکس دیسپور در مطب دوبار ترمیم رایگان دارد (یکبار دو هفته بعد اگر نیاز بود) یک بار هم 3 ماه بعد که ماندگاری را طولانی می کند

   پیشانی + خط اخم + دور چشم (520 تومان)
   دور چشم بسته به مواد مصرفی حدودا 100 تومان

   https://drmajidzadeh.com/162
 • تصویر کاربرﻟﻴﻼ چهارشنبه ۱۹ مهر ۹۶( 1 سال پیش) مشاهده پرسش
  ﺳﻼﻡ ﺧﺪﻣﺖ ﺧﺎﻧﻢ ﺩﻛﺘﺮ ﻋﺰﻳﺰ: ﻣﻦ ﺑﺮاﻱ ﺗﺰﺭﻳﻖ ﺑﻮﺗﺎﻛﺲ ﺑﻪ ﻣﻂﺐ ﺩﻛﺘﺮ ﻣﺘﺨﺼﺺ ﭘﻮﺳﺖ ﺯﻧﮓ ﺯﺩﻡ,ﻣﻨﺸﻲ ﮔﻔﺖ ﻫﺮﺯﻣﺎﻥ ﺧﻮاﺳﺘﻢ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕﺗﻚ ﻧﻔﺮﻩﻣﺮاﺟﻌﻪ ﻛﻨﻢ ﭘﺮﺳﻴﺪﻡ ﺑﻮﺗﺎﻛﺲ ﺩﻳﺴﭙﻮﺭﺕ ﻛﻪ ﺩﻭﻧﻔﺮﻩ و ﺳﻪ ﻧﻔﺮﻩ ﻫﺴﺖ اﮔﻪ ﺩﺭﺳﺖ ﺷﺪﻩ ﺩاﺭﻳﻦ ﻛﻪ ﺑﺎﻃﻠﻪ ﻭﻟﻲ ﻣﻨﺸﻲ ﮔﻔﺖ ﻧﻪ ﻣﺎﻧﺪﮔﺎﺭﻱ ﺩاﺭﻩ.ﺧﻮاﺳﺘﻢ ﺑﺪﻭﻧﻢ ﺩﻳﺴﭙﻮﺭﺕ ﺑﻌﺪ اﺯﻣﺨﻠﻮﻃﺒﺎﻧﺮﻣﺎﻝ ﺳﺎﻟﻴﻦﺗﺎ ﭼﻨﺪ ﻭﻗﺖ ﻣﺎﻧﺪﮔﺎﺭﻱ ﺩاﺭﺩ
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهچهارشنبه ۱۹ مهر ۹۶( 1 سال پیش)
   سلام عزیزم مراکزی که مراجعه کننده دارند، اصلا به روز هم نمی رسد و همان روز یک بسته و یا بیشتر تمام می شود، اما بسته باز شده را می توان تا یک هفته هم نگهداری کرد مشکلی ندارد
 • تصویر کاربردنیا سه شنبه ۱۱ مهر ۹۶( 1 سال پیش) مشاهده پرسش
  من دوبار بوتاکس انجام دادم الان زمانش گذشته.پیشونیم خیلی بد شده‌یعنی قبل از بوتاکس اینقدر بد نبود ‌فقط بخاطر اینکه خطوطش عمیق نشه انجام دادم.انا الان یه حالت بدی گرفته.الان نمیدونم مجدد بوتاکس انجام بدم یا نه.میترسم چنددسال دیگه خیلی بد بشه و بوتاکس دیگه جوابگویی پوستم نشه‌لطفا زاهنمایی بفرمایید چیکار کنم
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهسه شنبه ۱۱ مهر ۹۶( 1 سال پیش)
   سلام عزیزم منظور شما رو از حالت بدی گرفته متوجه نمی شوم، به این علت که در جریان شرایط تزریق و پزشکی که برای شما تزریق کرده نیستم بهتره برای اظهار نظر شما رو از نزدیک معاینه کنم
   نگران نباشید انشالا قابل رفع است
 • تصویر کاربرمریم چهارشنبه ۵ مهر ۹۶( 1 سال پیش) مشاهده پرسش
  سلام وقتتون بخیر میخواستم بدونم ایا غیر از بوتاکس راه دیگه ای مثلا ماساژ برای کاهش خط اخم وجود داره
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهچهارشنبه ۵ مهر ۹۶( 1 سال پیش)
   سلام ماساژ و روش های مشابه که در حیطه تخصص ما نیست، چرا با بوتاکس چه مشکلی دارید؟ حساسیت دارید؟
 • تصویر کاربرفریبا سه شنبه ۲۸ شهریور ۹۶( 1 سال پیش) مشاهده پرسش
  میشه لطف کنید از کارهای تزریق کردن ژل فیلم هم تو کانال تلگرامتون بذارید یا حداقل عکسهای بیشتر بذارید و اسم ژل تزریق شده و مارکش را هم بنویسید اینجوری حداقل آدم مقایسه میکنه انتخابش راجب برند ژل راحتتر میشه
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهسه شنبه ۲۸ شهریور ۹۶( 1 سال پیش)
   سلام عزیزم از تزریق های انجام شده در گالری سایت تصاویری بسیاری است با مراجعه به لینک زیر می توانید مشاهده بفرمایید:
   https://drmajidzadeh.com/%D8%A7%D8%B5%D9%84%D8%A7%D8%AD-%D9%81%D8%B1%D9%85-%D8%B7%D8%A8%DB%8C%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D8%A8/

   همچنین صفحه اینستاگرام رو هم می توانید دنبال بفرمایید:
   https://www.instagram.com/dr.majidzadeh/
 • تصویر کاربرسمیرا یکشنبه ۱۹ شهریور ۹۶( 1 سال پیش) مشاهده پرسش
  قیمت ژل ژوویدرم ک یکسال ماندگاری داره چقدر هست؟؟؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهیکشنبه ۱۹ شهریور ۹۶( 1 سال پیش)
   سلام عزیزم ژل های هیالورونیک اسید ماندگاری بین 6 ماه تا یک سال دارند و این ماندگاری کاملا بستگی به شرایط بدن شما دارد، همچنین عواملی مثل: دخانیات، آفتاب، سولاریوم، استفاده بیش از حد از آن عضله تزریق شده باعث جذب سریع تر می شود.
   (مانند عضله لب در آموزگاران، عضلات گونه و خط خنده در نوازندگان ساز و...)

   ژل ژوویدرم اصل آلرگان امریکا + دستمزد تزریق 900 الی یک میلیون تومان

   مطلب زیر را مطالعه فرمایید
   https://drmajidzadeh.com/187
 • تصویر کاربرزهرا یکشنبه ۲۹ مرداد ۹۶( 1 سال پیش) مشاهده پرسش
  سلام خانم دكتر خسته نباشيد.وقتتون بخير.من سوالم راجع به تزريق ژل لب هستش.اينكه ممكنه نيم سي سي تزريق كنيد و اينكه چقد حجيم ميشه و ميخواستم از قيمت هاتون مطلع بشم
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهیکشنبه ۲۹ مرداد ۹۶( 1 سال پیش)
   سلام عزیزم بله امکان پذیر است نیم سی سی
   قیمت ژل ها هم برای لب 750 الی 900 تومان است هر سی سی
   که هر سی سی برای شما باز می شود، اگر از آن چیزی باقی مانده باشد در مراحل بعدی رایگان برایتان تزریق می شود
   اطلاعات کامل در مورد ژل لب:
   https://drmajidzadeh.com/187

   باز سوالی داشتید بفرمایید
 • تصویر کاربرسارا شنبه ۱۰ تیر ۹۶( 1 سال پیش) مشاهده پرسش
  سلام خانم دکتر، سوالی داشتم راهی وجود داره که دیگه نیاز به ترمیم لب نباشه؟ یعنی میخوام بعد از تزریق ژل ترمیم نخواد، بافت سازی لب چطوره؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهشنبه ۱۰ تیر ۹۶( 1 سال پیش)
   سلام عزیزم، به لحاظ علمی و رسمی چیزی تحت عنوان بافت سازی اصلا وجود ندارد، اینها احتمالا تبلیغات تجاری دروغین هستند
   در حال حاضر استانداردترین روش در دنیا تزریق هیالورونیک اسید طبیعی و خالص است، هیچ روش دائمی وجود ندارد مگر استفاده از مواد شیمیایی و غیر طبیعی که بازی با سلامت و جان خواهد بود
   مطلب زیر را مطالعه کنید حتما:
   https://drmajidzadeh.com/187
درحال دریافت اطلاعات
پرسش از دکتر