جوانسازی پوست

انواع روشهای زیباسازی و جوانسازی پوست و ویژگی های آنها

نویسنده: دکتر گیتا مجیدزاده

شهریور 14, 1397
بازدید: 43663

نویسنده: دکتر گیتا مجیدزاده

شهریور 14, 1397
بازدید: 43663

فهرست مطالب

سالهاست که به تاخیر انداختن روند پیری پوست و تغییراتی که بعد از دهه سوم زندگی در آن ایجاد می شود از مهم ترین دغدغه ها برای پزشکان و متخصصان زیبایی است. برخی ترجیح می دهند در طبیعت بدن خود تغییر چندانی ایجاد نکنند، اما رفته رفته بر تعداد افرادی که چنین مداخلاتی را اجتناب ناپذیر می دانند و به استفاده از شیوه های جوانسازی پوست رو می آورند افزوده می شود. در این نوشته بر آن خواهیم بود تا مروری بر انواع این شیوه ها و ویژگی هر یک داشته باشیم. انواع کارهای زیبایی پوست چه هستند ؟

کارهای زیبایی صورت

کارهای زیبایی صورت

انواع زیبا سازی پوست صورت به شرح زیر است:

تزریق ژل

تزریق ژل یک درمان زیبایی برای صاف کردن چروک ها یا اسکارهای فرو رفته در پوست است که معمولا برای پوست صورت استفاده می شود. همچنین برای پرتر نشان دادن لب ها نیز استفاده می شود. هنگامی که تزریق ژل انجام می شود، ناحیه مورد نظر بالا رفته و پر می شود، اما معمولا در طول زمان از بین می رود. به همین دلیل بعد از تزریق باید به برخی نکات توجه کنید.

انواع مختلفی از پرکننده های تزریقی وجود دارد از جمله

 • ژل های نسل قدیم یا پاژ، که حالت دائم یا نیمه دائم داشتند که از مواد مصنوعی ساخته شده اند، تزریق این ژل ها به علت ماندگاری طولانی جذاب بودند اما به این علت که مواد مصنوعی بودند عوارض بسیار زیادی داشتند که تزریق آن تقریبا در تمام دنیا ممنوع و منسوخ شده است.
 • ژل های هیالورونیک اسید طبیعی (Restylane، Juvederm، Stylage, Belotero, Teosyal) که مایع را به محل مورد نظر می رساند.

۴ هفته قبل از درمان به تست آلرژی نیاز دارید.

کلاژن در طول زمان از بین می رود، اما دانه های پلاستیکی به طور دائم زیر پوست قرار می گیرند. برخی از پزشکان از پرکننده هایی استفاده می کنند که توسط اداره غذا و داروی آمریکا (FDA) تأیید نشده است. برای انتخاب مناسب ترین راه حل مناسب با پزشک خود مشورت کنید.

برای بعضی از پرکننده ها، پوست ابتدا با روش موضعی بی حس می شود. سپس یک جراح زیبایی یا متخصص پوست با یک سوزن، پرکننده را زیر پوست تزریق می کند. جلسه درمان حدود ۱۵ دقیقه طول می کشد. برخی از پرکننده ها در جلسات تکراری چند هفته ای تزریق می شوند.

کارهای زیبایی صورت

تزریق چربی

یک روش پیوند چربی وجود دارد که چربی ها را از ناحیه هایی از بدن که چربی بیش از حد دارد (مانند قسمت بیرونی ران) به ناحیه هایی که ممکن است فاقد حجم باشد مانند صورت، دست، سینه یا باسن تزریق می کند. یکی از روش های زیبا سازی صورت است.

این روش کم ریسک و نسبتا طولانی مدت است و به خوبی تحمل می شود و نتایج طبیعی ایجاد می کند. هر سال هزاران نفر از افراد پیوند چربی انجام می دهند و از نتایج راضی هستند.

اما در نهایت باید در نظر داشت که ورود شیوه های جدیدتری مانند تزریق ژل های هیالورونیک اسید، به تدریج از رواج تزریق چربی کاسته. به ویژه که بسیاری از مراجعان که بعد از تزریق ژل از تصمیمشان پشیمان شدند تنها با تزریق یک آنزیم توانستند به حالت اولیه بازگردند، درحالیکه هنگام تزریق چربی چنین گزینه ای موجود نیست. اما همچنان در مواردی که به دلایل مختلف به تشخیص پزشک امکان تزریق ژل نیست از این شیوه استفاده می گردد.

برای آکاهی از نکات ریز و درشت تزریق چربی و مقایسه آن با تزریق ژل این نوشته را مطالعه نمایید

انواع کارهای زیبایی پوست

بوتاکس

بوتاکس بیش از یک قرن است که شناخته شده و بیش از ۵۰ سال است که برای اهداف پزشکی استفاده می شود. استفاده های اولیه آن برای تنبلی چشم (استرابیسم)، بلفارواسپاسم (عدم توانایی حرکت پلک ها در جهت های خاص) و دیس تونی رحم بود.

در سال ۲۰۰۲، برای بهبود و ریلکس کردن خطوط اخم در منطقه پیشانی بین دو چشم (glabella) مورد استفاده قرار گرفت و بر اساس برآورد داده ها که توسط شرکت Allergen انجام شده تا به حال بیش از ۱۱ میلیون بیمار این روش را با موفقیت انجام داده اند.

در سال ۲۰۰۴، بوتاکس برای تعریق بیش از حد (hyperhidrosis) و در سال ۲۰۱۰ برای درمان سردردهای میگرنی مورد استفاده قرار گرفت. استفاده بی رویه از بوتاکس می تواند عوارضی در پی داشته باشد. با این وجود، اما اکثر پزشکان به فقط میزان مورد نیاز به بیمار تزریق می کنند.

بیماران باید بدانند که بوتاکس باعث جلوگیری از بیان حرکات صورت آنها نمی شود، بلکه صرفا به منظور جلوگیری از ایجاد خطوط اخم و خطوطی در صورت که عادت شده اند و ناخواسته هستند، استفاده می شود.

اگر بوتاکس به درستی انجام شود افرادی که آموزش زیبایی ندیده اند، متوجه آن نمی شوند، اما بیمار آرام تر و شادتر به نظر می رسد.

کارهای زیبایی پوست

هایفو (HIFU)

یک پیشرفت قابل توجه در تکنولوژی و جایگزین غیر تهاجمی برای جراحی لیفتینگ پوست صورت و یک گزینه درمانی است. تنها درمان مورد تایید FDA برای بهبود خطوط و چین و چروک صورت و گردن است، و قابلت نفوذ به عمق دارد که قبلا فقط با عمل جراحی ممکن بود.

در این روش با قدرت سونوگرافی به راحتی پوست را لیفتینگ می کنند و استحکام می بخشند. سونوگرافی نوعی از انرژی است که به طور قابل توجهی نسبت به نورهایی مانند IPL و لیزر و یا انرژی برق (فرکانس رادیویی) متفاوت است. Hifu از سطح پوست محافظت می کند و نفوذ عمیق تر و دمای بالاتری از فرکانس رادیویی دارد به عنوان مثال برای درمان لایه های درم و قاعده ای که در آنها تضعیف ساختاری شروع می شود، استفاده می شود.

بافت در نقطه مورد نظر تا دمای ۶۵ درجه سانتیگراد گرم می شود، گرمای حرارتی با بافت پوست ایجاد می شود که با ایجاد زخم و اصطکاک سلولی باعث تسریع بهبودی می شود و بلافاصله کلاژن را تحریک کرده و موجب تسریع تولید آن می شود. در طی ۹۰ تا ۱۸۰ روز آینده در پاسخ به ترمیم زخم، بافت ها را تحریک کرده و منجر به لیفتینگ و استحکام بیشتر در درازمدت می شود، که نتایج آن می تواند تا سال ها ماندگار باشد.

همچنین تونیسیته و تمام ویژگی های صورت مانند چشم ها، گونه ها، دهان، چانه و پوست را بهبود می بخشد و جایگزینی مناسب برای بوتاکس با امکان حفظ حرکات صورت است. برای حفظ لیفتینگ پوست پس از جراحی عالی است و استاز خون، جای زخم و بی حسی را درمان می کند.

مهمترین نکته درباره هایفو، کیس سلکشن و انتخاب درست است.  مثلا زمانیکه افراد افتادگی هایی دارند که تنها راه حل آن هایفو است. هایفو با توجه به تعداد جلسات و میزان جواب دهی اش مناسب همه کیس ها نیست.

انواع کارهای زیبایی

مزوتراپی

مزوتراپی یک تکنیک است که با تزریق ویتامین ها، آنزیم ها، هورمون ها و عصاره های گیاهی باعث جوان به نظر رسیدن، سفت کردن پوست و همچنین حذف چربی اضافی می شود. در مورد مزوتراپی دور چشم بیشتر بدانید.
میشل پیستور، یک پزشک فرانسوی، این تکنیک را در سال ۱۹۵۲ ایجاد کرد. در اصل این روش برای از بین بردن درد استفاده می شد اما سالها پس از آن، در ایالات متحده و سایر نقاط جهان محبوب شد. امروزه، مزوتراپی در این موارد مورد استفاده قرار می گیرد:

 1. چربی را از مناطقی مانند شکم، ران، باسن، داخل ران، پاها، بازوها و صورت، بر می دارد.
 2. سلولیت را کاهش می دهد.
 3. خطوط و چروک ها را محو می کند.
 4. پوست شل را سفت می کند.
 5. بد را روی فرم می آورد.
 6. پوست را روشن می کند.
 7. آلوپسی، که یک بیماری و عامل ریزش مو است را درمان می کند.

این روش از سوزن های بسیار نازک برای انجام یک سری تزریقات به لایه میانی (مزودرم) پوست استفاده می کند. ایده پشت مزوتراپی این است که مسائل اساسی مانند گردش خون ضعیف و التهاب را که موجب آسیب به پوست می شود، تصحیح کند.

یک فرمول استاندارد برای مواد تزریقی در مزوتراپی وجود ندارد. پزشکان از گزینه های مختلفی استفاده می کنند از جمله:

 1. داروهای تجویزی مانند وازودیلاتورها (گشاد کننده های عروق) و آنتی بیوتیک ها
 2. هورمون هایی مانند کلسیتونین و تیروکسین
 3. آنزیم هایی مانند کلاژناز و هیالورونیداز
 4. عصاره های گیاهی
 5. ویتامین ها و مواد معدنی

درباره مزوتراپی صورت بیشتر بدانیم

زیبا سازی پوست

پی آر پی

پی آر پی یک ماده ی طبیعی است که بدن آن را می سازد. مقدار کمی خون از شما می گیرند و در لوله ی استریلی در سانتریفیوژ برای جدا کردن اجزای مختلف خون قرار می دهند. گلبول های قرمز و سفید از پلاکت ها و پلاسما (مایع روشن) جدا می شوند. پلاسمای حاصل دارای تعداد بیشتری از پلاکت های طبیعی است و پلاسمای غنی از پلاکت یا پی آر پی نامیده می شود.

چرا پلاکت باعث بازسازی پوست می شود؟

پلاکتها سلولهای خونی هستند که به بازسازی بافتها و رشد سلول های جدید کمک می کنند. PRP تزریق شده به مناطق خاصی از پوست، مثل یک ماتریکس عمل می کند و باعث رشد کلاژن و بازسازی بافت می شود و در نتیجه پوست را یکنواخت و سفت می کند. به این ترتیب، PRP موجب از بین رفتن چروک ها می شود و پوست را لطیف می کند.

مطلب مرتبط: برای درمان ریزش مو مزوتراپی بهتر است یا پی آر پی؟

زیباسازی پوست صورت

میکرودرم ابریژن

میکرودرم ابریژین که به عنوان میکرودرم نیز شناخته می شود، یکی از ساده ترین، امن ترین و موثر ترین درمان های ضد پیری حال حاضر است و مزایای زیادی دارد. میکرودرم ، یک پاکسازی و مراقبت روتین از پوست است. اکثر افراد با گذشت سن، نیاز به انجام مداوم آن دارند تا پوستی شاداب و زیبا داشته باشند.

این شیوه به ایجاد بافتی نرم و لطیف در پوست صورت کمک می کند، آثار زخم های سطحی و اندازه ی منافذ و میزان تجمع رنگدانه ها را که به عنوان لکه های سنی می شناسیم کاهش می دهد. میکرودرم ابریشن این کار را به راحتی با سرم های با تکنولوژی بالا و محصولات مراقبت از پوست که به لایه های عمیق پوست نفوذ می کنند انجام می دهد. همچنین به ساخت کلاژن که باعث پر و جوان شدن پوست می شود کمک می کند.

زیبا سازی صورت

لیزر برای جوانسازی پوست

بازسازی (جوان سازی) پوست با لیزر، درمانی است برای کاهش چین و چروک ها و بی نظمی های پوست صورت از جمله لکه ها یا جوش ها.
در این تکنیک، پرتوهای نور به صورت متمرکز و ضربان دار و کوتاه و مستقیم بر سطح پوست نامنظم هدایت شده و لایه های پوستی را لایه به لایه به طور دقیق از بین می برد. این روش محبوب به نام تبخیر با لیزر نیز شناخته می شود.

لیزر CO2 فرکشنال

دو نوعی که اخیراً در جوان سازی با لیزر بیش تر استفاده می شوند عبارتند از دی اکسید کربن (CO2) و اربیوم. هر لیزر سلولهای پوستی را که در سطح آسیب دیده اند تبخیر می کند. اطلاعات مفید و پاسخ سوالات در زمینه لیزر فرکشنال

یکی از بهترین روشهای جوان سازی پوست، استفاده از لیزر CO2 فرکشنال است، که یک درمان غیر تهاجمی است و با استفاده از انرژی نور رشد طبیعی کلاژن را تحریک کرده، منافذ پوست را بهبود بخشیده، پیگمانتاسیون ( تجمع رنگ دانه ها ) نامنظم را از بین برده و خطوط و چین و چروک ها را کاهش می دهد.

لیزر باعث تحریک تولید کلاژن در پوست شده و این کلاژن جدید تولید شده می تواند خطوط و چین و چروک ها را کاهش دهد. علاوه بر این، نور لیزر در لکه های ناشی از افزایش سن و سایر رنگدانه ها نفوذ می کند. گزارشات بیماران و همچنین مطالعات انجام شده تایید کرده اند که جوان سازی پوست با لیزر باعث ایجاد ظاهری شاداب، نرمی بافت پوست و حتی کاهش اندازه روزنه های پوست می شود.

به خاطر داشته باشیم که بهترین زمان استفاده از این شیوه، نیمه دوم سال است، چراکه پس از لیزر، باید از آفتاب دوری نمایید.

زیباسازی صورت

RF

استفاده از تکنولوژی انقلابی RF باعث برداشت بافت جوشگاه زخم ها، کاهش جوشگاه های فرورفته، جوان سازی پوست، کاهش چین و چروک ها و ترک خوردگی ها بدون وجود خطرات جراحی است. درمان با آن موثرتر از دیگر درمان های موجود در بازار است و همچنین درد کم تری داشته و خطرات کم تری نسبت به دیگر درمان ها همچون روش Fraxel دارد.

این درمان با ورود سوزن های میکرو متعدد و گرمایش عمقی به درم (لایه ی دوم) پوست ناحیه ی هدف، باعث تحریک تولید طبیعی کلاژن می شود و در نهایت اجازه ی بازسازی پوست در طول زمان را خواهد داد و در نتیجه ایمن ترین، پیشرفته ترین روش درمان غیر جراحی در بازار امروز است.

{ در این مرکز RF توسط جدیدترین دستگاه، بنام Scarlet انجام می گیرد. در این دستگاه، هر نوبت از سوزن های شخصی استفاده می شود؛ و پس از اتمام جهت استفاده در نوبت های بعدی به بیمار تحویل می گردد. }

حرف آخر

جوانسازی پوست امروزه مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته و با توجه به پیشرفت علم و دستیابی به شیوه هایی با نتایج راضی کننده، کم ضرر و مقرون به صرفه، روز به روز بیشتر در معرض توجه قرار می گیرد. در این نوشته تلاش کردیم تا مهمترین شیوه های زیبا سازی و جوانسازی پوست را با شما مرور کنیم، بلکه به شناخت و تصمیم گیری بهتر شما درباره این شیوه ها کمک کرده باشیم. برای مطالعه بیشتر درباره این مبحث می توانید به این لینک مراجعه نمایید و درصورتیکه سوالی دارید آن را از طریق بخش پرسش و پاسخ با ما در میان بگذارید.

برای مشاوره و رزرو وقت فرم زیر را پر کنید:

پیشنهاد ما:

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

سوال خود را در اینجا ثبت کنید و از سیستم کد رهگیری دریافت نمائید. پاسخ شما سریعترین زمان از طریق ایمیل و SMS به شما اطلاع داده خواهد شد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال قبلی ، کد رهگیری خود که از طریق ای میل یا SMSبرای شما ارسال شده را در این قسمت وارد کنید تا پاسخ دکتر را مشاهده فرمائید
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر الناز چهارشنبه ۳۰ آبان ۹۷( 5 سال پیش) تعداد بازدید: 165 مشاهده پرسش
  سلام دکتر وقت بخیر
  دکتر من 24 شهریور(حدود 28 روز پیش)برای اولین بار تزریق بوتاکس پیشانی و خط اخم انجام دادم و دکترم مدل ابروی من رو صاف کرد وهمین باعث شده من پشت پلک بیارم(از قبل داشتم کمی ولی در حد نرمال)و گوشه چشمام افتاده شده البته حالت پتوز نیست ولی خوب پشت پلکم کاملا مشخصه...چیزی که می خوام بدونم اینه که مدت بوتاکسم تموم شه حالت چشمام و پلکم مثل اول میشه ؟؟؟دکتر خیلی نگرانم و میترسم که یوقت دائمی باشه,متاسفانه من مسیرم کرج هست وشاغلم و گرنه حضوری میرسیدم خدمتتون
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده چهارشنبه ۳۰ آبان ۹۷( 5 سال پیش)

   سلام معمولا این عوارض دائمی نیستند نگران نباشید، اما حقیقتا بدون معاینه شما هر اظهار نظری غیرعلمی و بی پایه است و برای اظهار نظر باید از نزدیک معاینه شود

 • تصویر کاربر سارا شنبه ۱۰ آذر ۹۷( 5 سال پیش) تعداد بازدید: 200 مشاهده پرسش
  سلام.من ٢5 سالم هست و توي صورتم خط اشكي و خط لبخند و ماريونت دارم.احساس ميكنم بازتوحه به حوان بودن سنم اونقدر عميق نيستند ولي خيلي بهشون حساس شدم و بيشتر از همه به خط اشكي .ترسي كه دارم اين هست كه با تزريق فيلر گونه يه من كاملا فرم گرد ميگيره و خط اشك از بين ميره يا ممكن هست كه كلا برامده تر يا همچنان گود تر بمونه؟همچنين خودم حس ميكنم يك عدم تقارن نا چيز توي صورتم دارم كه دقيقا نميدونم بخاطر زواياي صورتم هست يا احزاي صورتم؟شما تزريق فيلر رو توصيه ميكنيد ؟و براي سنحش قرينه سازي ميتنم وقت بگيرم؟ داخل صفحه شما تزريق فيلر خط لبخند و ماريونت باهم بود در حالي مه من قبلا حايي رفتم و تزريق هر كدام رو تقريبا دو ميليون نيگفتند و اصرار داشتند مه فيلر هاشون خاصه كه من توي تبليغات ديدم كه restylane بود...و همچنين بعد از تزريق فيلر چهره حالت عادي داره يا از ساعات بعدي شروع به تورم ميكنه؟
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده شنبه ۱۰ آذر ۹۷( 5 سال پیش)

   سلام دلیل با هم بودن توضیحات این است که این دو ناحیه تزریقشون بسیار شبیه به هم می باشد و مطالب تکراری می شوند، ببینید کاملا بستگی دارد که چه میزان ژل مصرف شود، ممکن است در یک فرد مجموع خط خنده و خط اندوه یک سی سی مصرف شود و در یک فرد 3 سی سی 
   یک نسخه ثابت برای تمام افراد موجود نیست
   بله ژل رستیلن بسیار معتبر و گران قیمت است، البته از چندماه پیش دیگر در ایران نمایندگی ندارد
   بله عدم تقارن در صورت تقریبا تمام افراد وجود دارد، دلایل بسیاری هم دارد، غذا خوردن با یک طرف، امور دندانپزشکی و... البته می توان تلاش کرد که با ژل بهتر شود، اما باید بدانید اینکه توقع باشد 100 بالانس شود تقریبا غیرممکن است
   برای اینکه ببینیم آیا به ژل نیاز دارید یا خیر حتما باید از نزدیک بررسی و معاینه شوید
   اطلاعات کامل در مورد ژل ها:
   https://drmajidzadeh.com/666

   تعیین نوبت:
   https://gita.drmajidzadeh.com

 • تصویر کاربر مينا چهارشنبه ۱۸ مهر ۹۷( 5 سال پیش) تعداد بازدید: 154 مشاهده پرسش
  سلام من زير بغلم بخاطر تعرق تيره شده طوري كه نه تنها محل رويش مو بلكه اطرافش هم دچار تيرگي شدن آيا راهي براي روشن شدنش هست؟ تا چه حدي روشن ميشه؟
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده چهارشنبه ۱۸ مهر ۹۷( 5 سال پیش)
   سلام رفع تیرگی با لیزر در این مرکز انجام می شود:
   https://www.instagram.com/avina_beauty/
 • تصویر کاربر سمیرا یکشنبه ۱۵ مهر ۹۷( 5 سال پیش) تعداد بازدید: 196 مشاهده پرسش
  تزریق ژل و بوتاکس آیا در دوران شیر دهی میتوانم تزریق ژل انجام دهم؟
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده یکشنبه ۱۵ مهر ۹۷( 5 سال پیش)
   سلام هیچ منع علمی ندارد، اما یک قانون ثابت داریم که در دوران بارداری و شیردهی از انجام هر گونه عمل غیرضروری بپرهیزید

   اطلاعات کامل در مورد ژل ها:
   https://drmajidzadeh.com/666

   اطلاعات کامل در مورد بوتاکس:
   https://drmajidzadeh.com/162
 • تصویر کاربر سوده چهارشنبه ۱۸ مهر ۹۷( 5 سال پیش) تعداد بازدید: 156 مشاهده پرسش
  سلام. در حال حاضر هزینه هر سی سی تزریق ژل چقدر هست؟
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده چهارشنبه ۱۸ مهر ۹۷( 5 سال پیش)
   سلام اطلاعات کامل + هزینه های ژل ها:
   https://drmajidzadeh.com/666
 • تصویر کاربر اتوسا چهارشنبه ۱۸ مهر ۹۷( 5 سال پیش) تعداد بازدید: 205 مشاهده پرسش
  میخواستم بدونم شما میکرو نیدلینگ انجام میدید و چند جلسه است و فاصله زمانیش چقدر است و هزینه اش چنده و برای جوانسازی پوست تاثیز داره ؟منافذ پویتم میبنده؟ عنوان سوال میکرو ندلینگ
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده چهارشنبه ۱۸ مهر ۹۷( 5 سال پیش)
   سلام
   اطلاعات کامل:
   https://drmajidzadeh.com/1510
 • تصویر کاربر ف یکشنبه ۱۵ مهر ۹۷( 5 سال پیش) تعداد بازدید: 274 مشاهده پرسش
  سلام خانم دکتر عزیز
  من میخواستم بدونم سوزن ار اف تا چند بار برای یک فرد میتواند استفاده شود؟چند شات؟لطفا راهنمایی کنید جایی اطلاعاتی ندیدم .
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده یکشنبه ۱۵ مهر ۹۷( 5 سال پیش)
   سلام محدودیت شات ندارد، تا زمانی که بورد الکترونیکی آن آسیب نبیند مشکلی نیست
 • تصویر کاربر الناز یکشنبه ۲۵ شهریور ۹۷( 5 سال پیش) تعداد بازدید: 218 مشاهده پرسش
  با سلام - من برای روز چهارشنبه هفته دیگه در تاریخ 4 مهر با خانم دکتر مجیدزاده نوبت مشاوره برای صورتم میخواستم. ساعت 1 به بعد باشه لطفا
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده یکشنبه ۲۵ شهریور ۹۷( 5 سال پیش)
   سلام از طریق لینک زیر تعیین نوبت را انجام دهید:
   https://gita.drmajidzadeh.com
 • تصویر کاربر س یکشنبه ۱۱ شهریور ۹۷( 5 سال پیش) تعداد بازدید: 174 مشاهده پرسش
  عرض سلام و تشکر
  میخواستم بدونم خانم دکتر شما لیفت پوست با نخ رو هم انجام میدین؟اصلا این کارو متخصصای پوست انجام میدن یا جراحای زیبایی؟ و اینکه با این روش پیشونی رو هم میشه صاف کرد یا فقط پوست گونه ها رو میکشن؟ و اینکه شنیدم این روش موقتیه و خیلی موثر نیست ولی تو اینترنت خوندم که روش خوب و موثریه؟واقعا کارایی این روش چقدره؟
  خیلی متشکرم!
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده یکشنبه ۱۱ شهریور ۹۷( 5 سال پیش)
   سلام خیر این روش رو فراموش کنید پر ریسک است و در لیست جراحی های پرطرفردار در جامعه جراحان زیبایی امریکا نمی باشد
   برای اظهار نظر بهتر است از نزدیک معاینه شوید
 • تصویر کاربر الهام یکشنبه ۱۱ شهریور ۹۷( 5 سال پیش) تعداد بازدید: 190 مشاهده پرسش
  سرکارخانم دکترمجیدزاده
  باسلام و احترام
  عرض به خدمت شما من 37 سال دارم و از جای جوش روی پوست صورتم رنج می برم شایان ذکراست تپش قلب دارم و قرص پروپرانول 10 استفاده می کنم و برای بی حسی به هیچ عنوان نمیتوانم آمپول لیدوکائین استفاده کنم به طوریکه در دندان پزشکی برای بی حسی از بیتانس استفاده می کند از شماراهنمایی خواستارم آیا به وجود شرایط این حقیر امکان روش پانچ با پماد بی حسی صورت می پذیرد؟
  خاطرنشان می شود این حقیر 4 مرحله از لیزرco2 استفاده کردم ولی هیچ بهبودی حاصل نشده .
  محبت می فرماید راهنمایی فرماید.
  باسپاس
  فلاح
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده یکشنبه ۱۱ شهریور ۹۷( 5 سال پیش)
   سلام عزیزم برای جای جوش باید حتما از نزدیک معاینه شوید تا ببینیم شرایط صورت به چه شکلی است و چه درمان هایی مناسب است
   این را هم باید بدانید معمولا درصد بهبودی جای جوش بین 30 تا 60 درصد است
   روزهای شنبه دوشنبه سه شنبه بعدظهر تعیین نوبت فرمایید
درحال دریافت اطلاعات

برای مشاوره و رزرو وقت فرم زیر را پر کنید:

پرسش از دکتر